WIELIŃSKA Natalia
2001-07-07
MKS Aleksandrów Łódzki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADLER Ada 2001-04-25 RKS Łódź LDZ
2 BACHAR Paulina 1992-11-16 WKS Śląsk Wrocław DOL
3 BAGIŃSKA Wiktoria 2001-05-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 BALEJA Natalia 2003-02-01 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
5 BANASIAK Marcelina 2002-05-19 MKLA Łęczyca LDZ
6 BARAŃSKA Julia 2003-01-01 RLTL ZTE Radom MAZ
7 BARCZ Weronika 2002-10-28 AZS Łódź LDZ
8 BARTCZAK Natalia 1999-01-01 niest. Łódź LDZ
9 BARTOS Karolina 2002-02-28 AZS Łódź LDZ
10 BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
11 BIEGANOWSKA Julia 2000-08-13 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
12 BIEGANOWSKA Karolina 2005-06-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
13 BLIŹNIEWSKA Oliwia 2001-11-03 AZS Łódź LDZ
14 BOBRZYK Oliwia 2002-09-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
15 BOGIŃCZUK Julia 1998-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
16 BOGUSZ Wiktoria 2001-01-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
17 BOROWSKA Agata 2002-05-02 AZS Łódź LDZ
18 BRUSIŁOWICZ Patrycja 2001-10-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
19 BUDNER Marta 2001-05-17 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
20 BUGAJSKA Zuzanna 2002-01-01 niest. Łódź LDZ
21 BUJACZ Daria 2003-06-07 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
22 BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 UKS MTE Milanówek MAZ
23 BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 UKS MTE Milanówek MAZ
24 CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
25 CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 UKS 55 Łódź LDZ
26 CIACH Kinga 2001-06-13 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
27 CIEŚLAK Aleksandra 2002-06-01 MKLA Łęczyca LDZ
28 CZERWIŃSKA Lidia 2002-06-24 MKLA Łęczyca LDZ
29 ĆWIKLIŃSKA Wiktoria 2001-05-07 RKS Łódź LDZ
30 DĘBOWSKA Zuzanna 2002-01-01 UKS 55 Łódź LDZ
31 DĘBSKA Zofia 2001-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
32 DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
33 DRZEWOSZ Adrianna 2000-04-18 BKL Bełchatów LDZ
34 DUTKIEWICZ Julia 1998-03-16 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
35 DZIDO Aleksandra 2000-01-28 AZS UMCS Lublin LBE
36 DZINROK Maja 2001-01-15 RKS Rumia POM
37 DZIURA Wiktoria 2001-09-21 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
38 FILIPOWSKA Karolina 2001-08-28 RKS Łódź LDZ
39 FLISIŃSKA Natalia 2004-02-08 RLTL ZTE Radom MAZ
40 FORYSIAK Zuzanna 2002-12-17 RKS Łódź LDZ
41 FREDE Natalia 2000-09-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
42 GAJEK Katarzyna 2001-06-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
43 GŁADYSZ Natalia 2002-03-28 LUKS Strzałków LDZ
44 GODEK Weronika 2001-03-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
45 GÓRNIAK Marta 2001-01-01 UKS 55 Łódź LDZ
46 GROCHALSKA Ewa 2002-11-25 UKS-MOS Opole OPL
47 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
48 GRYŚ Natalia 1996-08-22 BKL Bełchatów LDZ
49 GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 BKL Bełchatów LDZ
50 GRZYB Joanna 2000-01-26 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
51 HODOROWICZ Patrycja 2000-10-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
52 HOŚCIŁO Żaneta 2003-03-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
53 IGNATOWICZ Katarzyna 1999-11-10 MKLA Łęczyca LDZ
54 JACHOWSKA Martyna 2001-01-03 AZS Łódź LDZ
55 JANIAK Natalia 2000-08-12 UKS 12 Kalisz WLP
56 JANISZEWSKA Natalia 2001-03-20 MKLA Łęczyca LDZ
57 JAROSZ Klaudia 2003-04-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
58 JARZĄBEK Natalia 2001-01-01 UKS 55 Łódź LDZ
59 JĘDRZEJEWSKA Emilia 1999-01-01 Gimnazjum Grabów LDZ
60 JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 OKS Skra Warszawa MAZ
61 JUNAK Nikola 2000-04-19 AZS Łódź LDZ
62 JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 UKS 55 Łódź LDZ
63 JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
64 KACZMAREK Marcelina 2002-05-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
65 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
66 KAMIŃSKA Marcjanna 2003-04-12 UKS MTE Milanówek MAZ
67 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
68 KARLIŃSKA Natalia 2001-01-01 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
69 KARWACKA Magdalena 2001-03-04 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
70 KATARZYŃSKA Natalia 2002-11-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
71 KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
72 KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 AZS Łódź LDZ
73 KITA Aleksandra 2000-09-16 MKLA Łęczyca LDZ
74 KITA Patrycja 1999-02-02 MKLA Łęczyca LDZ
75 KLIMKIEWICZ Malwina 2001-12-30 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
76 KLIŚ Martyna 2002-10-11 MKLA Łęczyca LDZ
77 KOCEMBA Marta 2001-11-08 UKS Vis Skierniewice LDZ
78 KOCOŃ Małgorzata 2003-09-25 MKLA Łęczyca LDZ
79 KOŁATA Karolina 2000-03-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
80 KOŁODZIEJCZYK Klaudia 2001-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
81 KONDRAS Natalia 1999-05-11 MKLA Łęczyca LDZ
82 KOSIOR Marta 2000-08-01 UKS 55 Łódź LDZ
83 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
84 KOZAK Zuzanna 2001-09-28 KS Wisła Puławy LBE
85 KOZŁOWSKA Patrycja 2001-01-08 MKS Baszta Szamotuły WLP
86 KRAK Angelika 1997-02-19 BKL Bełchatów LDZ
87 KRAKOWIAK Klaudia 2001-05-11 UKS 55 Łódź LDZ
88 KRÓLAK Liliana 2001-12-08 AZS Łódź LDZ
89 KSYTA Izabela 2000-01-12 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
90 KUBASIK Aleksandra 2001-03-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
91 KUCHARSKA Sandra 1999-09-22 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
92 KUDELSKA Natalia 2001-03-12 UKS Vis Skierniewice LDZ
93 KULESZA Kalina 1999-07-04 UKS LA Basket Warszawa MAZ
94 KULPA Aleksandra 2003-06-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
95 KUNAT Aleksandra 2001-12-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
96 KUŃKA Marta 2002-05-26 UKS-MOS Opole OPL
97 KUPIŃSKA Patrycja 2002-03-15 LUKS Eurocentr Suchowola POD
98 KUROWSKA Zuzanna 2001-02-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
99 KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
100 KWIATKOWSKA Klaudia 2002-08-16 UKS 55 Łódź LDZ
101 LACH Aleksandra 2000-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
102 LANGER Wiktoria 2002-03-01 RKS Łódź LDZ
103 LESZCZYŃSKA Katarzyna 2001-04-19 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
104 LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 MLKL Płock MAZ
105 LIPSKA Ewelina 2001-03-28 KS Podlasie Białystok POD
106 LIS Ida 2000-01-02 BKL Bełchatów LDZ
107 ŁOBODZIŃSKA Maja 2003-11-30 AZS-AWF Gorzów LBU
108 MAJEWSKA Julia 2002-03-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
109 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
110 MATYJA Klaudia 1999-09-24 BKL Bełchatów LDZ
111 MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
112 MICHALCZYK Klaudia 2001-01-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
113 MIROWSKA Weronika 2003-02-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
114 MIZERSKA Nicola 2001-08-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
115 MIZIOŁEK Dominika 2002-01-01 UKS 55 Łódź LDZ
116 MOSZURA Aleksandra 2002-01-07 RKS Łódź LDZ
117 MOSZURA Julia 2002-01-07 RKS Łódź LDZ
118 MOTYL Katarzyna 2002-01-02 RKS Łódź LDZ
119 MROZIŃSKA Katarzyna 1998-02-10 MKLA Łęczyca LDZ
120 MURAWSKA Barbara 2001-02-22 AZS Łódź LDZ
121 MYJKOWSKA Julia 2002-03-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
122 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
123 NEIMAN Julia 2002-05-15 MKLA Łęczyca LDZ
124 NISZTOR Kinga 1996-07-26 MLKL Płock MAZ
125 NOWAK Aleksandra 2001-01-12 RKS Łódź LDZ
126 NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 RKS Łódź LDZ
127 OBRANIAK Patrycja 2002-09-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
128 OLCZYK Martyna 2000-01-26 MKLA Łęczyca LDZ
129 OŚCIŁOWSKA Kinga 2002-01-01 PG 4 Puławy LBE
130 OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 KS Resursa Zduńska Wola LDZ
131 PALUCH Katarzyna 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
132 PALUS Karolina 2002-01-01 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
133 PANASIUK Oliwia 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
134 PANCYLEJKO Natalia 2000-06-16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
135 PAWLAK Natalia 2003-07-26 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
136 PAWŁOWSKA Gabriela 1999-04-16 OKS Skra Warszawa MAZ
137 PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
138 PIERZCHAŁA Maja 2002-08-08 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
139 PIESIAK Weronika 2002-10-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
140 PIOTROWSKA Ewa 2000-02-22 AZS UMCS Lublin LBE
141 PISKORSKA Wiktoria 2002-03-01 MKLA Łęczyca LDZ
142 PŁACHTA Kamila 1999-04-03 RLTL ZTE Radom MAZ
143 PODEMSKA Gabriela 2000-03-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
144 PODSIADŁA Karolina 2000-07-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
145 POLINCEUSZ Emilia 2002-12-21 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
146 POTOCKA Martyna 2001-05-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
147 PRUŚ Małgorzata 1997-01-12 UKS SMS Warszawa MAZ
148 PUCHLIK Joanna 2000-10-15 LUKS Eurocentr Suchowola POD
149 RATAJCZAK Zofia 2000-07-11 MKS Baszta Szamotuły WLP
150 RECZULSKA Patrycja 2001-02-09 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
151 ROSIŃSKA Martyna 2002-02-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
152 RÓŻYCKA Klaudia 1999-08-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
153 RYDCZAK Martyna 2003-01-08 MKLA Łęczyca LDZ
154 RYDZ Aneta 1994-03-30 RLTL ZTE Radom MAZ
155 SIERADZKA Paulina 1999-11-10 MKLA Łęczyca LDZ
156 SIUDA Karolina 1999-06-15 MKLA Łęczyca LDZ
157 SKARŻYŃSKA Agata 2002-01-01 UKS 55 Łódź LDZ
158 SKONIECZKA Karolina 2002-01-01 niest. Łódź LDZ
159 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 OKS Skra Warszawa MAZ
160 SOBCZYK Alicja 2001-10-22 ZLKL Zielona Góra LBU
161 SOBIESZUK Julia 2002-10-26 RKS Łódź LDZ
162 SOBOLEWSKA Aleksandra 2001-01-01 niest. Białystok POD
163 SOCHA Natalia 2000-03-01 MKS Agros Chełm LBE
164 SOLIŃSKA Justyna 1999-05-18 MKLA Łęczyca LDZ
165 SOPUR Amelia 2002-05-14 MKS Zduńska Wola LDZ
166 STASIAK Justyna 2001-01-01 MKLA Łęczyca LDZ
167 STEFANIUK Weronika 2000-02-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
168 STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
169 STOŁEK Patrycja 2002-04-13 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
170 SURA Kornelia 2002-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
171 SWINIARSKA Gabryjela 1998-03-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
172 SZALKOWSKA Oliwia 2000-12-02 MKLA Łęczyca LDZ
173 SZCZUKO Urszula 2001-02-03 MKS Kusy Szczecin ZPO
174 SZKUDLAREK Julia 1999-02-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
175 SZKUDLAREK Nikola 2001-09-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
176 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 UKS 55 Łódź LDZ
177 SZYLER Klaudia 2001-11-06 LUKS Strzałków LDZ
178 SZYMAŃSKA Emilia 2003-01-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
179 ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 RKS Łódź LDZ
180 ŚWIĄTCZAK Oliwia 2001-01-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
181 TOMES Martyna 2001-11-11 MKLA Łęczyca LDZ
182 TROJANOWSKA Klaudia 2001-01-11 UKS Vis Skierniewice LDZ
183 TRZECIAK Kinga 2001-06-27 UMLKS START Wieruszów LDZ
184 WĘŻYK Kinga 1999-07-25 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
185 WIELIŃSKA Jagoda 2003-03-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
186 WILK Karolina 2000-05-16 RLTL ZTE Radom MAZ
187 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
188 WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
189 WŁOCHOWICZ Dominika 1998-03-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
190 WŁODARCZYK Kamila 2000-07-21 AZS Łódź LDZ
191 WOJTANOWSKA Martyna 2000-11-17 KS Komunalni Sanok PDK
192 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
193 WOLAK Wiktoria 2002-04-04 MULKS MOS Sieradz LDZ
194 WOLSKA Natalia 1999-01-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
195 WOLSKA Oliwia 2001-02-15 MKLA Łęczyca LDZ
196 WOSEK Zuzanna 2001-07-02 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
197 WOŹNIAK Ada 1997-08-19 RKS Łódź LDZ
198 WOŹNIAK Julia 2001-09-10 UKS 55 Łódź LDZ
199 WOŹNICKA Zuzanna 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
200 WRÓBLEWSKA Nikola 2001-05-29 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
201 WUDKIEWICZ Maria 2001-01-01 Gimnazjum 5 Suwałki POD
202 ZABŁOCKA Paulina 2003-10-26 MKLA Łęczyca LDZ
203 ZAKRZEWSKA Adrianna 2002-01-29 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
204 ZARĘBA Weronika 2001-12-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
205 ZAWADZKA Julia 2001-11-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
206 ZAWISZA Daria 2003-12-05 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
207 ZWOLIŃSKA Roksana 2000-02-07 UKS Vis Skierniewice LDZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14097714424133sekund