WAŁASZEK Mikołaj
2001-03-01
KU AZS PWSZ w Tarnowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMOWICZ Jakub 1999-04-13 SKS Kusy Kraków MLP
2 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
3 BADA Emanuel 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
4 BAŁUSZYŃSKI Paweł 1999-07-14 UKS Budowlani Nowy S±cz MLP
5 BARAN Filip 2000-12-28 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
6 BARTOSZEK Jan 1999-06-24 SKS Kusy Kraków MLP
7 BARZYK Kamil 1999-09-28 ULKS Technik Trzcinica PDK
8 BATOR Eryk 2000-10-07 KS Komunalni Sanok PDK
9 BˇK Wiktor 2003-01-01 LKS Stal Mielec PDK
10 BEDNARSKI Karol 1997-11-04 MUKS THM Ostrowiec ¦więtokrzyski SWK
11 BINKIEWICZ Maciej 2003-07-18 SKS Kusy Kraków MLP
12 BINKIEWICZ Piotr 1998-07-29 SKS Kusy Kraków MLP
13 BŁAŻ Adam 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
14 BRODOWSKI Krystian 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
15 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
16 CHAŁUPKO Adrian 2002-06-18 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
17 CHARNIK Maciej 2002-03-04 SKS Kusy Kraków MLP
18 CHEŁCZYŃSKI Norbert 1998-10-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
19 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
20 CHOLEWA Jakub 1996-01-27 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
21 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
22 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
23 CYRAN Hubert 2004-01-19 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
24 CYRAN Konrad 2000-01-21 LKS Stal Mielec PDK
25 CZAJKA Piotr 2001-01-01 ULKS Technik Trzcinica PDK
26 CZECH Kacper 2001-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
27 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
28 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
29 DACZKOWSKI Damian 2000-03-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
30 DEREŃ Patryk 2001-08-23 KB Witar Tarnobrzeg PDK
31 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
32 DOMIŃSKI Karol 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
33 DRABIK Marcin 2003-08-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
34 DROZDOWSKI Bogdan 2002-03-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
35 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
36 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
37 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
38 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
39 DZIERWA Adam 2003-09-27 SKS Kusy Kraków MLP
40 DZIUBEK Mikołaj 2001-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
41 FICEK Jakub 2002-11-01 SKS Kusy Kraków MLP
42 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
43 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
44 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
45 FRˇCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
46 FREJ Oskar 2003-08-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
47 FUDALI Paweł 1999-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
48 FURGAŁ Patryk 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
49 FURMANEK Kacper 2002-08-07 SKS Kusy Kraków MLP
50 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
51 GAWLIKOWSKI Wiktor 2003-06-26 SKS Kusy Kraków MLP
52 GIBEK Filip 2001-06-15 SKS Kusy Kraków MLP
53 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
54 GIEMZA Demetriusz 2002-07-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
55 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
56 GŁˇBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
57 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
58 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
59 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin O¶więcim MLP
60 GÓRALCZYK Bartłomiej 1998-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
61 GÓRKA Kacper 2000-02-09 SKS Kusy Kraków MLP
62 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
63 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
64 GUCFA Damian 2000-01-25 UKS Kobylanka MLP
65 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
66 HANEJKO Jakub 2000-07-31 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
67 J D 2001-01-01 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
68 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
69 JANUSZEK Kajetan 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
70 JAROSZ Krzysztof 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
71 JASIŃSKI Karol 2003-01-01 LKS Stal Mielec PDK
72 JĘDRUSIAK Paweł 2001-06-22 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
73 JĘDRZEJEWSKI Jakub 2008-01-01 niest. Kraków MLP
74 KALEMBKA Kamil 2000-08-21 MUKS ILKUS Olkusz MLP
75 KLIMEK Kacper 2000-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
76 KŁOS Michał 2001-09-15 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
77 KNAPIK Mateusz 2000-01-05 MKS-MOSM Bytom SLK
78 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
79 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
80 KORCZOWSKI Max 2003-01-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
81 KOS Patryk 2001-01-25 ULKS Bielgim Bielany MLP
82 KOWALCZYK Artur 2001-10-14 SKS Kusy Kraków MLP
83 KOWALSKI Bartłomiej 2002-07-13 SKS Kusy Kraków MLP
84 KOZIEŁ Michał 1998-09-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
85 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
86 KOZŁOWSKI Jakub 1999-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
87 KRAWĘTKOWSKI Bartosz 2002-06-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
88 KRÓLEWICZ Mikołaj 2001-07-19 LKS Kłos Olkusz MLP
89 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
90 KRUPA Konrad 2002-02-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
91 KRYGOWSKI Mateusz 2001-09-10 ULKS Lipinki MLP
92 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
93 KUCZAJ Wiktor 2001-06-08 ULKS Lipinki MLP
94 KULIK Grzegorz 2000-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
95 KURDYŁA Dawid 2000-03-02 KS Komunalni Sanok PDK
96 KURLETO Dominik 1994-08-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
97 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
98 KU¦ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
99 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
100 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
101 LATAWIEC Konrad 2001-02-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
102 LATAWSKI Radosław 1999-01-14 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
103 LENTOWICZ Jarosław 1992-04-25 LKS Stal Mielec PDK
104 LITWIN Eryk 2001-04-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
105 LURANC Bartłomiej 1999-10-09 LKS Brzezina Osiek MLP
106 ŁˇCZ Radosław 1998-04-03 LKS Stal Mielec PDK
107 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
108 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
109 ŁUKASIAK Bartosz 2001-09-13 SKS Kusy Kraków MLP
110 ŁUKASZCZYK Maciej 2002-02-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
111 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
112 MALICKI Jakub 2000-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
113 MAŁEK Karol 1996-10-30 KKB MOSiR Krosno PDK
114 MAZIARZ Adam 2003-01-01 LKS Stal Mielec PDK
115 MAZUR Tobiasz 2000-06-05 UKS Kobylanka MLP
116 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
117 MI¦KIEWICZ Jakub 2001-01-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
118 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
119 MORˇG Piotr 2000-08-10 SKS Kusy Kraków MLP
120 MO¦ Damian 1999-09-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
121 MUSIAŁ Brian 2003-03-07 SKS Kusy Kraków MLP
122 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
123 NADŁONEK Rafał 2001-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
124 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
125 OCŁOŃ Kamil 1998-08-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
126 OGONOWSKI Jakub 2001-11-23 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
127 OJCZYK Wojciech 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
128 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
129 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
130 ORAMUS Piotr 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
131 OSOBA Krystian 1999-05-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
132 PAC Sebastian 2004-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
133 PAŃTA Dominik 2003-06-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
134 PASELA Patryk 1998-08-11 LKS Stal Mielec PDK
135 PAWLUSIAK Korneliusz 2001-01-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
136 PAWŁOWSKI Oliwier 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
137 PECURAS Damian 2000-04-14 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
138 PEZDA Mateusz 2001-04-04 LKS Stal Mielec PDK
139 PĘCAK Kamil 1995-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
140 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
141 PIKULA Mateusz 2000-05-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
142 PIŁAT Sebastian 2002-08-22 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
143 PODSIEDLIK Mateusz 2002-02-08 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
144 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
145 POPEK Dawid 2000-02-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
146 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
147 PRENDOTA Przemysław 1998-03-16 MLUKS Tarnów MLP
148 PRZYBYŁOWICZ Adrian 2000-01-01 UKS Kobylanka MLP
149 PSZCZÓŁKA Szymon 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
150 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
151 ROKITKA Szymon 1996-04-26 LUKS Zabrzeg SLK
152 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
153 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
154 RUMIAN Jan 2001-06-02 SKS Kusy Kraków MLP
155 RZEGOCKI Kamil 2000-08-21 LKS Stal Mielec PDK
156 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
157 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
158 SETLIK Daniel 2001-04-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
159 SITARSKI Oliwier 2005-07-28 UKS Kusy Bukowno MLP
160 SITEK Jakub 2002-09-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
161 SITO Konrad 2004-08-13 LKS Stal Mielec PDK
162 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
163 SOBOLAK Adrian 1996-08-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
164 SROKA Mateusz 1994-01-01 ULKS Lipinki MLP
165 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
166 STANIEC Kacper 2002-09-28 MLUKS Tarnów MLP
167 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
168 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
169 STAWARZ Dominik 2001-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
170 STROJNY Antoni 2002-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
171 STRUG Sławomir 1998-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
172 STRZOP Adrian 2001-09-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
173 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
174 SURMIAK Adam 2004-01-09 SKS Kusy Kraków MLP
175 SUROWIEC Dawid 2003-01-01 LKS Stal Mielec PDK
176 SZCZEPANIK Krystian 2001-01-29 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
177 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
178 SZCZYGIEŁ Bernard 2002-09-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
179 SZKARADEK Stanisław 2001-06-15 ULKS Lipinki MLP
180 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
181 SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 WKS Wawel Kraków MLP
182 SZYLER Tymon 2004-02-21 LKS Stal Mielec PDK
183 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
184 ¦WIERCZEK Szymon 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
185 TABORSKI Michał 2000-05-17 SKS Kusy Kraków MLP
186 TARCHAŁA Przemysław 1998-09-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
187 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
188 TEKIELA Filip 2000-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
189 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
190 TOMSIA Michał 2001-02-25 UKS Kusy Bukowno MLP
191 WAKSMUNDZKI Szymon 1997-07-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
192 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
193 WˇŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
194 WCISŁO Jeremiasz 1999-07-03 SKS Kusy Kraków MLP
195 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
196 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
197 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
198 WIĘCEK Jakub 2003-04-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
199 WILCZYŃSKI Gabriel 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
200 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
201 WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
202 WOJTYGA Miłosz 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
203 WOLAŃSKI Gabriel 2002-10-21 KKB MOSiR Krosno PDK
204 WOŁCZYK Tomasz 2004-07-23 TL ROW Rybnik SLK
205 WOŁCZYK Wojciech 2002-04-29 TL ROW Rybnik SLK
206 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
207 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
208 ZABŁOCKI Kamil 2004-01-01 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
209 ZAREMBA Norbert 1998-07-24 WKS Wawel Kraków MLP
210 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
211 ZUŻAŁEK Szymon 2002-03-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
212 ZYGADŁOWICZ Jerzy 2004-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
213 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK
214 ŻAK Patryk 2001-07-30 SKS Kusy Kraków MLP
215 ŻYCZYŃSKI Maximilian 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
216 ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.15137481689453sekund