JELSKA Justyna
1999-08-20
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
2 ARENT Paulina 1998-03-27 ZSEiO nr 6 Łomża POD
3 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
4 BARTOSZEWICZ Angelika 1999-12-16 UKS Piast Bolków DOL
5 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
6 BERBACHOWSKA Agata 2001-01-18 KS Podlasie Białystok POD
7 BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 KS Maków Biega MAZ
8 BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 KKL Kielce SWK
9 BRELA Zuzanna 2000-12-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
10 BREZA Olimpia 2002-02-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
11 BRODOWSKA Aleksandra 2000-04-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
12 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
13 BUCZYŁO Patrycja 2000-11-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
14 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
15 BUJNICKA Patrycja 1993-07-21 MLKS Ostróda WMZ
16 BULCZAK Natalia 1998-03-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
17 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
18 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
19 CHUDYK Aleksandra 2000-11-07 KL Ziemia Kłodzka DOL
20 CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
21 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
22 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
23 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
24 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 RLTL ZTE Radom MAZ
25 CZUBAK Milena 1998-01-20 RLTL ZTE Radom MAZ
26 CZYŻOWSKA Paulina 1998-05-08 MKS Polonia Warszawa MAZ
27 DALECKA Martyna 1999-11-21 MLKS Baszta Bytów POM
28 DAWIDOWSKA Ewa 1998-12-24 AML Słupsk POM
29 DĄBROWSKA Aleksandra 1999-04-27 GKS Olimpia Grudziądz KPO
30 DĄBROWSKA Oliwia 1998-03-17 PTT Delta Płock MAZ
31 DIAS Julia 1999-08-23 GKS Żukowo POM
32 DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
33 DOPIERAŁA Aleksandra 2000-03-01 LKS OSiR Pleszew WLP
34 DUBIELLA Monika 2000-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
35 DWORECKA Weronika 1998-12-02 OKLA Ostrołęka MAZ
36 DZIEDZIECH Izabela 1991-07-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
37 DZIERGOWSKA Patrycja 2000-06-29 MKS Durasan Płońsk MAZ
38 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
39 DZIUGIEŁ Miłosława 1997-02-11 UKS SMS Warszawa MAZ
40 FABISZEWSKA Ewelina 1998-03-12 RKS Łódź LDZ
41 FELSKOWSKA Marta 2000-02-26 KUKS Remus Kościerzyna POM
42 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
43 FILIPEK Karolina 1998-02-28 MOS Zatoka Braniewo WMZ
44 FRANKOWSKA Paulina 1998-03-26 SSMKS Parasol Wrocław DOL
45 GABRYSZEWSKA Kinga 1999-11-07 LKS Vectra Włocławek KPO
46 GAŁA Katarzyna 2000-07-17 TS AKS Chorzów SLK
47 GARASZ Magdalena 2000-05-20 SL Olimpia Poznań WLP
48 GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
49 GIZA Karolina 1989-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
50 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
51 GORCZYŃSKA Michalina 1999-06-25 MKS Gniezno WLP
52 GOSK Anna 1990-03-31 KS Podlasie Białystok POD
53 GOSPODARCZYK Natalia 1999-09-21 RLTL ZTE Radom MAZ
54 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
55 GRABOWSKA Karolina 1997-04-15 KS Podlasie Białystok POD
56 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
57 GREBER Karolina 2000-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
58 GROTH Dagmara 1999-01-31 GKS Żukowo POM
59 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
60 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
61 GRZEGORCZYK Weronika 2000-03-08 AZS UMCS Lublin LBE
62 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 MKL Szczecin ZPO
63 HALICKA Sylwia 1999-08-31 LUKS Eurocentr Suchowola POD
64 HAWRYLAK Katarzyna 1999-03-19 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
65 HINZ Kamila 1999-04-20 RKS Rumia POM
66 HOFMAN Maria 1999-07-03 OŚ AZS Poznań WLP
67 HOROSZKO Marta 1999-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
68 IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
69 JACNIAK Ewa 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
70 JAKUBIEC Angelika 1998-09-27 MKS Juvenia Białystok POD
71 JARSKA Alicja 1999-08-11 LKS Zorza Gdynia POM
72 JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
73 JASZCZAK Bogna 1999-01-11 UKS Achilles Leszno WLP
74 KACIUPA Marta 1999-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
75 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
76 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
77 KALISZ Ewa 1998-03-06 MKS Juvenia Białystok POD
78 KAMIŃSKA Jagoda 1999-07-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
79 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
80 KAPCIŃSKA Marianna 1999-05-29 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
81 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
82 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
83 KASPERSKA Sandra 1999-01-28 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
84 KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 LKS Vectra Włocławek KPO
85 KAŹMIERCZAK Weronika 1998-09-29 LKS OSiR Pleszew WLP
86 KIEŁPIKOWSKA Marta 1998-12-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
87 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
88 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
89 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
90 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
91 KOHNKE Daria 1998-01-10 RKS Rumia POM
92 KOŁECKA Agata 1996-07-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
93 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
94 KONIECZEK Alicja 1994-11-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
95 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
96 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
97 KORZUN Julia 2000-01-01 niest. Białystok POD
98 KOSTRZEWSKA Justyna 1998-12-31 AZS UMCS Lublin LBE
99 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
100 KOTOWICZ Emilia 1998-10-30 KS Podlasie Białystok POD
101 KOWAL Matylda 1989-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
102 KOWALCZYKOWSKA Agata 1999-11-24 LLKS Osowa Sień LBU
103 KOWALEWICZ Justyna 2000-08-29 KS Podlasie Białystok POD
104 KOWALSKA Dominika 1999-06-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
105 KOWALSKA Katarzyna 1985-04-07 LKS Vectra Włocławek KPO
106 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 AZS Łódź LDZ
107 KRASIŃSKA Marta 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
108 KRAWEL Karolina 1997-01-01 ZS Sokółka POD
109 KROLIK Alicja 1998-12-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
110 KROPIEWNICKA Julita 1994-01-10 KS Podlasie Białystok POD
111 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
112 KRUPA Aleksandra 1999-11-15 MKS Truso Elbląg WMZ
113 KRYSZTOFORSKA Angelika 1999-10-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
114 KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 WLKS Nowe Iganie MAZ
115 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
116 KULA Zuzanna 1999-04-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
117 KUŁAKOWSKA Magdalena 1997-01-01 IV LO Białystok POD
118 KUSZ Magdalena 2000-06-15 MKS MOS Wrocław DOL
119 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
120 LACHOWSKA Martyna 1998-12-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
121 LECH Anita 1998-12-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
122 LEŚNIEWSKA Daria 2000-08-08 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
123 LEWNA Weronika 2001-08-08 LKS Fenix Słupsk POM
124 LINKIEWICZ Magdalena 1998-07-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
125 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
126 LUBIEJEWSKA Ewelina 1993-08-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
127 LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
128 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
129 ŁADNY Monika 1998-07-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
130 MAIK Daria 1997-08-28 LUKS Start Nakło KPO
131 MAKOWIECKA Michalina 1998-05-12 PLKS Gwda Piła WLP
132 MAŁEK Emilia 2000-04-20 MKS Agros Chełm LBE
133 MANIECKA Julita 2002-08-15 KS Hanza Goleniów ZPO
134 MANIUKIEWICZ Adriana 1998-10-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
135 MAŃCZUK Marta 1997-01-01 ZS Suchowola POD
136 MARCINIAK Paulina 1998-01-26 MOS Zatoka Braniewo WMZ
137 MARKOWSKA Monika 1996-09-20 MKS Juvenia Białystok POD
138 MASŁYK Natalia 1999-06-27 KKB MOSiR Krosno PDK
139 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
140 MATKOWSKA Aleksandra 1999-04-08 MLKS Sokół Lubin DOL
141 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
142 MAZGOŁA Aleksandra 1999-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
143 MAZUREK Zuzanna 2000-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
144 MEGGER Eliza 1999-08-28 GKS Olimpia Grudziądz KPO
145 MESZYŃSKA Anna 1999-09-06 KS Gwardia Piła WLP
146 MICHALAK Sandra 1987-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
147 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
148 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
149 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
150 MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 SKLA Sopot POM
151 MIL Ewa 1999-07-27 KS Agros Zamość LBE
152 MISIEJKO Milena 1999-07-12 KS Podlasie Białystok POD
153 MOCZYDLAK Karolina 1999-03-07 MKS MOS Wrocław DOL
154 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
155 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
156 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 MLKS Czarni Olecko WMZ
157 MŚCIWUJEWSKA Adriana 1996-08-28 KS Podlasie Białystok POD
158 MYDŁOWSKA Marta 1997-03-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
159 NAWROCKA Weronika 1999-10-18 UKS Wiking Rychnowy POM
160 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
161 NOWAK Natalia 1997-12-10 OKLA Ostrołęka MAZ
162 NOWAKOWSKA Sandra 1998-06-12 ZLKL Zielona Góra LBU
163 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS Łódź LDZ
164 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
165 OSIOWY Weronika 1998-10-21 CMKL Człuchów POM
166 OSTASZEWSKA Eliza 1994-05-17 KS Podlasie Białystok POD
167 PAŁEJKO Aleksandra 2000-05-22 MLKS Ostróda WMZ
168 PAWLAK Marcelina 2000-09-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
169 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 LLKS Osowa Sień LBU
170 PAWŁOWSKA Aleksandra 1999-08-30 CMKL Człuchów POM
171 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
172 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
173 PAWŁOWSKA Natalia 1999-02-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
174 PIĄTAK Magdalena 2000-07-10 UKS Clan Ostrołęka MAZ
175 PIECHOWIAK Patrycja 1998-01-30 ZLKL Zielona Góra LBU
176 PIERZCHAŁA Magdalena 1999-10-15 LKS Koluszki LDZ
177 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 MLKS Czarni Olecko WMZ
178 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
179 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
180 POGODA Kamila 1999-06-18 MKST Astra Nowa Sól LBU
181 POLEWSKA Karolina 1999-02-01 MKL Szczecin ZPO
182 PONS Sara 1999-06-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
183 POTOMSKA Daria 2000-05-31 KS Hanza Goleniów ZPO
184 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
185 PTAK Aleksandra 1999-05-29 OKLA Ostrołęka MAZ
186 PUCEK Maria 2000-07-20 UKS Dąb Suchy Las WLP
187 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
188 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
189 RADECKA Ilona 2000-04-05 MKST Astra Nowa Sól LBU
190 RADZIWONOWSKA Gabriela 1998-02-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
191 ROGOWSKA Magdalena 1998-02-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
192 ROMANIUK Regina 1998-08-03 KS Puszcza Parkiet Hajnówka POD
193 ROSTKOWSKA Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba DOL
194 ROSTOWSKA Anna 2001-01-01 PG Śniadowo POD
195 RUDNIKOWICZ Aleksandra 1998-08-27 ULKS Barwice ZPO
196 RUDZKA Weronika 1999-01-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
197 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
198 RUTKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 KS Podlasie Białystok POD
199 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
200 RYDZ Weronika 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
201 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
202 SADOWSKA Milena 1999-01-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
203 SADOWSKA Natalia 1997-05-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
204 SARNA Angelika 1997-10-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
205 SAWICKA Weronika 1998-07-13 KS Agros Zamość LBE
206 SEMERKO Angelika 1999-02-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
207 SERWATKA Wiktoria 1999-09-08 KKB MOSiR Krosno PDK
208 SIDORUK Aleksandra 1999-01-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
209 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
210 SIWULSKA Nina 1999-08-19 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
211 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
212 SKORUPA Łucja 2000-11-17 MKS Unia Hrubieszów LBE
213 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
214 SŁOBODA Aleksandra 1999-06-09 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
215 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 UKS Wiking Rychnowy POM
216 STANKIEWICZ Katarzyna 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
217 STAŃCZAK Weronika 2001-08-19 UKS Jedynka Gostyń WLP
218 STĘŻALSKA Julia 2002-04-17 KS Hanza Goleniów ZPO
219 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
220 STUDNIARZ Anna 1999-07-24 LUKS Orkan Września WLP
221 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
222 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
223 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
224 SZMIT Joanna 1994-04-24 KS Agros Zamość LBE
225 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
226 SZUBA Martyna 1994-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
227 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
228 SZYJA Klaudia 1998-07-01 ULKS Barwice ZPO
229 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
230 SZYMAŃSKA Wioletta 1997-11-03 LKS OSiR Pleszew WLP
231 ŚLUSARCZYK Mariola 1990-01-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
232 ŚNIETKA Dorota 1999-02-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
233 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
234 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
235 ŚWIĘCKA Magdalena 1999-06-10 LKS Zorza Gdynia POM
236 TARASIUK Natalia 1999-04-10 KS Puszcza Parkiet Hajnówka POD
237 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
238 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
239 TOMCZUK Natalia 1999-02-12 KS Podlasie Białystok POD
240 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
241 TOPP Marta 1997-02-13 KS Wejher Wejherowo POM
242 TREMBICKA Aleksandra 1999-10-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
243 TRYBUŁA Agata 1998-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
244 TRZASKALSKA Justyna 1992-12-14 MULKS Terespol LBE
245 TRZCINKA Magdalena 1999-02-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
246 TYMIŃSKA Marta 1997-01-01 IV LO Białystok POD
247 WALCZAK Aleksandra 1999-10-15 MUKL Brodnica KPO
248 WANICKA Weronika 1998-12-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
249 WASILUK Zyta 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
250 WAŚKOWSKA Alicja 1998-02-13 LKS Vectra Włocławek KPO
251 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
252 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 WLKS Wrocław DOL
253 WIERTEL Natalia 2000-08-06 KS Puszcza Hajnówka POD
254 WIERZBICKA Maja 1999-10-13 ZLKL Zielona Góra LBU
255 WIESŁAWSKA Weronika 1998-01-22 KS Podlasie Białystok POD
256 WIKTORCZYK Aleksandra 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
257 WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
258 WIKTOROWICZ Łucja 1999-03-23 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
259 WITEK Paulina 1999-03-26 UKS Żaczek Połaniec SWK
260 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
261 WOLAK Martyna 1999-10-28 WKS Wawel Kraków MLP
262 WOLAŃSKA Martyna 1998-05-07 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
263 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
264 WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
265 WYKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
266 WYSZOMIERSKA Ewelina 1999-08-29 KS Podlasie Białystok POD
267 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
268 ZAJĄC Natalia 1998-03-12 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
269 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
270 ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
271 ZIELIŃSKA Adrianna 1999-01-22 WLKS Wrocław DOL
272 ZIÓŁKOWSKA Klaudia 1998-04-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
273 ZYCH Magdalena 1998-10-01 AZS UMCS Lublin LBE
274 ZYZAŁO Wiktoria 2000-10-13 UKS Technik Augustów POD
275 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.15555500984192sekund