KARPIUK Łukasz
1998-01-15
KS Puszcza Hajnówka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMIUK Bartłomiej 1999-02-25 MKS Żak Biała Podlaska LBE
2 BABIK Filip 1996-11-02 E.L.ite Sports Olsztyn WMZ
3 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
4 BELGRAU Tobiasz 1997-11-18 MLKS Sokół Lubin DOL
5 BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
6 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
7 BIELAWSKI Kamil 1998-02-01 SSR Olimp Strawczyn SWK
8 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
9 BUDNIK Jacek 1998-09-04 KS Podlasie Białystok POD
10 BUJNIK Przemysław 1998-10-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
11 BUKAŁA Adrian 1998-03-05 KS Agros Zamość LBE
12 BURZYŃSKI Tobiasz 1999-08-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
13 BZDYL Mateusz 1997-04-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
14 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
15 CHOIŃSKI Bartosz 1998-04-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
17 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
18 CHRZANOWSKI Patryk 1998-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 CHUCHAŁA Daniel 1983-03-09 LKB im. Braci Petk Lębork POM
20 CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
21 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
22 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
23 DANILEWICZ Dawid 1998-01-02 LUKS Eurocentr Suchowola POD
24 DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
25 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 DEMBY Łukasz 1997-12-13 UKS Clan Ostrołęka MAZ
27 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL ZTE Radom MAZ
28 DORSZYŃSKI Grzegorz 1983-02-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
29 DRĄG Mateusz 1997-01-07 UKS Chromik Mysłowice SLK
30 DUCHNOWSKI Mateusz 1998-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
31 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
32 EBEL Grzegorz 1997-11-28 MLKS Baszta Bytów POM
33 FELTOWICZ Damian 1999-11-07 KS Podlasie Białystok POD
34 FILAR Krzysztof 1998-05-03 UKS 12 Kalisz WLP
35 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
36 GAIK Kamil 1997-02-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
37 GAWRYCH Kamil 1998-01-07 UKS Liceum sportowe Łomża POD
38 GINTER Leszek 1998-01-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
39 GŁOWALA Robert 1992-10-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
40 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
41 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
42 GRZYWNA Bartłomiej 1998-10-16 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
43 JACKIEWICZ Mateusz 1997-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
44 JAMROZ Michał 1997-02-21 LKS Znicz Biłgoraj LBE
45 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
46 JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 MLKS Baszta Bytów POM
47 JANUSZEWSKI Sebastian 1993-11-04 KS Podlasie Białystok POD
48 JAŃCZUK Dawid 1999-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
49 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
50 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 LKS Fenix Słupsk POM
51 JILEK Dariusz 1998-05-11 ULKS Bystrzyca Kłodzka DOL
52 JILEK Krzysztof 1997-03-18 ULKS Bystrzyca Kłodzka DOL
53 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL ZTE Radom MAZ
54 KALISZ Bartłomiej 1999-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
55 KALUS Kamil 1998-03-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
56 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
57 KARABAN Wojciech 1997-05-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
58 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
59 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WMZ
60 KARWOWSKI Kamil 1998-08-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
61 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
62 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
63 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
64 KOMOROWSKI Bartosz 1998-04-04 LKS Orzeł Namysłów OPL
65 KOPECKI Marcin 1999-06-19 LKS Zantyr Sztum POM
66 KORBUS Krystian 1998-11-23 LUKS Boguszyce LDZ
67 KOSZCZUK Dawid 1999-10-11 LUKS Eurocentr Suchowola POD
68 KOWALCZYK Łukasz 1998-03-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
69 KOWALSKI Paweł 1997-05-30 OKS Start Otwock MAZ
70 KOZIOŁ Adrian 1998-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
71 KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
72 KRUK Mateusz 1996-03-31 KS Podlasie Białystok POD
73 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
74 KUDRZYCKI Karol 1998-11-13 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
75 KUKUŁKA Daniel 1998-04-04 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
76 KUREK Michał 1998-03-14 AZS-AWF Gorzów LBU
77 KUŚMIERZ Dawid 1998-01-26 MKS Agros Chełm LBE
78 KUŻBIEL Daniel 1992-06-26 KS Podlasie Białystok POD
79 KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 LUKS Orkan Września WLP
80 KWIATKOWSKI Krzysztof 1998-01-19 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
81 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
82 LESZKIEWICZ Sebastian 1998-09-08 LKS Lubusz Słubice LBU
83 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
84 ŁAWECKI Adrian 1999-01-04 LLKS Osowa Sień LBU
85 ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
86 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
87 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 SL Olimpia Poznań WLP
88 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
89 MALEC Łukasz 1998-04-22 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
90 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
91 MALISZEWSKI Filip 1998-08-29 AZS-AWF Gorzów LBU
92 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
93 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
94 MARUT Tomasz 1999-05-28 MLKS Rakowice DOL
95 MIELESZKIEWICZ Michał 1998-03-11 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
96 MIELNIKIEWICZ Michał 1998-08-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
97 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
98 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
99 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
100 MRACHACZ Piotr 1997-06-09 MKS-MOSM Bytom SLK
101 MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
102 MUŚKO Piotr 1998-05-18 KS Podlasie Białystok POD
103 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 MLUKS Tarnów MLP
104 NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WMZ
105 ODWROT Michał 1997-04-08 KS Gwardia Piła WLP
106 OLEJNICZAK Wiktor 1999-02-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
107 OLESZCZAK Adrian 1998-08-22 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
108 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
109 PAPLA Filip 1998-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
110 PAWLAK Wojciech 1998-02-25 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
111 PAWLIKOWSKI Tomasz 1999-09-09 MKS Agros Chełm LBE
112 PAWŁOWSKI Michał 1998-11-12 UKS Filipides Teresin MAZ
113 PIETRAK Piotr 1996-08-23 PLMKS Chrobry Gryfice ZPO
114 PIETRZAK Tomasz 1997-04-07 LKS Maraton Turek WLP
115 PIOTROWICZ Patryk 1994-09-08 PLKS Gwda Piła WLP
116 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
117 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
118 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
119 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
120 POPŁAWSKI Mateusz Damian 1998-02-27 KS Podlasie Białystok POD
121 POŚPIECH Krzysztof 1997-01-01 ZS Suchowola POD
122 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
123 PRUSZCZYŃSKI Krzysztof 1996-08-10 ZSWiO nr 7 Łomża POD
124 PRZYBYSZ Bartosz 1998-02-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
125 PUZONOWSKI Grzegorz 1995-01-19 KS Podlasie Białystok POD
126 PYDA Sylwester 1998-11-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
127 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
128 RAŚ Bartłomiej 1998-08-16 KKB MOSiR Krosno PDK
129 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
130 ROGUSKI Michał 1997-07-24 MKS Pogoń Siedlce MAZ
131 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
132 RUDZIŃSKI Grzegorz 1999-09-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
133 RUDZIŃSKI Jakub 1999-01-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
134 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
135 SIEMIĄTKOWSKI Tomasz 1994-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
136 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
137 SIERSCHUŁA Bartosz 1998-05-25 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
138 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
139 SONIAK Piotr 1998-02-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
140 SPUSTEK Marcin 1997-05-21 MKS Truso Elbląg WMZ
141 STOLARSKI Jakub 1997-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
142 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
143 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
144 SUDUJKO Ryszard 1997-04-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
145 SZCZEPANIUK Wojciech 1999-04-09 UKS Liderek Chwiram ZPO
146 SZCZĘSNY Konrad 1999-02-18 GUKS Asy Dywity WMZ
147 SZULC Jakub 2001-04-12 SL Salos Suwałki POD
148 SZWED Maciej 1999-02-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
149 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
150 TERKA Maciej 1998-02-22 AZS-AWF Gorzów LBU
151 TKACZUK Mateusz 2002-03-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
152 TOMASZEWSKI Łukasz 1998-04-21 ZSWiO nr 7 Łomża POD
153 TOMASZEWSKI Maciej 1997-06-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
154 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
155 TOMCZAK Michał 1997-07-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
156 TRĘBICKI Ignacy 2000-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
157 TRZONKOWSKI Patryk 1998-04-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
158 TUREK Aleksander 1998-11-04 CKS Budowlani Częstochowa SLK
159 URBAN Arkadiusz 1998-05-24 AZS UMCS Lublin LBE
160 URBAN Karol 1998-07-20 AZS UMCS Lublin LBE
161 URBANIAK Arkadiusz 1998-01-19 MKS Stal Nowa Dęba PDK
162 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
163 WAWRZYKOWSKI Jakub 1997-12-21 MKST Astra Nowa Sól LBU
164 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
165 WIECZOREK Michał 1997-03-27 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
166 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
167 WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
168 WITKOWSKI Wiktor 1998-02-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
169 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
170 WOJTACHA Adrian 1997-01-24 KS Olkusz MLP
171 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
172 WSZEBOROWSKI Michał 1998-05-23 UKS Liceum sportowe Łomża POD
173 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
174 ZAWIŚLAK Paweł 1998-06-29 LKS Zorza Niemil DOL
175 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.24072289466858sekund