KARPIUK Łukasz
1998-01-15
KS Puszcza Hajnówka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMIUK Bartłomiej 1999-02-25 MKS Żak Biała Podlaska LBE
2 BABIK Filip 1996-11-02 KS ENTRE.PL Team Warszawa MAZ
3 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
4 BELGRAU Tobiasz 1997-11-18 MLKS Sokół Lubin DOL
5 BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
6 BIEDA Norbert 1993-04-29 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
7 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
8 BIELAWSKI Kamil 1998-02-01 SSR Olimp Strawczyn SWK
9 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
10 BUDNIK Jacek 1998-09-04 KS Podlasie Białystok POD
11 BUJNIK Przemysław 1998-10-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
12 BUKAŁA Adrian 1998-03-05 KS Agros Zamość LBE
13 BURZYŃSKI Tobiasz 1999-08-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
14 BZDYL Mateusz 1997-04-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
15 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
16 CHOIŃSKI Bartosz 1998-04-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
18 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
19 CHRZANOWSKI Patryk 1998-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
20 CHUCHAŁA Daniel 1983-03-09 LKB im. Braci Petk Lębork POM
21 CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
22 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
23 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
24 DANILEWICZ Dawid 1998-01-02 LUKS Eurocentr Suchowola POD
25 DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
26 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
27 DEMBY Łukasz 1997-12-13 UKS Clan Ostrołęka MAZ
28 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL ZTE Radom MAZ
29 DORSZYŃSKI Grzegorz 1983-02-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
30 DRĄG Mateusz 1997-01-07 UKS Chromik Mysłowice SLK
31 DUCHNOWSKI Łukasz 1995-01-01 niest. Białystok POD
32 DUCHNOWSKI Mateusz 1998-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
33 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
34 EBEL Grzegorz 1997-11-28 MLKS Baszta Bytów POM
35 FELTOWICZ Damian 1999-11-07 KS Podlasie Białystok POD
36 FILAR Krzysztof 1998-05-03 OŚ AZS Poznań WLP
37 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
38 GAIK Kamil 1997-02-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
39 GAWRYCH Kamil 1998-01-07 UKS Liceum sportowe Łomża POD
40 GINTER Leszek 1998-01-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
41 GŁOWALA Robert 1992-10-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
42 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
43 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
44 GRZYWNA Bartłomiej 1998-10-16 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
45 GUDEL Michał 1998-11-10 KS Podlasie Białystok POD
46 JACKIEWICZ Mateusz 1997-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
47 JAMROZ Michał 1997-02-21 LKS Znicz Biłgoraj LBE
48 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
49 JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 MLKS Baszta Bytów POM
50 JANUSZEWSKI Sebastian 1993-11-04 KS Podlasie Białystok POD
51 JAŃCZUK Dawid 1999-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
52 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
53 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 LKS Fenix Słupsk POM
54 JILEK Dariusz 1998-05-11 ULKS Bystrzyca Kłodzka DOL
55 JILEK Krzysztof 1997-03-18 ULKS Bystrzyca Kłodzka DOL
56 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL ZTE Radom MAZ
57 KALISZ Bartłomiej 1999-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
58 KALUS Kamil 1998-03-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
59 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
60 KARABAN Wojciech 1997-05-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
61 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
62 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WMZ
63 KARWOWSKI Kamil 1998-08-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
64 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
65 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
66 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
67 KOMOROWSKI Bartosz 1998-04-04 LKS Orzeł Namysłów OPL
68 KOPECKI Marcin 1999-06-19 LKS Zantyr Sztum POM
69 KORBUS Krystian 1998-11-23 LUKS Boguszyce LDZ
70 KOSZCZUK Dawid 1999-10-11 LUKS Eurocentr Suchowola POD
71 KOWALCZYK Łukasz 1998-03-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
72 KOWALSKI Paweł 1997-05-30 OKS Start Otwock MAZ
73 KOZIOŁ Adrian 1998-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
74 KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
75 KRUK Mateusz 1996-03-31 KS Podlasie Białystok POD
76 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
77 KUDRZYCKI Karol 1998-11-13 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
78 KUKUŁKA Daniel 1998-04-04 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
79 KUREK Michał 1998-03-14 AZS-AWF Gorzów LBU
80 KUŚMIERZ Dawid 1998-01-26 MKS Agros Chełm LBE
81 KUŻBIEL Daniel 1992-06-26 KS Podlasie Białystok POD
82 KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 LUKS Orkan Września WLP
83 KWIATKOWSKI Krzysztof 1998-01-19 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
84 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
85 LESZKIEWICZ Sebastian 1998-09-08 LKS Lubusz Słubice LBU
86 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
87 ŁAWECKI Adrian 1999-01-04 LLKS Osowa Sień LBU
88 ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
89 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
90 MACHOWSKI Paweł 1992-05-24 niest. Warszawa MAZ
91 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
92 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
93 MALEC Łukasz 1998-04-22 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
94 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
95 MALISZEWSKI Filip 1998-08-29 AZS-AWF Gorzów LBU
96 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
97 MARON Maciej 1995-10-27 UKS G-8 Bielany MAZ
98 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
99 MARUT Tomasz 1999-05-28 MLKS Rakowice DOL
100 MIELESZKIEWICZ Michał 1998-03-11 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
101 MIELNIKIEWICZ Michał 1998-08-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
102 MIKOŁAJCZAK Hubert 1995-01-20 LKS Sana Kościan WLP
103 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
104 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
105 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
106 MRACHACZ Piotr 1997-06-09 MKS-MOSM Bytom SLK
107 MROWIEC Kacper 1997-01-25 niest. Katowice SLK
108 MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
109 MUŚKO Piotr 1998-05-18 KS Podlasie Białystok POD
110 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
111 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 MLUKS Tarnów MLP
112 NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WMZ
113 ODWROT Michał 1997-04-08 KS Gwardia Piła WLP
114 OLEJNICZAK Wiktor 1999-02-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
115 OLESZCZAK Adrian 1998-08-22 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
116 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
117 PAPLA Filip 1998-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
118 PAWLAK Wojciech 1998-02-25 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
119 PAWLIKOWSKI Tomasz 1999-09-09 MKS Agros Chełm LBE
120 PAWŁOWSKI Michał 1998-11-12 UKS Filipides Teresin MAZ
121 PIETRAK Piotr 1996-08-23 PLMKS Chrobry Gryfice ZPO
122 PIETRZAK Tomasz 1997-04-07 LKS Maraton Turek WLP
123 PIOTROWICZ Patryk 1994-09-08 PLKS Gwda Piła WLP
124 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
125 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
126 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
127 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
128 POPŁAWSKI Mateusz Damian 1998-02-27 KS Podlasie Białystok POD
129 POŚPIECH Krzysztof 1997-01-01 ZS Suchowola POD
130 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
131 PRUSZCZYŃSKI Krzysztof 1996-08-10 ZSWiO nr 7 Łomża POD
132 PRZYBYSZ Bartosz 1998-02-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
133 PUZONOWSKI Grzegorz 1995-01-19 KS Podlasie Białystok POD
134 PYDA Sylwester 1998-11-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
135 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
136 RAŚ Bartłomiej 1998-08-16 KKB MOSiR Krosno PDK
137 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
138 ROGUSKI Michał 1997-07-24 MKS Pogoń Siedlce MAZ
139 ROMAN Mateusz 1998-03-09 niest. Rzeszów PDK
140 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
141 RUDZIŃSKI Grzegorz 1999-09-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
142 RUDZIŃSKI Jakub 1999-01-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
143 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
144 SIEMIĄTKOWSKI Tomasz 1994-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
145 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
146 SIERSCHUŁA Bartosz 1998-05-25 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
147 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
148 SONIAK Piotr 1998-02-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
149 SPUSTEK Marcin 1997-05-21 MKS Truso Elbląg WMZ
150 STOLARSKI Jakub 1997-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
151 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
152 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
153 SUDUJKO Ryszard 1997-04-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
154 SZCZEPANIUK Wojciech 1999-04-09 UKS Liderek Chwiram ZPO
155 SZCZĘSNY Konrad 1999-02-18 GUKS Asy Dywity WMZ
156 SZULC Jakub 2001-04-12 SL Salos Suwałki POD
157 SZWED Maciej 1999-02-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
158 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
159 TERKA Maciej 1998-02-22 AZS-AWF Gorzów LBU
160 TKACZUK Mateusz 2002-03-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
161 TOMASZEWSKI Łukasz 1998-04-21 ZSWiO nr 7 Łomża POD
162 TOMASZEWSKI Maciej 1997-06-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
163 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
164 TOMCZAK Michał 1997-07-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
165 TRĘBICKI Ignacy 2000-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
166 TRZONKOWSKI Patryk 1998-04-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
167 TUREK Aleksander 1998-11-04 CKS Budowlani Częstochowa SLK
168 URBAN Arkadiusz 1998-05-24 AZS UMCS Lublin LBE
169 URBAN Karol 1998-07-20 AZS UMCS Lublin LBE
170 URBANIAK Arkadiusz 1998-01-19 MKS Stal Nowa Dęba PDK
171 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
172 WAWRZYKOWSKI Jakub 1997-12-21 MKST Astra Nowa Sól LBU
173 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
174 WIECZOREK Michał 1997-03-27 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
175 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
176 WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
177 WITKOWSKI Wiktor 1998-02-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
178 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
179 WOJTACHA Adrian 1997-01-24 KS Olkusz MLP
180 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
181 WSZEBOROWSKI Michał 1998-05-23 UKS Liceum sportowe Łomża POD
182 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
183 ZAWIŚLAK Paweł 1998-06-29 LKS Zorza Niemil DOL
184 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
185 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.55352115631104sekund