RÓŁKOWSKI Adam
2000-04-11
UKS Technik Augustów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
2 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
3 BAGIŃSKI Mateusz 2000-05-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 BAKAN Piotr 2000-01-18 KS Hanza Goleniów ZPO
5 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
6 BARANOWSKI Kamil 2001-10-26 LUKS Eurocentr Suchowola POD
7 BARWIŃSKI Piotr 2001-04-02 MKL Nefryt Lubartów LBE
8 BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
9 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
10 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
11 BOJARYN Marcin 1999-01-01 PG 29 Białystok POD
12 BORUCH Paweł 2000-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
13 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
14 BRYNDA Marcin 1988-12-06 MLKS Czarni Olecko WMZ
15 BUĆKO Mateusz 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
16 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
17 BUKOWSKI Paweł 1999-03-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
18 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
19 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
20 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
21 CZARTOSZEWSKI Szymon 1996-10-31 WLKS Nowe Iganie MAZ
22 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
23 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
24 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
25 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
26 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
27 DEMBY Łukasz 1997-12-13 UKS Clan Ostrołęka MAZ
28 DĘBKOWSKI Tomasz 1999-01-01 PG Turośl POD
29 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
30 DYBACKI Damian 2000-02-18 KS Podlasie Białystok POD
31 DZIADUSZEK Michał 2001-09-03 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
32 FELTOWICZ Damian 1999-11-07 KS Podlasie Białystok POD
33 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
34 GASEK Adrian 1999-11-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
35 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
36 GAWRYCH Kamil 1998-01-07 UKS Liceum sportowe Łomża POD
37 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
38 GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 RLTL ZTE Radom MAZ
39 GŁAŻEWSKI Dariusz 2000-12-19 OKLA Ostrołęka MAZ
40 GODLEWSKI Kamil 1999-08-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
41 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
42 GRABOWSKI Rafał 1995-03-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
43 GRALA Karol 1999-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
44 GREŃ Kacper 2000-01-27 MKS Unia Hrubieszów LBE
45 GRUDKOWSKI Mateusz 2000-01-01 PG 3 Suwałki POD
46 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS Dąb Suchy Las WLP
47 GUSTAW Szymon 2000-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
48 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
49 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
50 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
51 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
52 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
53 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
54 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
55 KICKI Mateusz 2000-02-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
56 KLATKA Łukasz 1999-03-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
57 KLEIN Oskar 2000-05-31 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
58 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
59 KLUCZEK Karol 2001-07-13 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
60 KONOPKA Marcin 2001-10-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
61 KOPECKI Marcin 1999-06-19 LKS Zantyr Sztum POM
62 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 OKLA Ostrołęka MAZ
63 KOWALCZYK Patryk 2000-11-19 KS Łomżanie Łomża POD
64 KOZIOŁ Adrian 1998-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
65 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
66 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 LKS Lubawa WMZ
67 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
68 KSIĄŻYK Konrad 1997-03-14 KS Podlasie Białystok POD
69 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
70 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
71 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
72 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
73 LINSTEDT Michał 2000-01-23 SSMKS Parasol Wrocław DOL
74 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
75 ŁAWECKI Adrian 1999-01-04 LLKS Osowa Sień LBU
76 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
77 MAKSIMOWSKI Dawid 2002-05-10 UKS Technik Augustów POD
78 MALEC Łukasz 1998-04-22 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
79 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
80 MALINOWSKI Maciej 2000-03-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
81 MAŁECKI Adrian 2002-01-21 MKS Durasan Płońsk MAZ
82 MAŃKOWSKI Kacper 2000-04-27 OŚ AZS Poznań WLP
83 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
84 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
85 MIECZNIK Albert 1998-10-02 MKS Juvenia Białystok POD
86 MIELENIEWSKI Wojciech 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
87 MIELEWCZYK Bartłomiej 2000-02-23 MLKS Baszta Bytów POM
88 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
89 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
90 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
91 MODZELEWSKI Przemysław 2001-01-01 PG Wizna POD
92 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
93 NAUMNIK Kacper 2000-07-31 KS Podlasie Białystok POD
94 NERKOWSKI Damian 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
95 NIEWIŃSKI Hubert 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
96 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 MLUKS Tarnów MLP
97 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
98 OLSZEWSKI Kacper 1999-09-20 KS Łomżanie Łomża POD
99 OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
100 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
101 PACIOREK Jakub 2001-01-23 UKS Varsovia Warszawa MAZ
102 PANEK Maciej 2000-02-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
103 PAWLIKOWSKI Tomasz 1999-09-09 MKS Agros Chełm LBE
104 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
105 PIASECKI Michał 1999-03-27 AZS UMCS Lublin LBE
106 PIĄTEK Michał 2000-08-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
107 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
108 PICHAL Kacper 2000-02-05 PKS Gwardia Szczytno WMZ
109 PIZOŃ Piotr 2000-02-11 KS Agros Zamość LBE
110 PLAWGO Jacek 1999-09-18 MKS Truso Elbląg WMZ
111 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
112 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
113 POLOWCZYK Kamil 2000-01-01 niest. Białystok POD
114 POPŁAWSKI Stanisław 2000-01-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
115 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
116 PRZEŹDZIK Hubert 2000-10-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
117 PUPEK Kamil 2000-05-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
118 RACZYŁO Damian 1998-08-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
119 RAFAŁKO Mateusz 2000-01-28 KS Podlasie Białystok POD
120 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
121 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
122 RUDZIŃSKI Jakub 1999-01-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
123 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
124 RZEPECKI Aleksander 2000-08-22 LLKS Osowa Sień LBU
125 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
126 SAWICKI Dawid 1999-01-01 PG 18 Białystok POD
127 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
128 SIENKIEWICZ Paweł 1999-07-24 KS Podlasie Białystok POD
129 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 KS SMS Szklarska Poręba DOL
130 SMAŁUGA Mateusz 2000-07-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
131 SMÓŁKO Damian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
132 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
133 SOŁJAN Kacper 2001-03-07 KS Podlasie Białystok POD
134 STRĘCIWILK Bartosz 2000-11-14 KS Agros Zamość LBE
135 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
136 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
137 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
138 SZKIŁĄDŹ Jakub 1998-04-22 MKS Juvenia Białystok POD
139 SZULEWSKI Dawid 2000-05-17 KS Podlasie Białystok POD
140 SZYMAŃSKI Krystian 1999-09-27 PLKS Gwda Piła WLP
141 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
142 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
143 TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
144 TOMASZEWICZ Michał 1999-02-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
145 TOMASZEWSKI Łukasz 1998-04-21 ZSWiO nr 7 Łomża POD
146 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
147 WALOTEK Artur 1999-02-22 AZS-AWF Katowice SLK
148 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
149 WASZKIEWICZ Maciej 2000-04-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
150 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
151 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 AKL Ursynów Warszawa MAZ
152 WESOŁOWSKI Jakub 1998-07-17 KS Podlasie Białystok POD
153 WIATER Michał 1999-03-11 KS Agros Zamość LBE
154 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
155 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
156 WIECZOREK Michał 1999-02-12 LKS Koluszki LDZ
157 WIEJA Jonasz 2000-08-09 UKS Achilles Leszno WLP
158 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
159 WIETECHA Jakub 1999-05-17 LLKS Osowa Sień LBU
160 WILANOWSKI Błażej 2000-01-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
161 WITKOWSKI Dariusz 2000-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
162 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
163 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
164 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
165 WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 KS Agros Zamość LBE
166 WSZEBOROWSKI Michał 1998-05-23 UKS Liceum sportowe Łomża POD
167 WYSZOMIRSKI Patryk 2001-09-20 UKS Varsovia Warszawa MAZ
168 WYSZYŃSKI Krystian 2001-01-15 KS Łomżanie Łomża POD
169 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
170 ZAJKOWSKI Paweł 2000-01-26 MKS Juvenia Białystok POD
171 ZAKRZEWSKI Jakub 2000-07-28 KS Hanza Goleniów ZPO
172 ZALEWSKI Dominik 1997-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
173 ZIEMCZYK Łukasz 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
174 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
175 ŻUROWSKI Paweł 2000-02-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.094159126281738sekund