TROJAŃSKA Kinga
2000-05-30
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
3 BALICKA Aleksandra 2000-01-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
4 BANASIAK Julia 2000-06-02 WLKS Wrocław DOL
5 BANA¦ Patrycja 2000-09-07 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
6 BANY¦ Adrianna 2000-07-26 IKS Olkusz MLP
7 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
8 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
9 BATOLIK Agata 1999-01-27 AZS ŁódĽ LDZ
10 BˇBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
12 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
13 BIEGANOWSKA Julia 2000-08-13 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
14 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
15 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
16 BŁACHUT Anna 1998-01-01 MKS Żywiec SLK
17 BŁYSZCZUK Aleksandra 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
18 BOBREK Aleksandra 2000-12-02 SKS Kusy Kraków MLP
19 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
20 BOGIŃCZUK Julia 1998-06-06 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
21 BORKOWSKA Aleksandra 1999-03-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
22 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
23 BROSZĘCKA Magdalena 2001-12-21 niest. Kraków MLP
24 BRYCH Wiktoria 2001-10-19 RKS ŁódĽ LDZ
25 BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
26 BURMER Aleksandra 2006-10-28 MOSM Tychy SLK
27 BYLICA Justyna 2002-07-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
28 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
29 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
30 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
31 CICHY Laura 2004-05-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
32 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
33 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
34 CZAJKA Kamila 2000-03-13 ULKS Technik Trzcinica PDK
35 CZAPLA Adrianna 1999-07-04 AZS-AWF Katowice SLK
36 CZARNOWSKA Natalia 1999-07-31 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
37 CZERKA Anna 1992-07-14 AZS UMCS Lublin LBE
38 DOBROWOLSKA Barbara 1998-06-28 WKS Wawel Kraków MLP
39 DRYJA Marta 1991-05-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
40 DUDZIK Katarzyna 2000-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
41 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
42 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
43 DZIURA Izabela 1997-09-23 WKS Wawel Kraków MLP
44 ERKIERT Maria 2002-05-25 BKL Bełchatów LDZ
45 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
46 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
47 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
48 FORTUNA Milena 1999-12-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
49 GˇSIOREK Justyna 2000-03-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
50 GˇSOWSKA Katarzyna 1984-09-26 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
51 GIELATA Marlena 1992-05-13 AZS-AWF Katowice SLK
52 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
53 GODYŃ Natalia 2000-06-04 SKS Kusy Kraków MLP
54 GONERA Katarzyna 1998-05-10 LKS Kłos Olkusz MLP
55 GORA Eliza 2000-08-26 MKS MOS Wrocław DOL
56 GREŃ Agnieszka 1998-09-02 UKS Brenna Górki SLK
57 GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 BKL Bełchatów LDZ
58 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
59 HULISZ Zuzanna 1999-07-15 MKL Toruń KPO
60 JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
61 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
62 JANECKA Marta 1999-01-11 KB MOSiR Jastrzębie SLK
63 JANIK Michalina 2000-10-14 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
64 JANUS Natalia 1999-08-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
65 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 AZS UMCS Lublin LBE
66 JURKIEWICZ Aniela 2000-11-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
67 JU¦KIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
68 KALATA Sabina 1999-08-19 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
69 KARA¦ Klaudia 1999-09-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
70 KATRYNIOK Roksana 2004-02-27 MKS-MOSM Bytom SLK
71 KAWALA Emilia 1999-11-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
72 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
73 KĘPKA Rozalia 2001-09-14 IKS Olkusz MLP
74 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
75 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
76 KLECKA Izabela 2001-09-09 MLUKS Tarnów MLP
77 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
78 KLUCZNIK Patrycja 1999-10-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
79 KŁAPCIŃSKA Aleksandra 2001-02-23 IKS Olkusz MLP
80 KOŁODZIEJ Sara 2000-03-07 MUKS ILKUS Olkusz MLP
81 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
82 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
83 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
84 KOPKA Marcelina 1998-06-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
85 KORBA Klaudia 2003-04-14 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
86 KORBUT Milena 2000-08-08 AZS-AWF Katowice SLK
87 KORNOBIS Monika 1993-03-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
88 KORZUCH Julia 1995-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
89 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
90 KOSOBUDZKA Kornelia 2001-05-25 UKS Kusy Bukowno MLP
91 KO¦CIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
92 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
93 KOTWASIŃSKA Marta 2000-11-08 LKS Pszczyna SLK
94 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
95 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
96 KRUK Weronika 1999-01-23 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
97 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
98 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
99 KUCŁO Magdalena 1997-08-08 GKS Piast Gliwice SLK
100 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
101 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
102 KULESZA Kalina 1999-07-04 UKS LA Basket Warszawa MAZ
103 KURA Weronika 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
104 KURA Wiktoria 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
105 KURCZYNA Weronika 2000-04-10 SKS Kusy Kraków MLP
106 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
107 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
108 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
109 LAMENT Alicja 2000-01-07 UKS Czapla Białe Błota KPO
110 LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 MUKS SZS Cieszyn SLK
111 LESIEWICZ Anna 1999-10-29 MLUKS Tarnów MLP
112 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
113 LIBERDA Zuzanna 2002-12-25 MKS Rabka-Zdrój MLP
114 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
115 LUBERDA Mariola 1998-03-20 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
116 MACIEJCZYK Zuzanna 1999-05-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
117 MALAWSKA Patrycja 1997-08-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
118 MALINA Michalina 2000-10-15 GTS Bojszowy SLK
119 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
120 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
121 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
122 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
123 MIŁOŃ Adrianna 2000-01-26 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
124 MISTARZ Karolina 1999-02-27 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
125 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
126 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
127 MORˇG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
128 MUC Julia 2001-01-31 MKS-MOSM Bytom SLK
129 MUSIAŁ Małgorzata 2000-01-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
130 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
131 NAWROCKA Marta 1998-05-28 AZS ŁódĽ LDZ
132 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
133 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
134 NYCZ Patrycja 1999-02-23 KS Komunalni Sanok PDK
135 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
136 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
137 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS ŁódĽ LDZ
138 ORMANIEC Łucja 2003-05-18 UKS Jedynka Skawina MLP
139 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
140 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS ŁódĽ LDZ
141 PACHOLAK Karolina 2000-12-29 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
142 PANASIUK Zuzanna 2000-06-24 AZS UMCS Lublin LBE
143 PANCYLEJKO Natalia 2000-06-16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
144 PASTUSZCZAK Anna 1998-09-03 MKS MOS Wrocław DOL
145 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
146 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
147 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
148 PEŁKA Zuzanna 2000-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
149 PEMPU¦ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
150 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
151 PIˇTCZAK Weronika 2000-07-19 LKS Omega Kleszczów LDZ
152 PIECHACZEK Izabela 1997-10-08 KS AZS AWF Kraków MLP
153 PIECHOWICZ Maryla 1999-03-23 IKS Olkusz MLP
154 PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 AZS UMCS Lublin LBE
155 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
156 PŁACHTA Iwona 2001-09-03 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
157 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
158 PŁONKA Patrycja 1998-06-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
159 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
160 POKORNY Joanna 1999-01-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
161 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
162 PORĘBSKA Ilona 1999-06-18 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
163 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
164 PRU¦ Patrycja 1999-03-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
165 PUDEŁKO Aleksandra 2000-11-17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
166 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
167 PUZIO Agata 2005-03-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
168 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
169 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
170 RADECKA Iga 2000-09-29 WKS Wawel Kraków MLP
171 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
172 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
173 RÓŻYCKA Olga 1999-08-15 WKS Wawel Kraków MLP
174 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
175 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
176 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
177 RYNDAK Wiktoria 2000-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
178 RYPEL Joanna 1999-04-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
179 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
180 SERAFIN Wiktoria 1999-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
181 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
182 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
183 SIKORA Marta 1996-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
184 SIUCIAK Dominika 2000-06-08 KS Komunalni Sanok PDK
185 SIUTA Gabriela 1997-11-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
186 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
187 SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 UKS Gepard Warszawa MAZ
188 SKITEK Kinga 2004-07-19 MKS-MOSM Bytom SLK
189 SKRĘT Patrycja 1995-11-27 MUKS ILKUS Olkusz MLP
190 SMOLARCZYK Julia 2005-03-09 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
191 SOBIERAJ Agnieszka 2000-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
192 SOKULSKA Weronika 2002-06-15 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
193 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
194 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
195 STACH Aleksandra 1996-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
196 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
197 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
198 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 MKS-MOSM Bytom SLK
199 STETTNER Karolina 2000-02-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
200 SYC Ewelina 1995-04-13 KS AZS AWF Kraków MLP
201 SZADE Małgorzata 2000-07-18 MKS-MOS Katowice SLK
202 SZAFRANIEC Faustyna 2002-06-08 MOSiR Łaziska Górne SLK
203 SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
204 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
205 SZEWCZYK Klaudia 2000-02-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
206 SZYMCZAK Julia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
207 ¦LIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
208 ¦LUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
209 ¦LUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
210 TABOR Maja 2002-03-31 UKS Budowlani Nowy S±cz MLP
211 TALAGA Klaudia 1999-07-24 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
212 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
213 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
214 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
215 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
216 TYPER Karolina 1996-05-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
217 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
218 TYTKO Sara 1998-03-27 MKS-MOSM Bytom SLK
219 UJEK Oliwia 2001-02-24 TL ROW Rybnik SLK
220 WĘGRZYN Martyna 2001-08-17 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
221 WIKTORCZYK Natalia 1999-05-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
222 WILKOŁAK Justyna 1998-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
223 WINIARZ Joanna 1995-01-17 MUKS ILKUS Olkusz MLP
224 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
225 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
226 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
227 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
228 WOJTYŁA Marcelina 2000-08-17 LKS Pogórze Skoczów SLK
229 WOSZTYL Natalia 1999-08-28 RLTL ZTE Radom MAZ
230 WO¦ Aleksandra 2001-01-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
231 WÓJS Marika 1999-04-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
232 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
233 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
234 WUJKOWSKA Izabela 1999-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
235 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
236 ZAJˇC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
237 ZAJˇC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
238 ZALEJSKA Monika 1999-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
239 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
240 ZASADA Klaudia 1999-06-20 KS Agros Zamo¶ć LBE
241 ZBYLUT Natalia 2000-08-29 SKS Kusy Kraków MLP
242 ZEJER Olga 1996-11-22 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
243 ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
244 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
245 ZIMOLˇG Oliwia 2005-03-07 MKS-MOSM Bytom SLK
246 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
247 ŻUKOWSKA Julia 2000-04-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.22239780426025sekund