KACZMARCZYK Justyna
1997-12-07
MKS Juvenia Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
2 BAUMGART Weronika 1997-07-28 LUKS Serock KPO
3 BERBACHOWSKA Agata 2001-01-18 KS Podlasie Białystok POD
4 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
5 BORUC Natalia 2000-08-06 KS Podlasie Białystok POD
6 BRATUMIŁ Joanna 1998-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
7 BRYZEK Justyna 1998-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
9 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
10 CHALECKA Laura 1999-03-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
11 CHMIELEWSKA Paulina 2001-01-01 ZS Suchowola POD
12 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
13 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
14 DĄBROWSKA Dominika 1996-06-07 UKS Sprint Stadnicka Wola SWK
15 DŁUGOZIMA Weronika 2002-03-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
17 DRABIK Kamila 1997-04-28 RLTL ZTE Radom MAZ
18 GADOMSKA Julia 2001-01-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
19 GLIBOWSKA Paulina 1999-03-02 RLTL ZTE Radom MAZ
20 GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 OKS Skra Warszawa MAZ
21 GŁUPCZYK Karolina 1998-05-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
22 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
23 GOLĘBIOWSKA Julia 2003-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
24 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
25 GOSTOMCZYK Ewelina 1996-08-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
26 GÓRKA Magdalena 1997-12-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
27 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
28 GRABOWSKA Karolina 1997-04-15 KS Podlasie Białystok POD
29 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
30 GROMADZKA Aleksandra 1998-11-07 LKS Sprinter Siemiatycze POD
31 GRUZ Aleksandra 1998-08-15 OKLA Ostrołęka MAZ
32 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
33 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
34 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 MKL Szczecin ZPO
35 HALICKA Sylwia 1999-08-31 LUKS Eurocentr Suchowola POD
36 HAWRYLAK Katarzyna 1999-03-19 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
37 JACNIAK Ewa 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
38 JAŁOSZYŃSKA Agata 1997-07-30 LKS Vectra Włocławek KPO
39 JANKOWSKA Barbara 1994-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
40 JANOWICZ Joanna 1999-12-15 KS Podlasie Białystok POD
41 JARZYŃSKA Anita 1995-12-02 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
42 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
43 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
44 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
45 KALISZ Ewa 1998-03-06 MKS Juvenia Białystok POD
46 KARGOL Katarzyna 1996-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
47 KARPACZ Julita 1996-02-16 KS Podlasie Białystok POD
48 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
49 KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 KS Parkiet Hajnówka POD
50 KASPRZAK Dominika 1998-06-28 ZSEiO nr 6 Łomża POD
51 KISIEL Ayla 1992-06-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
52 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
53 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
54 KORCZUK Natalia 1998-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
55 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
56 KOSZ Monika 1994-06-10 AZS UMCS Lublin LBE
57 KOTWICA Ewa 1993-12-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
58 KOWALSKA Agata 1992-06-19 OKS Start Otwock MAZ
59 KOWALSKA Michalina 1997-10-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
60 KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
61 KROLIK Alicja 1998-12-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
62 KROT Izabela 1997-04-02 UKS 12 Kalisz WLP
63 KRUAZE Gabriela 2002-09-06 MKS Juvenia Białystok POD
64 KRUTEL Magdalena 1996-08-30 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
65 KRYSTECKA Justyna 1998-03-25 MKS MOS Wrocław DOL
66 KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 WLKS Nowe Iganie MAZ
67 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
68 KUCZYŃSKA Karolina 1998-06-18 KS Podlasie Białystok POD
69 KUCZYŃSKA Klaudia 1999-06-27 MKS Durasan Płońsk MAZ
70 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
71 KUŁAKOWSKA Magdalena 1997-01-01 IV LO Białystok POD
72 KURCOŃ Julia 2003-03-07 MKS Pogoń Siedlce MAZ
73 LENARTOWICZ Eliza 1997-11-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
74 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
75 LISOWSKA Aleksandra 1990-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
76 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
77 ŁODZIŃSKA Małgorzata 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
78 ŁOMOTOWSKA Patrycja 1998-07-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
79 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS Podlasie Białystok POD
80 ŁUKASIK Katarzyna 2004-02-16 MKS Pogoń Siedlce MAZ
81 MALINOWSKA Karolina 1997-06-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
82 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
83 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
84 MAŃCZUK Marlena 1999-08-17 niest. Białystok POD
85 MARCZUK Aleksandra 2003-09-19 MKS Pogoń Siedlce MAZ
86 MARKOWSKA Monika 1996-09-20 MKS Juvenia Białystok POD
87 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
88 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
89 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
90 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
91 MAZGOŁA Aleksandra 1999-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
92 MICHALEWICZ Magdalena 1999-06-09 KS Podlasie Białystok POD
93 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
94 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
95 MIELECH Dominika 1997-09-04 UKS Czwórka Białystok POD
96 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
97 MIKOŁAJUK Agnieszka 1998-10-09 UKS Czwórka Białystok POD
98 MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 AZS-AWF Katowice SLK
99 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
100 MOJSA Marlena 1995-01-01 KS Podlasie Białystok POD
101 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
102 NITZKA Sabina 1996-06-13 UKS Wiking Rychnowy POM
103 NOWAK Aneta 1996-01-01 ZSWiO nr 7 Łomża POD
104 OCH Martyna 2001-05-15 MKS Pogoń Siedlce MAZ
105 OLEWIECKA Aleksandra 2000-11-16 OKLA Ostrołęka MAZ
106 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS Łódź LDZ
107 OSIOWY Weronika 1998-10-21 CMKL Człuchów POM
108 OSTAPOWICZ Dominika 2004-01-11 UKS Technik Augustów POD
109 PACHOLCZYK Adrianna 1996-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
110 PASTORCZYK Natalia 1996-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
111 PAWEŁCZAK Natalia 1999-07-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
112 PAZIK Kinga 1997-03-15 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
113 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
114 PLONA Milena 1998-10-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
115 POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 MKL Szczecinek ZPO
116 POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
117 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
118 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
119 RODAK Karolina 1997-11-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
120 ROGOWSKA Magdalena 1998-02-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
121 ROMANEK Aleksandra 1997-05-16 AZS UMCS Lublin LBE
122 ROMANOWSKA Joanna 1997-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
123 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
124 RUTKOWSKA Dominika 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
125 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
126 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
127 SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
128 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
129 SOBAŃSKA Nikola 2000-09-11 LKS Vectra Włocławek KPO
130 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
131 STRZAŁKOWSKA Patrycja 1999-01-04 RLTL ZTE Radom MAZ
132 SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
133 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
134 SYROCKA Agata 1996-01-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
135 SZABŁOWSKA Kamila 2000-05-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
136 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
137 SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 MKS Juvenia Białystok POD
138 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
139 ŚLIWONIK Aleksandra 2001-05-21 niest. Białystok POD
140 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
141 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
142 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
143 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
144 TARASIUK Natalia 1999-04-10 KS Puszcza Parkiet Hajnówka POD
145 TCHORZEWSKA Karolina 1993-10-09 AZS UMCS Lublin LBE
146 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
147 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
148 TOŚ Katarzyna 2003-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
149 TRZCIŃSKA Joanna 1999-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
150 WASILEWSKA Agnieszka 2001-06-06 ZS Suchowola POD
151 WASILUK Agata 1997-11-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
152 WASILUK Zyta 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
153 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-06-22 UKS Atos Woźnice WMZ
154 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
155 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
156 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
157 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
158 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
159 WYKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
160 ZAJKOWSKA Marzena 1995-07-01 MKS Juvenia Białystok POD
161 ZAWISTOWSKA Nikola 2002-09-09 KS Podlasie Białystok POD
162 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD
163 ŻOCH Agnieszka 1992-05-04 MKS Juvenia Białystok POD
164 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11681818962097sekund