CZARNOTA Milena
2003-07-25
LKS Kłos Olkusz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
2 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
3 BĘBENEK Tatiana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
4 BIJAK Julia 2003-02-04 WKS Wawel Kraków MLP
5 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
6 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
7 BROŻEK Dominika 2004-08-14 MLUKS Tarnów MLP
8 BUCZEK Aleksandra 2003-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
9 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
10 CHMURA Julia 2003-01-06 UKS Kobylanka MLP
11 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
12 CZACHOWSKA Wiktoria 2002-04-05 LKS Brzezina Osiek MLP
13 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
14 DWORACZEK Elżbieta 1999-01-30 UKS Olimpia Zabrze SLK
15 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
16 GAJECKA Sabina 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
17 GAWEŁ Martyna 2004-03-27 LKS Stal Mielec PDK
18 GOC Patrycja 2002-01-19 LKS Kłos Olkusz MLP
19 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
20 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
21 JAMRÓZ Karolina 2003-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
22 JOŃCZYK Natalia 2003-02-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
23 KACZMARCZYK Wiktoria 2001-04-07 SKS Kusy Kraków MLP
24 KAMIŃSKA Martyna 2003-01-07 UKS Kobylanka MLP
25 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
26 KĘPA Alicja 2001-05-11 WKS Wawel Kraków MLP
27 KOCJAN Wiktoria 2001-09-10 LKS Kłos Olkusz MLP
28 KORBA Klaudia 2003-04-14 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
29 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
30 KOZIOŁ Patrycja 2002-10-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
31 KRAWCZYK Oliwia 2004-09-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
32 KRYŃSKA Oliwia 2004-07-15 SKS Kusy Kraków MLP
33 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
34 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
35 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
36 KUBICZ Aleksandra 2003-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
37 KUCHARCZYK Zofia 2003-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
38 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
39 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
40 ŁABUZ Karolina 2001-02-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
41 MAJKA Milena 2003-06-23 MLUKS Tarnów MLP
42 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
43 MAKUŁA Weronika 2002-07-22 SKS Kusy Kraków MLP
44 MAMICA Joanna 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
45 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
46 MASTALERZ Pola 2003-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
47 MICHALIK Ewa 1999-07-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
48 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
49 MŁYNARSKA Józefina 2003-01-01 niest. Kraków MLP
50 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
51 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
52 NABAGŁO Maja 2003-04-30 LKS Kłos Olkusz MLP
53 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
54 NOWAK Oliwia 2005-06-29 MLUKS Tarnów MLP
55 OLEJARZ Anita 2003-02-18 UKS Polfin Oświęcim MLP
56 OLESINSKA Daria 2001-08-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
57 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
58 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
59 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
60 PIĘTA Katarzyna 2003-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
61 PONISZ Maja 2004-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
62 POTĘPA Wiktoria 2004-07-06 MLUKS Tarnów MLP
63 PRZYBYŁOWICZ Oktawia 2002-04-08 ULKS Lipinki MLP
64 PSONKA Gabriela 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
65 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
66 PYKA Patrycja 2003-02-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
67 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
68 RUDZIŃSKA Angelika 2002-11-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
69 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
70 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 MLUKS Tarnów MLP
71 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
72 SKROBISZ Julia 2000-06-15 KS AZS AWF Kraków MLP
73 SOWA Kalina 2003-11-14 LKS Kłos Olkusz MLP
74 SPIEGEL Sara 2002-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
75 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
76 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
77 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
78 SZCZEPAŃCZYK Patrycja 2002-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
79 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
80 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
81 TOKARCZYK Oliwia 2003-05-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
82 TRACZ Maria 2002-07-08 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
83 WALCZAK Wiktoria 2003-08-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
84 WALUŚ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
85 WAŁĘGA Weronika 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
86 WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
87 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
88 WIECZOREK Julia 2000-08-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
89 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
90 WOLAK Wiktoria 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
91 WONTEK Gabriela 2001-04-13 SKS Kusy Kraków MLP
92 WYWROT Natalia 2003-06-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
93 ZAJĄC Julia 2002-07-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
94 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
95 ZIEWACZ Justyna 2002-03-11 MLUKS Tarnów MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.081393003463745sekund