ŚWIACKA Anita
2000-05-29
UKS Technik Augustów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Justyna 2000-10-18 LUKS Boguszyce LDZ
2 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
3 BAGIŃSKA Justyna 1999-09-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
5 BERŁOWSKA Barbara 1999-08-21 RKS Łódź LDZ
6 BIEŁAGA Weronika 2001-10-18 KS Podlasie Białystok POD
7 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
8 BRATUMIŁ Joanna 1998-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
9 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
10 BRZEŹNICKA Justyna 1997-03-12 LKS Sprinter Siemiatycze POD
11 BUCZYŁO Patrycja 2000-11-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
12 BYKOWSKA Aleksandra 2000-01-31 SSMKS Parasol Wrocław DOL
13 CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
14 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
15 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
16 CZAPLA Adrianna 1999-07-04 AZS-AWF Katowice SLK
17 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 RLTL ZTE Radom MAZ
18 CZOROSZEWICZ Wioleta 2002-01-01 PG Suchowola POD
19 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
20 DRYGALSKA Zuzanna 1999-04-27 CMKL Człuchów POM
21 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
22 DZIERGOWSKA Patrycja 2000-06-29 MKS Durasan Płońsk MAZ
23 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
25 FIUTEK Karolina 2001-04-06 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
26 FRYDRYSZAK Karolina 2000-03-27 UKS Jedynka Gostyń WLP
27 GARASZ Magdalena 2000-05-20 SL Olimpia Poznań WLP
28 GĘŚLA Martyna 2000-05-24 AZS UMCS Lublin LBE
29 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
30 GILETA Dominika 2000-07-06 SL GKS Olsza Olszyna DOL
31 GÓROWSKA Patrycja 2000-12-01 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
32 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
34 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
35 GRUZ Aleksandra 1998-08-15 OKLA Ostrołęka MAZ
36 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
37 GRYK Aleksandra 1997-06-16 KS Podlasie Białystok POD
38 GRZEGORCZYK Weronika 2000-03-08 AZS UMCS Lublin LBE
39 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
40 HAN Julia 1999-11-09 UKS Czwórka Żory SLK
41 IWANIUK Kamila 1998-03-05 LKS Sprinter Siemiatycze POD
42 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 LKS Stal Mielec PDK
43 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
44 JAKUBIEC Angelika 1998-09-27 MKS Juvenia Białystok POD
45 JANKOWSKA Barbara 1994-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
46 JASZCZAK Bogna 1999-01-11 UKS Achilles Leszno WLP
47 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
48 JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
49 KACIUPA Marta 1999-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
50 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
51 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
52 KALISZ Ewa 1998-03-06 MKS Juvenia Białystok POD
53 KAMIEŃSKA Aleksandra 1999-05-06 AZS-AWF Gorzów LBU
54 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
55 KASPERSKA Sandra 1999-01-28 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
56 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
57 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
58 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
59 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
60 KOŁODZIEJCZAK Anna 2000-07-26 MKS Szkuner Myślibórz ZPO
61 KONACHOWICZ Karolina 2002-04-23 LKS Sprinter Siemiatycze POD
62 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
63 KÖNIGSMAN Karolina 2000-01-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
64 KONOPKA Izabela 2001-05-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
65 KOPERSKA Natalia 2000-11-14 LUKS Boguszyce LDZ
66 KORBUT Milena 2000-08-08 AZS-AWF Katowice SLK
67 KORNACKA Kinga 2003-05-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
68 KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
69 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
70 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
71 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
72 KOTOWICZ Emilia 1998-10-30 KS Podlasie Białystok POD
73 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
74 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 AZS Łódź LDZ
75 KRUAZE Gabriela 2002-09-06 MKS Juvenia Białystok POD
76 KRUKOWSKA Bernadeta 2000-08-25 LKS Znicz Biłgoraj LBE
77 KRUPA Julia 2000-06-20 UKS Żaczek Połaniec SWK
78 KUCZYŃSKA Katarzyna 2000-03-09 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
79 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
80 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
81 KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 LKS OSiR Pleszew WLP
82 KURPIEWSKA Magdalena 2000-01-01 PG Nowogród POD
83 KUSZ Magdalena 2000-06-15 MKS MOS Wrocław DOL
84 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
85 LASZKOWSKA Angelika 2000-08-31 LUKS Hańcza Suwałki POD
86 LENDZION Wiktoria 2000-02-22 KS Zamek Kurzętnik WMZ
87 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
88 LISIECKA Maria 2000-07-17 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
89 LUPA Beata 1990-04-14 MKS Juvenia Białystok POD
90 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
91 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
92 ŁADNY Monika 1998-07-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
93 ŁASKA Agnieszka 1999-07-02 MKS Juvenia Białystok POD
94 ŁODZIŃSKA Małgorzata 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
95 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS Podlasie Białystok POD
96 ŁUKASIUK Klaudia 2000-09-12 LKS Sprinter Siemiatycze POD
97 ŁUKIJANIUK Patrycja 2000-10-02 LKS Sprinter Siemiatycze POD
98 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
99 MAŁEK Emilia 2000-04-20 MKS Agros Chełm LBE
100 MAŃKOWSKA Agata 1999-01-09 UKS 19 Bojary Białystok POD
101 MARCINKIEWICZ Urszula 2000-12-19 KS Podlasie Białystok POD
102 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
103 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
104 MAZURYK Klaudia 1999-07-20 MKS Żak Biała Podlaska LBE
105 MESZYŃSKA Anna 1999-09-06 KS Gwardia Piła WLP
106 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
107 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
108 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
109 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
110 MIKULSKA Martyna 2002-06-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
111 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
112 MIODUSZEWSKA Iga 1998-04-02 KS Podlasie Białystok POD
113 MLECZEK Klaudyna 1997-11-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
114 MOCARSKA Marta 2000-03-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
115 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
116 MURAWSKA Nikola 2000-11-27 MKL Szczecin ZPO
117 MURZA Urszula 1999-11-17 KS Podlasie Białystok POD
118 NAWROCKA Weronika 1999-10-18 UKS Wiking Rychnowy POM
119 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
120 NOWAK Natalia 1997-12-10 OKLA Ostrołęka MAZ
121 NOWASZEWSKA Gabriela 2000-12-04 LKS Sprinter Siemiatycze POD
122 OBZEJTA Patrycja 1999-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
123 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
124 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
125 OSIEWSKA Dżesika 2001-10-14 OKLA Ostrołęka MAZ
126 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
127 PAWLAK Marcelina 2000-09-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
128 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 LLKS Osowa Sień LBU
129 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
130 PAWŁOWSKA Natalia 1999-02-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
131 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 MLKS Czarni Olecko WMZ
132 PILIPCZUK Klaudia 2000-06-03 MKS Żak Biała Podlaska LBE
133 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
134 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
135 POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
136 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
137 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
138 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
139 PRZYBYŁO Aleksandra 2000-12-21 UKS Żaczek Połaniec SWK
140 PUTKOWSKA Paulina 2000-09-15 KS Podlasie Białystok POD
141 PYDA Aleksandra 2000-01-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
142 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
143 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
144 RADECKA Alicja 2001-12-27 KS Podlasie Białystok POD
145 RADZISZEWSKA Martyna 2001-07-19 KS Podlasie Białystok POD
146 RODAK Weronika 2000-02-24 MKS MOS Wrocław DOL
147 ROGOWSKA Magdalena 1998-02-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
148 ROSOŁOWSKA Iga 2000-04-06 KS Podlasie Białystok POD
149 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
150 RYDZEWSKA Sylwia 1998-08-11 KS Podlasie Białystok POD
151 RYKACZEWSKA Marlena 1999-10-23 LKS Osuchów MAZ
152 RYNG Wiktoria 2001-09-11 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
153 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
154 SADOWSKA Natalia 1997-05-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
155 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
156 SIEDLANOWSKA Paula 1999-12-16 KS Agros Zamość LBE
157 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
158 SKIBNIEWSKA Weronika 2000-06-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
159 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
160 SŁOBODA Aleksandra 1999-06-09 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
161 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
162 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
163 SOBOLEWSKA Klaudia 2000-01-01 niest. Białystok POD
164 STAŃCZAK Weronika 2001-08-19 UKS Jedynka Gostyń WLP
165 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
166 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
167 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
168 SUŚNIŁO Natalia 2000-11-22 AZS-AWF Gorzów LBU
169 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
170 SZUMAŁA Kamila 2000-08-25 TS AKS Chorzów SLK
171 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
172 SZYMKIEWICZ Julia 2001-08-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
173 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
174 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
175 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
176 TKACZYK Weronika 1999-07-05 RLTL ZTE Radom MAZ
177 TOMASZYCKA Iga 1998-09-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
178 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
179 TRZCIŃSKA Joanna 1999-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
180 TRZONKOWSKA Natalia 2000-03-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
181 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
182 TYBUCHOWSKA Katarzyna 1999-12-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
183 WASILUK Zyta 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
184 WASZKIEWICZ Weronika 2001-06-03 KS Podlasie Białystok POD
185 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 WLKS Wrocław DOL
186 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec PDK
187 WIEDERA Dominika 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
188 WIERTEL Natalia 2000-08-06 KS Puszcza Hajnówka POD
189 WIŚNIEWSKA Wiktoria 2001-11-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
190 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
191 WITEK Paulina 1999-03-26 UKS Żaczek Połaniec SWK
192 WOJCIECHOWSKA Julia 1999-07-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
193 WOŁYNIEC Oliwia 1999-08-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
194 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
195 ZABUSKA Weronika 2000-01-01 PG Ciechanowiec POD
196 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
197 ZIÓŁKOWSKA Paulina 1997-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
198 ŻBIKOWSKA Karolina 2000-01-01 PG 1 Grajewo POD
199 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD
200 ŻOCH Agnieszka 1992-05-04 MKS Juvenia Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14531803131104sekund