KACZKOWSKA Justyna
2003-03-17
SKS Kusy Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
2 ARCZYŃSKA Patrycja 2005-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
3 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BARAN Iga 2004-11-09 SKS Kusy Kraków MLP
6 BĘBENEK Tatiana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
7 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
8 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
9 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
10 BOCHENEK Emilia 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
11 BOCHENEK Weronika 2005-03-14 SKS Kusy Kraków MLP
12 BOREK Martyna 2004-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
13 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
14 BUCZEK Aleksandra 2003-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
15 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
16 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
17 CEPIGA Klaudia 2004-03-22 SKS Kusy Kraków MLP
18 CHMURA Julia 2003-01-06 UKS Kobylanka MLP
19 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
20 CZACHOWSKA Wiktoria 2002-04-05 LKS Brzezina Osiek MLP
21 CZYŻ Natalia 2003-07-24 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
22 DĄBEK Kornelia 2004-01-29 OLA Małopolskie MLP
23 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
24 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
25 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
26 DRZYZGIEWICZ Ewelina 2002-02-26 LKS Brzezina Osiek MLP
27 DUDEK Agnieszka 2004-04-15 MUKS Gim 2 Nysa OPL
28 DYDUŁA Agata 2001-10-15 SKS Kusy Kraków MLP
29 FEKNER Oliwia 2001-10-13 SKS Kusy Kraków MLP
30 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
31 FILIP Małgorzata 2004-06-09 LKS Brzezina Osiek MLP
32 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
33 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
34 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
35 FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 LUKS Strzałków LDZ
36 GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 WLKS Wrocław DOL
37 GACEK Julia 2003-05-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
38 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
39 GERGONT Kamila 2001-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
40 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
41 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
42 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
43 GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 WKS Wawel Kraków MLP
44 GÓRSKA-WILK Marta 2004-07-29 SKS Kusy Kraków MLP
45 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
46 GRYMEK Jagoda 2004-08-03 SKS Kusy Kraków MLP
47 GURBIEL Nikola 2003-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
48 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
49 HATAŚ Zuzanna 2004-04-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
50 HAWAJSKA Natalia 2003-03-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
51 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
52 JAKUBOWSKA Martyna 2002-01-01 LUKS Strzałków LDZ
53 JAMRÓG Natalia 2003-08-09 MUKS ILKUS Olkusz MLP
54 JASTRZĘBSKA Wiktoria 2001-02-22 SKS Kusy Kraków MLP
55 JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
56 JAŚKO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
57 JURKIEWICZ Natalia 2002-04-08 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
58 KACPEREK Wiktoria 2003-01-14 SKS Kusy Kraków MLP
59 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
60 KALETA Magdalena 2003-08-05 OLA Małopolskie MLP
61 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
62 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
63 KAPERA Aleksandra 2003-04-27 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
64 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
65 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
66 KASPRZAK Karolina 2001-02-09 SKS Kusy Kraków MLP
67 KLAJA Martyna 2005-01-26 SKS Kusy Kraków MLP
68 KLUPA Natalia 2003-01-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
69 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
70 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
71 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
72 KOTNIS Malwina 2004-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
73 KOWAL Ewa 2004-12-23 KS Victoria Trzebinia MLP
74 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
75 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
76 KRAWCZYK Oliwia 2004-09-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
77 KRÓL Małgorzata 2005-07-15 SKS Kusy Kraków MLP
78 KRÓTKI Marcelina 2004-01-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
79 KRZANOWSKA Julia 2003-01-01 MKS Żywiec SLK
80 KRZEMIŃSKA Sandra 2002-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
81 KRZYSTOLIK Alina 2003-08-30 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
82 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
83 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
84 LOSE Małgorzata 2003-08-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
85 LUDWA Magdalena 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
86 ŁOPATA Małgorzata 1999-04-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
87 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
88 MAGIERA Natalia 2004-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
89 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
90 MAKUŁA Weronika 2002-07-22 SKS Kusy Kraków MLP
91 MAMICA Joanna 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
92 MASTALERZ Pola 2003-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
93 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 BKL Bełchatów LDZ
94 MICHAŁEK Daria 2003-06-12 MLUKS Tarnów MLP
95 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
96 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
97 MOL Emilia 2003-09-29 MKS-MOS Katowice SLK
98 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
99 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
100 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
101 NAJBEREK Weronika 2003-05-18 MLUKS Tarnów MLP
102 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
103 NAPEROTTI Elena 2003-10-19 KB MOSiR Jastrzębie SLK
104 NIZIAŁEK Oliwia 2004-10-20 SKS Kusy Kraków MLP
105 NOWAK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
106 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
107 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
108 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
109 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
110 OLEJARZ Anita 2003-02-18 UKS Polfin Oświęcim MLP
111 OLEŚ Daria 2003-01-26 RMKS Rybnik SLK
112 OSUCH Hanna 2006-11-08 SKS Kusy Kraków MLP
113 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
114 PALUCH Karolina 2002-01-01 UKS Trójka Sandomierz SWK
115 PAŁKA Kinga 2004-06-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
116 PASIKIEWICZ Emilia 2005-12-03 SKS Kusy Kraków MLP
117 PAWLUSIAK Klaudia 2003-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
118 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
119 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
120 PŁACHTA Zuzanna 2003-02-12 SKS Kusy Kraków MLP
121 PODWOJSKA Katarzyna 2003-03-03 RMKS Rybnik SLK
122 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
123 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
124 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
125 PORĘBSKA Ilona 1999-06-18 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
126 PRAJSNAR Wiktoria 2003-08-24 UKS Maraton Sękowa MLP
127 PROSZKOWIEC Kinga 2004-04-22 UKS Jedynka Tokarnia MLP
128 PRZYTULSKA Daria 2003-04-16 OLA Małopolskie MLP
129 PSONKA Gabriela 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
130 PTASZEK Monika 2003-03-13 MLUKS Tarnów MLP
131 RĄCZKA Roksana 2004-05-21 LKS Brzezina Osiek MLP
132 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
133 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
134 RUSECKA Aleksandr 2004-03-17 UKS Polfin Oświęcim MLP
135 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
136 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
137 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
138 SADLAK Karolina 2003-03-22 MLUKS Tarnów MLP
139 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
140 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
141 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
142 SOBIK Natalia 2002-01-26 TL ROW Rybnik SLK
143 SOCHA Julia 2003-10-14 KB MOSiR Jastrzębie SLK
144 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
145 SOWA Joanna 2002-10-24 MLUKS Tarnów MLP
146 SOWIŃSKA Katarzyna 2005-10-12 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
147 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
148 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
149 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
150 STANO Jagoda 2003-05-26 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
151 STAROŃ Emilia 2004-06-05 KS Victoria Trzebinia MLP
152 STATEK Karolina 2003-08-11 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
153 STEFANIAK Natalia 2004-08-26 RMKS Rybnik SLK
154 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
155 SULEJ Julia 2004-03-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
156 SZAREK Gabriela 2003-01-17 UKS Maraton Sękowa MLP
157 SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
158 SZCZEPAŃSKA Iga 2003-02-02 MUKS SZS Cieszyn SLK
159 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
160 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
161 SZNAJDER Kinga 2004-09-09 SKS Kusy Kraków MLP
162 SZPILKA Weronika 2003-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
163 SZYLAR Joanna 2003-07-17 MLUKS Tarnów MLP
164 ŚLIWA Jessica 2003-09-25 ULKS Lipinki MLP
165 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
166 ŚWIĄTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
167 ŚWIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
168 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
169 TALAGA Natalia 2003-09-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
170 TOKARCZYK Oliwia 2003-05-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
171 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
172 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
173 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
174 WALCZAK Wiktoria 2003-08-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
175 WALICA Emilia 2003-12-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
176 WALUŚ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
177 WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
178 WCISŁO Klaudia 2004-06-30 SKS Kusy Kraków MLP
179 WĘGLARZ Marcelina 2003-02-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
180 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
181 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
182 WIERZBICKA Zuzanna 1999-12-16 KS Energetyk Jaworzno SLK
183 WOJEWODA Kinga 2002-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
184 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
185 WONTEK Gabriela 2001-04-13 SKS Kusy Kraków MLP
186 WOŹNIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
187 WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 BKL Bełchatów LDZ
188 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
189 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
190 WRÓBEL Weronika 2004-06-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
191 ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
192 ZAKRZEWSKA Natalia 2002-01-04 UKS Chromik Mysłowice SLK
193 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
194 ZASTĘPA Dobrawa 2003-01-01 niest. Kraków MLP
195 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
196 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
197 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
198 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
199 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
200 ŻYDEK Sandra 2004-08-31 RMKS Rybnik SLK
201 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.53545498847961sekund