SOBOLEWSKI Jakub
1999-05-05
UKS Technik Augustów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Szymon 1998-02-17 LKS Maraton Turek WLP
2 ADAMIUK Bartłomiej 1999-02-25 MKS Żak Biała Podlaska LBE
3 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
4 ANDRZEJEWSKI Filip 1999-08-11 MUKS SZS Cieszyn SLK
5 ANTOSZEWSKI Kacper 2000-05-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
6 AUGUSTYNIAK Szymon 1999-05-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
7 BABIK Patryk 1999-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
8 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
9 BARANOWSKI Mikołaj 1999-06-21 KS Wejher Wejherowo POM
10 BARTOSIŃSKI Miłosz 2000-11-15 RAZ Szczecin ZPO
11 BĄCZEK Jakub 2001-11-27 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
12 BĄCZEK Wojciech 2000-02-23 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
13 BĄK Maciej 1999-11-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
14 BEDNAREK Damian 2000-01-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
15 BEDNAREK Jakub 1999-06-21 RLTL ZTE Radom MAZ
16 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
17 BIELAWSKI Kamil 1998-02-01 SSR Olimp Strawczyn SWK
18 BIELECH Mateusz 1998-12-31 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
19 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
20 BŁASZCZYK Adam 1999-08-12 UKS Olimpia Zabrze SLK
21 BOGUCKI Norbert 1999-10-30 ZLKL Zielona Góra LBU
22 BOROWIK Przemysław 2000-06-23 LUKS Orkan Września WLP
23 BRONAKOWSKI Szymon 2001-01-23 KS Łomżanie Łomża POD
24 BRZÓZKA Maciej 1999-05-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
25 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 BUJNIK Przemysław 1998-10-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
27 BUKAŁA Adrian 1998-03-05 KS Agros Zamość LBE
28 CHMIEL Filip 1999-06-16 KS Agros Zamość LBE
29 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
30 CHOIŃSKI Bartosz 1998-04-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
31 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
32 CHRZANOWSKI Patryk 1998-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 CICHOCKI Jakub 2001-10-28 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
34 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 MUKL Brodnica KPO
35 COŁTA Kamil Jakub 2000-06-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
36 CZERWIŃSKI Filip 1997-05-15 UKS Achilles Leszno WLP
37 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
38 DANILCZYK Wojciech 1999-01-01 PG Lipsk POD
39 DANILEWICZ Dawid 1998-01-02 LUKS Eurocentr Suchowola POD
40 DRABENT Szymon 1998-05-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
41 DRYKA Filip 1999-06-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
42 DUCHNOWSKI Mateusz 1998-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
43 DUDZIAK Piotr 2000-04-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
44 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
45 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
46 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
47 DZIOBA Hubert 1998-01-01 ZSWiO nr 7 Łomża POD
48 FELTOWICZ Damian 1999-11-07 KS Podlasie Białystok POD
49 FICA Damian 1998-04-28 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
50 GARBOWSKI Kamil 1998-06-18 KKL Rodło Kwidzyn POM
51 GAWARKIEWICZ Tristan 1998-10-21 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
52 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
53 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
54 GĘSIAK Wojciech 1998-08-25 KKB MOSiR Krosno PDK
55 GINTER Leszek 1998-01-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
56 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
57 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
58 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
59 GROBELNY Adam 2000-05-04 OŚ AZS Poznań WLP
60 GROBERSKI Michał 2000-06-10 MKL Szczecin ZPO
61 GROSICKI Wit 1999-08-03 MKS MOS Wrocław DOL
62 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
63 GRZYBCZYK Szymon 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
64 GRZYWNA Bartłomiej 1998-10-16 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
65 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
66 HOHMANN Sebastian 2000-01-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
67 IWANICKI Maciej 1999-07-13 KS Podlasie Białystok POD
68 JABŁOŃSKI Kasper 1998-07-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
69 JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 KS Agros Zamość LBE
70 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
71 JAKUBIK Marcin 1999-04-18 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
72 JAKUBIK Sławomir 1998-04-29 MKS Hermes Gryfino ZPO
73 JANKIEWICZ Dawid 2000-12-28 KS Łomżanie Łomża POD
74 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
75 JANUSZEWSKI Sebastian 1993-11-04 KS Podlasie Białystok POD
76 JAŃCZUK Dawid 1999-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
77 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
78 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
79 JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 KKL Kielce SWK
80 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
81 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
82 JEDRAS Jakub 2000-10-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
83 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 LKS Fenix Słupsk POM
84 JUREWICZ Jakub 1999-02-05 LKS Zantyr Sztum POM
85 JURGA Jakub 2000-03-29 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
86 JURGIELANIEC Sylwester 1999-01-01 PG 18 Białystok POD
87 KACPRZAK Mateusz 2001-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
88 KACPRZAK Michał 1999-04-25 MKL Szczecin ZPO
89 KACZOREK Robert 1998-04-29 MUKL Brodnica KPO
90 KALISZ Bartłomiej 1999-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
91 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
92 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
93 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
94 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
95 KARWOWSKI Kamil 1998-08-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
96 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
97 KILP Karl Konstantin 2001-08-30 KS Parkiet Hajnówka POD
98 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
99 KLATKA Łukasz 1999-03-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
100 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
101 KLIMEK Bartosz 2000-05-30 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
102 KLOCEK Grzegorz 1998-03-20 AZS UMCS Lublin LBE
103 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
104 KOMOROWSKI Bartosz 1998-04-04 LKS Orzeł Namysłów OPL
105 KONIOR Jan 2000-10-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
106 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
107 KOSZCZUK Dawid 1999-10-11 LUKS Eurocentr Suchowola POD
108 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
109 KOZICA Sebastian 1998-05-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
110 KOZIOŁ Adrian 1998-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
111 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
112 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL ZTE Radom MAZ
113 KRUK Mateusz 1996-03-31 KS Podlasie Białystok POD
114 KRYWULT Szymon 1998-12-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
115 KSIĄŻYK Konrad 1997-03-14 KS Podlasie Białystok POD
116 KUBICKI Kamil 1998-01-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
117 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
118 KUDRZYCKI Karol 1998-11-13 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
119 KUJAWA Rafał 1999-01-01 PG Czyżew POD
120 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
121 KUŚMIERZ Dawid 1998-01-26 MKS Agros Chełm LBE
122 KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 LUKS Orkan Września WLP
123 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
124 LACHOWICZ Łukasz 1999-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
125 LASKOWSKI Miłosz 1998-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
126 LESZKIEWICZ Sebastian 1998-09-08 LKS Lubusz Słubice LBU
127 LINSTEDT Michał 2000-01-23 SSMKS Parasol Wrocław DOL
128 LOSY Bartosz 1999-09-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
129 ŁĄCKI Artur 1998-12-15 KS Sprinter Włocławek KPO
130 ŁODZIŃSKI Tomasz 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
131 ŁYSOŃ Marcel 2000-01-08 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
132 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
133 MACIASZCZYK Bartosz 1999-04-11 SL Olimpia Poznań WLP
134 MADEJSKI Dawid 1998-05-15 UKS Lisy Zgierz LDZ
135 MAJDAŃSKI Adam 2000-09-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
136 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
137 MALEC Łukasz 1998-04-22 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
138 MALISZEWSKI Filip 1998-08-29 AZS-AWF Gorzów LBU
139 MARCINKOWSKI Dominik 1998-03-26 LKS Sana Kościan WLP
140 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
141 MARUT Tomasz 1999-05-28 MLKS Rakowice DOL
142 MATEUSIAK Radosław 1998-10-05 OKLA Ostrołęka MAZ
143 MICHALSKI Dominik 1999-10-12 MKS MOS Wrocław DOL
144 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 MUKS Płock MAZ
145 MIZGIER Dawid 1999-12-04 MLKS Baszta Bytów POM
146 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
147 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
148 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
149 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
150 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
151 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
152 MRÓZ Przemysław 1999-10-15 KS Agros Zamość LBE
153 MURAWSKI Jakub 1999-02-02 MKL Szczecin ZPO
154 MUŚKO Piotr 1998-05-18 KS Podlasie Białystok POD
155 MUZOLF Sebastian 1999-12-12 LUKS Start Nakło KPO
156 NAZARUK Dariusz 2000-05-13 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
157 NOGALSKI Denis 1998-01-11 LKS Lubusz Słubice LBU
158 NOSEK Szymon 2000-01-05 LUKS Boguszyce LDZ
159 NOWAK Jakub 1998-03-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
160 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 MLUKS Tarnów MLP
161 NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WMZ
162 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
163 OLESZCZAK Adrian 1998-08-22 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
164 OLSZEWSKI Igor 2000-02-18 MUKL Brodnica KPO
165 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
166 ONISZCZUK Karol 2000-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
167 ORLIKOWSKI Jakub 2000-05-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
168 ORSZEWSKI Kacper 1999-11-13 KS Podlasie Białystok POD
169 OSOSIŃSKI Kamil 1998-07-06 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
170 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
171 PAPLA Filip 1998-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
172 PAWŁOWSKI Szymon 1999-01-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
173 PERKOWSKI Jakub 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
174 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
175 PĘZA Daniel 1999-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
176 PIEŃKOSZ Grzegorz 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
177 PIEŃKOSZ Rafał 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
178 PITER Damian 2000-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
179 PIWKO Dawid 1998-08-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
180 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
181 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
182 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
183 POPCZYK Aleksander 1998-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
184 POPŁAWSKI Mateusz Damian 1998-02-27 KS Podlasie Białystok POD
185 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
186 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
187 PRZYSUCHA Radosław 1998-11-13 KS Agros Zamość LBE
188 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
189 PUZONOWSKI Grzegorz 1995-01-19 KS Podlasie Białystok POD
190 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
191 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
192 RAFAŁKO Mateusz 2000-01-28 KS Podlasie Białystok POD
193 RAŚ Bartłomiej 1998-08-16 KKB MOSiR Krosno PDK
194 RATAJCZAK Adrian 1998-09-14 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
195 RESZKA Rafał 1999-06-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
196 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
197 ROLKA Cezary 1995-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
198 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
199 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
200 RZEPECKI Aleksander 2000-08-22 LLKS Osowa Sień LBU
201 RZEPKA Patryk 1998-12-14 MUKL Brodnica KPO
202 RZERZUCHOWSKI Piotr 1996-08-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
203 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
204 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
205 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
206 SIKORA Paweł 1999-02-02 KS Agros Zamość LBE
207 SOKOŁOWSKI Grzegorz 1999-02-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
208 SOSIDKO Bartłomiej 1999-09-07 MKS Żak Biała Podlaska LBE
209 STACHURA Dawid 2000-07-17 SSMKS Parasol Wrocław DOL
210 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
211 STEC Tomasz 1998-05-31 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
212 STRUBIŃSKI Konrad 1995-04-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
213 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
214 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
215 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
216 SUSUŁOWSKI Jakub 1998-11-30 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
217 SZREDER Dawid 1998-07-29 KUKS Remus Kościerzyna POM
218 SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 UKS Chromik Mysłowice SLK
219 SZWAJCA Norbert 2002-02-22 MLKS Czarni Olecko WMZ
220 SZYMAŃSKI Damian 2000-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
221 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
222 ŚLEPOKURA Mateusz 1999-02-19 GLKS Świdnica DOL
223 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
224 ŚWITOŃ Kacper 1999-08-31 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
225 TOMASZEWICZ Michał 1999-02-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
226 TOMCZAK Michał 1997-07-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
227 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
228 TYLKOWSKI Adam 2000-05-08 LIUKS Kruszwica KPO
229 URBAN Arkadiusz 1998-05-24 AZS UMCS Lublin LBE
230 URBAN Karol 1998-07-20 AZS UMCS Lublin LBE
231 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
232 WALCZAK Marcin 1999-08-03 SL Olimpia Poznań WLP
233 WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 ULKS Barwice ZPO
234 WASIELEWSKI Sebastian 1999-08-21 LKS Sana Kościan WLP
235 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
236 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
237 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
238 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
239 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
240 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
241 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
242 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
243 WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
244 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
245 WIŚNIEWSKI Mateusz 1999-05-23 KKL Rodło Kwidzyn POM
246 WITKOWSKI Wiktor 1998-02-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
247 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
248 WOJCIECHOWSKI Dominik 1999-03-14 AZS-AWF Gorzów LBU
249 WOJNOWSKI Grzegorz 1999-09-28 MKS Piast Głogów DOL
250 WOLENDER Jakub 2000-11-21 RAZ Szczecin ZPO
251 WORETA Krystian 1999-06-09 MKL Szczecin ZPO
252 WOSIŃSKI Mikołaj 2000-05-10 UKS Filipides Teresin MAZ
253 WOŹNIAK Jakub 1998-02-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
254 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
255 WYSZYŃSKI Krystian 2001-01-15 KS Łomżanie Łomża POD
256 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
257 ZABŁOCKI Karol 2000-04-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
258 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
259 ZALEWSKI Dominik 2000-08-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
260 ZALEWSKI Łukasz 1999-12-28 KS Łomżanie Łomża POD
261 ZAWIŚLAK Paweł 1998-06-29 LKS Zorza Niemil DOL
262 ZIEGERT Maciej 2000-02-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
263 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
264 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
265 ŻMUJDZIN Karol 1997-03-22 KS Podlasie Białystok POD
266 ŻYRADZKI Patryk 1999-12-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
267 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 KKS Victoria Stalowa Wola PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.16746306419373sekund