KUDLIŃSKA Julia
1999-03-15
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
2 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
3 AUGUSTYN Justyna 1998-06-11 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
4 BAŁŁA Dominika 1999-04-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BANAŚ Joanna 1998-01-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
6 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
7 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
8 BARTCZAK Julia 2001-08-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
9 BATKO Agata 2000-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
10 BAZAN Klaudia 1997-12-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
11 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
12 BĄK Agata 1996-06-06 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
13 BERDEK Anna 1983-01-01 KB Krościenko Wyżne PDK
14 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
15 BERŁOWSKA Barbara 1999-08-21 RKS Łódź LDZ
16 BETLEJ Patrycja 2002-01-08 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
17 BIEDA Gabriela 1996-12-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
18 BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 KS Maków Biega MAZ
19 BIELAK Natalia 2002-05-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
20 BIELEC Edyta 1997-09-16 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
21 BIELECKA Aleksandra 2000-12-26 KKL Kielce SWK
22 BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 KKL Kielce SWK
23 BŁASZCZAK Jowita 1995-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
24 BOJAR Karolina 1997-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
25 BORKOWSKA Aleksandra 2000-04-09 KS Wisła Puławy LBE
26 BORUCHOWSKA Agata 1999-06-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
27 BORUCHOWSKA Anna 1998-07-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
28 BRACHUCY Weronika 1999-03-31 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
29 BRANDYK Agata 1992-10-07 TS AKS Chorzów SLK
30 BRELA Zuzanna 2000-12-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
31 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
32 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
33 BUCZYŁO Patrycja 2000-11-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
34 BUJEK Paulina 1999-09-08 AZS UMCS Lublin LBE
35 BYLICA Justyna 2002-07-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
36 CEBRAT Paulina 1999-07-15 UKS Chromik Mysłowice SLK
37 CELNER Angelika 1997-10-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
38 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
39 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
40 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
41 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
42 CHUDYK Aleksandra 2000-11-07 KL Ziemia Kłodzka DOL
43 CICH Maria 2000-11-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
44 CIEŚLAR Katarzyna 1999-11-22 MUKS SZS Cieszyn SLK
45 CIURUŚ Patrycja 2001-06-17 MLUKS Tarnów MLP
46 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
47 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
48 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
49 CZAPLA Adrianna 1999-07-04 AZS-AWF Katowice SLK
50 CZUBAK Milena 1998-01-20 RLTL ZTE Radom MAZ
51 DĄBROWSKA Aleksandra 1999-04-27 GKS Olimpia Grudziądz KPO
52 DIAS Julia 1999-08-23 GKS Żukowo POM
53 DOLEGŁO Daria 1994-04-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
54 DOMINIAK Sara 1993-01-25 RKS Łódź LDZ
55 DOPIERAŁA Aleksandra 2000-03-01 LKS OSiR Pleszew WLP
56 DUBIELLA Monika 2000-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
57 DULAK Katarzyna 1993-03-28 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
58 DWORACZEK Elżbieta 1999-01-30 UKS Olimpia Zabrze SLK
59 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
60 DYDUCH Magdalena 2003-06-02 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
61 DZIELIŃSKA Karolina 2000-11-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
62 DZIERGOWSKA Patrycja 2000-06-29 MKS Durasan Płońsk MAZ
63 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
64 DZIEŻKOWSKA Agnieszka 1999-10-21 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
65 DZIURA Izabela 1997-09-23 WKS Wawel Kraków MLP
66 EKIERT Gabriela 1994-07-23 KB Krościenko Wyżne PDK
67 ENGELMANN Weronika 2001-06-08 MKS-MOSM Bytom SLK
68 FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 RLTL ZTE Radom MAZ
69 FELSKOWSKA Marta 2000-02-26 KUKS Remus Kościerzyna POM
70 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
71 FILAR Gabriela 2001-04-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
72 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
73 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
74 FURMAŃSKA Karolina 1997-01-20 MLUKS Tarnów MLP
75 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
76 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
77 GAŁA Katarzyna 2000-07-17 TS AKS Chorzów SLK
78 GANCARZ Karolina 2001-02-04 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
79 GARASZ Magdalena 2000-05-20 SL Olimpia Poznań WLP
80 GAWLAK Katarzyna 1996-04-25 LKS Pszczyna SLK
81 GAWLIK Wiktoria 2001-12-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
82 GĄSIOREK Justyna 2000-03-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
83 GĄSKA Julita 1999-04-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
84 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
85 GIRYCKA Katarzyna 1998-06-06 UKS Olimpia Zabrze SLK
86 GIZA Karolina 1989-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
87 GŁUPCZYK Karolina 1998-05-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
88 GOLEC Paulina 1981-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
89 GORCZYŃSKA Michalina 1999-06-25 MKS Gniezno WLP
90 GOSPODARCZYK Natalia 1999-09-21 RLTL ZTE Radom MAZ
91 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
92 GÓRKA Weronika 2002-12-10 RLTL ZTE Radom MAZ
93 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
94 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
95 GREBER Karolina 2000-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
96 GROTH Dagmara 1999-01-31 GKS Żukowo POM
97 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
98 GRUZ Aleksandra 1998-08-15 OKLA Ostrołęka MAZ
99 GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
100 GUL Regina 2003-06-03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
101 HAJDA Teresa 1998-09-27 MKS-MOSM Bytom SLK
102 HAN Julia 1999-11-09 UKS Czwórka Żory SLK
103 HATAŚ Zuzanna 2004-04-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
104 HAWAJSKA Natalia 2003-03-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
105 HAZIK Karolina 2002-01-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
106 HINZ Kamila 1999-04-20 RKS Rumia POM
107 HOFMAN Maria 1999-07-03 OŚ AZS Poznań WLP
108 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
109 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
110 ISKRA Alicja 2001-06-20 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
111 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
112 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
113 JANKOWIAK Natalia 1999-12-25 LUKS Zabrzeg SLK
114 JAROMIN Karolina 1997-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
115 JAROSZEK Julia 2001-03-21 RLTL ZTE Radom MAZ
116 JAUERNIG Karolina 1999-02-26 TS AKS Chorzów SLK
117 JAŹWIŃSKA Aleksandra 1998-12-11 AZS-AWF Katowice SLK
118 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
119 JUSIŃSKA Marta 1994-03-20 OKS Start Otwock MAZ
120 KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
121 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
122 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
123 KAPUSTKA Magdalena 1997-01-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
124 KAPUTA Aleksandra 1999-02-19 WKS Wawel Kraków MLP
125 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
126 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
127 KAZIMIERCZAK Emilia 1999-07-24 LKS Stal Mielec PDK
128 KĄCKA Małgorzata 1990-03-18 KS AZS AWF Kraków MLP
129 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
130 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
131 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
132 KLĘSK Patrycja 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
133 KLOCEK Aneta 1999-11-12 KKB MOSiR Krosno PDK
134 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
135 KOCOT Katarzyna 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
136 KOŁODZIEJ Aneta 1999-02-26 WKS Wawel Kraków MLP
137 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 MULKS MOS Sieradz LDZ
138 KOPKA Marcelina 1998-06-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
139 KORBUT Milena 2000-08-08 AZS-AWF Katowice SLK
140 KORNOBIS Monika 1993-03-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
141 KORNY Karolina 1997-12-08 LKS Pszczyna SLK
142 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
143 KOSZTYŁA Zofia 1999-06-04 KKB MOSiR Krosno PDK
144 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
145 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
146 KOWAL Karolina 2001-03-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
147 KOWALCZYK Elżbieta 2002-11-21 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
148 KOWALCZYKOWSKA Agata 1999-11-24 LLKS Osowa Sień LBU
149 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
150 KOWALSKA Agata 1992-06-19 OKS Start Otwock MAZ
151 KOWALSKA Dominika 1999-06-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
152 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 AZS Łódź LDZ
153 KRASOWSKA Kamila 2001-07-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
154 KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 GKS Piast Gliwice SLK
155 KRĘTOSZ Natalia 1999-06-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
156 KROT Izabela 1997-04-02 UKS 12 Kalisz WLP
157 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
158 KRUK Weronika 1999-01-23 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
159 KRYSZTOFORSKA Angelika 1999-10-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
160 KRZYWOŃ Patrycja 1998-08-02 WKS Wawel Kraków MLP
161 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
162 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
163 KUCZYŃSKA Klaudia 1999-06-27 MKS Durasan Płońsk MAZ
164 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
165 KULA Zuzanna 1999-04-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
166 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
167 KURAS Julia 2001-03-06 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
168 KURCZYNA Weronika 2000-04-10 SKS Kusy Kraków MLP
169 KUSZ Magdalena 2000-06-15 MKS MOS Wrocław DOL
170 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
171 LACHOWSKA Martyna 1998-12-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
172 LECH Anita 1998-12-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
173 LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 MUKS SZS Cieszyn SLK
174 LEMAŃSKA Aleksandra 1992-06-01 niest. Kraków MLP
175 LEŚNIEWSKA Daria 2000-08-08 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
176 LEWICKA Michalina 2003-09-20 KS Komunalni Sanok PDK
177 LIS Aleksandra 1995-08-24 AZS UMCS Lublin LBE
178 LIS Ida 2000-01-02 BKL Bełchatów LDZ
179 LISIAK Zuzanna 1999-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
180 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
181 ŁABUZ Karolina 2001-02-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
182 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
183 ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 MKS-MOSM Bytom SLK
184 ŁYP Marta 2000-08-25 UKS Czwórka Żory SLK
185 MALAWSKA Patrycja 1997-08-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
186 MALINA Michalina 2000-10-15 GTS Bojszowy SLK
187 MALINOWSKA Marta 1999-07-29 KS Agros Zamość LBE
188 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
189 MAŁEK Emilia 2000-04-20 MKS Agros Chełm LBE
190 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
191 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
192 MAREK Emilia 1999-08-13 UKS Kusy Bukowno MLP
193 MARMON Sara 1992-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
194 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
195 MASŁYK Natalia 1999-06-27 KKB MOSiR Krosno PDK
196 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
197 MATKOWSKA Aleksandra 1999-04-08 MLKS Sokół Lubin DOL
198 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
199 MAZUR Wiktoria 2000-09-30 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
200 MAZUREK Zuzanna 2000-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
201 MĄKOSA Monika 1999-10-19 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
202 MEGGER Eliza 1999-08-28 GKS Olimpia Grudziądz KPO
203 MENDECKA Michalina 1992-01-23 MOSiR Łaziska Górne SLK
204 MERTA Sandra 1999-05-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
205 MESZYŃSKA Anna 1999-09-06 KS Gwardia Piła WLP
206 MICHALAK Sandra 1987-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
207 MICHALIK Dominika 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
208 MICHALIK Ewa 1999-07-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
209 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
210 MIERZEJEWSKA Karolina 1993-11-01 KS AZS AWF Kraków MLP
211 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 MKS Żywiec SLK
212 MISTARZ Karolina 1999-02-27 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
213 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
214 MOCZYDLAK Karolina 1999-03-07 MKS MOS Wrocław DOL
215 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
216 MORDAKA Marcelina 2003-03-19 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
217 MORDYL Natalia 1999-05-23 MLUKS Tarnów MLP
218 MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 RKS Łódź LDZ
219 MROCHEŃ Justyna 1999-09-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
220 MUTWIL Oliwia 1997-12-22 TL ROW Rybnik SLK
221 MYRCIK Martyna 2001-09-18 AZS-AWF Katowice SLK
222 MYSŁOWIECKA Laura 2000-12-15 MKS-MOS Katowice SLK
223 NALEPA Adrianna 1998-04-07 KS AZS AWF Kraków MLP
224 NAREWSKA Klaudia 2000-08-19 UKS Sprint Legnica DOL
225 NAWROCKA Weronika 1999-10-18 UKS Wiking Rychnowy POM
226 NIEDWOROK Karolina 2000-01-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
227 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
228 NOSEK Marzena 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
229 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
230 NOWAKOWSKA Sandra 1998-06-12 ZLKL Zielona Góra LBU
231 OLCZYK Marta 1996-07-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
232 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
233 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS Łódź LDZ
234 OLSZOWY Paulina 1999-05-23 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
235 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
236 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
237 OSYSZKO Izabela 2000-05-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
238 OTOCKA Ewa 2002-03-07 RKS Łódź LDZ
239 PALACZ Wiktoria 1999-08-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
240 PAŁKA Justyna 1997-10-08 LKS Kłos Olkusz MLP
241 PANKIEWICZ Natalia 2000-05-09 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
242 PASEK Magdalena 1990-08-30 TS AKS Chorzów SLK
243 PAŚNIK Monika 2001-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
244 PAWLAK Marcelina 2000-09-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
245 PAWŁOWSKA Aleksandra 1999-08-30 CMKL Człuchów POM
246 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
247 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
248 PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
249 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
250 PĘTLICKA Julia 2002-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
251 PIĄTEK Wiktoria 2000-07-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
252 PIECHACZEK Izabela 1997-10-08 KS AZS AWF Kraków MLP
253 PIERZCHAŁA Magdalena 1999-10-15 LKS Koluszki LDZ
254 PIERZGA Aleksandra 2000-06-05 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
255 PIETRUSIŃSKA Sara 2001-08-16 MLUKS Tarnów MLP
256 PILARSKA Paulina 2000-03-10 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
257 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
258 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
259 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
260 PODGÓRNI Marcelina 1997-01-12 WKS Wawel Kraków MLP
261 POGAN Eliza 1990-04-06 KS AZS AWF Kraków MLP
262 POGODA Kamila 1999-06-18 MKST Astra Nowa Sól LBU
263 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
264 POLEWSKA Karolina 1999-02-01 MKL Szczecin ZPO
265 PONIKOWSKA Małgorzata 1993-12-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
266 PORADA Gabriela 1999-03-10 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
267 PORĘBSKA Ilona 1999-06-18 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
268 PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
269 POTOMSKA Daria 2000-05-31 KS Hanza Goleniów ZPO
270 PROKOPSKA Magdalena 1998-05-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
271 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
272 PRZYBYŁOWICZ Oktawia 2002-04-08 ULKS Lipinki MLP
273 PUCEK Maria 2000-07-20 UKS Dąb Suchy Las WLP
274 PUDEŁKO Aleksandra 2000-11-17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
275 PUSCHHAUS Martyna 1993-08-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
276 PYDA Aleksandra 2000-01-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
277 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
278 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
279 RACZYŃSKA Klaudia 1999-07-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
280 RADECKA Iga 2000-09-29 WKS Wawel Kraków MLP
281 RADECKA Ilona 2000-04-05 MKST Astra Nowa Sól LBU
282 RADOŃ Sonia 1998-03-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
283 RAKUS Maria 2000-03-08 LKS Pogórze Skoczów SLK
284 RASIŃSKA Halina 2001-08-04 OŚ AZS Poznań WLP
285 RAŹNA Aleksandra 2002-08-02 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
286 RAŻAKOWSKA Marta 1997-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
287 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
288 ROMANEK Aleksandra 1997-05-16 AZS UMCS Lublin LBE
289 ROSIKOŃ Katarzyna 1995-08-19 UKS Chromik Mysłowice SLK
290 RÓŻYCKA Olga 1999-08-15 WKS Wawel Kraków MLP
291 RUDZKA Weronika 1999-01-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
292 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
293 RUTKOWSKA Martyna 2000-03-28 TS AKS Chorzów SLK
294 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
295 RYDZ Weronika 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
296 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
297 SADOWSKA Milena 1999-01-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
298 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
299 SAMIŁO Agata 1999-08-07 UKS Sokół Żmigród DOL
300 SARNA Angelika 1997-10-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
301 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
302 SAWICKA Paulina 2000-07-18 MOSiR Mysłowice SLK
303 SEMERKO Angelika 1999-02-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
304 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 MLUKS Tarnów MLP
305 SERAFIN Marcelina 1997-09-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
306 SERAFIN Wiktoria 1999-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
307 SERWATKA Wiktoria 1999-09-08 KKB MOSiR Krosno PDK
308 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
309 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
310 SIERŻĘGA Agnieszka 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
311 SIERŻĘGA Anna 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
312 SIMKA Wiktoria 2000-03-17 KS Energetyk Jaworzno SLK
313 SIUCIAK Dominika 2000-06-08 KS Komunalni Sanok PDK
314 SIWULSKA Nina 1999-08-19 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
315 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
316 SKIBIŃSKA Dominika 1997-12-05 MKS MOS Wrocław DOL
317 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
318 SKOWRON Oliwia 2000-03-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
319 SKÓRA Karolina 1998-05-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
320 SKRĘT Patrycja 1995-11-27 MUKS ILKUS Olkusz MLP
321 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
322 SŁOMIŃSKA Anna 2000-04-02 AZS-AWF Katowice SLK
323 SŁOWIAK Sabina 1998-05-07 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
324 SMOLARSKA Oliwia 2001-09-05 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
325 SMUCZEK Dominika 2002-01-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
326 SOSNOWSKA Izabela 1992-09-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
327 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
328 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 UKS Wiking Rychnowy POM
329 SPADARZEWSKA Małgorzata 1992-02-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
330 SPROCH Julia 1999-12-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
331 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
332 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
333 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
334 STĘPNIK Julia 1999-10-01 BKL Bełchatów LDZ
335 STOPYRA Natalia 2001-07-08 TS AKS Chorzów SLK
336 STÓJ Alicja 2001-03-23 SKLA Sopot POM
337 STROJECKA Monika 2001-02-01 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
338 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
339 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
340 STUDNIARZ Anna 1999-07-24 LUKS Orkan Września WLP
341 STYCZYŃSKA Elżbieta 1994-07-20 RKS Łódź LDZ
342 SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
343 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
344 SUDOŁ Agnieszka 1999-01-17 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
345 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
346 SUWAJ Aneta 1986-01-21 AZS-AWF Katowice SLK
347 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
348 SYNOWIEC Wiktoria 2000-11-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
349 SZARZYŃSKA Kinga 1995-09-03 LUKS Podium Kup OPL
350 SZCZYPKA Roksana 2003-01-03 LKS Pogórze Skoczów SLK
351 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
352 SZEWCZYK Aleksandra 1999-12-23 LUKS Burza Rogi PDK
353 SZEWCZYK Klaudia 2000-02-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
354 SZKLARCZYK Wiktoria 1999-11-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
355 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
356 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
357 SZUMAŁA Kamila 2000-08-25 TS AKS Chorzów SLK
358 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
359 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
360 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
361 SZYMCZAK Paulina 2000-09-13 AZS Łódź LDZ
362 ŚLIWA Jessica 2003-09-25 ULKS Lipinki MLP
363 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
364 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
365 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
366 ŚWIĘCKA Magdalena 1999-06-10 LKS Zorza Gdynia POM
367 TARACHA Weronika 2002-03-28 AZS UMCS Lublin LBE
368 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
369 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
370 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
371 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
372 TRZCIŃSKA Joanna 1999-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
373 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
374 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
375 WAŁASZEK Klaudia 1997-06-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
376 WARULIK Michalina 2000-09-22 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
377 WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
378 WAŻNY Monika 2001-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
379 WĄTŁY Weronika 2002-04-23 RLTL ZTE Radom MAZ
380 WCISŁO Natalia 1998-08-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
381 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
382 WĘGRZYK Weronika 2000-01-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
383 WĘGRZYN Monika 2002-12-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
384 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 WLKS Wrocław DOL
385 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec PDK
386 WIERZBICKA Maja 1999-10-13 ZLKL Zielona Góra LBU
387 WIKTORCZYK Natalia 1999-05-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
388 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
389 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
390 WOJNOWSKA Kamila 2000-03-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
391 WOJTACHA Wiktoria 1999-04-25 IKS Olkusz MLP
392 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
393 WOLAK Martyna 1999-10-28 WKS Wawel Kraków MLP
394 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
395 WOWRA Klaudia 1998-06-04 RMKS Rybnik SLK
396 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 MKS-MOSM Bytom SLK
397 WÓJCIK Joanna 1997-03-27 MLUKS Tarnów MLP
398 WÓJCIK Lilianna 2002-08-13 RKS Łódź LDZ
399 WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
400 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
401 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
402 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
403 ZAJDEL Marlena 1997-07-18 KKB MOSiR Krosno PDK
404 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
405 ZALEWSKA Daria 1997-01-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
406 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
407 ZATORSKA Kamila 1997-08-28 KKB MOSiR Krosno PDK
408 ZIELIŃSKA Adrianna 1999-01-22 WLKS Wrocław DOL
409 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE
410 ZIEMBA Wiktoria 2003-01-01 RKS Łódź LDZ
411 ZIENDARA Michalina 2000-06-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
412 ZINCZENKO Zuzanna 2001-07-18 SSMKS Parasol Wrocław DOL
413 ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
414 ZWIAS Justyna 1999-08-19 MUKS SZS Cieszyn SLK
415 ZYWERT Emilia 2000-10-09 TL ROW Rybnik SLK
416 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD
417 ŻYLSKA Joanna 2000-04-25 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.2907829284668sekund