POGORZELSKI Rafał
1999-12-22
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Adam 2000-09-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
2 AUGUSTYNOWICZ Wojciech 1992-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
3 BAKAN Piotr 2000-01-18 KS Hanza Goleniów ZPO
4 BAŁONKOWSKI Rafał 1998-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
6 BĄCZEK Daniel 1999-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
7 BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
8 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
9 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
10 BOGUCKI Norbert 1999-10-30 ZLKL Zielona Góra LBU
11 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
12 BUDNIK Jacek 1998-09-04 KS Podlasie Białystok POD
13 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
14 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 BUKOWSKI Paweł 1999-03-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
16 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
17 BURZYŃSKI Tobiasz 1999-08-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
18 BZDYL Mateusz 1997-04-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
19 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
20 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
21 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
22 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
23 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
24 CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
25 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
26 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
27 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
28 DĄBKOWSKI Przemysław 1999-01-01 PG 2 Grajewo POD
29 DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
30 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
31 DĄBROWSKI Stanisław 1999-02-11 KKL Rodło Kwidzyn POM
32 DEMBY Łukasz 1997-12-13 UKS Clan Ostrołęka MAZ
33 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL ZTE Radom MAZ
34 DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
35 DUBNICKI Karol 1999-01-01 PG 4 Augustów POD
36 DUCHNOWSKI Mateusz 1998-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
37 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
38 ELBICH Kamil 1998-06-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
39 FELTOWICZ Damian 1999-11-07 KS Podlasie Białystok POD
40 FILAR Krzysztof 1998-05-03 UKS 12 Kalisz WLP
41 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
42 GAIK Kamil 1997-02-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
43 GASEK Adrian 1999-11-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
44 GAWRYCH Kamil 1998-01-07 UKS Liceum sportowe Łomża POD
45 GINTER Leszek 1998-01-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
46 GŁAŻEWSKI Dariusz 2000-12-19 OKLA Ostrołęka MAZ
47 GODLEWSKI Kamil 1999-08-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
48 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
49 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
50 GRABOWSKI Mateusz 1997-05-06 OKLA Ostrołęka MAZ
51 GREŃ Kacper 2000-01-27 MKS Unia Hrubieszów LBE
52 GROBERSKI Michał 2000-06-10 MKL Szczecin ZPO
53 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
54 GUDEL Michał 1998-11-10 KS Podlasie Białystok POD
55 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS Gimnazjon Suchy Las WLP
56 HASIURA Antoni 2001-04-27 RKS Łódź LDZ
57 ILSKI Piotr 1995-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
58 JACIUK Sylwester 1993-05-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
59 JACKIEWICZ Mateusz 1997-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
60 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
61 JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 MLKS Baszta Bytów POM
62 JANUSZEWSKI Sebastian 1993-11-04 KS Podlasie Białystok POD
63 JAŃCZUK Dawid 1999-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
64 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
65 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
66 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 LKS Fenix Słupsk POM
67 JENDRYCH Marek 1984-01-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
68 KABAT Damian 1989-10-20 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
69 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
70 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL ZTE Radom MAZ
71 KACZOREK Robert 1998-04-29 MUKL Brodnica KPO
72 KALUS Kamil 1998-03-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
73 KANIGOWSKI Michał 1990-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
74 KANOZA Piotr 1998-04-15 UKS Technik Augustów POD
75 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
76 KARASIEWICZ Szymon 1998-11-24 LKS Lubusz Słubice LBU
77 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
78 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WMZ
79 KARCZEWSKI Tomasz 1997-01-01 II LO BJN Bielsk Podlaski POD
80 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
81 KASPROWICZ Adam 2001-01-08 KL Bałtyk Koszalin ZPO
82 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
83 KICKI Mateusz 2000-02-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
84 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
85 KLOCEK Grzegorz 1998-03-20 AZS UMCS Lublin LBE
86 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
87 KONIECZNY Mikołaj 1998-08-02 MKS MOS Wrocław DOL
88 KOPCIEWSKI Dawid 1998-12-10 KS Podlasie Białystok POD
89 KOPECKI Marcin 1999-06-19 LKS Zantyr Sztum POM
90 KORBUS Krystian 1998-11-23 LUKS Boguszyce LDZ
91 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
92 KOTŁOWSKI Bartosz 1992-09-03 LKS Ostromecko KPO
93 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
94 KOWALCZYK Łukasz 1998-03-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
95 KOWALCZYK Patryk 2000-11-19 KS Łomżanie Łomża POD
96 KOWALSKI Paweł 1997-05-30 OKS Start Otwock MAZ
97 KOZAK Jakub 1997-05-12 MMKS Gdańsk POM
98 KOZIOŁ Adrian 1998-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
99 KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
100 KROCHMAL Paweł 1993-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
101 KRYŚ Piotr 1998-01-01 ZSMiO 5 Łomża POD
102 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
103 KSIĄŻYK Konrad 1997-03-14 KS Podlasie Białystok POD
104 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
105 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
106 KUDRZYCKI Karol 1998-11-13 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
107 KUKUŁKA Daniel 1998-04-04 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
108 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Żukowo POM
109 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
110 KUŻBIEL Daniel 1992-06-26 KS Podlasie Białystok POD
111 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 MKS Gniezno WLP
112 KWIATKOWSKI Andrzej 1999-09-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
113 KWIATKOWSKI Krzysztof 1998-01-19 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
114 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
115 KWIATKOWSKI Sebastian 2002-01-30 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
116 KWIECIŃSKI Daniel 1998-08-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
117 KWIECIŃSKI Rafał 1998-01-01 ZSOiZ Mońki POD
118 LACHOWICZ Łukasz 1999-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
119 LASKOWSKI Miłosz 1998-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
120 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
121 LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 MKS Gniezno WLP
122 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
123 LIPCZAK Piotr 1998-04-03 MKS Agros Chełm LBE
124 LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 LKS Fenix Słupsk POM
125 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
126 ŁAWECKI Adrian 1999-01-04 LLKS Osowa Sień LBU
127 ŁAWIDA Tomasz 1996-01-01 ZSE Białystok POD
128 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
129 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 SL Olimpia Poznań WLP
130 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
131 MANC Szymon 1995-08-15 MKS Gniezno WLP
132 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
133 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
134 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
135 MARUT Tomasz 1999-05-28 MLKS Rakowice DOL
136 MIELEWCZYK Bartłomiej 2000-02-23 MLKS Baszta Bytów POM
137 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 RK Athletics Warszawa MAZ
138 MIELNIKIEWICZ Michał 1998-08-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
139 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
140 MORDEL Jan 2001-02-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
141 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
142 MROCZYŃSKI Michał 2000-04-03 KS Gwardia Piła WLP
143 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
144 NERKOWSKI Damian 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
145 NIEWCZAS Kamil 1999-02-17 UKS Victoria Józefów MAZ
146 NOWAK Dariusz 1997-11-21 MKS Truso Elbląg WMZ
147 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 MLUKS Tarnów MLP
148 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
149 OBRZUT Krzysztof 1999-11-23 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
150 OKUNIEWSKI Jacek 1999-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
151 OLESZCZAK Adrian 1998-08-22 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
152 OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
153 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
154 OSET Piotr 2001-05-08 RKS Łódź LDZ
155 OSTROWSKI Cezary 1995-06-25 KS Podlasie Białystok POD
156 PANEK Maciej 2000-02-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
157 PAPLA Filip 1998-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
158 PASZKOWSKI Paweł 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
159 PAWLAK Wojciech 1998-02-25 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
160 PAWLIKOWSKI Tomasz 1999-09-09 MKS Agros Chełm LBE
161 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
162 PERZ Hubert 1996-01-01 ZST Białystok POD
163 PĘDZICH Maciej 1997-10-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
164 PIĄTEK Michał 2000-08-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
165 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
166 PICHAL Kacper 2000-02-05 PKS Gwardia Szczytno WMZ
167 PIEŃCZYKOWSKI Szymon 1997-01-01 PG 12 Białystok POD
168 PIETRAK Piotr 1996-08-23 PLMKS Chrobry Gryfice ZPO
169 PLAWGO Jacek 1999-09-18 MKS Truso Elbląg WMZ
170 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
171 PODOLSKI Tomasz 1997-02-03 UKS Czapla Białe Błota KPO
172 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
173 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
174 POPCZYK Aleksander 1998-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
175 POPŁAWSKI Stanisław 2000-01-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
176 POŚPIECH Krzysztof 1997-01-01 ZS Suchowola POD
177 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
178 PRZEŹDZIK Hubert 2000-10-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
179 PRZYBYSZ Bartosz 1998-02-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
180 PUPEK Kamil 2000-05-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
181 PUSTUŁKA Konrad 1980-11-26 AKL Ursynów Warszawa MAZ
182 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 LUKS Start Nakło KPO
183 RADWAŃSKI Patryk 1996-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
184 RATUSZYŃSKI Michał 1996-06-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
185 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
186 ROGULSKI Łukasz 2001-05-14 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
187 ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
188 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Puszcza Hajnówka POD
189 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
190 RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 MKS Truso Elbląg WMZ
191 RUDNIK Damian 1995-04-29 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
192 RUDZIŃSKI Grzegorz 1999-09-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
193 RUDZIŃSKI Jakub 1999-01-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
194 RUTKOWSKI Tomasz 2001-04-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
195 RYĆ Sebastian 1997-01-01 ZSR Ostrożany POD
196 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
197 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 UKS Liceum sportowe Łomża POD
198 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
199 SENDROWSKI Rafał 1998-07-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
200 SERKOWSKI Patryk 1997-03-04 KUKS Remus Kościerzyna POM
201 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Żukowo POM
202 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 UKS Piast Bolków DOL
203 SMAŁUGA Mateusz 2000-07-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
204 SMOLIŃSKI Kamil 1996-02-29 UKB Szubin KPO
205 SMOLIŃSKI Mateusz 1996-02-29 UKB Szubin KPO
206 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
207 SOWIK Wojciech 1996-02-12 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
208 SPUSTEK Marcin 1997-05-21 MKS Truso Elbląg WMZ
209 SROKOSZ Denis 1999-01-07 MKS-MOS Katowice SLK
210 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
211 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
212 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
213 SUSZCZYŃSKI Maciej 1990-03-25 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
214 SZABŁOWSKI Marcin 1995-01-01 ZSEiO 6 Łomża POD
215 SZATAN Patryk 1999-01-01 ULKS Jedlińsk MAZ
216 SZATECKI Maksymilian 1996-03-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
217 SZCZEPANIUK Wojciech 1999-04-09 UKS Liderek Chwiram ZPO
218 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
219 SZCZĘSNY Konrad 1999-02-18 GUKS Asy Dywity WMZ
220 SZEWCZUL Paweł 1999-01-01 ZS CKR Janów POD
221 SZULEWSKI Dawid 2000-05-17 KS Podlasie Białystok POD
222 SZWED Maciej 1999-02-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
223 SZYMAŃSKI Adam 1997-01-06 MKS-MOS Katowice SLK
224 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
225 SZYMAŃSKI Krystian 1999-09-27 PLKS Gwda Piła WLP
226 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
227 TAFIŁOWSKI Krystian 1998-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
228 TERKA Maciej 1998-02-22 AZS-AWF Gorzów LBU
229 TOMASZEWICZ Michał 1999-02-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
230 TOMASZEWSKI Łukasz 1998-04-21 ZSWiO nr 7 Łomża POD
231 TOMCZAK Michał 1997-07-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
232 TRZONKOWSKI Patryk 1998-04-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
233 URBASZEK Krystian 1991-09-21 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
234 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
235 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
236 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
237 WĄSIK Kamil 1998-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
238 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 AKL Ursynów Warszawa MAZ
239 WIATER Michał 1999-03-11 KS Agros Zamość LBE
240 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
241 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
242 WIECZOREK Michał 1999-02-12 LKS Koluszki LDZ
243 WIEJA Jonasz 2000-08-09 UKS Achilles Leszno WLP
244 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
245 WINOWIECKI Przemysław 2000-01-01 MLKS Krajna Sępólno KPO
246 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
247 WIŚNIEWSKI Mateusz 1999-05-23 KKL Rodło Kwidzyn POM
248 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 AZS Łódź LDZ
249 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
250 WOJTALIK Oskar 1993-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
251 WOŹNIAK Oskar 1999-11-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
252 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
253 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
254 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
255 WSZEBOROWSKI Michał 1998-05-23 UKS Liceum sportowe Łomża POD
256 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
257 ZACZEK Dawid 1996-09-23 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
258 ZAKRZEWSKI Jakub 2000-07-28 KS Hanza Goleniów ZPO
259 ZALEWSKI Dominik 1997-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
260 ZBLEWSKI Tadeusz 1984-05-15 LKB im. Braci Petk Lębork POM
261 ZIEGERT Maciej 2000-02-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
262 ZIEMCZYK Łukasz 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
263 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
264 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
265 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
266 ŻMUJDZIN Karol 1997-03-22 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14466094970703sekund