BANAŚ Patrycja
2000-09-07
Kraków Athletics Team
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMEK Klaudia
1999-03-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADLER Ada
2001-04-25
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRE Ewelina
1999-03-23
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BAJOREK Weronika
1997-05-16
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BANAŚ Gabriela
2003-05-21
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BANAŚ Wiktoria
2003-09-14
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BARANOWSKA Milena
2005-01-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BARAŃSKA Karolina
1998-10-21
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BARTNOWSKA Weronika
2000-05-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BARTOLEWSKA Julia
2001-04-19
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BARTOSIEWICZ Natalia
1996-05-25
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BARTOSZ Patrycja
2000-12-18
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BARTUSEK Karolina
2003-05-03
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BARTYZEL Julita
2003-01-01
KB Witar Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BĄBKA Julia
2000-05-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BEDNAREK Monika
1999-05-24
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BEDNAREK Natalia
2001-07-27
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BELOWSKA Aleksandra
2002-05-19
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BERNACIAK Olga
2003-02-03
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BIAŁACH Marzena
2000-06-18
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BIAŁOGOŃSKA Katarzyna
2001-12-28
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BIELATOWICZ Maria
1998-08-26
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BIELECKA Aleksandra
2000-12-26
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BIELSKA Edyta
2001-06-17
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BISKUPSKA Natalia
2005-08-16
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BISTUŁA Iza
2001-05-28
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BOCHENEK Gabriela
2000-12-17
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BOGUCKA Iza
2003-09-01
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BOKINIEC Ewa
1999-03-24
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BOREK Alicja
2005-05-14
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BOROWSKA Aleksandra
2000-08-28
LKS Prime Food Brda Przechlewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BORUCHOWSKA Anna
1998-07-03
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BRANDYK Agata
1992-10-07
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BRENDEL Magdalena
2000-09-17
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BRONOWSKA Zuzanna
2001-06-20
Mazovia ProActiv Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BROŻEK Oliwia
2004-05-20
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BRYZEK Justyna
1998-07-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BRZEZIŃSKA Agata
2000-01-01
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BRZĘK Paulina
1999-03-02
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BUCHHOLC Agata
2000-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BUK Aleksandra
2001-04-25
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
BURLIGA Zuzanna
2002-04-07
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
BUTRYN Kornelia
2006-09-14
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
CHMIEL Natalia
2001-04-02
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
CHMIELEWSKA Martyna
2003-12-10
KS Słoneczko Busko Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
CHUDZIŃSKA Jolanta
1995-02-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
CICHY Laura
2004-05-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
CIESIELSKA Kinga
2003-03-11
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
CIESIELSKA Larysa
1998-10-17
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
CIEŚLAR Katarzyna
1999-11-22
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
CIUPEK Sylwia
2000-07-09
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
CUBER Agnieszka
1994-04-14
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
CUBER Karolina
1997-05-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
CZAJKOWSKA Magda
2003-09-26
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
ĆWIK Natalia
2004-06-23
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
DANIEL Renata
2000-08-02
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
DĄBEK Emilia
2001-11-27
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
DENISIUK Kamila
2001-01-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
DĘBSKA Zofia
2001-06-04
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
DOBIJAŃSKA Natalia
2000-01-08
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
DROZD Wiktoria
2001-09-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
DRWAL Sara
2001-02-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
DUCHNOWSKA Natalia
1996-08-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
DUDZIAK Aleksandra
1998-12-13
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
DUL Wiktoria
2001-07-15
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
DULIAN Wiktoria
2003-03-24
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
DYBAŚ Agnieszka
1998-01-25
UKS Sprint Stadnicka Wola
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
DYBKA Agnieszka
2000-02-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
DYMOWSKA Zuzanna
2001-01-01
niest. Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
DZIADZIA Anna
2004-09-17
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
DZIAMSKA Julia
2003-09-27
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
DZIEWIĘCKA Wiktoria
1998-05-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
EJZEMBERG Victoria
2000-08-15
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
FADEREWSKA Beata
2000-02-13
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
FARASIEWICZ Monika
2002-01-20
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
FERENZ Katarzyna
2001-09-18
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
FIUTEK Karolina
2001-04-06
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
FLORAS Paulina
2001-05-22
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
FOKT Wiktoria
2000-09-28
UKS Starówka Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
FOREMNIK Jowita
2002-06-14
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
FRĄCKIEWICZ Laura
2001-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
FRĄCKOWIAK Oliwia
2001-02-06
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
GACKA Kinga
2001-10-25
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
GACKOWSKA Weronika
2000-01-01
OKSIR Świecie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
GADOMSKA Julia
2001-01-14
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
GAJ Joanna
2001-05-20
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
GAJEWSKA Aleksandra
2001-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
GAJEWSKA Karolina
2001-02-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
GAJEWSKA Kinga
1998-07-30
MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
GALUCH Vanessa
2003-09-23
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
GAŁKA Weronika
1999-06-22
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
GAWEŁ Martyna
2004-03-27
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
GAWORSKA Aleksandra
1995-11-07
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
GĄSIOR Adriana
2001-10-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
GĄSOWSKA-STĘPNIAK Małgorzata
1978-03-18
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
GEENS Chantalle
2000-01-01
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
GIEDYK Julia
2004-10-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
GIERACH Milena
2000-04-24
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
GIL Agnieszka
2000-03-09
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
GLEŃ Klaudia
2001-01-01
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
GOLANOWSKA Agata
2000-03-17
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
GORA Eliza
2000-08-26
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
GORA Maja
2000-08-26
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
GÓRAL Aleksandra
2000-09-27
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
GROMADA Wiktoria
2002-07-02
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
GROT Weronika
2000-09-01
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
GRUDZIEŃ Zuzanna
2004-05-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
GRZEGORCZYK Joanna
1996-04-10
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
GRZESZKIEWICZ Marta
1999-08-25
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
GRZYB Aleksandra
2004-07-06
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
GRZYB Wiktoria
1997-10-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
GRZYBOWSKA Monika
2001-04-03
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
GUT Oliwia
2005-03-26
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
GUZOWSKA Paulina
2000-06-17
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
HABICIAK Justyna
2002-03-08
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
HAJDA Teresa
1998-09-27
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
HAJDUK Julia
2001-08-16
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
HAJDUK Paulina
1997-10-27
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
HRUBY Anna
1998-03-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
JABŁOŃSKA Izabella
2000-02-26
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
JABŁOŃSKA Weronika
2000-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
JAKŚ Aleksandra
1998-01-28
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
JAKUBOWSKA Alicja
2005-02-02
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
JAKUBOWSKA Klaudia
2002-01-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
JANISZEWSKA Maja
2006-12-18
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
JANKOWSKA Martyna
2000-10-28
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna
1995-04-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
JANOWSKA Wiktoria
2002-12-13
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
JARZĄBEK Klaudia
2004-05-18
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
JASIEŃCZUK Małgorzata
2002-01-17
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
JASTRZĄB Izabela
2000-02-10
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
JASZCZAK Aleksandra
2004-06-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
JAWIEŃ Wiktoria
2005-08-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
JELSKA Justyna
1999-08-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
JĘDRZEJCZYK Aleksandra
2004-05-27
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
JĘDZURA Agata
2000-02-23
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
JURCZAK Julia
2004-01-16
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
JUSTYŃSKA Kamila
1999-11-01
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
KABAŁA Aleksandra
2003-01-06
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
KACZOR Joanna
2003-04-20
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
KACZÓWKA Anna
2001-04-29
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
KALEMBA Wiktoria
2000-03-27
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
KAMIŃSKA Monika
1999-01-16
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
KANTOR Weronika
1999-06-14
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
KANTORSKA Agata
2001-01-31
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
KARAŚ Mariola
1996-12-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
KARPF Magdalena
2000-06-08
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
KASICA Monika
1996-02-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
KAWALEC Karolina
1997-11-11
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
KAWIORSKA Gabriela
2005-05-23
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
KAWIORSKA Małgorzata
2005-05-23
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
KAZBERUK Gabriela
1999-12-01
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
KAZEK Ilona
1989-11-16
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
KEMPKA Oliwia
2000-01-01
niest. Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
KIEPURA Monika
2000-08-19
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
KLASIK Joanna
2002-07-21
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
KLĘSK Patrycja
2002-07-03
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
KMIN-NIEMIRSKA Julia
2001-02-14
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
KOCIELIŃSKA Mariola
2002-06-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
KOŁODZIEJCZYK Lidia
2000-06-23
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
KONDERAK Martyna
2001-09-30
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
KONOPKO Klaudia
1992-02-21
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
KORCZUK Natalia
1998-10-15
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
KORNOBIS Monika
1993-03-04
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
KORZUCH Julia
1995-12-27
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
KOSIKOWSKA Paulina
2001-03-07
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
KOŚCIELNY Patrycja
1999-05-17
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
KOT Anna
1997-07-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
KOTWIŁA Martyna
1999-01-13
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
KOWAL Weronika
1997-01-25
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
KOWALCZYK Małgorzata
2000-09-03
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
KOWALSKA Małgorzata
1998-07-02
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
KOWOLIK Sandra
1997-08-15
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
KOZAK Monika
2000-01-01
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
KOZŁOWSKA Karolina
1997-01-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
KRAJEWSKA Laura
2000-01-01
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
KRAKOWSKA Julia
2004-10-21
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
KRAUS Klaudia
2000-01-01
niest. Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
KRĘŻEL Aleksandra
1995-03-11
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
KRÓL Klaudia
2000-02-17
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
KRUPA Julia
2000-06-20
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
KRZESZEWSKA Olga
2005-06-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
KSYTA Izabela
2000-01-12
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
KUBIC Julia
2000-02-19
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
KUCHARSKA Aleksandra
2001-06-12
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
KUCZYŃSKA Klaudia
1999-06-27
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
KUKLIŃSKA Natalia
2000-07-28
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
KURCZYŃSKA Monika
2000-01-31
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
KURYŁO Joanna
1995-08-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
KUSTRA Zuzanna
2002-11-13
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
KUZAK Adrianna
1998-05-15
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
KUZDAK Magdalena
2003-11-29
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
KWARCIAK Wiktoria
2002-03-24
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
KWIATKOWSKA Alicja
1995-03-23
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
KWIECIEŃ Julia
2002-04-23
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
KWIECIEŃ Natalia
1999-08-05
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
LAGA Joanna
2001-12-18
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
LATRA Paulina
2002-07-27
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
LÄCHELE Susane
2000-07-10
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
LEGIECKA Kamila
2002-01-03
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
LESZCZYŃSKA Anna
2000-02-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
LEWKOWICZ Natalia
1999-10-08
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
LIBERDA Zuzanna
2002-12-22
MKS Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
LIPKOWSKA Klaudia
2001-03-04
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
LORENC Aleksandra
1999-11-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
LORENC Kinga
2004-06-19
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
ŁADA Marta
2000-09-15
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
ŁOSICKA Agnieszka
1999-08-11
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
ŁOZOWSKA Karolina
1999-05-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
MAJCHROWICZ Rena
1997-08-12
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
MAJDA Malina
2003-01-04
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
MAKUŁA Adrianna
2005-06-08
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
MALEC Karolina
2000-03-09
UKS Trójka Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
MALICKA Emilia
1998-12-15
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
MALINOWSKA Marta
1999-07-29
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
MAŁACZEWSKA Zofia
1997-01-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
MANIK Aleksandra
2000-06-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
MANTERYS Klaudia
1999-03-11
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
MARKOWSKA Natalia
1999-03-31
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
MARKS Matylda
2000-11-20
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
MARTYNA Katarzyna
1998-10-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
MASTALERZ Idalia
2004-06-14
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
MASTERNAK Oliwia
2004-07-27
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
MATYSIAK Justyna
2001-01-01
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
MATYSIAK Martyna
2001-09-14
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
MATYŚKIEWICZ Maja
2004-03-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
MICHALEWICZ Magdalena
1999-06-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
MICHALSKA Julia
2000-05-29
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
MIĘKIŃSKA Magdalena
1999-10-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
MIKOŁAJEWSKA Weronika
2000-01-26
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
MISIELAK Marcelina
1999-04-21
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
MISTARZ Karolina
1999-02-27
LKS Grodzisko Raciechowice
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
MŁODAWSKA Karolina
1996-10-04
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
MŁYNARCZYK Martyna
1998-03-02
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
MODRAS Gabriela
2002-02-25
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
MOLENDOWSKA Julia
2006-06-23
KS Słoneczko Busko Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
MORĄG Magdalena
2001-09-30
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
MSTOWSKA Aleksandra
1994-03-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
MUC Julia
2001-01-31
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
NAGIĘĆ Nikola
2005-04-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
NAGIĘĆ Weronika
2002-06-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
NALEPA Adrianna
1998-04-07
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
NALEZIŃSKA Aleksandra
2001-05-26
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
NAWROT Aleksandra
2001-03-11
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
NAWROT Kornelia
2004-12-01
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
NEUMANN Sara
2000-09-30
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
NIEKURZAK Karolina
2000-01-19
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
NIEMCZYK Magdalena
2003-03-25
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
NIZIOŁEK Aleksandra
2005-06-18
STS Skarżysko-Kamienna
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
NOSEK Marzena
1997-02-27
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
NOWAK Aleksandra
2001-01-12
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
OBARA Alicja
2004-04-19
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
OKUNEVIČ Kornelija
1999-09-08
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
OLEWIECKA Aleksandra
2000-11-16
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
ORZOŁ Aleksandra
2000-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
OSIECKA Małgorzata
2000-10-25
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
OSIŃSKA Martyna
2001-07-03
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
OSIPIAK Izabela
2002-01-01
LKS Sprinter Siemiatycze
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
OSTROWSKA Alicja
2001-07-27
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
OWCZARCZYK Wiktoria
2001-04-23
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
OWCZARSKA Halina
1996-06-25
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
OWSIANY Marcelina
2004-09-02
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
OZGA Aleksandra
2001-08-24
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
PACZKOWSKA Marta
1999-06-30
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
PALUCH Karolina
2002-01-01
UKS Trójka Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
PALUSZEK Anna
2000-08-22
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
PAŁYS Anna
1995-03-02
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
PAWLAK Ewelina
2001-01-15
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
PAWŁOWSKA Joanna
2002-08-05
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
PIĄTCZAK Weronika
2000-07-19
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
PIĄTEK Emilia
2004-07-09
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
PICEWICZ Oliwia
2004-03-26
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
PIERZCHAŁA Maja
2002-08-08
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
PIERZYNA Ewelina
1996-01-15
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
PIETROŃ Natalia
2000-08-08
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
PIETRUCZUK Natalia
1999-12-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
PILARSKA Paulina
2000-03-10
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
PILARSKA Wiktoria
1999-01-01
UKS Sprint Stadnicka Wola
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
PLUTA Eliza
2002-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
PŁOCHARCZYK Weronika
2003-01-07
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
POCHOPIEŃ Małgorzata
1998-02-25
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
POLAK Julia
2001-05-09
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
POLAK Oliwia Maria
2004-08-07
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
POLAK Sandra
2001-07-04
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
POLAŃSKA Aleksandra
2000-02-19
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
POLIT Martyna
1998-11-02
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
POTASZNIK Alicja
2000-04-24
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
PRUSIŃSKA Małgorzata
2000-07-25
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
PRUŚ Patrycja
1999-03-15
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
PRZEWODOWSKA Weronika
2002-06-05
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
PRZYBYŁO Aleksandra
2000-12-21
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
PRZYTUŁA Karolina
1997-11-26
STS Skarżysko-Kamienna
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
PTAK Ewelina
1987-03-20
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
RACZYŃSKA Klaudia
1999-07-06
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
RADZKA Paulina
1999-02-15
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
RAJEWSKA Alicja
1999-03-08
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
RAŹNA Aleksandra
2002-08-02
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
REGULSKA Nastazja
2001-04-08
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
REJMAN Hanna
2000-11-22
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
RODAK Weronika
2000-02-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
RODAK Weronika
2004-02-29
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
RODENKO Magdalena
2001-06-22
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
ROJEK Natalia
2003-11-30
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
ROKITA Katarzyna
2003-04-29
KS Słoneczko Busko Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
ROZMYSŁOWSKA Izabela
2000-04-17
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
RÓWNICKA Kamila
2004-06-25
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
RUTKOWSKA Wiktoria
2001-01-23
LUKS Orneta
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
RYBKA Aleksandra
2001-01-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
RYNDAK Wiktoria
2000-09-24
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
RZESZEWSKA Olga
2002-01-03
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
SADŁOCHA Aleksandra
2003-02-11
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
SALA Emilia
2002-03-05
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
SALA Izabela
2004-03-19
KS Słoneczko Busko Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
SAMORDAK Magdalena
1998-09-22
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
SCHINDLER Rozalia
2000-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
SHEPPARD Dejunae
2003-11-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
SIEDLARZ Kinga
2002-08-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
SIEG Weronika
2002-03-19
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
SITEK Justyna
2000-07-12
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
SKALSKA Maja
2005-11-18
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
SKIBIŃSKA Karolina
2000-12-30
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
SKIERKOWSKA Martyna
2000-01-05
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
SKIMINA Emilia
2004-02-19
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
SKOWRON Aleksandra
2001-05-12
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
SKOWRONEK Anna
2004-02-12
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
SKRZYNIARZ Oliwia
2003-11-24
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
SKUCIŃSKA Zuzanna
2005-02-07
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
SMAK Kinga
2000-03-09
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
SMOLEŃ Kaja
2000-10-01
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
SOBIERAJ Agnieszka
2000-03-12
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
SOBIERAJ Ludwika
2000-07-10
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
SOBOLEWSKA Kinga
2001-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
SOKOŁOWSKA Julia
2000-01-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
SOKÓLSKA Katarzyna
1993-08-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
SPERCZYŃSKA Julia
2004-09-19
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
STACH Aleksandra
1996-06-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
STAŃCZYK Julia
2000-03-31
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
STASIAK Anna
1999-03-16
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
STEFANOWICZ Magdalena
2000-09-21
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
STEFAŃSKA Iga
2001-04-28
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
STOMPOR Karolina
2002-08-22
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
STÓJ Alicja
2001-03-23
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
STROJECKA Monika
2001-02-01
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
STROJEWSKA Aleksandra
2000-10-06
ULKS przy PSP w Czajkowie
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
STRUZIK Alicja
2001-06-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
STRZAŁA Aleksandra
2004-04-30
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
STRZĘPEK Wiktoria
2000-01-01
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
SUCHENEK Aleksandra
2005-12-17
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
SUDER Magdalena
1996-03-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
SURMIAK Zofia
2001-01-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
SYC Ewelina
1995-04-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
SYDORCHUK Anna
2002-03-13
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
SZADE Małgorzata
2000-07-18
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
SZANIAWSKA Aleksandra
1999-04-27
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
SZCZEPANIK Julia
2005-01-03
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
SZCZEPANIK Klaudia
2000-01-14
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
SZKLARZ Patrycja
1995-04-17
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
SZOSTAK Agata
1999-01-10
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
SZUL Ola
2002-02-15
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
SZYDŁOWSKA Julia
2004-02-11
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
SZYMBORSKA Klaudia
2001-03-06
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
SZYMKIEWICZ Julia
2001-02-20
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
SZYMKOWICZ Anna
1998-04-14
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
ŚLAZYK Zuzanna
2004-07-21
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
ŚLIWIAK Natalia
2004-12-01
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
ŚLIWIŃSKA Emilia
2005-06-09
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
ŚLIWIŃSKA Klaudia
2000-03-06
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
ŚLUSAREK Agnieszka
2003-02-27
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
ŚPIEWAK Magdalena
2000-02-08
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
ŚWIDERSKA Weronika
2000-09-30
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
TARASEWICZ Julia
2001-02-17
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
TARNOWSKA Martyna
2002-12-03
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
TARSA Natalia
2000-05-06
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
TKOCZ Zofia
2003-03-16
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
TOMASZEWSKA Natalia
2004-09-30
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
TOMETCZAK Alicja
1999-01-01
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
TROJAŃSKA Kinga
2000-05-30
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
TROJAŃSKA Urszula
2000-05-30
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
TRZASKALSKA Agata
1999-03-31
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
TRZECIAK Kinga
2001-06-27
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
TUCHOWSKA Zuzanna
2004-07-05
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
TWARDZIŃSKA Sandra
2000-01-01
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
URBANIAK Karolina
2004-03-23
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
UŻYCZAK Michalina
2004-05-09
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
WARENIK Laura
2001-01-01
niest. Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
WARULIK Michalina
2000-09-22
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
WASILUK Agata
2000-12-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
WENDT Joanna
2000-02-01
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
WESOŁOWSKA Klaudia
1995-04-14
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
WESOŁOWSKA Marta
2001-01-01
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
WĘGLARZ Natalia
1998-01-17
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
WIDAWSKA Natalia
1999-12-15
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
WIERA Wiktoria
2000-01-01
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
WIĘCŁAWEK Wiktoria
2002-01-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
WILK Olga
2000-12-10
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
WINIARZ Joanna
1995-01-17
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
WITASZCZYK Paulina
2000-05-30
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
WITKOWSKA Agata
2001-03-06
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
WITKOWSKA Karolina
2004-01-01
KB Witar Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
WŁODARCZYK Kamila
2000-07-21
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
WOJTYCKA Agata
2001-01-04
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
WOLSZCZAK Katarzyna
2000-05-10
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
WOŁEK Julia
2000-09-05
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
WOSZTYL Natalia
1999-08-29
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
WOŚ Aleksandra
2001-01-15
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
WOTA Gaja
1998-09-04
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
WOŹNIAK Katarzyna
2005-05-17
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
WÓJCIK Gabriela
2003-03-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
WÓJCIK Natalia
2004-08-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
WÓJTOWICZ Olga
2002-02-18
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
WROŃSKA Wiktoria
2000-01-14
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
WRÓBEL Zuzanna
2000-02-06
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
WRÓBLEWSKA Nikola
2001-05-29
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
WSOŁEK Aleksandra
2001-09-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
WYPPICH Zuzanna
2003-09-24
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
WYRWA Olimpia
2001-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
WYSOTA Karolina
2000-10-02
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
ZACHURA Magdalena
2000-07-21
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
ZAJĄC Anna
2001-08-31
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
ZAJĄC Justyna
2000-05-04
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
ZAJĄC Natalia
1998-03-12
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
ZAMORA Małgorzata
1999-10-06
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
ZAWRONEK Natalia
1999-02-26
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
ZEZULA Wiktoria
1996-03-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
ZIEBURA Martyna
2001-01-25
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
ZIELIŃSKA Paulina
2000-04-09
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
ZIEMBICKA Julia
2001-06-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
ZWOLIŃSKA Roksana
2000-02-07
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
ŻUK Natalia
2000-12-23
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
ŻYŁA Karolina
2003-01-01
KB Witar Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
ŻYŁOWSKA Anna
2001-07-24
UKS Victoria Józefów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
ŻYWCZYK Natalia
2003-07-06
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik