WOJTASZEK Mateusz
1997-07-14
UKS 12 Kalisz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A O
1998-01-01
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ARCISZEWSKI Bartosz
1996-03-19
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BALCEREK Adam
1998-01-11
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BAŁDYKA Jakub
1996-04-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BANASZKIEWICZ Maciej
1996-08-07
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BEM Emilian
1999-02-28
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIAŁY Szymon
2001-07-15
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BIELA Piotr
1997-03-30
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BIEŃKOWSKI Wiktor
1997-09-24
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BIERNAT Grzegorz
1997-12-15
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BŁAŻEJEWSKI Wiktor
1996-10-02
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BONDALSKI Paweł
1991-10-06
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BOSY Daniel
1989-02-16
LKS Sana Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BZOWY Patryk
1995-07-07
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHADE Jan
1997-02-20
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CHMIELEWSKI Maciej
1997-02-05
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CHRUZIMSKI Damian
1996-01-25
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CHSZUSZCZ Adam
1999-03-15
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CZARNECKI Ernest
1994-03-23
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CZARNOCKI Emil
1997-03-25
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CZERWIŃSKI Filip
1997-05-15
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DZIECHCIAROW Kacper
1994-03-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
FLOREK Łukasz
1994-09-20
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GAWEŁEK Kornel
1996-09-10
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GĄSIOREK-PAWLAK Marcin
2000-01-30
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GIERCZYŃSKI Łukasz
1999-05-20
LKS Sana Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GRABOWSKI Kacper
1993-09-05
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GRUCHOT Dawid
1995-08-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GUSZCZAK Jarosław
1996-10-14
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
HENCLIK Jacek
1994-05-01
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
IDCZAK Filip
1998-01-06
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
IMOSA Konrad
1996-09-13
KS Słoneczko Busko Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
JAKUBOWIAK Kamil
1996-01-04
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
JAKUBOWSKI Szymon
1997-03-26
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
JÓSKOWIAK Jarosław
1996-02-08
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
JURCZYŃSKI Rafał
1997-05-26
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KACZMAREK Mikołaj
1997-06-14
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KACZOR Wojciech
1997-02-07
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KAPAŁA Dawid
1997-03-15
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KARLIŃSKI Mateusz
1998-09-24
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KARWIK Kamil
1997-01-11
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KASZUBA Piotr
1996-01-11
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KOĆ Piotr
1997-02-26
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KOLASIŃSKI Kamil
1998-02-23
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KOT Krzysztof
1986-07-10
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KOWALUK Dariusz
1996-04-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KRAWCZYK Kamil
1999-04-19
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KRĘŻEL Dominik
1999-08-06
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KRUS Mateusz
1999-09-27
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KULIGOWSKI Dariusz
1997-10-08
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KWIATKOWSKI Michał
1993-12-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
LIPIEC Przemysław
2000-08-19
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
LORENZ Dawid
1998-01-05
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
LUDWICZAK Andrzej
1996-04-13
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
MALCHEREK Marek
1998-04-24
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
MALSKI Paweł
1995-09-05
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
MARCHWICKI Maciej
1998-02-01
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
MARCINISZYN Marcin
1982-09-07
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
MAZURKIEWICZ Mateusz
1997-03-01
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
MIELNICZUK Marcin
1997-09-19
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MILIŃSKI Mikołaj
1997-11-30
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
MROCZEK Kamil
1997-04-26
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
NAWROT Mikołaj
2000-02-05
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
NEUMANN Jakub
1997-09-24
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
NOLBERCZAK Dawid
1996-07-14
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
NOWAK Ernest
1999-03-22
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
NOWICKI Marcin
1997-03-08
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
NOWOTNY Bartosz
1996-05-27
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
NURKOWSKI Patryk
1996-08-15
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
OGORZAŁEK Jakub
1997-05-04
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
ORLIŃSKI Michał
1999-08-22
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
OŚKO Krzysztof
1998-06-22
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
PALICKI Maciej
1996-04-22
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
PASTERNAK Oskar
1997-04-27
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
PAWELCZAK Paweł
1994-06-15
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
PAWŁOWSKI Patryk
1997-09-12
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
PIWKO Bartłomiej
1997-04-13
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
PŁONKA Piotr
1998-04-25
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
POKRYWKA Krzysztof
2001-01-01
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
POLICHNOWSKI Stanisław
1998-02-22
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
POSTUMENT Dariusz
1999-02-08
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
ROSIŃSKI Adrian
1999-01-16
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
RUTA Bartosz
1998-06-24
UKS Halszka Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
RYSIUKIEWICZ Mateusz
1997-07-08
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
S K
2000-01-01
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
SIELSKI Piotr
1982-08-29
SL Salos-Wodna Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
SIERADZAN Tomasz
1993-04-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
SIKORA Kamil
1993-06-11
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
SIUDA Mateusz
1998-05-05
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
SKÓRNICKI Maciej
1996-10-27
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
SOBCZAK Miłosz
1999-12-03
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
SOBIERAJSKI Błażej
1995-12-25
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
STAWNY Rafał
1996-02-23
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
STĘPIEŃ Mateusz
1999-03-19
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
STĘPNIAK Mateusz
1996-01-25
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
SZCZEPANIAK Mateusz
1996-05-20
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
SZMAGAJ Mateusz
1998-08-21
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
SZMAJA Przemysław
1992-10-29
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
SZYMKOWIAK Artur
2000-07-26
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
SZYMKOWIAK Łukasz
1997-09-23
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
SZYNALSKI Tobiasz
1997-08-11
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
WALKOWSKI Błażej
1995-07-03
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
WASILEWSKI Adam
1996-09-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
WAŚCIŃSKI Przemysław
1995-03-29
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
WERNER Mariusz
1997-01-28
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
WESELA Adrian
1998-11-15
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
WISNIEWSKI Maciej
1999-04-22
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
WISZ Mateusz
1996-07-04
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
WOJCIESZAK Przemysław
1995-08-14
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
WOJTYRA Paweł
1996-09-26
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
WOWK Krzysztof
1997-05-17
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
ZAJĄCZKOWSKI Wojciech
1999-05-03
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
ZALAS Sebastian
1996-04-09
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
ZAPARTY Bartosz
1997-09-18
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
ZARZYŃSKI Filip
1998-02-06
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
ZIMNY Tymoteusz
1998-03-14
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik