POGORZELSKI Rafał
1999-12-22
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Adam 2000-09-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
2 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 MKL Szczecin ZPO
3 AUGUSTYNOWICZ Wojciech 1992-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
4 BAKAN Piotr 2000-01-18 KS Hanza Goleniów ZPO
5 BAŁONKOWSKI Rafał 1998-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
6 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
7 BĄCZEK Daniel 1999-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
8 BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
9 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
10 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
11 BOBROWSKI Mateusz 1998-09-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
12 BOGUCKI Norbert 1999-10-30 ZLKL Zielona Góra LBU
13 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
14 BUDNIK Jacek 1998-09-04 KS Podlasie Białystok POD
15 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
16 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 BUKOWSKI Paweł 1999-03-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
18 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
19 BURZYŃSKI Tobiasz 1999-08-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
20 BZDYL Mateusz 1997-04-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
21 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
22 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
23 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
24 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
25 CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
26 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
27 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
28 DĄBKOWSKI Przemysław 1999-01-01 PG 2 Grajewo POD
29 DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
30 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
31 DĄBROWSKI Stanisław 1999-02-11 KKL Rodło Kwidzyn POM
32 DEMBY Łukasz 1997-12-13 UKS Clan Ostrołęka MAZ
33 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL ZTE Radom MAZ
34 DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
35 DUBNICKI Karol 1999-01-01 PG 4 Augustów POD
36 DUCHNOWSKI Mateusz 1998-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
37 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
38 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
39 ELBICH Kamil 1998-06-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 FELTOWICZ Damian 1999-11-07 KS Podlasie Białystok POD
41 FILAR Krzysztof 1998-05-03 UKS 12 Kalisz WLP
42 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
43 GAIK Kamil 1997-02-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
44 GASEK Adrian 1999-11-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
45 GAWRYCH Kamil 1998-01-07 UKS Liceum sportowe Łomża POD
46 GINTER Leszek 1998-01-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
47 GŁAŻEWSKI Dariusz 2000-12-19 OKLA Ostrołęka MAZ
48 GODLEWSKI Kamil 1999-08-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
49 GOLA Dawid 1999-09-04 UKS 12 Kalisz WLP
50 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
51 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
52 GRABOWSKI Mateusz 1997-05-06 OKLA Ostrołęka MAZ
53 GREŃ Kacper 2000-01-27 MKS Unia Hrubieszów LBE
54 GROBERSKI Michał 2000-06-10 MKL Szczecin ZPO
55 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
56 GRZYB Mateusz 1999-12-22 ULKS Bystrzyca Kłodzka DOL
57 GUDEL Michał 1998-11-10 KS Podlasie Białystok POD
58 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS Dąb Suchy Las WLP
59 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
60 ILSKI Piotr 1995-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
61 JACIUK Sylwester 1993-05-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
62 JACKIEWICZ Mateusz 1997-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
63 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
64 JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 MLKS Baszta Bytów POM
65 JANUSZEWSKI Sebastian 1993-11-04 KS Podlasie Białystok POD
66 JAŃCZUK Dawid 1999-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
67 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
68 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
69 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 LKS Fenix Słupsk POM
70 JILEK Dariusz 1998-05-11 ULKS Bystrzyca Kłodzka DOL
71 KABAT Damian 1989-10-20 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
72 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
73 KACZOREK Robert 1998-04-29 MUKL Brodnica KPO
74 KALINOWSKI Grzegorz 1990-09-22 MKL Toruń KPO
75 KALUS Kamil 1998-03-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
76 KANIGOWSKI Michał 1990-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
77 KANOZA Piotr 1998-04-15 UKS Technik Augustów POD
78 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
79 KARASIEWICZ Szymon 1998-11-24 LKS Lubusz Słubice LBU
80 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
81 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WMZ
82 KARCZEWSKI Tomasz 1997-01-01 II LO BJN Bielsk Podlaski POD
83 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
84 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
85 KICKI Mateusz 2000-02-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
86 KIERSZTEJNA Bartosz 1998-10-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
87 KLATKA Łukasz 1999-03-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
88 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
89 KLIMKOWSKI Michał 1998-07-22 UKS Sokół Żmigród DOL
90 KLOCEK Grzegorz 1998-03-20 AZS UMCS Lublin LBE
91 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
92 KOPCIEWSKI Dawid 1998-12-10 KS Podlasie Białystok POD
93 KOPECKI Marcin 1999-06-19 LKS Zantyr Sztum POM
94 KORBUS Krystian 1998-11-23 LUKS Boguszyce LDZ
95 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
96 KORYTKOWSKI Andrzej 1970-02-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
97 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
98 KOWALCZYK Łukasz 1998-03-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
99 KOWALCZYK Patryk 2000-11-19 KS Łomżanie Łomża POD
100 KOWALSKI Paweł 1997-05-30 OKS Start Otwock MAZ
101 KOZAK Jakub 1997-05-12 MMKS Gdańsk POM
102 KOZIOŁ Adrian 1998-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
103 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
104 KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
105 KROCHMAL Paweł 1993-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
106 KRYŚ Piotr 1998-01-01 ZSMiO 5 Łomża POD
107 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
108 KSIĄŻYK Konrad 1997-03-14 KS Podlasie Białystok POD
109 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
110 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
111 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
112 KUDRZYCKI Karol 1998-11-13 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
113 KUKUŁKA Daniel 1998-04-04 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
114 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Żukowo POM
115 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
116 KUŻBIEL Daniel 1992-06-26 KS Podlasie Białystok POD
117 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
118 KWIATKOWSKI Andrzej 1999-09-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
119 KWIATKOWSKI Krzysztof 1998-01-19 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
120 KWIECIŃSKI Daniel 1998-08-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
121 KWIECIŃSKI Rafał 1998-01-01 ZSOiZ Mońki POD
122 LACHOWICZ Łukasz 1999-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
123 LASKOWSKI Miłosz 1998-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
124 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
125 LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 MKS Gniezno WLP
126 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
127 LIPCZAK Piotr 1998-04-03 MKS Agros Chełm LBE
128 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
129 ŁAWECKI Adrian 1999-01-04 LLKS Osowa Sień LBU
130 ŁAWIDA Tomasz 1996-01-01 ZSE Białystok POD
131 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
132 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 SL Olimpia Poznań WLP
133 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
134 MALINOWSKI Maciej 2000-03-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
135 MANC Szymon 1995-08-15 MKS Gniezno WLP
136 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
137 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
138 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
139 MARUT Tomasz 1999-05-28 MLKS Rakowice DOL
140 MIELEWCZYK Bartłomiej 2000-02-23 MLKS Baszta Bytów POM
141 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 RK Athletics Warszawa MAZ
142 MIELNIKIEWICZ Michał 1998-08-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
143 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
144 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
145 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
146 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
147 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
148 NERKOWSKI Damian 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
149 NIEWCZAS Kamil 1999-02-17 UKS Victoria Józefów MAZ
150 NOWAK Dariusz 1997-11-21 MKS Truso Elbląg WMZ
151 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 MLUKS Tarnów MLP
152 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
153 OBRZUT Krzysztof 1999-11-23 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
154 OKUNIEWSKI Jacek 1999-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
155 OLESZCZAK Adrian 1998-08-22 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
156 OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
157 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
158 OSTROWSKI Cezary 1995-06-25 KS Podlasie Białystok POD
159 PALUCH Sylwester 2001-07-31 GUKS Asy Dywity WMZ
160 PANEK Maciej 2000-02-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
161 PAPLA Filip 1998-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
162 PASZKOWSKI Paweł 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
163 PAWLAK Wojciech 1998-02-25 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
164 PAWLIKOWSKI Tomasz 1999-09-09 MKS Agros Chełm LBE
165 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
166 PAWŁOWSKI Michał 1998-11-12 UKS Filipides Teresin MAZ
167 PERZ Hubert 1996-01-01 ZST Białystok POD
168 PĘDZICH Maciej 1997-10-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
169 PIĄTEK Michał 2000-08-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
170 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
171 PICHAL Kacper 2000-02-05 PKS Gwardia Szczytno WMZ
172 PIEŃCZYKOWSKI Szymon 1997-01-01 PG 12 Białystok POD
173 PIETRAK Piotr 1996-08-23 PLMKS Chrobry Gryfice ZPO
174 PLAWGO Jacek 1999-09-18 MKS Truso Elbląg WMZ
175 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
176 PODOLSKI Tomasz 1997-02-03 UKS Czapla Białe Błota KPO
177 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
178 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
179 POPCZYK Aleksander 1998-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
180 POPŁAWSKI Stanisław 2000-01-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
181 POŚPIECH Krzysztof 1997-01-01 ZS Suchowola POD
182 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
183 PRZEŹDZIK Hubert 2000-10-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
184 PRZYBYSZ Bartosz 1998-02-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
185 PUPEK Kamil 2000-05-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
186 PUSTUŁKA Konrad 1980-11-26 AKL Ursynów Warszawa MAZ
187 PYDA Sylwester 1998-11-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
188 RADWAŃSKI Patryk 1996-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
189 RATUSZYŃSKI Michał 1996-06-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
190 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
191 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Puszcza Hajnówka POD
192 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
193 RUDZIŃSKI Grzegorz 1999-09-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
194 RUDZIŃSKI Jakub 1999-01-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
195 RUTKOWSKI Tomasz 2001-04-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
196 RYĆ Sebastian 1997-01-01 ZSR Ostrożany POD
197 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
198 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 UKS Liceum sportowe Łomża POD
199 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
200 SENDROWSKI Rafał 1998-07-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
201 SERKOWSKI Patryk 1997-03-04 KUKS Remus Kościerzyna POM
202 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Żukowo POM
203 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
204 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 KS SMS Szklarska Poręba DOL
205 SMAŁUGA Mateusz 2000-07-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
206 SMOLIŃSKI Kamil 1996-02-29 UKB Szubin KPO
207 SMOLIŃSKI Mateusz 1996-02-29 UKB Szubin KPO
208 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
209 SOLDAT Adam 2001-01-27 MKS Hermes Gryfino ZPO
210 SPUSTEK Marcin 1997-05-21 MKS Truso Elbląg WMZ
211 SROKOSZ Denis 1999-01-07 MKS-MOS Katowice SLK
212 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
213 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
214 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
215 SUSZCZYŃSKI Maciej 1990-03-25 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
216 SZABŁOWSKI Marcin 1995-01-01 ZSEiO 6 Łomża POD
217 SZATAN Patryk 1999-01-01 ULKS Jedlińsk MAZ
218 SZATECKI Maksymilian 1996-03-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
219 SZCZEPANIUK Wojciech 1999-04-09 UKS Liderek Chwiram ZPO
220 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
221 SZCZĘSNY Konrad 1999-02-18 GUKS Asy Dywity WMZ
222 SZEWCZUL Paweł 1999-01-01 ZS CKR Janów POD
223 SZMIDT Jędrzej 1999-03-22 OŚ AZS Poznań WLP
224 SZULEWSKI Dawid 2000-05-17 KS Podlasie Białystok POD
225 SZWED Maciej 1999-02-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
226 SZYMAŃSKI Adam 1997-01-06 MKS-MOS Katowice SLK
227 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
228 SZYMAŃSKI Krystian 1999-09-27 PLKS Gwda Piła WLP
229 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
230 TAFIŁOWSKI Krystian 1998-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
231 TARASZKIEWICZ Marcin 1999-11-09 KKL Rodło Kwidzyn POM
232 TERKA Maciej 1998-02-22 AZS-AWF Gorzów LBU
233 TOMASZEWICZ Michał 1999-02-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
234 TOMASZEWSKI Łukasz 1998-04-21 ZSWiO nr 7 Łomża POD
235 TOMCZAK Michał 1997-07-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
236 TRZONKOWSKI Patryk 1998-04-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
237 TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
238 URBASZEK Krystian 1991-09-21 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
239 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
240 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
241 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
242 WĄSIK Kamil 1998-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
243 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 AKL Ursynów Warszawa MAZ
244 WIATER Michał 1999-03-11 KS Agros Zamość LBE
245 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
246 WIECZOREK Michał 1999-02-12 LKS Koluszki LDZ
247 WIEJA Jonasz 2000-08-09 UKS Achilles Leszno WLP
248 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
249 WINOWIECKI Przemysław 2000-01-01 MLKS Krajna Sępólno KPO
250 WIŚNIEWSKI Mateusz 1999-05-23 KKL Rodło Kwidzyn POM
251 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
252 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-28 UKS Czapla Białe Błota KPO
253 WOŹNIAK Oskar 1999-11-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
254 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
255 WRÓBEL Daniel 1999-06-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
256 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
257 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
258 WSZEBOROWSKI Michał 1998-05-23 UKS Liceum sportowe Łomża POD
259 WYRZYKIEWICZ Adrian 1995-11-06 PLKS Gwda Piła WLP
260 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
261 ZACZEK Dawid 1996-09-23 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
262 ZAKRZEWSKI Jakub 2000-07-28 KS Hanza Goleniów ZPO
263 ZALEWSKI Dominik 1997-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
264 ZBLEWSKI Tadeusz 1984-05-15 LKB im. Braci Petk Lębork POM
265 ZIEGERT Maciej 2000-02-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
266 ZIELIŃSKI Radosław 1999-08-08 ULKS Lipinki MLP
267 ZIEMCZYK Łukasz 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
268 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
269 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
270 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
271 ŻMUJDZIN Karol 1997-03-22 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.13576507568359sekund