OMELIANOWICZ Karolina
2000-06-24
UKS 19 Bojary Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZUK Katarzyna (UKR) 1994-07-25 niest. Białystok POD
2 ABRAMOWICZ Paulina 2002-04-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
3 ADAMEK Patrycja 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
4 BAGIŃSKA Justyna 1999-09-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 BARANOWSKA Paulina 1999-09-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
6 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
7 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
8 BATOLIK Agata 1999-01-27 AZS Łódź LDZ
9 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
10 BORKOWSKA Aleksandra 2000-04-09 KS Wisła Puławy LBE
11 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
12 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
13 BUTKIEWICZ Elwira 2000-01-12 KS Podlasie Białystok POD
14 DĘBSKA Zofia 2001-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
15 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
16 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
17 DŻUGAN Aleksandra 2001-07-25 RKS Rumia POM
18 FALKOWSKA Martyna 1997-06-10 niest. Białystok POD
19 GADOMSKA Julia 2001-01-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
20 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
21 GĘŚLA Martyna 2000-05-24 AZS UMCS Lublin LBE
22 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
23 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
24 GRECKA Marta 2001-01-01 PG 1 Sokółka POD
25 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
26 GRZESZKIEWICZ Marta 1999-08-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
27 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
28 JANIK Michalina 2000-10-14 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
29 JANOWICZ Joanna 1999-12-15 KS Podlasie Białystok POD
30 KARAŚ Klaudia 1999-09-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
31 KASJANOWICZ Sylwia 1993-04-28 SKLA Sopot POM
32 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
33 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
34 KOŁODZIEJCZYK Paulina 2001-12-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
35 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
36 KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 AZS-AWF Gorzów LBU
37 KOZICKA Aleksandra 2001-01-01 II LO Białystok POD
38 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
39 KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 KS Podlasie Białystok POD
40 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
41 KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 LKS OSiR Pleszew WLP
42 LASZKOWSKA Angelika 2000-08-31 LUKS Hańcza Suwałki POD
43 LEMANOWICZ Maja 2001-12-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
44 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
45 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
46 ŁADNY Monika 1998-07-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
47 ŁOMOTOWSKA Patrycja 1998-07-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
48 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS Podlasie Białystok POD
49 ŁUKASIUK Klaudia 2000-09-12 LKS Sprinter Siemiatycze POD
50 ŁUKIJANIUK Patrycja 2000-10-02 LKS Sprinter Siemiatycze POD
51 MACHYNIA Teresa 1999-02-03 LUKS Podium Kup OPL
52 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
53 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
54 MARTUS Weronika 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
55 MARTYNIUK Angelika 2001-08-01 KS Podlasie Białystok POD
56 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
57 MAZURYK Klaudia 1999-07-20 MKS Żak Biała Podlaska LBE
58 MICHALEWICZ Magdalena 1999-06-09 KS Podlasie Białystok POD
59 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
60 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
61 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
62 MOCARSKA Marta 2000-03-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
63 MOKICKA Wiktoria 2002-09-19 MLKS Czarni Olecko WMZ
64 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
65 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
66 NIEDŹWIEDZKA Laura 2000-09-03 KS Podlasie Białystok POD
67 OBZEJTA Patrycja 1999-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
68 ORZEPOWSKA Weronika 2000-04-18 LKS Sprinter Siemiatycze POD
69 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
70 PANASIUK Natalia 2000-05-04 SKLA Sopot POM
71 PANASIUK Zuzanna 2000-06-24 AZS UMCS Lublin LBE
72 PASZKO Iza 2000-01-01 PG Korycin POD
73 PAWELCZYK Katarzyna 2002-08-07 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
74 PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 MKS Juvenia Białystok POD
75 PIĄTEK Klaudia 2000-01-01 PG Nowogród POD
76 PIĘTKA Monika 2000-05-21 UKS Czwórka Białystok POD
77 PILARSKA Paulina 2000-03-10 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
78 PILIPCZUK Klaudia 2000-06-03 MKS Żak Biała Podlaska LBE
79 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
80 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
81 POPŁAWSKA Patrycja 1993-08-25 niest. Białystok POD
82 PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 KS Agros Zamość LBE
83 PUGACEWICZ Aleksandra 2003-05-12 UKS 19 Bojary Białystok POD
84 PUKSZTA Elżbieta 1997-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
85 PUTKOWSKA Paulina 2000-09-15 KS Podlasie Białystok POD
86 PUTRA Urszula 1998-01-01 IV LO Białystok POD
87 PYDA Aleksandra 2000-01-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
88 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
89 RODAK Weronika 2000-02-24 MKS MOS Wrocław DOL
90 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
91 ROSOŁOWSKA Iga 2000-04-06 KS Podlasie Białystok POD
92 ROSZKOWSKA Alina 2000-01-04 KS Podlasie Białystok POD
93 ROSZKOWSKA Paulina 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
94 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
95 RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
96 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
97 SAWICKA Gabriela 2002-07-02 KS Podlasie Białystok POD
98 SIDORUK Aleksandra 1999-01-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
99 SIENKIEWICZ Ariana 1999-07-10 MKS Juvenia Białystok POD
100 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
101 SOBOLEWSKA Aleksandra 2001-01-01 niest. Białystok POD
102 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
103 SORSZCZEWSKA Lilianna 1999-01-01 PGS 19 Białystok POD
104 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
105 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
106 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
107 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
108 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
109 TOMCZUK Natalia 1999-02-12 KS Podlasie Białystok POD
110 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
111 TRZONKOWSKA Natalia 2000-03-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
112 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
113 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
114 WAWRENTOWICZ Gabriela 2001-07-30 KS Podlasie Białystok POD
115 WAWRZENIUK Urszula 2002-01-01 Gimnazjum 3 Bielsk Podlaski POD
116 WIERTEL Natalia 2000-08-06 KS Puszcza Hajnówka POD
117 WISZENKO Elżbieta 1958-10-01 KS Podlasie Białystok POD
118 WISZOWATA Paulina 1999-12-26 KS Podlasie Białystok POD
119 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
120 WŁODARCZYK Kamila 2000-07-21 AZS Łódź LDZ
121 WOŁYNIEC Oliwia 1999-08-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
122 WOSZTYL Natalia 1999-08-28 RLTL ZTE Radom MAZ
123 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
124 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
125 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
126 ZAJKOWSKA Karolina 2002-01-07 KS Podlasie Białystok POD
127 ZAJKOWSKA Marzena 1995-07-01 MKS Juvenia Białystok POD
128 ZIĘTKO Aleksandra 2001-03-10 MKS Agros Chełm LBE
129 ŻYGIEŁO Karolina 2000-02-26 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.43643498420715sekund