FIC Renata
2000-01-06
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Justyna 2000-10-18 LUKS Boguszyce LDZ
2 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
3 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
4 ARENDARCZYK Kinga 1999-02-04 SKS Kusy Kraków MLP
5 BAŁŁA Dominika 1999-04-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
6 BARAN Wiktoria 2000-11-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
7 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
8 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
9 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
10 BARCZYK Magdalena 2001-04-19 LKS Kłos Olkusz MLP
11 BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 GKS Piast Gliwice SLK
12 BATKO Agata 2000-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
13 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
14 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
15 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
16 BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 KS Maków Biega MAZ
17 BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 KKL Kielce SWK
18 BIELSKA Monika 2001-10-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
19 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
20 BIES Sandra 2000-01-03 LKS Brzezina Osiek MLP
21 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
22 BORKOWSKA Aleksandra 1999-03-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
23 BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
24 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
25 BUGLA Martyna 2000-03-22 RMKS Rybnik SLK
26 BUL Julia 1999-10-06 GKS Piast Gliwice SLK
27 BULCZAK Sylwia 1999-12-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
28 BYKOWSKA Aleksandra 2000-01-31 SSMKS Parasol Wrocław DOL
29 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
30 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
31 CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
32 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
33 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
34 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
35 CHWAŁ Joanna 1996-01-19 UKS Skaut Będzin SLK
36 CICHOCKA Patrycja 2000-01-13 MKLA Łęczyca LDZ
37 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
38 CIURUŚ Patrycja 2001-06-17 MLUKS Tarnów MLP
39 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
40 CYGOŃ Małgorzata 1996-10-19 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
41 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
42 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 RLTL ZTE Radom MAZ
43 DAŃDA Karolina 2000-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
44 DĄBEK Emilia 2001-11-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
45 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
46 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
47 DOBROWOLSKA Barbara 1998-06-28 WKS Wawel Kraków MLP
48 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
49 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
50 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
51 DRYGALSKA Zuzanna 1999-04-27 CMKL Człuchów POM
52 DUBIELLA Monika 2000-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
53 DUDA Julia 2004-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
54 DUDZIK Katarzyna 2000-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
55 DUL Wiktoria 2001-07-15 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
56 DURLAK Ewa 2000-12-24 UKS Maraton Sękowa MLP
57 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
58 DYRDAŁ Magdalena 2001-07-09 SKS Kusy Kraków MLP
59 DZIECH Justyna 1994-09-02 UKS Gminy Brzeszcze MLP
60 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
61 FIJAK Zuzanna 2001-01-01 MKS Żywiec SLK
62 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
63 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
64 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
65 FRĄCZEK Eliza 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
66 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
67 FRYDRYSZAK Karolina 2000-03-27 UKS Jedynka Gostyń WLP
68 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
69 GAJOWY Magdalena 1998-03-03 KB MOSiR Jastrzębie SLK
70 GALUCH Vanessa 2003-09-23 MKS-MOSM Bytom SLK
71 GAWLIK Oliwia 1999-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
72 GĘBARZEWSKA Monika 1996-10-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
73 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
74 GILETA Dominika 2000-07-06 SL GKS Olsza Olszyna DOL
75 GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
76 GOLBA Oliwia 1997-08-20 KS Energetyk Jaworzno SLK
77 GOLEC Paulina 1981-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
78 GORDZIELIK Natalia 1994-01-24 WKS Wawel Kraków MLP
79 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
80 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
81 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
82 GROTH Dagmara 1999-01-31 GKS Żukowo POM
83 GRUBA Justyna 1998-03-07 GKS Piast Gliwice SLK
84 GRUBERT Natalia 2000-02-17 GUKS Asy Dywity WMZ
85 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
86 GUZIK Natalia 1999-01-15 LKS Kłos Olkusz MLP
87 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
88 HAN Julia 1999-11-09 UKS Czwórka Żory SLK
89 HAYDER Kamilia 1988-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
90 HNATYSZYN Małgorzata 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
91 HOFMAN Maria 1999-07-03 OŚ AZS Poznań WLP
92 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
93 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 LKS Stal Mielec PDK
94 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
95 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
96 JAROMIN Karolina 1997-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
97 JASTRZĘBSKA Wiktoria 2001-02-22 SKS Kusy Kraków MLP
98 JASZCZAK Bogna 1999-01-11 UKS Achilles Leszno WLP
99 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
100 JEWUŁA Natalia 1999-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
101 JURKIEWICZ Aniela 2000-11-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
102 JURKIEWICZ Natalia 2002-04-08 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
103 KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
104 KACIUPA Marta 1999-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
105 KACPEREK Wiktoria 2003-01-14 SKS Kusy Kraków MLP
106 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
107 KALEMBA Wiktoria 2000-03-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
108 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
109 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
110 KALISZ Julia 2000-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
111 KAMIEŃSKA Aleksandra 1999-05-06 AZS-AWF Gorzów LBU
112 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
113 KANIA Wiktoria 2003-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
114 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
115 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
116 KAPUTA Aleksandra 1999-02-19 WKS Wawel Kraków MLP
117 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
118 KAREWICZ Katarzyna 1973-04-19 RKS Skra Warszawa MAZ
119 KASPERSKA Sandra 1999-01-28 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
120 KASPRZAK Karolina 2001-02-09 SKS Kusy Kraków MLP
121 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
122 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
123 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
124 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
125 KLĘSK Patrycja 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
126 KLICKA Martyna 2001-07-16 MUKS ILKUS Olkusz MLP
127 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
128 KOKOSZKA Karolina 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
129 KOŁACZ Patrycja 1999-07-26 SKS Kusy Kraków MLP
130 KOŁODZIEJ Aneta 1999-02-26 WKS Wawel Kraków MLP
131 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
132 KOŁODZIEJCZAK Anna 2000-07-26 MKS Szkuner Myślibórz ZPO
133 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
134 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
135 KÖNIGSMAN Karolina 2000-01-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
136 KOPEĆ Agnieszka 2001-12-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
137 KOPEĆ Natalia 2001-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
138 KOPERSKA Natalia 2000-11-14 LUKS Boguszyce LDZ
139 KORBUT Milena 2000-08-08 AZS-AWF Katowice SLK
140 KORNY Aleksandra 2002-01-19 MKS Iskra Pszczyna SLK
141 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
142 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
143 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
144 KOTWICA Ewa 1993-12-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
145 KOWALCZYK Elżbieta 2002-11-21 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
146 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
147 KOWALIK Natalia 2001-02-01 SKS Kusy Kraków MLP
148 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
149 KOWALSKA Dominika 1999-06-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
150 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
151 KOWALSKA Małgorzata 1998-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
152 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 AZS Łódź LDZ
153 KOWALSKA Natalia 1999-03-21 UKS Kobylanka MLP
154 KOWALSKA Sandra 2000-03-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
155 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
156 KRASOWSKA Kamila 2001-07-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
157 KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 GKS Piast Gliwice SLK
158 KRAWCZYK Zuzanna 2002-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
159 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
160 KRUPA Julia 2000-06-20 UKS Żaczek Połaniec SWK
161 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
162 KRZYKAWSKA Aleksandra 2000-06-29 SKS Kusy Kraków MLP
163 KUBACKA Aleksandra 1999-11-26 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
164 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
165 KUBICA Kornelia 2000-07-27 AL WF Krzeszowice MLP
166 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
167 KUCZYŃSKA Katarzyna 2000-03-09 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
168 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
169 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
170 KURA Weronika 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
171 KURA Wiktoria 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
172 KURCZYNA Weronika 2000-04-10 SKS Kusy Kraków MLP
173 KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 LKS OSiR Pleszew WLP
174 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
175 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
176 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
177 KWIECIŃSKA Sandra 2000-08-16 LKS Kłos Olkusz MLP
178 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
179 LEMAŃSKA Aleksandra 1992-06-01 niest. Kraków MLP
180 LENDZION Wiktoria 2000-02-22 KS Zamek Kurzętnik WMZ
181 LEŚNIEWSKA Daria 2000-08-08 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
182 LEWKOWICZ Agnieszka 1994-02-18 KS AZS AWF Kraków MLP
183 LINKIEWICZ Małgorzata 1992-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
184 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
185 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
186 ŁABUZ Karolina 2001-02-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
187 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
188 ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 MKS-MOSM Bytom SLK
189 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
190 ŁANIK Zuzanna 2001-09-03 MOSM Tychy SLK
191 ŁUPIEŻOWIEC Weronika 2001-09-30 MOSM Tychy SLK
192 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
193 MACHOWICZ Agnieszka 2001-01-18 MKS Iskra Pszczyna SLK
194 MAJCHROWICZ Aleksandra 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
195 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
196 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
197 MAŁEK Monika 2001-01-13 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
198 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
199 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
200 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
201 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
202 MASŁYK Natalia 1999-06-27 KKB MOSiR Krosno PDK
203 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
204 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
205 MATYSIK Dominika 2000-01-21 AL WF Krzeszowice MLP
206 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
207 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
208 MESZYŃSKA Anna 1999-09-06 KS Gwardia Piła WLP
209 MICHALAK Sandra 1987-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
210 MICHALIK Dominika 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
211 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
212 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
213 MISIURA Aleksandra 1998-03-05 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
214 MIŚ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
215 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
216 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
217 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
218 MUC Julia 2001-01-31 MKS-MOSM Bytom SLK
219 MURAWSKA Nikola 2000-11-27 MKL Szczecin ZPO
220 MUSIAŁ Małgorzata 2000-01-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
221 MYNTE Małgorzata 1996-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
222 MYSZA Gabriela 1998-01-12 LKS Smolnik Męcina MLP
223 MYSZOR Marta 1998-04-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
224 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
225 NALEPA Adrianna 1998-04-07 KS AZS AWF Kraków MLP
226 NIEWIEDZIAŁ Maja 1997-04-05 MKS Żywiec SLK
227 NOSZKA Klaudia 2000-03-31 LKS Brzezina Osiek MLP
228 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
229 NOWAK Martyna 2003-06-19 AZS-AWF Katowice SLK
230 OBST Zuzanna 2000-09-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
231 OGÓROWSKA Wiktoria 2001-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
232 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
233 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
234 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
235 OSADA Gabriela 2001-08-09 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
236 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
237 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
238 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
239 PAŁKA Justyna 1997-10-08 LKS Kłos Olkusz MLP
240 PARZYCH Weronika 2000-07-18 RMKS Rybnik SLK
241 PAWLAK Marcelina 2000-09-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
242 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 LLKS Osowa Sień LBU
243 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
244 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
245 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
246 PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
247 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
248 PIECHACZEK Izabela 1997-10-08 KS AZS AWF Kraków MLP
249 PIECHOWICZ Maryla 1999-03-23 IKS Olkusz MLP
250 PIENIEK Vanessa 2004-11-23 MKS-MOSM Bytom SLK
251 PIETRASZKO Julia 2001-09-17 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
252 PIETRUSIŃSKA Sara 2001-08-16 MLUKS Tarnów MLP
253 PIETRYGA Aleksandra 2004-05-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
254 PILARSKA Oliwia 1998-03-30 WKS Wawel Kraków MLP
255 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
256 PŁATEK Aneta 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
257 PŁATEK Sylwia 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
258 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
259 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
260 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
261 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
262 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
263 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
264 PRZYBYŁO Aleksandra 2000-12-21 UKS Żaczek Połaniec SWK
265 PTAK Magdalena 1999-05-27 UKS Kobylanka MLP
266 PUSCHHAUS Martyna 1993-08-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
267 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
268 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
269 PYDA Aleksandra 2000-01-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
270 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
271 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
272 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
273 RAŹNA Aleksandra 2002-08-02 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
274 RODAK Weronika 2000-02-24 MKS MOS Wrocław DOL
275 ROGULSKA Magdalena 1999-07-31 SKS Kusy Kraków MLP
276 RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
277 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
278 RUDZKA Weronika 1999-01-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
279 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
280 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
281 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
282 RYKACZEWSKA Marlena 1999-10-23 LKS Osuchów MAZ
283 RYŚ Urszula 2001-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
284 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
285 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
286 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 MLUKS Tarnów MLP
287 SERAFIN Wiktoria 1999-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
288 SERWATKA Wiktoria 1999-09-08 KKB MOSiR Krosno PDK
289 SICHMA Agnieszka 2001-02-15 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
290 SIEDLANOWSKA Paula 1999-12-16 KS Agros Zamość LBE
291 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
292 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
293 SITEK Monika 1997-12-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
294 SIUTA Gabriela 1997-11-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
295 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
296 SKOWRON Oliwia 2000-03-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
297 SKRĘT Patrycja 1995-11-27 MUKS ILKUS Olkusz MLP
298 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
299 SŁOBODA Aleksandra 1999-06-09 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
300 SMYŁA Zofia 1996-05-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
301 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
302 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
303 SOBIERAJ Agnieszka 2000-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
304 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
305 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
306 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
307 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 UKS Wiking Rychnowy POM
308 SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
309 SPROCH Julia 1999-12-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
310 STACH Aleksandra 1996-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
311 STANISŁAWSKA Kinga 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
312 STANISZEWSKA Joanna 1999-03-17 WKS Wawel Kraków MLP
313 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
314 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
315 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
316 STOLARCZYK Laura 1999-03-14 SKLA Sopot POM
317 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
318 STUDNIARZ Anna 1999-07-24 LUKS Orkan Września WLP
319 SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
320 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
321 SUŚNIŁO Natalia 2000-11-22 AZS-AWF Gorzów LBU
322 SUWAJ Aneta 1986-01-21 AZS-AWF Katowice SLK
323 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
324 SYNOWIEC Wiktoria 2000-11-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
325 SZCZEPANIAK Paulina 1995-06-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
326 SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 MKS-MOSM Bytom SLK
327 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
328 SZEWCZYK Klaudia 2000-02-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
329 SZLACHTA Julia 2003-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
330 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
331 SZUMAŁA Kamila 2000-08-25 TS AKS Chorzów SLK
332 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
333 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
334 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
335 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
336 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
337 ŚWIĄTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
338 ŚWIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
339 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
340 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
341 TŁUSTOWSKA Anna 2000-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
342 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
343 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
344 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
345 TOTH Paulina 2000-04-15 WKS Wawel Kraków MLP
346 TRACZ Maria 2002-07-08 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
347 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
348 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
349 TYPER Kornelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
350 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
351 WACŁAW Natalia 2000-09-22 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
352 WAŁACH Julia 2000-12-15 RMKS Rybnik SLK
353 WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 TL ROW Rybnik SLK
354 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
355 WENSIERSKA Julia 2000-07-22 WKS Wawel Kraków MLP
356 WĘGLARZ Daria 2000-12-27 MKS-MOSM Bytom SLK
357 WĘGRZYN Martyna 2001-08-17 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
358 WĘGRZYN Monika 2002-12-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
359 WIATER Sara 2001-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
360 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 WLKS Wrocław DOL
361 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec PDK
362 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
363 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
364 WIEDERA Dominika 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
365 WILGOCKA Agnieszka 1998-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
366 WILKOŁAK Justyna 1998-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
367 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
368 WITEK Paulina 1999-03-26 UKS Żaczek Połaniec SWK
369 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
370 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
371 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
372 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
373 WOLSZCZAK Katarzyna 2000-05-10 LKS Pszczyna SLK
374 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
375 WOTA Gaja 1998-09-04 KS AZS AWF Kraków MLP
376 WOŹNIAK Alicja 2000-06-01 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
377 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
378 WYSOCZYŃSKA Magdalena 1997-06-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
379 WYSOTA Małgorzata 1997-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
380 WYWROT Julia 2001-01-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
381 ZABOROWSKA Sonia 1994-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
382 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
383 ZAJĄC Julia 2002-07-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
384 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
385 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
386 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
387 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
388 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
389 ZIULEWSKA Paulina 2001-01-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
390 ZWIAS Justyna 1999-08-19 MUKS SZS Cieszyn SLK
391 ŻUROWSKA Magdalena 1997-06-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.1781849861145sekund