KRYŃSKI Kamil
1987-05-12
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCEWICZ Piotr
1987-05-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMSKI Jakub
1987-11-11
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ADAMSKI Przemysław
1996-12-27
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANGOWSKI Tomasz
1991-06-07
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ANIŚKO Jakub
1994-07-12
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
APACKI Mateusz
1992-03-19
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
ARCZYŃSKI Mirosław
1992-03-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
AUGUSTYNIAK Piotr
1987-01-01
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BACZYŃSKI Igor Robert
2002-06-12
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BAGIŃSKI Cezary
1989-02-06
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BANDOCH Krzysztof
1990-03-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BARSZCZEWSKI Dariusz
1987-03-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BARTNOWSKI Damian
1994-12-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BĄCZYK Jarosław
1988-03-02
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BEDNARCZYK Sebastian
1989-09-21
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BEDNARSKI Karol
1997-11-04
MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BEZWIERCHNY Dariusz
1987-04-06
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BĘBENEK Tomasz
1989-08-25
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BIEGAJŁO Mateusz
1991-02-26
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BIELA Sebastian
1991-07-03
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BIELCZYK Michał
1984-06-05
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BIERNAT Tomasz
1983-02-08
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BIJOWSKI Kamil
1993-02-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BLUMKOWSKI Patryk
1993-05-07
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BŁOCIAN Rafał
1986-03-11
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BOCHENEK Dominik
1987-05-14
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BODUŁA Karol
1988-06-23
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BONDALSKI Paweł
1991-10-06
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BORKOWSKI Rafał
1989-08-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BOROWSKI Dawid
1988-11-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BORYS Maciej
1990-07-03
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BRĄŻKIEWICZ Tomasz
1987-09-06
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BREŚ Paweł
1985-06-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BRULIŃSKI Jakub
1989-04-01
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BRZEZIŃSKI Maciej
1993-03-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BRZOSTEK Mateusz
1991-02-04
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BRZUCHALA Michał
1986-11-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BUDZIEJEWSKI Kamil
1988-09-14
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BUŁCZYŃSKI Kazimierz
1930-04-24
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BURACZYŃSKI Kamil
1986-04-23
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BURDZIŃSKI Kacper
1985-03-29
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
BURZYŃSKI Dariusz
1986-01-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
CELMER Damian
1987-10-02
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
CEMBALA Michał
1989-01-31
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
CHARZYŃSKI Sebastian
2000-05-03
UKS Gimnazjon Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
CHŁOND Kacper
1994-05-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
CHODYRA Mateusz
1991-01-01
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
CHOJNOWSKI Bartłomiej
1993-09-24
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
CHOJNOWSKI Karol
1995-05-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
CHOROMAŃSKI Michał
1983-05-02
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
CHRAPAN Marcin
1988-01-21
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
CHRZANOWSKI Jakub
1988-04-19
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
CHRZANOWSKI Mateusz
1996-04-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
CICHECKI Mateusz
1990-10-03
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
CICHOSZ Jarosław
1987-02-14
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
CIECHANOWICZ Marcin
1994-01-07
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
CIEPIELA Jan
1989-01-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
CIEŚLIK Paweł
1998-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
CIEŚLUKOWSKI Przemysław
1988-04-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
CISOWSKI Paweł
1987-01-02
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
CZAJKA Mateusz
1992-08-31
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
CZAJKOWSKI Bartłomiej
1993-10-24
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
CZYŻ Radosław
1988-01-07
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
ĆWIEK Patryk
1987-08-28
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
ĆWIERTNIA Michał
1988-04-02
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
DĄBROWA Jakub
1989-04-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
DĄBROWA Łukasz
1987-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
DĄBROWSKI Daniel
1983-09-23
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
DERUS Michał
1990-09-21
TZSN Start Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
DIETRICH Krzysztof
1990-08-04
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
DOBROWOLSKI Jakub
1991-10-24
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
DOLECKI Grzegorz
1989-03-01
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
DOMAGAŁA Łukasz
1987-01-13
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
DONCZEW Konrad
1992-04-12
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
DUBAS Paweł
1988-04-03
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
DUDEK Marcin
1986-08-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
DULA Tomasz
1989-09-04
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
DUNAL Patryk
1990-03-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
DUNIN-BORKOWSKI Hubert
1992-12-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
DUSZYŃSKI Kamil
1986-05-22
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
DYJA Leszek
1978-06-30
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
DZIKOWSKI Paweł
1989-05-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
FABIANIAK Tomasz
1995-02-22
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
FÓRMAŃSKI Mateusz
1991-02-22
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
FRANKO Patryk
1995-05-15
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
FURMAN Karol
1987-06-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
GAJ Adam
1983-04-14
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
GANCARZ Szymon
1998-08-12
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
GANIEC Jan
1944-12-12
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
GAUZA Łukasz
1990-04-17
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
GĘBSKI Michał
1994-06-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
GIEDYK Emil
1988-10-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
GIESZCZYŃSKI Rafał
1994-02-15
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
GIŻYŃSKI Adam
1998-11-23
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
GIŻYŃSKI Jakub
1990-07-03
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
GLINIORZ Łukasz
1986-07-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
GŁOWACKI Rafał
1993-01-29
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
GODLEWSKI Paweł
1986-06-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
GOGOŁEK Marcin
1988-01-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
GOGOŁEK Marcin
1989-04-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
GOLIŃSKI Patryk
1990-01-01
PWSIiP Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
GOLUCH Robert
1987-08-10
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
GRABIAS Jarosław
1987-04-15
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
GRABOWSKI Kacper
1993-09-05
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
GRABOWSKI Marek
1991-05-23
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
GREGORCZYK Rafał
1990-04-03
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
GRUDNIEWSKI Piotr
1993-03-02
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
GRYGO Jakub
1994-01-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
GRYNKIEWICZ Marcin
1990-03-29
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
GRZĄŚLEWICZ Paweł
1989-10-29
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
GRZELAK Jan
1938-10-23
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
GRZEŚKOWIAK Krzysztof
1993-04-03
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
GUMAŃSKI Łukasz
1987-02-03
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
GWOREK Łukasz
1986-03-26
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
HAŁGAS Damian
1993-03-15
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
HARDEJ Paweł
1985-11-07
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
HERMANOWICZ Emil
1990-04-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
HILLO Robert
1985-05-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
HRYNIUK Łukasz
1991-09-04
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
HRYSZKIEWICZ Marcin
1992-05-01
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
HUDZIAK Marek
1987-03-22
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
HYŻY Tadeusz
1988-04-14
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
IDŹKOWSKI Mateusz
1996-05-14
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
IGNAŚ Mariusz
1987-02-17
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
IWASZCZUK Kamil
1987-04-13
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
JABŁOŃSKI Adam
1994-02-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
JABŁOŃSKI Krzysztof
1985-04-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
JABŁOŃSKI Marcin
1994-09-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
JACKOWSKI Konrad
1988-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
JAKÓBCZYK Michał
1995-05-13
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
JAKUBOWSKI Adam
2000-11-21
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
JARYMOWICZ Wojciech
1985-02-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
JASIŃSKI Paweł
1993-05-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
JASZCZAK Bogusz
1991-06-13
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
JĘDRUSIK Mateusz
1991-05-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
JĘDRUSIŃSKI Marcin
1981-09-28
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
JÓZEFIAK Adrian
1986-02-09
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
JÓŹWIAK Tomasz
1991-08-16
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
JURKOWSKI Wojciech
1987-08-03
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
JUSZCZYK Adam
1987-09-16
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
KABACIŃSKI Jacek
1995-10-25
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
KALANDYK Hubert
1994-05-20
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
KALISZ Krzysztof
1988-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
KAMIEŃSKI Karol
1987-07-03
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
KAMIŃSKI Adrian
1994-07-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
KAMIŃSKI Bartłomiej
1999-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
KAMIŃSKI Damian
1995-03-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
KAMIŃSKI Karol
1987-01-01
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
KARCZEWSKI Mateusz
1992-07-26
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
KARKÓWKA Konrad
1995-07-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
KARNAS Kamil
1993-09-07
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
KAROLAK Damian
1989-07-21
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
KARWIK Kamil
1997-01-11
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
KASZUBA Tomasz
1988-11-26
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
KĘDZIA Piotr
1984-06-06
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
KĘDZIERSKI Łukasz
1990-05-24
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
KĘSICKI Maciej
1994-02-16
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
KIERSKI Dawid Jarosław
1996-03-25
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
KLEINA Karol
1987-08-16
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
KLIMA Jakub
1987-10-07
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
KLIMCZAK Piotr
1980-01-18
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
KLUCZYŃSKI Tomasz
1993-07-18
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
KOŁODZIEJ Mateusz
1993-03-19
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
KONERT Adrian
1990-01-01
PWSIiP Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
KOŃCZAL Paweł
1994-05-17
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
KOPACZ Kamil
1990-10-03
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
KOPECKI Radosław
1987-02-25
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
KOPEĆ Dominik
1995-03-05
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
KOPEĆ Dominik
1985-07-05
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
KORZENIECKI Michał
1991-02-05
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
KOS Marek
1989-05-12
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
KOSSAKOWSKI Grzegorz
1991-02-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
KOSSOWSKI Daniel
1981-12-10
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
KOSZYK Rafał
1989-06-27
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
KOŚCIELNY Patryk
1997-01-10
LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
KOTUŁA Krzysztof
1990-05-02
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
KOWALSKI Konrad
1987-01-01
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
KOWALSKI Mariusz
1987-02-12
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
KOZŁOWSKI Kacper
1986-12-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
KRAWCZUK Łukasz
1989-06-15
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
KROGUL Dawid
2000-03-27
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
KROGULEC Cezary
1992-07-14
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
KRZEMIŃSKI Michał
1983-10-02
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
KRZESZEWSKI Rafał
1990-04-12
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
KSIĘŻOPOLSKI Mateusz
1990-05-23
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
KUBACZYK Robert
1986-08-04
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
KUBIS Filip
1989-02-24
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
KUCHARSKI Piotr
1982-06-12
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
KUĆ Dariusz
1986-04-24
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
KULESZA Jarosław
1977-08-04
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
KULĘGOWSKI Damian
1996-03-12
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
KUNZ Konrad
1986-03-07
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
KURCEWICZ Jakub
1989-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
KUROSZ Rafał
1990-01-01
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
KUSYK Tomasz
1976-01-01
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
KUZIEMSKI Jakub
1996-06-12
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
KUŹMA Marcin
1990-01-01
PWSIiP Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
KWIATKOWSKI Jacek
1988-05-24
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
LEWANDOWSKI Bartosz
1993-08-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
LEWAŃSKI Mikołaj
1986-08-31
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
LEWKO Przemysław
1989-07-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
LIGIĘZA Łukasz
1992-07-08
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
LOCH Maciej
1985-05-23
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
LONDZIN Marcin
1992-04-01
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
LORENZ Sylwester
1950-12-11
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
LUBAŃSKI Szymon
1994-03-15
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
LUTAREWICZ Łukasz
1995-03-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
ŁABIENIEC Karol
1998-03-03
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
ŁAWRESZUK Marcin
1990-01-07
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
ŁODZIŃSKI Robert
1994-03-04
MOKS Słoneczny Stok Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
ŁUKASIAK Michał
1984-03-07
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
MACIĄG Radosław
1999-12-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
MAGNUSZEWSKI Przemysław
1989-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
MAJAK Tomasz
1993-08-03
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
MAJCHRZAK Michał
1992-06-24
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
MAJSKOW Patryk
1997-08-25
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
MANKOWSKI Bogumił
1972-01-29
KL Kopernik Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
MARCINISZYN Marcin
1982-09-07
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
MARCZYK Mikołaj
1990-04-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
MAREK Paweł
1987-04-23
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
MASZTAK Kamil
1984-07-16
WKS Grunwald Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
MATŁOCH Wojciech
1986-02-28
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
MATUSZAK Robert
1984-07-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
MATUSZNY Bartłomiej
1992-01-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
MATYJA Piotr
1992-09-24
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
MATYSEK Krzysztof
1988-12-02
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
MAZURKIEWICZ Kamil
1988-07-27
WKS Gwardia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
MEGGER Karol
1994-07-28
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
MELECH Marek
1990-06-11
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
MIARA Krzysztof
1994-06-11
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
MIAZGA Arkadiusz
1988-01-01
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
MICHALAK Maciej
1987-01-01
ULKS Zielony Dąb Żarów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
MICHALSKI Mateusz
1987-08-29
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
MICKIEWICZ Mateusz
1988-02-16
LUKS Błyskawica Czartajew
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
MIELCAREK Marek
1948-12-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
MIGDALSKI Filip
1986-07-23
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
MIODOŃSKI Robert
1986-10-28
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
MITKA Piotr
1994-08-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
MORGAŚ Tomasz
1990-04-28
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
MUDLAFF Andrzej
1991-02-18
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
MUSIEJ Karol
1992-08-13
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
MYRTA Szymon
1988-05-15
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
MYŚLIWIEC Juliusz
1994-05-06
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
NABIAŁEK Łukasz
1989-12-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
NICIŃSKI Piotr
1993-01-18
WKS Gwardia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
NITKA Dawid
1996-08-04
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
NOWAK Artur
1984-02-04
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
NOWAK Jarosław
1988-05-28
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
NOWAK Marcin
1977-08-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
NOWAK Rafał
1989-08-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
NOWAKOWSKI Arkadiusz
1991-07-02
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
NOWICKI Damian
1992-06-10
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
NOWICKI Dawid
1996-01-26
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
OGANIACZYK Piotr
1989-08-06
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
OLCZYK Patryk
2000-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
OLEJARCZYK Kacper
1987-01-01
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
OLSZEWSKI Mariusz
1986-04-14
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
OLSZEWSKI Paweł
1989-07-23
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
OLSZEWSKI Remigiusz
1992-09-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
OLSZOWY Dawid
1993-07-30
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
OMELKO Rafał
1989-01-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
ORŁOWSKI Adam
1986-12-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
OSIŃSKI Marcin
1994-04-28
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
OSÓBKA Tomasz
1937-08-21
PZWLA Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
OSTAPIUK Mateusz
1993-12-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
OSTROWSKI Łukasz
1996-06-07
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
OTTO Damian
1993-09-27
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
PAKULSKI Michał
1991-04-06
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
PAROL Damian
1988-04-22
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
PARTYKA Michał
1989-09-29
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
PARUZEL Olaf
1988-07-14
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
PAWLIK Jakub
1991-04-18
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
PAWŁOWSKI Adam
1992-03-22
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
PAWŁOWSKI Tomasz
1992-05-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
PERKUSZEWSKI Kamil
1997-04-18
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
PESEL Hubert
1988-06-17
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
PĘKALA Damian
1989-04-22
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
PIECZUŁAJTIS Patryk
2001-06-14
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
PIERÓG Paweł
1987-01-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
PIETRUCHA Mariusz
1991-06-10
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
PIKUL Mateusz
1997-06-17
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
PIOTROWIAK Kamil
1993-01-07
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
PIOTROWICZ Przemysław
1987-09-02
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
PLAWGO Marek
1981-02-25
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
PLESIAK Jakub
1992-03-01
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
PLESS Karol
1993-09-23
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
PLUTA Mateusz
1987-12-17
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
PODGAJNY Radosław
1988-12-18
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
PRYSTROM Jakub
1988-08-22
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
PRZYBOROWSKI Jerzy
1930-06-15
PZWLA Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
PRZYBYLSKI Mariusz
1989-02-26
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
PTAK Paweł
1983-01-28
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
PUCZYŃSKI Konrad
1987-05-16
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
PYRA Dawid
1987-03-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
RADZISZEWSKI Krzysztof
1987-09-20
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
RAKOWSKI Dawid
1992-05-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
RESZKOWSKI Daniel
1992-05-05
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
RĘBACZ Kamil
1989-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
ROGAŁO Piotr
1994-02-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
ROGOWSKI Przemysław
1980-02-09
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
ROJSZA Wojciech
1992-09-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
ROKICKI Łukasz
1983-06-23
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
ROMEK Paweł
1992-04-07
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
ROSIAK Michał
1986-05-09
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
ROSŁAN Sebastian
1993-09-05
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
ROSZKO Jacek
1987-11-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
ROSZKOWSKI Grzegorz
1989-07-11
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
ROSZKOWSKI Leszek
1987-04-23
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
RÓŻAŃSKI Maciej
1984-09-07
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
RUCIOCH Krzysztof
1987-09-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
RUSZKIEWICZ Damian
1994-01-16
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
RYŃSKI Damian
1989-03-18
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
SACHARCZUK Radosław
1993-09-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
SAKOWICZ Daniel
1992-11-30
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
SAMBORSKI Maciej
1988-03-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
SARNECKI Paweł
1994-07-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
SAWICKI Dawid
1989-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
SEIDEL Wojciech
1950-01-16
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
SIENKIEWICZ Karol
1986-03-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
SIERADZAN Tomasz
1993-04-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
SILWANOWICZ Adrian
1992-10-02
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
SIROCKI Szymon
1990-05-12
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
SKORUPSKI Robert
1996-05-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
SKUBINA Paweł
1992-12-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
SŁOWIKOWSKI Przemysław
1993-11-20
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
SŁUPKOWSKI Krzysztof
1987-02-08
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
SMAGAŁA Jerzy
1984-02-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
SMOLIŃSKI Piotr
1986-01-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
SMOSARSKI Dominik
1999-09-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
SOBIECH Marcin
1988-09-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
SOBIŃSKI Grzegorz
1987-12-30
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
SOCHACKI Patryk
1990-10-08
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
SOLECKI Kamil
1995-03-23
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
SPYCHAŁA Leszek
1985-09-25
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
STANEK Bartosz
1987-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
STAŚKIEWICZ Dominik
1993-04-05
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
STEMPEL Paweł
1987-08-06
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
STEMPURSKI Daniel
1997-01-18
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
STRZELCZYK Marcin
1988-01-25
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
STUDNICKI Krzysztof
1992-10-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
SULIGA Marcel
2000-08-11
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
SULIGA Michał
2001-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
SUPIŃSKI Kamil
1992-02-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
SUSZEK Marcin
1990-06-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
SZADE Damian
1988-10-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
SZAFRANEK Maciej
1990-02-01
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
SZAMRETA Mateusz
1995-08-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
SZCZECH Paweł
1991-09-28
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
SZCZECHOWSKI Gracjan
1998-05-18
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
SZCZESIUL Kamil
1991-09-11
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
SZCZĘŚNIAK Artur
1991-01-30
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
SZCZYPKA Marcin
1993-08-20
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
SZMYTKOWSKI Tomasz
1993-10-07
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
SZTĄBER Adam
1986-12-23
SL Salos-Wodna Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
SZULUK Jakub
1995-11-25
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
SZUMERT Kamil
1993-04-26
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
SZWED Jacek
1995-01-14
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
SZYCA Kacper
1996-10-10
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
SZYMAŃSKI Marek
1991-10-27
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
SZYMCZAK Tomasz
1989-03-31
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
ŚWIERCZEWSKI Tomasz
1988-03-22
WKS Gwardia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
ŚWIĘTEK Grzegorz
1986-01-01
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
ŚWIGOŃ Jaromir
1990-05-15
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
TALACHA Marcin
1996-05-22
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
TALAROWSKI Wojciech
1970-01-29
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
TALKOWSKI Tomasz
1984-02-23
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
TARNOWSKI Piotr
1989-04-11
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
TOCZEK Radosław
1986-12-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
TOMASZEWSKI Adrian
1986-12-25
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
TOMASZEWSKI Krzysztof
1987-08-18
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
TOMCZUK Damian
1994-02-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
TOTOŚ Filip
1989-04-09
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
TRELIŃSKI Michał
1987-05-25
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
TROCHIMCZYK Szymon
1997-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
TROCHIMIAK Łukasz
1985-03-09
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
TRZCIŃSKI Mariusz
1985-04-24
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
TWOREK Paweł
1986-01-02
MOKS Słoneczny Stok Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
TYBURSKI Błażej
1987-02-21
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
TYTEK Karol
1988-03-05
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
URBAŚ Marcin
1976-09-17
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
WALASZCZYK Kamil
1989-01-01
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
WALASZCZYK Marcin
1987-04-27
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
WALCZAK Piotr
1990-12-05
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
WALICKI Antoni
1999-12-22
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
WASIAK Jarosław
1984-01-28
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
WASIAK Patryk
1989-07-13
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
WASILEWSKI Adam
1996-09-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
WASILEWSKI Artur
1996-09-08
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
WASZKOWIAK Erwin
1980-02-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
WĄTŁY Mateusz
1997-10-29
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
WEIWER Michał
1996-03-07
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
WEREMCZUK Marcin
1989-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
WERNER Konrad
1987-01-07
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
WERNER Robert
1989-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
WIADEREK Piotr
1984-02-05
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
WIĄCEK Jan
2001-12-18
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
WIĄCEK Stanisław
1953-08-27
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
WIECZOREK Kacper
1997-08-31
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
WIERNIK Tomasz
1984-06-18
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
WIERUSZEWSKI Rafał
1981-02-24
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
WIERZBICKI Bartłomiej
1994-08-25
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
WIERZBICKI Jacek
1983-01-11
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
WILAMOWSKI Łukasz
1989-03-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
WILCZKO Mariusz
1994-05-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
WILK Stanisław
1989-01-01
LKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
WIŚNIEWSKI Adrian
1988-03-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
WIŚNIEWSKI Hubert
1990-01-01
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
WITKOWSKI Kamil
1986-06-30
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
WOJCIECHOWSKI Paweł
1987-07-01
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
WOJTKOWSKI Maciej
1988-02-06
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
WOLAK Krzysztof
1987-09-07
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
WOLNIAK Adam
1990-10-30
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
WOLSKI Łukasz
1988-08-09
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
WOŹNIAK Mariusz
1990-01-01
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
WOŹNIAK Paweł
1987-05-25
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
WOŹNIAK Szymon
1999-08-10
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
WÓJCICKI Jakub
1990-09-02
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
WRÓBEL Marcin
1987-06-21
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
WYPYSZYŃSKI Jarosław
1985-05-18
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
ZACZEK Artur
1989-02-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
ZAGÓRSKI Mateusz
1991-07-16
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
ZALEWSKI Karol
1993-08-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
ZDEBIAK Arnold
1993-05-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
ZIELIŃSKI Andrzej
1990-06-08
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
ZIENTAL Mateusz
1990-07-28
NKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
ZIMNIEWICZ Grzegorz
1991-10-13
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
ZIÓŁKOWSKI Fabian
1986-01-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
ZNYK Stanisław
1984-10-11
UKS GOK Zduny
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
ZRADA Marcin
1992-08-19
LUKS Orneta
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
ZYBAŁA Michał
1988-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
ŻURAWSKI Bogumił
1959-04-14
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik