KALISZEWSKI Jakub
2000-01-31
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AMBROZIAK Mariusz 1997-09-08 KS Podlasie Białystok POD
2 ANIOŁKOWSKI Kamil 1996-06-27 LUKS Atletic Białystok POD
3 ANTOSZEWSKI Kacper 2000-05-20 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
4 AWRAMIUK Paweł 1996-01-13 MKS Juvenia Białystok POD
5 BAGAN Kamil 2000-01-01 PG Krasnopol POD
6 BAŃKOWSKI Paweł 1998-06-18 KS Podlasie Białystok POD
7 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
8 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
9 BORKOWSKI Michał 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
10 BORODZIUK Szymon 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
11 BRUZGO Przemysław 2000-05-20 LUKS Eurocentr Suchowola POD
12 BUJAK Jakub 2000-12-08 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
13 BUJNAROWSKI Seweryn 1999-05-04 KS Podlasie Białystok POD
14 CHAŁKO Bartłomiej 1999-01-01 PG Krasnopol POD
15 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
16 CHOROSZUCHA Bartosz 1998-12-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
17 CHSZUSZCZ Adam 1999-03-15 UKS Skoczek Władysławów WLP
18 CYRSON Dominik 2000-08-26 MLKS Baszta Bytów POM
19 CZACHOR Rafał 1999-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
20 CZAJKOWSKI Bartłomiej 2000-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
21 CZYŻKOWSKI Cezary 1998-03-28 KS Podlasie Białystok POD
22 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
23 DARMOFAŁ Dominik 1994-08-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
24 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
25 DĄBROWSKI Kamil 1999-01-01 PG Kobylin Borzymy POD
26 DOMINGOS Oskar 2000-04-06 MKS Hermes Gryfino ZPO
27 DOWGIERT Łukasz 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
28 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
29 DUDEK Daniel 2000-12-11 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
30 FERENC Łukasz 1998-07-12 MKS Osa Zgorzelec DOL
31 FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
32 FRĄCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
33 FRONCZAK Albert 1999-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
34 GAJEWSKI Karol 1999-08-31 OKS Skra Warszawa MAZ
35 GDALEWSKI Kacper 2000-06-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
36 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
37 GODLEWSKI Adam 1998-01-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
38 GÓRSKI Dominik 2000-04-23 UKS 19 Bojary Białystok POD
39 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 GRZELCZAK Kacper 1999-01-13 MUKS Kadet Rawicz WLP
41 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
42 JABŁOŃSKI Karol 1996-01-24 KS Podlasie Białystok POD
43 JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 KS Agros Zamość LBE
44 JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
45 JAKUBOWSKI Konrad 2000-01-01 PG Krasnopol POD
46 JANIAK Ernest 1999-12-31 MKS Osa Zgorzelec DOL
47 JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
48 JĘDRZEJCZYK Wiktor 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
49 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
50 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
51 KALINOWSKI Dariusz 2000-01-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
52 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
53 KAMIŃSKI Damian 1995-03-04 KS Podlasie Białystok POD
54 KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
55 KARABAN Jakub 2000-06-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
56 KILJAN Krzysztof 1999-12-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
57 KISZLUK Krzysztof 1999-07-17 LUKS Eurocentr Suchowola POD
58 KLIMCZAK Przemysław 2000-04-12 MKS Osa Zgorzelec DOL
59 KŁOSEK Piotr 1998-05-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
60 KOBIAŁKA Franciszek 2000-10-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
61 KOCHANIK Mateusz 1999-01-01 PG Krasnopol POD
62 KONOPKA Mateusz 1997-01-07 LUKS Atletic Białystok POD
63 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
64 KOPACZ Aleksander 2000-08-22 MLUKS Tarnów MLP
65 KOROL Adam 1996-04-23 UKS 19 Bojary Białystok POD
66 KOSSAKOWSKI Grzegorz 1991-02-05 KS Podlasie Białystok POD
67 KRAKÓWKA Konrad 1995-07-07 KS Podlasie Białystok POD
68 KRUS Mateusz 1999-09-27 LUKS Orkan Września WLP
69 KUCZYŃSKI Kornel 1995-02-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
70 KUPIS Tobiasz 1998-04-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
71 KUSICIEL Joel 1999-04-26 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
72 LACHOWICZ Bartłomiej 1999-01-01 PG Korycin POD
73 LISZEWSKI Michał 1997-09-19 KS Podlasie Białystok POD
74 ŁABIENIEC Karol 1998-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
75 ŁAGUNA Rafał 1996-04-30 MKS Juvenia Białystok POD
76 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
77 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
78 ŁUKIAN Łukasz 1992-06-01 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
79 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
80 MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 RLTL ZTE Radom MAZ
81 MAJDAŃSKI Adam 2000-09-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
82 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 UKS Czwórka Białystok POD
83 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
84 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
85 MAZIUK Rafał 1997-07-23 UKS Czwórka Białystok POD
86 MĄKA Jakub 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
87 MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
88 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
89 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
90 MILEWSKI Rafał 2000-04-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
91 MIŁKOWSKI Gabriel 2002-03-25 KS Podlasie Białystok POD
92 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
93 MIRECKI Grzegorz 2000-01-31 LUKS Orkan Września WLP
94 MIROŃCZUK Michał 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
95 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
96 MRÓZ Daniel 1999-01-01 PG Korycin POD
97 MUCHLADA Patryk 1999-11-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
98 MURASZKO Paweł 1996-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
99 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
100 NIECIECKI Mariusz 1999-01-01 PG Kobylin Borzymy POD
101 NIEZGODZIŃSKI Sebastian 2000-07-09 RKS Łódź LDZ
102 NOWAK Mateusz 2000-01-04 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
103 NOWAKOWSKI Kasper 1999-01-26 RKS Łódź LDZ
104 NOWICKI Oskar 2000-06-09 MKS Osa Zgorzelec DOL
105 OLEKSIEJ Konrad 2000-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
106 OŁÓW Patryk 2001-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
107 PADUCH Bartosz 1995-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
108 PERKOWSKI Jakub 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
109 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
110 PIECHOWSKI Damian 1999-10-10 KS Podlasie Białystok POD
111 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
112 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
113 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
114 POPŁAWSKI Kacper 1999-01-14 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
115 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
116 POZORSKI Patryk 1999-02-06 GKS Olimpia Grudziądz KPO
117 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
118 RADZIWONIUK Jakub 1999-08-27 MKS Juvenia Białystok POD
119 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
120 RAMOTOWSKI Paweł 2000-06-03 KS Podlasie Białystok POD
121 ROSZKOWSKI Cezary Rafał 1998-02-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
122 ROSZKOWSKI Patryk 2001-06-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
123 RUDZIŃSKI Paweł 1997-07-28 LUKS Atletic Białystok POD
124 RYBKA Sebastian 2000-05-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
125 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
126 SALWA Mikołaj 1999-02-12 KKL Kielce SWK
127 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
128 SIEPSIAK Daniel 2000-04-05 MKS Żak Biała Podlaska LBE
129 SIEROCKI Michał 1999-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
130 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
131 SMÓŁKO Damian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
132 SOBCZAK Kacper 2000-09-27 MLKS Echo Twardogóra DOL
133 SOKOŁOWSKI Damian 2000-01-01 niest. Białystok POD
134 SOKOŁOWSKI Grzegorz 1999-02-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
135 SOKÓŁ Daniel 1997-06-20 MKS Juvenia Białystok POD
136 SOKÓŁ Wiktor 1999-11-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
137 SOŁTANOWSKI Patryk 2000-01-18 UKS LA Basket Warszawa MAZ
138 STACH Wojciech 2000-04-15 MKS MOS Wrocław DOL
139 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
140 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
141 SZAFRAN Albert 1999-05-25 MKS Agros Chełm LBE
142 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
143 SZEWERA Daniel 2000-10-30 WKS Śląsk Wrocław DOL
144 SZON Wojciech 2000-06-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
145 SZUBZDA Jakub 1998-11-13 KS Podlasie Białystok POD
146 SZUPER Jakub 1999-04-04 KS Agros Zamość LBE
147 ŚWIĄĆ Paweł 1999-03-24 CKS Budowlani Częstochowa SLK
148 TARNOWSKI Maksymilian 2000-03-17 RKS Łódź LDZ
149 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
150 TOCZKO Jakub 2001-02-26 KS Łomżanie Łomża POD
151 TRZASKO Kacper 2001-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
152 USZYŃSKI Radosław 1999-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
153 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
154 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
155 WĄDOŁOWSKI Kamil 1999-01-01 PG Trzcianne POD
156 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
157 WERSZKO Dawid 2000-01-01 niest. Białystok POD
158 WILK Michał 1999-03-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
159 WŁODKOWSKI Dawid 2001-04-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
160 WOJCIECHOWSKI Krystian 2000-06-17 PLKS Gwda Piła WLP
161 WOJNOWSKI Grzegorz 1999-09-28 MKS Piast Głogów DOL
162 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
163 WOŹNY Jakub 2000-03-24 RLTL ZTE Radom MAZ
164 ZAPALSKI Michał 2000-04-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
165 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
166 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
167 ZEMMER Dawid 2001-09-22 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
168 ZINKIEWICZ Grzegorz 1999-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
169 ŻOCHOWSKI Hubert 1999-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
170 ŻÓŁKOWSKI Jakub 2000-12-20 KS Podlasie Białystok POD
171 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.29690289497375sekund