WYWIAŁ Wiktor
2003-03-19
SKS Kusy Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AKSAMIT Konrad 2001-05-11 SKS Kusy Kraków MLP
2 ATROSZCZYK Igor 2006-09-22 AL WF Krzeszowice MLP
3 AUST Alex 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
4 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
5 BANA¦ Bartłomiej 2004-02-10 SKS Kusy Kraków MLP
6 BARCIK Jakub 2003-11-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
7 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
8 BATKO Bartłomiej 2004-10-27 SKS Kusy Kraków MLP
9 BIELENIN Maksymilian 2004-08-09 UKS Gminy Brzeszcze MLP
10 BINKIEWICZ Maciej 2003-07-18 SKS Kusy Kraków MLP
11 BŁAŻ Adam 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
12 BORÓWKA Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
13 BRODOWSKI Krystian 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
14 BUJAREK Rafał 2004-07-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
15 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
16 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
17 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
18 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
19 CHARNIK Maciej 2002-03-04 SKS Kusy Kraków MLP
20 CHRAPISIŃSKI Jakub 2002-01-01 niest. Kraków MLP
21 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
22 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
23 CIOŁCZYK Oskar 2003-07-22 OLA Małopolskie MLP
24 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
25 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
26 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
27 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
28 CZENCZEK Sebastian 2003-04-16 SKS Kusy Kraków MLP
29 DŁUGOPOLSKI Krystian 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
30 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
31 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
32 DRABEK Kacper 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
33 DUDA Damian 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
34 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
35 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
36 DURAJ Dawid 2004-03-27 MKS Żywiec SLK
37 DWORNIK Eryk 2004-12-21 MKS Tempo Kęty MLP
38 DYLEWICZ Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
39 DZIERWA Adam 2003-09-27 SKS Kusy Kraków MLP
40 DZIUBEK Mikołaj 2001-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
41 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
42 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
43 FUDAŁA Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
44 FURGAŁ Patryk 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
45 GABRY¦ Kacper 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
46 GACEK Damian 2003-04-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
47 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
48 GAWLIKOWSKI Wiktor 2003-06-26 SKS Kusy Kraków MLP
49 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
50 GIEROŃSKI Filip 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
51 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
52 GLONEK Michał 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
53 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
54 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
55 GÓRKA Kacper 2000-02-09 SKS Kusy Kraków MLP
56 GÓRNY Mateusz 2002-08-29 BKL Bełchatów LDZ
57 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
58 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
59 GRYGIER Damian 2002-05-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
60 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
61 HADALSKI Piotr 2002-12-13 KB MOSiR Jastrzębie SLK
62 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
63 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
64 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
65 JASICZEK Dawid 2003-11-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
66 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
67 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
68 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
69 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
70 KACZMARCZYK Dariusz 2003-03-02 OLA Małopolskie MLP
71 KAIM Mikołaj 2004-11-08 KS Victoria Trzebinia MLP
72 KAMIŃSKI Wojciech 2002-04-10 TL ROW Rybnik SLK
73 KANIA Piotr 2003-01-22 niestowarzyszony POL
74 KAPAŁKA Jakub 2003-10-17 OLA Małopolskie MLP
75 KLITA Jakub 1999-07-01 WKS Wawel Kraków MLP
76 KOCHAN Michał 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
77 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
78 KOŁODZIEJ Hubert 2004-01-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
79 KOPEĆ Michał 2004-05-20 UKS Polfin O¶więcim MLP
80 KORTA Szymon 2005-12-10 SKS Kusy Kraków MLP
81 KO¦ Karol 2001-09-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
82 KOTULA Mateusz 2003-12-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
83 KOWALSKI Bartłomiej 2002-07-13 SKS Kusy Kraków MLP
84 KOWALSKI Tomasz 1948-09-12 KS AZS AWF Kraków MLP
85 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
86 KRAWĘTKOWSKI Bartosz 2002-06-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
87 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
88 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
89 KUBAŃSKI Patryk 2004-09-24 OLA Małopolskie MLP
90 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
91 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
92 KUŁAK Filip 2003-07-07 TL ROW Rybnik SLK
93 KURDZIEL Robert 2003-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
94 KURPIEL Sebastian 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
95 KUSZNIEREWICZ Jakub 2004-01-01 MKS Żywiec SLK
96 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
97 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
98 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
99 LENARD Wojciech 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
100 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
101 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
102 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
103 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
104 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
105 ŁUBOWSKI Adam 2003-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
106 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 BKL Bełchatów LDZ
107 ŁUCZAK Adam 2001-04-13 BKL Bełchatów LDZ
108 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
109 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
110 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
111 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
112 MALICKI Michał 2004-03-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
113 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
114 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
115 MAZUR Igor 2005-01-01 UKS Kobylanka MLP
116 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
117 MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
118 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
119 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
120 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
121 MUSIAŁ Brian 2003-03-07 SKS Kusy Kraków MLP
122 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
123 NIEMCZYK Dominik 2003-01-01 niest. Katowice SLK
124 NOWICKI Karol 2004-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
125 OLE¦ Miłosz 2003-06-28 RMKS Rybnik SLK
126 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
127 ORZEŁ Eryk 2003-06-01 SKS Kusy Kraków MLP
128 OSTROWSKI Kacper 2004-07-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
129 PABIS Norbert 2004-09-16 KS Victoria Trzebinia MLP
130 PACHOLSKI Konrad 2003-06-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
131 PAJˇK Jakub 2002-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
132 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
133 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
134 PAWIŃSKI Filip 2004-01-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
135 PAWŁOWSKI Oliwier 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
136 PĘDZIMˇŻ Mikołaj 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
137 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
138 PIKULICKI Patryk 2003-01-01 KB MOSiR Jastrzębie SLK
139 PIWOWARCZYK Przemysław 2003-11-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
140 PŁONKA Kacper 2003-01-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
141 POCZĘSNY Łukasz 2002-01-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
142 POLAKOWSKI Kacper 2002-01-14 LKS Orzeł Kozy SLK
143 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
144 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
145 PRUSAK Mateusz 2003-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
146 PRZYBYŁOWICZ Kamil 2005-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
147 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
148 PULNAR Szymon 2004-06-21 KS Victoria Trzebinia MLP
149 PYTLIK Marcel 2003-04-15 KS Victoria Trzebinia MLP
150 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
151 RAJZER Krzysztof 2003-07-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
152 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
153 ROPSKI Maksymilian 2002-06-25 LKS Orzeł Kozy SLK
154 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
155 RUSIN Szymon 2000-03-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
156 RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
157 RZEPKA Bartosz 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
158 SERWAŃSKI Adam 2000-09-04 SKS Kusy Kraków MLP
159 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
160 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
161 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
162 SOBALA Mikołaj 2002-10-30 SKS Kusy Kraków MLP
163 SOŁTYS Kamil 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
164 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
165 STACHURA Jakub 2002-12-28 SKS Kusy Kraków MLP
166 STANIEC Kacper 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
167 STANIEC Kacper 2002-09-28 MLUKS Tarnów MLP
168 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
169 STĘŻOWSKI Szczepan 2004-12-20 OKA Tarnów MLP
170 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
171 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
172 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
173 SUBOCZ Jakub 2005-02-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
174 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
175 SUDER Kacper 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
176 SUMARA Dawid 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
177 SURMIAK Adam 2004-01-09 SKS Kusy Kraków MLP
178 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
179 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
180 SZCZYRZYCA Marcin 2003-02-18 MCKiS Jaworzno SLK
181 SZEWCZYK Wiktor 2003-01-14 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
182 SZROMBA Szymon 2004-05-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
183 SZULIŃSKI Dawid 2003-09-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
184 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
185 SZUMILAS Patryk 2002-10-31 SKS Kusy Kraków MLP
186 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
187 ¦LIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
188 ¦LUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
189 ¦WIˇTEK Łukasz 2004-10-09 ULKS Lipinki MLP
190 ¦WIERCZEK Szymon 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
191 ¦WIERZ Filip 2004-08-31 UKS Kobylanka MLP
192 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
193 ¦WIERZOWSKI Sławomir 2004-08-01 ULKS Lipinki MLP
194 TOBIASZ Konrad 2005-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
195 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
196 TOMECZKO Iwo 2003-08-13 KS AZS AWF Kraków MLP
197 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
198 URBANEK Łukasz 2003-07-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
199 VOIGT Piotr 2005-03-04 niest. Kraków MLP
200 WACŁAWIK Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
201 WAŁACH Liwiusz 2004-05-02 OLA Małopolskie MLP
202 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
203 WCISŁO Jeremiasz 1999-07-03 SKS Kusy Kraków MLP
204 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
205 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
206 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
207 WIENCEK Piotr 2003-03-28 KB MOSiR Jastrzębie SLK
208 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
209 WILCZYŃSKI Gabriel 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
210 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
211 WILUSZ Paweł 2004-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
212 WOJTYGA Miłosz 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
213 WOŁCZYK Wojciech 2002-04-29 TL ROW Rybnik SLK
214 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
215 WÓDZ Igor 2003-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
216 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
217 WÓJCIK Tomasz 2003-01-16 UKS Polfin O¶więcim MLP
218 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
219 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
220 WRÓBEL Mateusz 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
221 WRÓBRL Igor 2005-08-19 AL WF Krzeszowice MLP
222 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
223 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP
224 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
225 ZYGMUNT Adam 2002-12-18 SKS Kusy Kraków MLP
226 ŻAK Patryk 2001-07-30 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.13292407989502sekund