OSTACHOWSKA Aleksandra
2002-09-20
LKS Kłos Olkusz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAŁŁA Dominika 1999-04-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
2 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
3 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
5 BASKA Julia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
6 BĄK Nikola 2004-05-01 UKS Maraton Sękowa MLP
7 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BIELSKA Monika 2001-10-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
9 BIENIA Zuzanna 2001-07-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
10 BIES Sandra 2000-01-03 LKS Brzezina Osiek MLP
11 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
12 BOCIANOWSKA Oliwia 2003-06-26 LKS Kłos Olkusz MLP
13 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
14 BURY Hanna 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
15 BYLICA Justyna 2002-07-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
16 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
17 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
18 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
19 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
20 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
21 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
22 CZARNOTA Milena 2003-07-25 LKS Kłos Olkusz MLP
23 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
24 DURLAK Ewa 2000-12-24 UKS Maraton Sękowa MLP
25 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
26 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
27 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
28 FRAŚ Karolina 2004-04-03 AL WF Krzeszowice MLP
29 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
30 GAMRAT Natalia 2001-04-30 LKS Kłos Olkusz MLP
31 GAWLIK Oliwia 1999-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
32 GOC Patrycja 2002-01-19 LKS Kłos Olkusz MLP
33 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
34 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
35 GREGORCZYK Julia 2005-08-14 KS Victoria Trzebinia MLP
36 GRZYB Maria 2002-07-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
37 HABOWSKA Patrycja 1999-12-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
38 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
39 JACYNO Klaudia 2001-03-12 KS AZS AWF Kraków MLP
40 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
41 JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 SKS Kusy Kraków MLP
42 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
43 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
44 JUNIEWICZ Natalia 2001-06-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
45 JURKIEWICZ Aniela 2000-11-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
46 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
47 KAŁMUK Marta 2001-09-28 UKS Czwórka Żory SLK
48 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
49 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
50 KAPUSTKA Monika 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
51 KLAJA Martyna 2005-01-26 SKS Kusy Kraków MLP
52 KŁAPACZ Estera 2002-05-04 ULKS Lipinki MLP
53 KOCJAN Wiktoria 2001-09-10 LKS Kłos Olkusz MLP
54 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
55 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
56 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
57 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
58 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
59 KOWALSKA Natalia 1999-03-21 UKS Kobylanka MLP
60 KOZIOŁ Patrycja 2002-10-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
61 KROKER Nadia 2001-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
62 KRUPA Karolina 2002-01-05 UKS Maraton Sękowa MLP
63 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
64 KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 KS AZS AWF Kraków MLP
65 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
66 KULIK Amelia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
67 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
68 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
69 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
70 LIBERDA Zuzanna 2002-12-25 MKS Rabka-Zdrój MLP
71 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
72 LIPKOWSKA Klaudia 2001-03-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
73 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
74 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
75 MAJCHROWICZ Aleksandra 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
76 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
77 MALAWSKA Patrycja 1997-08-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
78 MAMICA Joanna 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
79 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
80 MARZEC Sabina 2004-01-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
81 MENTEL Katarzyna 2002-12-13 UKS Maraton Sękowa MLP
82 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
83 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
84 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
85 MIKRUT Weronika 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
86 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
87 MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
88 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
89 MUSKAŁA Natalia 2001-01-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
90 MUZYK Natalia 2001-01-10 LKS Kłos Olkusz MLP
91 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
92 NOWAK Aleksandra 2002-08-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
93 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
94 NOWAK Paulina 2002-04-29 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
95 NOWAK Roksana 2005-03-23 ULKS Bielgim Bielany MLP
96 NOWOTARSKA Anna 2001-11-03 OLA Małopolskie MLP
97 OLECH Natasza 1999-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
98 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
99 PALECZNY Anna 2002-09-08 OLA Małopolskie MLP
100 PATYK Dżesika 2001-08-16 OLA Małopolskie MLP
101 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
102 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
103 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
104 PROKOP Martyna 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
105 PRUŚ Patrycja 1999-03-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
106 PTAK Magdalena 1999-05-27 UKS Kobylanka MLP
107 PYKA Patrycja 2003-02-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
108 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
109 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
110 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
111 RUDZIŃSKA Angelika 2002-11-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
112 RYDZYK Agnieszka 2001-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
113 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
114 SERWIN Antonina 2001-06-23 MLUKS Tarnów MLP
115 SKÓRA Klaudia 2003-06-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
116 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
117 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
118 SOLAK Amelia 2003-09-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
119 SOSNOWSKA Joanna 2006-10-16 AL WF Krzeszowice MLP
120 SOWA Kalina 2003-11-14 LKS Kłos Olkusz MLP
121 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
122 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
123 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
124 STANISZEWSKA Joanna 1999-03-17 WKS Wawel Kraków MLP
125 STARZAK Julia 2003-07-20 WKS Wawel Kraków MLP
126 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
127 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
128 SURÓWKA Magda 2002-03-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
129 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
130 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
131 ŚWIĄTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
132 TŁUSTOWSKA Anna 2000-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
133 TOBIASZ Antonina 2002-08-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
134 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
135 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
136 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
137 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
138 URBAŃCZYK Natalia 2001-11-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
139 WALUŚ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
140 WAŁĘGA Weronika 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
141 WIATER Sara 2001-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
142 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
143 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
144 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
145 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
146 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
147 WOŹNIAK Dagmara 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
148 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
149 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
150 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
151 ZAJĄC Joanna 2004-04-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
152 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
153 ZARZYCKA Patrycja 2001-10-21 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
154 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
155 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
156 ŻELEM Daria 2004-01-27 UKS Maraton Sękowa MLP
157 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11148691177368sekund