STEFANOWSKA Weronika
2000-01-23
MKS Durasan Płońsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Izabela 2000-01-01 Gimnazjum 4 Ciechanów MAZ
2 ANDRYCHOWICZ Marta 1999-02-27 MKS Polonia Warszawa MAZ
3 AWTANI Sara 2000-12-23 KS Warszawianka W-wa MAZ
4 BARAN Małgorzata 2001-01-01 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
5 BARTOSIEWICZ Klaudia 2000-01-01 Gimnazjum 4 Ciechanów MAZ
6 BARTOSZAK Andżelika 1996-01-01 niest. Warszawa MAZ
7 BIERNACKA Agata 2000-03-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
8 BIERNACKA Julia 2002-01-11 GKS Wilga Garwolin MAZ
9 BŁAŻEJEWSKA Julia 2000-01-12 OKS Skra Warszawa MAZ
10 BOGUSZ Julia 2000-01-01 Gimnazjum Dzierz±żnia MAZ
11 BRZÓZKA Julia 1999-08-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
12 BUDNER Marta 2001-05-17 MKLA Łęczyca LDZ
13 BUGAJEWSKA Ewelina 2000-01-01 Gimnazjum 4 Ciechanów MAZ
14 CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 AZS ŁódĽ LDZ
15 CHEŁCHOWSKA Natalia 1999-01-05 MKS Pułtusk MAZ
16 CHEŁSTOWSKA Wiktoria 2000-07-21 OKLA Ostrołęka MAZ
17 CHWAŁEK Agnieszka 1999-11-28 KS Gwardia Piła WLP
18 CIARKA Natalia 2001-10-06 MUKS Płock MAZ
19 CYWIŃSKA Magdalena 1998-01-27 MKS Durasan Płońsk MAZ
20 CZAJKOWSKA Karolina 1993-10-23 RKS Skra Warszawa MAZ
21 CZERWIŃSKA Gabriela 1999-07-28 OKS Start Otwock MAZ
22 CZERWIŃSKA Karolina 2000-12-04 OKS Start Otwock MAZ
23 DˇBROWSKA Julia 2000-09-14 MUKS Płock MAZ
24 DOBROWOLSKA Barbara 1998-06-28 WKS Wawel Kraków MLP
25 DRˇŻKIEWICZ Barbara 1996-11-21 MKS Durasan Płońsk MAZ
26 DZIERGOWSKA Patrycja 2000-06-29 MKS Durasan Płońsk MAZ
27 FADEREWSKA Beata 2000-02-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
28 FALKOWSKA Dominika 2002-02-24 UKS Otrębusy MAZ
29 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 UKS Otrębusy MAZ
30 FLISEK Barbara 1999-11-17 OKS Start Otwock MAZ
31 GˇSIEWSKA Natalia 2000-09-29 MKS Pułtusk MAZ
32 GIZIŃSKA Elwira 2000-01-01 MKS Durasan Płońsk MAZ
33 GNIADO Natalia 2000-01-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
34 GÓRCZYŃSKA Żaneta 1999-03-26 MKS Durasan Płońsk MAZ
35 GRABEK Emanuela 1997-01-19 KS Agros Zamo¶ć LBE
36 GRZYB Aleksandra 1998-10-20 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
37 GURZĘDA Gabriela 2001-07-25 UKS Clan Ostrołęka MAZ
38 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
39 JAGIEŁŁO Marta 2001-04-23 RLTL ZTE Radom MAZ
40 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 GUKS Asy Dywity WMZ
41 JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
42 JÓ¬WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 OKS Skra Warszawa MAZ
43 JÓ¬WICKA Małgorzata 2002-06-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
44 KALOTA Agata 2000-05-19 MUKS Płock MAZ
45 KAMIEŃ Monika 2003-06-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
46 KAMIŃSKA Oliwia 2000-08-29 UKS Orlęta Warszawa MAZ
47 KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 MKS Pułtusk MAZ
48 KARCZMARCZYK Klara 1999-03-23 MTE Milanówek MAZ
49 KAZIMIERCZAK Anna 1995-05-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
50 KĘDZIK Natalia 2002-09-12 MKS Durasan Płońsk MAZ
51 KILEN Zuzanna 2001-10-31 UKS SP 1 Wyszków MAZ
52 KILJAN Anna 1990-05-22 RKS Skra Warszawa MAZ
53 KLUK Kinga 1999-08-22 OKS Start Otwock MAZ
54 KŁOS Zuzanna 2001-04-29 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
55 KOCIENIEWSKA Marta 1998-07-28 UKS Kmicic Unisław KPO
56 KOPCZYŃSKA Klaudia 1999-04-01 MKS Pułtusk MAZ
57 KOPERSKA Maja 2000-04-17 MTE Milanówek MAZ
58 KOSOWSKA Ewelina 1999-10-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
59 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
60 KOTLARSKA Aleksandra 2000-06-15 OKS Skra Warszawa MAZ
61 KOWALCZYK Julia 2000-11-10 UKS Orlęta Warszawa MAZ
62 KOWALIKOWSKA Gabriela 2000-01-01 Gimnazjum 4 Ciechanów MAZ
63 KOWALSKA Klaudia 2003-03-04 UKS Otrębusy MAZ
64 KOWALSKA Magdalena 2002-06-27 MKS Durasan Płońsk MAZ
65 KOWALSKA Paulina 2000-07-25 MKS Durasan Płońsk MAZ
66 KOWALSKA Wiktoria 1999-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
67 KRÓL Paulina 2000-08-26 OKS Skra Warszawa MAZ
68 KRUKOWSKA Karolina 2001-02-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
69 KRYSTKIEWICZ Maria 2000-08-17 MKS Durasan Płońsk MAZ
70 KSYBEK Natalia 2000-01-01 Gimnazjum Dzierz±żnia MAZ
71 KUCHARSKA Sandra 1999-09-22 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
72 KUCZYŃSKA Klaudia 1999-06-27 MKS Durasan Płońsk MAZ
73 KUNA Wiktoria 2000-05-22 RLTL ZTE Radom MAZ
74 KURZˇTKOWSKA Klaudia 2000-07-28 MKS Durasan Płońsk MAZ
75 KUTKOWSKA Karolina 2002-03-11 MKS Durasan Płońsk MAZ
76 LESZCZYŃSKA Aleksandra 1996-05-25 MKS Durasan Płońsk MAZ
77 LEWCZUK Weronika 1998-11-15 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
78 LIPIŃSKA Julia 2000-09-27 MKS Polonia Warszawa MAZ
79 ŁABĘD¬ Martyna 2001-11-27 CMKL Człuchów POM
80 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
81 ŁUKASIAK Milena 2000-01-01 Gimnazjum 4 Ciechanów MAZ
82 MALIŃSKA Dominika 2000-04-07 MKS Durasan Płońsk MAZ
83 MAŁACHOWSKA Adrianna 1999-10-01 UKS SMS Warszawa MAZ
84 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
85 MAREK Zofia 2002-08-01 UKS Gepard Warszawa MAZ
86 MIERZEJEWSKA Natalia 2001-04-03 UKS Clan Ostrołęka MAZ
87 MILEWSKA Natalia 1999-01-01 Gimnazjum 4 Ciechanów MAZ
88 MI¦KIEWICZ Emilia 2001-01-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
89 MORAWSKA Agnieszka 1999-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
90 MUSIAŁA Daria 2002-01-01 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
91 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
92 NISZTOR Kinga 1996-07-26 MLKL Płock MAZ
93 NOWAKOWSKA Karolina 2001-02-20 ULKS Jedlińsk MAZ
94 OBERDA Julia 2000-09-25 OKS Skra Warszawa MAZ
95 OLEWIECKA Aleksandra 2000-11-16 OKLA Ostrołęka MAZ
96 OLSZEWSKA Julia 2000-04-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
97 OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 MKS Durasan Płońsk MAZ
98 ORŁOWSKA Pola 1999-05-15 AKL Ursynów Warszawa MAZ
99 OSTROWSKA Natalia 1997-05-28 UKS Clan Ostrołęka MAZ
100 PANASIUK Aleksandra 1999-02-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
101 PASTERSKA Alicja 2001-03-11 OKS Skra Warszawa MAZ
102 PASTUSZKA Aleksandra 1999-03-03 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
103 PAWŁOWSKA Gabriela 1999-04-16 OKS Skra Warszawa MAZ
104 PAZIŃSKA Marta 2000-07-13 KS Orzeł Warszawa MAZ
105 PĘDZICH Agnieszka 1999-01-20 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
106 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
107 PIOTROWSKA Natalia 1999-01-01 Gimnazjum Dzierz±żnia MAZ
108 POLAK Natalia 1999-12-23 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
109 POMIESZCZ Sylwia 1999-03-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
110 PRU¦ Małgorzata 1997-01-12 UKS SMS Warszawa MAZ
111 PRZYGODA Patrycja 1999-07-31 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
112 PYSKŁO Karolina 2000-11-06 OKLA Ostrołęka MAZ
113 REGULSKA Nastazja 2001-04-08 KS Warszawianka W-wa MAZ
114 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamo¶ć LBE
115 RUCIŃSKA Roksana 1997-07-29 ULKS Jedlińsk MAZ
116 RUTKOWSKA Marta 1998-10-27 MKS Durasan Płońsk MAZ
117 SALWIN Magda 2000-10-02 UKS Orlęta Warszawa MAZ
118 SANTOS-GÓRA Tatiana 2001-01-09 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
119 SAWICKA Sara 1998-06-18 MKS Durasan Płońsk MAZ
120 SĘK Dominika 1999-09-16 OKLA Ostrołęka MAZ
121 SĘKOWSKA Natalia 2002-03-12 MKS Durasan Płońsk MAZ
122 SKOPCZYŃSKA Karolina 2000-08-14 MKS Durasan Płońsk MAZ
123 SKRABA Alicja 1999-12-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
124 SŁOCKA Julia 2001-02-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
125 SOBIERAJ Ludwika 2000-07-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
126 SOCHOŃ Magdalena 1995-02-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
127 SOLECKA Weronika 2000-01-07 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
128 SOŃTA Karolina 2002-01-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
129 SOŃTA Zofia 2003-01-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
130 STOJOWSKA Daria 2000-06-28 MUKS Płock MAZ
131 SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
132 SUCHECKA Marta 1997-07-14 UKS Clan Ostrołęka MAZ
133 SZCZEPAŃSKA Kamila 1999-07-01 UKS SMS Warszawa MAZ
134 SZCZUROWSKA Julia 2000-06-10 UKS Orlęta Warszawa MAZ
135 SZPINAK Maja 2000-04-02 UKS Mokotów MAZ
136 SZWEJK Justyna 2000-05-21 MKS Pułtusk MAZ
137 SZYMANOWSKA Karolina 2000-08-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
138 SZYMAŃSKA Maja 2002-02-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
139 SZYMCZYK Sandra 2000-09-20 OKLA Ostrołęka MAZ
140 TRZASKA Natalia 2001-04-05 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
141 TUROWICZ Kamila 1999-04-02 LUKS Hańcza Suwałki POD
142 TYMICKA Karolina 2002-01-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
143 WARDA Alicja 2000-01-18 ULKS Jedlińsk MAZ
144 WAWRZYK Martyna 1996-03-09 MKS Agros Chełm LBE
145 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
146 WILK Karolina 2000-05-16 RLTL ZTE Radom MAZ
147 WIOSNA Weronika 1999-04-02 ULKS Jedlińsk MAZ
148 WI¦NIEWSKA Magdalena 2000-04-17 OKS Skra Warszawa MAZ
149 WOJEWODA Hanna 2002-01-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
150 WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
151 ZABIEGŁA Patrycja 2000-04-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
152 ZAWADZKA Hanna 2000-08-03 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
153 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
154 ŻOŁEK Anna 2000-02-02 MLKL Płock MAZ
155 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.094422817230225sekund