BARANOWSKI Daniel
2000-04-12
UKS Technik Augustów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Adam 2000-09-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
2 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
3 ANDRZEJEWSKI Filip 1999-08-11 MUKS SZS Cieszyn SLK
4 ANUSZKIEWICZ Maciej 1998-09-01 KS Podlasie Białystok POD
5 AUGUSTYNIAK Szymon 1999-05-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
6 AUGUSTYNOWICZ Wojciech 1992-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
7 BABIK Patryk 1999-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
8 BARTOSIŃSKI Miłosz 2000-11-15 RAZ Szczecin ZPO
9 BĄCZEK Jakub 2001-11-27 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
10 BĄCZEK Wojciech 2000-02-23 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
11 BĄK Maciej 1999-11-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
12 BEDNAREK Damian 2000-01-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
13 BEDNAREK Jakub 1999-06-21 RLTL ZTE Radom MAZ
14 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
15 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
16 BŁASZCZYK Adam 1999-08-12 UKS Olimpia Zabrze SLK
17 BOCHENKO Przemysław 1999-03-05 LUKS Eurocentr Suchowola POD
18 BOGUCKI Norbert 1999-10-30 ZLKL Zielona Góra LBU
19 BORKOWSKI Kamil 2000-01-01 PG Zbójna POD
20 BOROWIK Przemysław 2000-06-23 LUKS Orkan Września WLP
21 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
22 BRONAKOWSKI Szymon 2001-01-23 KS Łomżanie Łomża POD
23 BUJNAROWSKI Seweryn 1999-05-04 KS Podlasie Białystok POD
24 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
25 BURZYŃSKI Tobiasz 1999-08-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
26 CHMIEL Filip 1999-06-16 KS Agros Zamość LBE
27 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
28 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
29 CHYLIŃSKI Sebastian 1998-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
30 CICHOCKI Jakub 2001-10-28 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
31 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 MUKL Brodnica KPO
32 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
33 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
34 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
35 DANILCZYK Wojciech 1999-01-01 PG Lipsk POD
36 DĄBKOWSKI Przemysław 1999-01-01 PG 2 Grajewo POD
37 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
38 DĄBROWSKI Mateusz 2001-06-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
39 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
40 DMOCHOWSKI Mateusz 2001-02-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
41 DOBKOWSKI Krzysztof 1998-06-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
42 DRYKA Filip 1999-06-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
43 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
44 DUDZIAK Piotr 2000-04-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
45 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
46 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
47 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
48 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
49 GOLA Dawid 1999-09-04 UKS 12 Kalisz WLP
50 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
51 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
52 GÓRALCZYK Łukasz 2000-01-01 PG Zabiele POD
53 GRABOWSKI Mateusz 1997-05-06 OKLA Ostrołęka MAZ
54 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
55 GROBELNY Adam 2000-05-04 OŚ AZS Poznań WLP
56 GROBERSKI Michał 2000-06-10 MKL Szczecin ZPO
57 GROSICKI Wit 1999-08-03 MKS MOS Wrocław DOL
58 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
59 GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 LKS Zorza Gdynia POM
60 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
61 HOHMANN Sebastian 2000-01-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
62 HOŚCIŁOWICZ Kamil 2000-01-01 niest. Białystok POD
63 IWANICKI Maciej 1999-07-13 KS Podlasie Białystok POD
64 JAKUBIK Marcin 1999-04-18 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
65 JANKIEWICZ Dawid 2000-12-28 KS Łomżanie Łomża POD
66 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
67 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
68 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
69 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 KS Maków Biega MAZ
70 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
71 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
72 JEDRAS Jakub 2000-10-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
73 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 LKS Fenix Słupsk POM
74 JUREK Krystian 2002-12-14 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
75 JURGA Jakub 2000-03-29 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
76 JURGIELANIEC Sylwester 1999-01-01 PG 18 Białystok POD
77 KACPRZAK Michał 1999-04-25 MKL Szczecin ZPO
78 KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 UKS Kusy Bukowno MLP
79 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
80 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
81 KARAŚ Grzegorz 1999-03-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
82 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
83 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WMZ
84 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
85 KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
86 KISZLUK Krzysztof 1999-07-17 LUKS Eurocentr Suchowola POD
87 KLATKA Łukasz 1999-03-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
88 KLIMEK Bartosz 2000-05-30 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
89 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
90 KONIOR Jan 2000-10-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
91 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
92 KOPECKI Marcin 1999-06-19 LKS Zantyr Sztum POM
93 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
94 KOSSAKOWSKI Damian 2001-02-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
95 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
96 KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
97 KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
98 KRETOWICZ Karol 1999-05-12 ZS Suchowola POD
99 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
100 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
101 KUDRZYCKI Karol 1998-11-13 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
102 KUJAWA Rafał 1999-01-01 PG Czyżew POD
103 KULIKOWSKI Gabriel 2000-01-01 PG 2 Łomża POD
104 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
105 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
106 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
107 KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 LUKS Orkan Września WLP
108 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
109 LACHOWICZ Łukasz 1999-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
110 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
111 LEOŃCZUK Andrzej 1992-11-04 KS Podlasie Białystok POD
112 LINSTEDT Michał 2000-01-23 SSMKS Parasol Wrocław DOL
113 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
114 ŁODZIŃSKI Tomasz 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
115 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
116 ŁYSOŃ Marcel 2000-01-08 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
117 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
118 MACIASZCZYK Bartosz 1999-04-11 SL Olimpia Poznań WLP
119 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
120 MALUGA Daniel 2000-06-22 KS Agros Zamość LBE
121 MARCINKIEWICZ Adrian 1993-06-27 MKS Pogoń Siedlce MAZ
122 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
123 MARUT Tomasz 1999-05-28 MLKS Rakowice DOL
124 MATCZUK Jakub 2000-07-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
125 MEZGLEWSKI Kamil 1999-05-14 KB Krościenko Wyżne PDK
126 MICHALSKI Dominik 1999-10-12 MKS MOS Wrocław DOL
127 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
128 MŁYNARCZYK Paweł 2000-07-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
129 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
130 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
131 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
132 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
133 MRÓZ Przemysław 1999-10-15 KS Agros Zamość LBE
134 MUCHA Szymon 2000-07-02 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
135 MURAWSKI Jakub 1999-02-02 MKL Szczecin ZPO
136 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
137 MYDLAK Tomasz 1994-05-20 MKS Agros Chełm LBE
138 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
139 NAZARUK Dariusz 2000-05-13 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
140 NIEBRZYDOWSKI Łukasz 1998-05-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
141 NOSEK Szymon 2000-01-05 LUKS Boguszyce LDZ
142 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 MLUKS Tarnów MLP
143 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
144 OBRZUT Krzysztof 1999-11-23 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
145 OGORZAŁY Sebastian 2000-12-29 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
146 OLSZEWSKI Igor 2000-02-18 MUKL Brodnica KPO
147 OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
148 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
149 ONISZCZUK Karol 2000-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
150 PAŁKIEWICZ Patryk 1997-08-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
151 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
152 PAWŁOWSKI Damian 2000-06-06 I LO ŁOMŻA POD
153 PAWŁOWSKI Szymon 1999-01-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
154 PERKOWSKI Jakub 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
155 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
156 PICHAL Kacper 2000-02-05 PKS Gwardia Szczytno WMZ
157 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
158 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
159 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
160 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
161 PRZEDZIŃSKI Kacper 2000-05-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
162 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
163 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
164 RACZYŁO Damian 1998-08-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
165 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
166 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
167 RAFAŁKO Mateusz 2000-01-28 KS Podlasie Białystok POD
168 RATUSZYŃSKI Michał 1996-06-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
169 REDYKIERT Mateusz 2000-04-04 KS Łomżanie Łomża POD
170 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
171 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 RK Athletics Warszawa MAZ
172 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
173 RUDEK Dominik 2000-06-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
174 RUTKOWSKI Tomasz 2001-04-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
175 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
176 RZEMIENIECKI Karol 1996-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
177 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
178 RZEPECKI Aleksander 2000-08-22 LLKS Osowa Sień LBU
179 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
180 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
181 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
182 SIEMION Konrad 1999-04-06 KS Podlasie Białystok POD
183 SIEROCKI Michał 1999-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
184 SIEWIERTOKA Patryk 1999-02-08 KS Podlasie Białystok POD
185 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 KS SMS Szklarska Poręba DOL
186 SMÓŁKO Damian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
187 SOBIŁO Dawid 1999-02-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
188 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
189 SOKOLEWICZ Sławomir 2000-01-01 niest. Białystok POD
190 STACHURA Dawid 2000-07-17 SSMKS Parasol Wrocław DOL
191 STASZKIEWICZ Piotr 1999-08-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
192 STRASZAK Piotr 2000-06-08 LKS Zorza Gdynia POM
193 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
194 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
195 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
196 SUDNIK Damian 1999-01-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
197 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
198 SZMURŁO Patryk 1998-07-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
199 SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 UKS Chromik Mysłowice SLK
200 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
201 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
202 SZYMAŃSKI Krystian 1999-09-27 PLKS Gwda Piła WLP
203 SZYSZKA Michał 1999-06-04 CMKL Człuchów POM
204 ŚLEPOKURA Mateusz 1999-02-19 GLKS Świdnica DOL
205 ŚWIERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 UKS Filipides Teresin MAZ
206 TARASZKIEWICZ Marcin 1999-11-09 KKL Rodło Kwidzyn POM
207 TKACZUK Mateusz 2002-03-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
208 TOCZKO Jakub 2001-02-26 KS Łomżanie Łomża POD
209 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
210 TWOREK Bartłomiej 1999-03-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
211 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
212 TYLKOWSKI Adam 2000-05-08 LIUKS Kruszwica KPO
213 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
214 WALCZAK Marcin 1999-08-03 SL Olimpia Poznań WLP
215 WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 ULKS Barwice ZPO
216 WASIELEWSKI Sebastian 1999-08-21 LKS Sana Kościan WLP
217 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
218 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 niestowarzyszony POL
219 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
220 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
221 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
222 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
223 WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
224 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
225 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
226 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
227 WOLENDER Jakub 2000-11-21 RAZ Szczecin ZPO
228 WORETA Krystian 1999-06-09 MKL Szczecin ZPO
229 WOSIŃSKI Mikołaj 2000-05-10 UKS Filipides Teresin MAZ
230 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
231 WÓJTOWICZ Adam 2000-02-24 LKS Vectra Włocławek KPO
232 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
233 WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 MKS Juvenia Białystok POD
234 ZABŁOCKI Karol 2000-04-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
235 ZACIEK Karol 2000-09-11 UKS Liceum sportowe Łomża POD
236 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
237 ZAJKOWSKI Paweł 2000-01-26 MKS Juvenia Białystok POD
238 ZALEWSKI Jakub 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
239 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
240 ZIEGERT Maciej 2000-02-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
241 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
242 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
243 ZWIRANOWSKI Władysław 2000-10-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
244 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
245 ŻYRADZKI Patryk 1999-12-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
246 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 KKS Victoria Stalowa Wola PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.19879508018494sekund