OMELIANOWICZ Karolina
2000-06-24
UKS 19 Bojary Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZUK Katarzyna (UKR) 1994-07-25 niest. Białystok POD
2 ABRAMOWICZ Paulina 2002-04-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
3 ADAMEK Patrycja 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
4 BAGIŃSKA Justyna 1999-09-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 BARANOWSKA Paulina 1999-09-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
6 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
7 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
8 BATOLIK Agata 1999-01-27 AZS Łódź LDZ
9 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
10 BORKOWSKA Aleksandra 2000-04-09 KS Wisła Puławy LBE
11 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
12 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
13 BUTKIEWICZ Elwira 2000-01-12 KS Podlasie Białystok POD
14 DĘBSKA Zofia 2001-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
15 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
16 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
17 DŻUGAN Aleksandra 2001-07-25 RKS Rumia POM
18 FALKOWSKA Martyna 1997-06-10 niest. Białystok POD
19 GADOMSKA Julia 2001-01-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
20 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
21 GĘŚLA Martyna 2000-05-24 AZS UMCS Lublin LBE
22 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
23 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
24 GRECKA Marta 2001-01-01 PG 1 Sokółka POD
25 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
26 GRZESZKIEWICZ Marta 1999-08-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
27 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
28 JANIK Michalina 2000-10-14 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
29 JANOWICZ Joanna 1999-12-15 KS Podlasie Białystok POD
30 KARAŚ Klaudia 1999-09-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
31 KASJANOWICZ Sylwia 1993-04-28 SKLA Sopot POM
32 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
33 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
34 KOŁODZIEJCZYK Paulina 2001-12-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
35 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
36 KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 AZS-AWF Gorzów LBU
37 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
38 KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 KS Podlasie Białystok POD
39 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 LKS OSiR Pleszew WLP
41 LASZKOWSKA Angelika 2000-08-31 LUKS Hańcza Suwałki POD
42 LEMANOWICZ Maja 2001-12-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
43 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
44 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
45 ŁADNY Monika 1998-07-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
46 ŁOMOTOWSKA Patrycja 1998-07-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
47 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS Podlasie Białystok POD
48 ŁUKASIUK Klaudia 2000-09-12 LKS Sprinter Siemiatycze POD
49 ŁUKIJANIUK Patrycja 2000-10-02 LKS Sprinter Siemiatycze POD
50 MACHYNIA Teresa 1999-02-03 LUKS Podium Kup OPL
51 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
52 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
53 MARTUS Weronika 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
54 MARTYNIUK Angelika 2001-08-01 KS Podlasie Białystok POD
55 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
56 MAZURYK Klaudia 1999-07-20 MKS Żak Biała Podlaska LBE
57 MICHALEWICZ Magdalena 1999-06-09 KS Podlasie Białystok POD
58 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
59 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
60 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
61 MOCARSKA Marta 2000-03-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
62 MOKICKA Wiktoria 2002-09-19 MLKS Czarni Olecko WMZ
63 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
64 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
65 NIEDŹWIEDZKA Laura 2000-09-03 KS Podlasie Białystok POD
66 OBZEJTA Patrycja 1999-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
67 ORZEPOWSKA Weronika 2000-04-18 LKS Sprinter Siemiatycze POD
68 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
69 PANASIUK Natalia 2000-05-04 SKLA Sopot POM
70 PANASIUK Zuzanna 2000-06-24 AZS UMCS Lublin LBE
71 PASZKO Iza 2000-01-01 PG Korycin POD
72 PAWELCZYK Katarzyna 2002-08-07 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
73 PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 MKS Juvenia Białystok POD
74 PIĄTEK Klaudia 2000-01-01 PG Nowogród POD
75 PILARSKA Paulina 2000-03-10 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
76 PILIPCZUK Klaudia 2000-06-03 MKS Żak Biała Podlaska LBE
77 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
78 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
79 POPŁAWSKA Patrycja 1993-08-25 niest. Białystok POD
80 PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 KS Agros Zamość LBE
81 PUGACEWICZ Aleksandra 2003-05-12 UKS 19 Bojary Białystok POD
82 PUKSZTA Elżbieta 1997-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
83 PUTKOWSKA Paulina 2000-09-15 KS Podlasie Białystok POD
84 PUTRA Urszula 1998-01-01 IV LO Białystok POD
85 PYDA Aleksandra 2000-01-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
86 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
87 RODAK Weronika 2000-02-24 MKS MOS Wrocław DOL
88 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
89 ROSOŁOWSKA Iga 2000-04-06 KS Podlasie Białystok POD
90 ROSZKOWSKA Alina 2000-01-04 KS Podlasie Białystok POD
91 ROSZKOWSKA Paulina 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
92 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
93 RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
94 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
95 SIDORUK Aleksandra 1999-01-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
96 SIENKIEWICZ Ariana 1999-07-10 MKS Juvenia Białystok POD
97 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
98 SOBOLEWSKA Aleksandra 2001-01-01 niest. Białystok POD
99 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
100 SORSZCZEWSKA Lilianna 1999-01-01 PGS 19 Białystok POD
101 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
102 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
103 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
104 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
105 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
106 TOMCZUK Natalia 1999-02-12 KS Podlasie Białystok POD
107 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
108 TRZONKOWSKA Natalia 2000-03-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
109 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
110 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
111 WAWRENTOWICZ Gabriela 2001-07-30 KS Podlasie Białystok POD
112 WIERTEL Natalia 2000-08-06 KS Puszcza Hajnówka POD
113 WISZENKO Elżbieta 1958-10-01 KS Podlasie Białystok POD
114 WISZOWATA Paulina 1999-12-26 KS Podlasie Białystok POD
115 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
116 WŁODARCZYK Kamila 2000-07-21 AZS Łódź LDZ
117 WOŁYNIEC Oliwia 1999-08-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
118 WOSZTYL Natalia 1999-08-28 RLTL ZTE Radom MAZ
119 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
120 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
121 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
122 ZAJKOWSKA Karolina 2002-01-07 KS Podlasie Białystok POD
123 ZAJKOWSKA Marzena 1995-07-01 MKS Juvenia Białystok POD
124 ZIĘTKO Aleksandra 2001-03-10 MKS Agros Chełm LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.44630908966064sekund