CZARNOTA Milena
2003-07-25
LKS Kłos Olkusz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
2 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
3 BĘBENEK Tatiana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
4 BIJAK Julia 2003-02-04 WKS Wawel Kraków MLP
5 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
6 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
7 BROŻEK Dominika 2004-08-14 MLUKS Tarnów MLP
8 BUCZEK Aleksandra 2003-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
9 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
10 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
11 CZACHOWSKA Wiktoria 2002-04-05 LKS Brzezina Osiek MLP
12 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
13 DWORACZEK Elżbieta 1999-01-30 UKS Olimpia Zabrze SLK
14 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
15 GAJECKA Sabina 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
16 GOC Patrycja 2002-01-19 LKS Kłos Olkusz MLP
17 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
18 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
19 KACZMARCZYK Wiktoria 2001-04-07 SKS Kusy Kraków MLP
20 KAMIŃSKA Martyna 2003-01-07 UKS Kobylanka MLP
21 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
22 KĘPA Alicja 2001-05-11 WKS Wawel Kraków MLP
23 KOCJAN Wiktoria 2001-09-10 LKS Kłos Olkusz MLP
24 KORBA Klaudia 2003-04-14 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
25 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
26 KOZIOŁ Patrycja 2002-10-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
27 KRAWCZYK Oliwia 2004-09-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
28 KRYŃSKA Oliwia 2004-07-15 SKS Kusy Kraków MLP
29 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
30 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
31 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
32 KUBICZ Aleksandra 2003-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
33 KUCHARCZYK Zofia 2003-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
34 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
35 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
36 ŁABUZ Karolina 2001-02-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
37 MAJKA Milena 2003-06-23 MLUKS Tarnów MLP
38 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
39 MAKUŁA Weronika 2002-07-22 SKS Kusy Kraków MLP
40 MAMICA Joanna 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
41 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
42 MASTALERZ Pola 2003-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
43 MICHALIK Ewa 1999-07-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
44 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
45 MŁYNARSKA Józefina 2003-01-01 niest. Kraków MLP
46 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
47 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
48 NABAGŁO Maja 2003-04-30 LKS Kłos Olkusz MLP
49 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
50 NOWAK Oliwia 2005-06-29 MLUKS Tarnów MLP
51 OLEJARZ Anita 2003-02-18 UKS Polfin Oświęcim MLP
52 OLESINSKA Daria 2001-08-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
53 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
54 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
55 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
56 PIĘTA Katarzyna 2003-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
57 PONISZ Maja 2004-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
58 POTĘPA Wiktoria 2004-07-06 MLUKS Tarnów MLP
59 PRZYBYŁOWICZ Oktawia 2002-04-08 ULKS Lipinki MLP
60 PSONKA Gabriela 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
61 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
62 PYKA Patrycja 2003-02-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
63 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
64 RUDZIŃSKA Angelika 2002-11-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
65 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
66 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 MLUKS Tarnów MLP
67 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
68 SKROBISZ Julia 2000-06-15 KS AZS AWF Kraków MLP
69 SOWA Kalina 2003-11-14 LKS Kłos Olkusz MLP
70 SPIEGEL Sara 2002-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
71 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
72 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
73 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
74 SZCZEPAŃCZYK Patrycja 2002-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
75 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
76 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
77 TOKARCZYK Oliwia 2003-05-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
78 TRACZ Maria 2002-07-08 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
79 WALCZAK Wiktoria 2003-08-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
80 WAŁĘGA Weronika 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
81 WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
82 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
83 WIECZOREK Julia 2000-08-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
84 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
85 WOLAK Wiktoria 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
86 WONTEK Gabriela 2001-04-13 SKS Kusy Kraków MLP
87 ZAJĄC Julia 2002-07-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
88 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
89 ZIEWACZ Justyna 2002-03-11 MLUKS Tarnów MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.06087589263916sekund