KARPIUK Łukasz
1998-01-15
KS Puszcza Hajnówka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMIUK Bartłomiej 1999-02-25 MKS Żak Biała Podlaska LBE
2 BABIK Filip 1996-11-02 E.L.ite Sports Olsztyn WMZ
3 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
4 BEDNAREK Damian 2000-01-13 LUKS Boguszyce LDZ
5 BELGRAU Tobiasz 1997-11-18 MLKS Sokół Lubin DOL
6 BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
7 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
8 BIELAWSKI Kamil 1998-02-01 SSR Olimp Strawczyn SWK
9 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 SS MKS Parasol Wrocław DOL
10 BUDNIK Jacek 1998-09-04 KS Podlasie Białystok POD
11 BUJNIK Przemysław 1998-10-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
12 BUKAŁA Adrian 1998-03-05 KS Agros Zamość LBE
13 BURZYŃSKI Tobiasz 1999-08-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
14 BZDYL Mateusz 1997-04-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
15 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
16 CHOIŃSKI Bartosz 1998-04-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
18 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
19 CHRZANOWSKI Patryk 1998-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
20 CHUCHAŁA Daniel 1983-03-09 LKB im. Braci Petk Lębork POM
21 CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
22 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
23 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
24 DANILEWICZ Dawid 1998-01-02 LUKS Eurocentr Suchowola POD
25 DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
26 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
27 DEMBY Łukasz 1997-12-13 UKS Clan Ostrołęka MAZ
28 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL ZTE Radom MAZ
29 DORSZYŃSKI Grzegorz 1983-02-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
30 DRĄG Mateusz 1997-01-07 UKS Chromik Mysłowice SLK
31 DUCHNOWSKI Mateusz 1998-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
32 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
33 EBEL Grzegorz 1997-11-28 MLKS Baszta Bytów POM
34 FELTOWICZ Damian 1999-11-07 KS Podlasie Białystok POD
35 FILAR Krzysztof 1998-05-03 UKS 12 Kalisz WLP
36 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
37 GAIK Kamil 1997-02-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
38 GAWRYCH Kamil 1998-01-07 UKS Liceum sportowe Łomża POD
39 GINTER Leszek 1998-01-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
40 GŁOWALA Robert 1992-10-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
41 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
42 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
43 GRZYWNA Bartłomiej 1998-10-16 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
44 JACKIEWICZ Mateusz 1997-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
45 JAMROZ Michał 1997-02-21 LKS Znicz Biłgoraj LBE
46 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
47 JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 MLKS Baszta Bytów POM
48 JANUSZEWSKI Sebastian 1993-11-04 KS Podlasie Białystok POD
49 JAŃCZUK Dawid 1999-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
50 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
51 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 LKS Fenix Słupsk POM
52 JILEK Dariusz 1998-05-11 ULKS Bystrzyca Kłodzka DOL
53 JILEK Krzysztof 1997-03-18 ULKS Bystrzyca Kłodzka DOL
54 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL ZTE Radom MAZ
55 KALISZ Bartłomiej 1999-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
56 KALUS Kamil 1998-03-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
57 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
58 KARABAN Wojciech 1997-05-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
59 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
60 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WMZ
61 KARWOWSKI Kamil 1998-08-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
62 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
63 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
64 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
65 KOMOROWSKI Bartosz 1998-04-04 LKS Orzeł Namysłów OPL
66 KOPECKI Marcin 1999-06-19 LKS Zantyr Sztum POM
67 KORBUS Krystian 1998-11-23 LUKS Boguszyce LDZ
68 KOSZCZUK Dawid 1999-10-11 LUKS Eurocentr Suchowola POD
69 KOWALCZYK Łukasz 1998-03-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
70 KOWALSKI Paweł 1997-05-30 OKS Start Otwock MAZ
71 KOZIOŁ Adrian 1998-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
72 KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
73 KRUK Mateusz 1996-03-31 KS Podlasie Białystok POD
74 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
75 KUDRZYCKI Karol 1998-11-13 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
76 KUKUŁKA Daniel 1998-04-04 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
77 KUREK Michał 1998-03-14 AZS-AWF Gorzów LBU
78 KUŚMIERZ Dawid 1998-01-26 MKS Agros Chełm LBE
79 KUŻBIEL Daniel 1992-06-26 KS Podlasie Białystok POD
80 KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 LUKS Orkan Września WLP
81 KWIATKOWSKI Krzysztof 1998-01-19 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
82 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
83 LESZKIEWICZ Sebastian 1998-09-08 LKS Lubusz Słubice LBU
84 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
85 ŁAWECKI Adrian 1999-01-04 LLKS Osowa Sień LBU
86 ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
87 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
88 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 SL Olimpia Poznań WLP
89 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
90 MALEC Łukasz 1998-04-22 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
91 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
92 MALISZEWSKI Filip 1998-08-29 AZS-AWF Gorzów LBU
93 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
94 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
95 MARUT Tomasz 1999-05-28 MLKS Rakowice DOL
96 MIELESZKIEWICZ Michał 1998-03-11 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
97 MIELNIKIEWICZ Michał 1998-08-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
98 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
99 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
100 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
101 MRACHACZ Piotr 1997-06-09 MKS-MOSM Bytom SLK
102 MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 UKS 12 Kalisz WLP
103 MUŚKO Piotr 1998-05-18 KS Podlasie Białystok POD
104 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 MLUKS Tarnów MLP
105 NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WMZ
106 ODWROT Michał 1997-04-08 KS Gwardia Piła WLP
107 OLEJNICZAK Wiktor 1999-02-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
108 OLESZCZAK Adrian 1998-08-22 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
109 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
110 PAPLA Filip 1998-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
111 PAWLAK Wojciech 1998-02-25 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
112 PAWLIKOWSKI Tomasz 1999-09-09 MKS Agros Chełm LBE
113 PAWŁOWSKI Michał 1998-11-12 UKS Filipides Teresin MAZ
114 PIETRAK Piotr 1996-08-23 PLMKS Chrobry Gryfice ZPO
115 PIETRZAK Tomasz 1997-04-07 LKS Maraton Turek WLP
116 PIOTROWICZ Patryk 1994-09-08 PLKS Gwda Piła WLP
117 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
118 PIRÓG Michał 1995-01-10 AZS UMCS Lublin LBE
119 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
120 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
121 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
122 POPŁAWSKI Mateusz Damian 1998-02-27 KS Podlasie Białystok POD
123 POŚPIECH Krzysztof 1997-01-01 ZS Suchowola POD
124 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
125 PRUSZCZYŃSKI Krzysztof 1996-08-10 ZSWiO nr 7 Łomża POD
126 PRZYBYSZ Bartosz 1998-02-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
127 PUZONOWSKI Grzegorz 1995-01-19 KS Podlasie Białystok POD
128 PYDA Sylwester 1998-11-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
129 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
130 RAŚ Bartłomiej 1998-08-16 KKB MOSiR Krosno PDK
131 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
132 ROGUSKI Michał 1997-07-24 MKS Pogoń Siedlce MAZ
133 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
134 RUDZIŃSKI Grzegorz 1999-09-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
135 RUDZIŃSKI Jakub 1999-01-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
136 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
137 SIEMIĄTKOWSKI Tomasz 1994-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
138 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
139 SIERSCHUŁA Bartosz 1998-05-25 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
140 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
141 SONIAK Piotr 1998-02-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
142 SPUSTEK Marcin 1997-05-21 MKS Truso Elbląg WMZ
143 STOLARSKI Jakub 1997-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
144 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
145 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
146 SUDUJKO Ryszard 1997-04-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
147 SZCZEPANIUK Wojciech 1999-04-09 UKS Liderek Chwiram ZPO
148 SZCZĘSNY Konrad 1999-02-18 GUKS Asy Dywity WMZ
149 SZULC Jakub 2001-04-12 SL Salos Suwałki POD
150 SZWED Maciej 1999-02-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
151 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
152 TERKA Maciej 1998-02-22 AZS-AWF Gorzów LBU
153 TKACZUK Mateusz 2002-03-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
154 TOMASZEWSKI Łukasz 1998-04-21 ZSWiO nr 7 Łomża POD
155 TOMASZEWSKI Maciej 1997-06-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
156 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
157 TOMCZAK Michał 1997-07-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
158 TRĘBICKI Ignacy 2000-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
159 TRZONKOWSKI Patryk 1998-04-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
160 TUREK Aleksander 1998-11-04 CKS Budowlani Częstochowa SLK
161 URBAN Arkadiusz 1998-05-24 AZS UMCS Lublin LBE
162 URBAN Karol 1998-07-20 AZS UMCS Lublin LBE
163 URBANIAK Arkadiusz 1998-01-19 MKS Stal Nowa Dęba PDK
164 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
165 WAWRZYKOWSKI Jakub 1997-12-21 MKST Astra Nowa Sól LBU
166 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
167 WIECZOREK Michał 1999-02-12 LKS Koluszki LDZ
168 WIECZOREK Michał 1997-03-27 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
169 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
170 WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
171 WITKOWSKI Wiktor 1998-02-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
172 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
173 WOJTACHA Adrian 1997-01-24 IKS Olkusz MLP
174 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
175 WSZEBOROWSKI Michał 1998-05-23 UKS Liceum sportowe Łomża POD
176 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
177 ZAWIŚLAK Paweł 1998-06-29 LKS Zorza Niemil DOL
178 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14937806129456sekund