ZADORA Michał
2000-03-17
UKS Kusy Bukowno
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRZEJEWSKI Filip 1999-08-11 MUKS SZS Cieszyn SLK
2 AUGUSTYNIAK Szymon 1999-05-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
3 BABIK Patryk 1999-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
4 BADOWICZ Kamil 1996-08-30 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
5 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
6 BARTOSIŃSKI Miłosz 2000-11-15 RAZ Szczecin ZPO
7 BASISTA Patryk 2000-02-25 UKS Kobylanka MLP
8 BĄK Maciej 1999-11-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
9 BEDNAREK Damian 2000-01-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
10 BEDNAREK Jakub 1999-06-21 RLTL ZTE Radom MAZ
11 BIAŁEK Patryk 2001-02-22 MLUKS Tarnów MLP
12 BIAŁY Paweł 1990-02-14 SKB Kraśnik LBE
13 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
14 BIENIEK Michał 2002-02-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
15 BŁASZCZYK Adam 1999-08-12 UKS Olimpia Zabrze SLK
16 BOGUCKI Norbert 1999-10-30 ZLKL Zielona Góra LBU
17 BORKOWSKI Filip 2000-01-01 MLUKS Tarnów MLP
18 BOROWIK Przemysław 2000-06-23 LUKS Orkan Września WLP
19 BUDZIK Piotr 1992-11-20 KS AZS AWF Kraków MLP
20 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
21 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
22 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
23 CHEŁCZYŃSKI Norbert 1998-10-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
24 CHMIEL Filip 1999-06-16 KS Agros Zamość LBE
25 CHMIELEWSKI Jakub 2000-03-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
26 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
27 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
28 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 MUKL Brodnica KPO
29 CZADER Hubert 2000-07-30 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
30 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
31 CZERWIŃSKI Krzysztof 2002-01-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
32 CZWAKIEL Maciej 2000-02-11 MLUKS Tarnów MLP
33 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 WKS Wawel Kraków MLP
34 DRYKA Filip 1999-06-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
35 DUDAR Dawid 2000-05-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
36 DUDZIAK Piotr 2000-04-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
37 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
38 FUCHS Maksymilian 1999-10-07 MKS-MOS Katowice SLK
39 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
40 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
41 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
42 GÓRAK Robert 2000-09-20 MLUKS Tarnów MLP
43 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
44 GROBELNY Adam 2000-05-04 OŚ AZS Poznań WLP
45 GROBERSKI Michał 2000-06-10 MKL Szczecin ZPO
46 GROSICKI Wit 1999-08-03 MKS MOS Wrocław DOL
47 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
48 GRZYB Damian 2002-09-08 KS Wisła Puławy LBE
49 GRZYBCZYK Szymon 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
50 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
51 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
52 HOHMANN Sebastian 2000-01-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
53 HURAS Tomasz 1998-09-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
54 JABŁOŃSKI Wojciech 1996-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
55 JAGIEŁŁO Tymoteusz 2000-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
56 JAKUBIK Marcin 1999-04-18 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
57 JARMUŁA Bartosz 1999-12-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
58 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
59 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
60 JEDRAS Jakub 2000-10-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
61 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 LKS Fenix Słupsk POM
62 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
63 JURGA Jakub 2000-03-29 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
64 KACPRZAK Michał 1999-04-25 MKL Szczecin ZPO
65 KALEMBKA Kamil 2000-08-21 MUKS ILKUS Olkusz MLP
66 KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 UKS Kusy Bukowno MLP
67 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
68 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
69 KASPRZYK Filip 2002-09-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
70 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
71 KILISZEK Mateusz 2002-04-18 KS Wisła Puławy LBE
72 KLATKA Łukasz 1999-03-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
73 KLIMEK Bartosz 2000-05-30 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
74 KLIMEK Wojciech 2000-04-25 MKS-MOS Katowice SLK
75 KLUZIAK Tomasz 1995-01-01 niest. Lublin LBE
76 KŁOS Michał 2001-09-15 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
77 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
78 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
79 KONIOR Jan 2000-10-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
80 KOPACZ Aleksander 2000-08-22 MLUKS Tarnów MLP
81 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
82 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
83 KOWALSKI Szymon 1999-09-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
84 KOZERA Jakub 1998-12-14 SKS Kusy Kraków MLP
85 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
86 KRAKOWSKI Dawid 1999-11-05 KB MOSiR Jastrzębie SLK
87 KROCHMAL Paweł 1993-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
88 KRÓLEWICZ Mikołaj 2001-07-19 LKS Kłos Olkusz MLP
89 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
90 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
91 KUBICKI Kamil 1998-01-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
92 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
93 KUKUŁKA Jacek 2000-02-11 MLUKS Tarnów MLP
94 KUŚ Kamil 2001-08-15 TS AKS Chorzów SLK
95 KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 LUKS Orkan Września WLP
96 LATAWSKI Radosław 1999-01-14 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
97 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
98 LEWANDOWSKI Patryk 2000-08-16 GKS Piast Gliwice SLK
99 LINSTEDT Michał 2000-01-23 SSMKS Parasol Wrocław DOL
100 LIŚKIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
101 LOMPCZYK Bartłomiej 1999-02-12 MLUKS Tarnów MLP
102 ŁYSOŃ Marcel 2000-01-08 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
103 MACIASZCZYK Bartosz 1999-04-11 SL Olimpia Poznań WLP
104 MACIĄG Radosław 1999-12-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
105 MAGIERA Mateusz 1998-07-15 TL ROW Rybnik SLK
106 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
107 MALAGA Sebastian 2001-07-25 MLUKS Tarnów MLP
108 MALICKI Jakub 2000-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
109 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
110 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
111 MARUT Tomasz 1999-05-28 MLKS Rakowice DOL
112 MICHALSKI Dominik 1999-10-12 MKS MOS Wrocław DOL
113 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
114 MIZERA Mateusz 2000-07-14 GKS Piast Gliwice SLK
115 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
116 MOCHEREK Damian 1996-08-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
117 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
118 MORĄG Piotr 2000-08-10 SKS Kusy Kraków MLP
119 MRÓZ Przemysław 1999-10-15 KS Agros Zamość LBE
120 MURAWSKI Jakub 1999-02-02 MKL Szczecin ZPO
121 MUSZAK Krystian 2001-09-13 MKS-MOSM Bytom SLK
122 NAZARUK Dariusz 2000-05-13 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
123 NIESYTKO Błażej 1999-07-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
124 NOSEK Szymon 2000-01-05 LUKS Boguszyce LDZ
125 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
126 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 MLUKS Tarnów MLP
127 OLMA Łukasz 2000-02-14 MKS Tempo Kęty MLP
128 OLSZEWSKI Igor 2000-02-18 MUKL Brodnica KPO
129 ONISZCZUK Karol 2000-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
130 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
131 PAWLIKOWSKI Tomasz 1999-09-09 MKS Agros Chełm LBE
132 PAWŁOWSKI Szymon 1999-01-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
133 PEMPUŚ Remigiusz 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
134 PIKULA Mateusz 2000-05-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
135 PISKA Kamil 2000-01-01 MLUKS Tarnów MLP
136 POPIELARZ Rafał 1999-06-01 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
137 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
138 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
139 PUCHALSKI Aleksander 2001-03-29 KKB MOSiR Krosno PDK
140 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
141 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
142 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
143 ROZWADOWSKI Mateusz 2001-11-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
144 RUSIN Szymon 2000-03-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
145 RZEPECKI Aleksander 2000-08-22 LLKS Osowa Sień LBU
146 SEPIAŁ Remigiusz 2000-01-11 KS AZS AWF Kraków MLP
147 SEREMET Mateusz 1998-05-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
148 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
149 SIKORA Mateusz 1995-03-26 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
150 SMÓŁKA Wojciech 2000-01-19 UKS Gminy Brzeszcze MLP
151 SMYKLA Jakub 2000-07-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
152 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
153 SOWA Karol 2001-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
154 SOWIK Wojciech 1996-02-12 AZS Łódź LDZ
155 STACH Mateusz 2000-10-21 LKS Kłos Olkusz MLP
156 STACHURA Dawid 2000-07-17 SSMKS Parasol Wrocław DOL
157 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
158 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
159 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
160 SUTKOWSKI Mateusz 2000-01-01 MLUKS Tarnów MLP
161 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
162 SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 UKS Chromik Mysłowice SLK
163 SZTANDERSKI Kamil 1998-07-23 TS AKS Chorzów SLK
164 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
165 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
166 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
167 SZYMAŃSKI Szymon 2001-07-05 STS Skarżysko-Kamienna SWK
168 ŚLEPOKURA Mateusz 1999-02-19 GLKS Świdnica DOL
169 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
170 TEKIELA Filip 2000-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
171 TENDERA Patryk 2000-01-01 MLUKS Tarnów MLP
172 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
173 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL ZTE Radom MAZ
174 TYLKOWSKI Adam 2000-05-08 LIUKS Kruszwica KPO
175 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
176 WAJDZIK Damian 1999-01-31 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
177 WALCZAK Marcin 1999-08-03 SL Olimpia Poznań WLP
178 WALON Marcin 2006-05-25 TS AKS Chorzów SLK
179 WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 ULKS Barwice ZPO
180 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
181 WASIELEWSKI Sebastian 1999-08-21 LKS Sana Kościan WLP
182 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
183 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
184 WIDERA Piotr 2000-04-01 MCKiS Jaworzno SLK
185 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
186 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
187 WILK Przemysław 1998-03-15 UKS Trójka Sandomierz SWK
188 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
189 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
190 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
191 WŁOCH Andrzej 1995-07-01 KB MOSiR Jastrzębie SLK
192 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
193 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
194 WOLENDER Jakub 2000-11-21 RAZ Szczecin ZPO
195 WOLSKI Krzysztof 1997-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
196 WORETA Krystian 1999-06-09 MKL Szczecin ZPO
197 WOSIŃSKI Mikołaj 2000-05-10 UKS Filipides Teresin MAZ
198 WOŹNICA Patryk 1998-05-31 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
199 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
200 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 WKS Wawel Kraków MLP
201 ZAJDEL Karol 1999-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
202 ZAPAŁA Jakub 2002-08-13 MKS Rabka-Zdrój MLP
203 ZARASKA Łukasz 2000-05-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
204 ZAWIŁA Adam 1999-06-14 WKS Wawel Kraków MLP
205 ZDEBSKI Kacper 1999-10-06 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
206 ZDEBSKI Patryk 1998-05-09 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
207 ZIEGERT Maciej 2000-02-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
208 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
209 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
210 ZIĘTARSKI Filip 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
211 ZIOBROWSKI Tomasz 1999-05-16 KS AZS AWF Kraków MLP
212 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
213 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
214 ŻUREK Kacper 2000-12-26 UKS Kusy Bukowno MLP
215 ŻYCHOWICZ Szymon 2001-07-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
216 ŻYRADZKI Patryk 1999-12-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
217 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 KKS Victoria Stalowa Wola PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.33968615531921sekund