SZYMAŃSKI Krystian
2000-04-30
UKS Kusy Bukowno
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOŃCZYK Denis 2000-06-24 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
2 BAJEK Wiktor 1999-12-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
3 BAKAN Piotr 2000-01-18 KS Hanza Goleniów ZPO
4 BARCIK Jakub 2003-11-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
5 BASIŃSKI Eryk 2000-05-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
6 BEŁC Paweł 1999-03-07 MKS-MOSM Bytom SLK
7 BEŁTOWSKI Mateusz 1998-05-22 TS AKS Chorzów SLK
8 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
9 BIAŁEK Patryk 2001-02-22 MLUKS Tarnów MLP
10 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BIENIEK Michał 2002-02-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
12 BIERONSKI Nikodem 2001-03-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
13 BIGOS Marcin 2000-05-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
14 BIL Mateusz 2001-04-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
15 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
16 BODURKA Krzysztof 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
17 BOGUCKI Norbert 1999-10-30 ZLKL Zielona Góra LBU
18 BORKOWSKI Michał 2000-04-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
19 BRESZKA Dawid 2000-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
20 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
21 BUBAŁA Dawid 1997-10-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
22 BUDZIK Piotr 1992-11-20 KS AZS AWF Kraków MLP
23 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
24 BUKOWSKI Paweł 1999-03-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
25 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
26 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
27 BZDYL Mateusz 1997-04-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
28 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
29 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
30 CHMIELEWSKI Jakub 2000-03-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
31 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
32 CHOJECKI Przemysław 2002-03-29 MLUKS Tarnów MLP
33 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
34 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
35 CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
36 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
37 CZERWIŃSKI Krzysztof 2002-01-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
38 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
39 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
40 DRĄG Mateusz 1997-01-07 UKS Chromik Mysłowice SLK
41 DRYKA Filip 1999-06-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
42 DUDA Gabriel 1999-10-01 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
43 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
44 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
45 DYLONG Dawid 2003-04-23 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
46 DZIUK Kamil 1998-01-27 MKS-MOS Katowice SLK
47 FELTOWICZ Damian 1999-11-07 KS Podlasie Białystok POD
48 FELUŚ Michał 1997-11-17 WKS Wawel Kraków MLP
49 FORYŚ Maciej 2004-05-26 WKS Wawel Kraków MLP
50 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 WKS Wawel Kraków MLP
51 GABER Adam 1999-01-25 KKL Kielce SWK
52 GAIK Kamil 1997-02-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
53 GAJECKI Kacper 2000-08-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
54 GASEK Adrian 1999-11-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
55 GĄSIOREK-PAWLAK Marcin 2000-01-30 MKS MOS Wrocław DOL
56 GELLEN Mateusz 1999-01-11 MUKS SZS Cieszyn SLK
57 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
58 GIZICKI Szymon 2002-04-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
59 GŁAŻEWSKI Dariusz 2000-12-19 OKLA Ostrołęka MAZ
60 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
61 GOŁYŚ Dawid 1995-05-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
62 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
63 GRABOWSKI Karol 1989-06-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
64 GROBERSKI Michał 2000-06-10 MKL Szczecin ZPO
65 GROSICKI Wit 1999-08-03 MKS MOS Wrocław DOL
66 GRZYBCZYK Szymon 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
67 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
68 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS Dąb Suchy Las WLP
69 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
70 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
71 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
72 HARĘŻA Maciej 2001-11-15 MKS-MOS Katowice SLK
73 HOHMANN Daniel 1997-01-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
74 HOHMANN Sebastian 2000-01-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
75 IZYDOREK Michał 1999-07-24 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
76 JAGODZIŃSKI Kamil 2000-09-21 KKL Kielce SWK
77 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
78 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
79 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 LKS Fenix Słupsk POM
80 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
81 KAJDA Michael 2001-08-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
82 KALEMBKA Kamil 2000-08-21 MUKS ILKUS Olkusz MLP
83 KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 UKS Kusy Bukowno MLP
84 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
85 KANDORA Marek 2002-02-18 MKS-MOSM Bytom SLK
86 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
87 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
88 KARDAS Maciej 2000-01-27 WKS Wawel Kraków MLP
89 KASPRZYK Filip 2002-09-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
90 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
91 KAWCZAK Michał 1999-12-23 LKS Brzezina Osiek MLP
92 KICKI Mateusz 2000-02-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
93 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
94 KLEIN Oskar 2000-05-31 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
95 KLICH Mateusz 1995-04-02 IKS Olkusz MLP
96 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
97 KLIMEK Wojciech 2000-04-25 MKS-MOS Katowice SLK
98 KOKOSZKA Filip 2009-09-08 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
99 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
100 KOPACZ Aleksander 2000-08-22 MLUKS Tarnów MLP
101 KOPECKI Marcin 1999-06-19 LKS Zantyr Sztum POM
102 KOTULA Mateusz 2003-12-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
103 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
104 KRAKOWSKI Dawid 1999-11-05 KB MOSiR Jastrzębie SLK
105 KRAUZE Filip 1997-01-21 MKS-MOSM Bytom SLK
106 KRYWULT Szymon 1998-12-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
107 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
108 KRZYŻANEK Kacper 1999-11-25 MUKS SZS Cieszyn SLK
109 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
110 KUBICKI Kamil 1998-01-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
111 KUC Paweł 2005-06-25 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
112 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
113 KUDYK Samuel 2001-02-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
114 KULIŃSKI Szymon 2001-02-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
115 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
116 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
117 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
118 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
119 LECHOCKI Radosław 2002-07-19 UKS Kusy Bukowno MLP
120 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
121 LESIAK Kacper 2000-01-06 MLUKS Tarnów MLP
122 LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 MKS Gniezno WLP
123 LEWANDOWSKI Jakub 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
124 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
125 LIPIŃSKI Szymon 2002-03-21 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
126 LIZUREJ Kacper 2001-02-05 RMKS Rybnik SLK
127 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
128 LUDKIEWICZ Łukasz 1996-06-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
129 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
130 ŁAWECKI Adrian 1999-01-04 LLKS Osowa Sień LBU
131 ŁUCZKOWIEC Mirosław 2003-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
132 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
133 MADEJA Krzysztof 2002-07-15 MKS Tempo Kęty MLP
134 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
135 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
136 MARZEC Dominik 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
137 MICHALCEWICZ Michał 2000-06-07 KS AZS AWF Kraków MLP
138 MIELEWCZYK Bartłomiej 2000-02-23 MLKS Baszta Bytów POM
139 MIKOŁAJEK Arkadiusz 2000-11-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
140 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
141 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
142 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
143 MORĄG Piotr 2000-08-10 SKS Kusy Kraków MLP
144 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
145 MOSKAL Radosław 2001-02-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
146 MOSKWA Mateusz 1999-12-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
147 NALEPA Jakub 2002-09-24 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
148 NOWAK Jakub 2003-09-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
149 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
150 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
151 NYTKO Patryk 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
152 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
153 OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
154 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
155 PALIGA Krzysztof 2000-02-14 MKS Piast Głogów DOL
156 PANEK Maciej 2000-02-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
157 PAWELCZAK Karol 2000-01-20 MKS MOS Wrocław DOL
158 PIĄTEK Mikołaj 1999-06-30 UKS Olimpia Zabrze SLK
159 PIECZARA Jakub 2000-03-28 KS Energetyk Jaworzno SLK
160 PLAWGO Jacek 1999-09-18 MKS Truso Elbląg WMZ
161 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
162 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
163 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
164 PONISZ Jakub 2002-10-04 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
165 POPCZYK Aleksander 1998-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
166 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
167 PROKOPIUK Marcel 1999-06-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
168 PRZEŹDZIK Hubert 2000-10-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
169 PUCHALSKI Aleksander 2001-03-29 KKB MOSiR Krosno PDK
170 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
171 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
172 RAJPOLD Arkadiusz 1999-05-07 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
173 RESZKA Rafał 1999-06-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
174 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
175 RUDEK Dominik 2000-06-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
176 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
177 RUDZIŃSKI Jakub 1999-01-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
178 RUTKOWSKI Piotr 2002-01-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
179 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
180 SCHNEIDER Mateusz 1999-08-09 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
181 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
182 SEPIAŁ Remigiusz 2000-01-11 KS AZS AWF Kraków MLP
183 SETLA Mateusz 1998-01-12 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
184 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
185 SIKORA Sebastian 2002-08-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
186 SITARSKI Oliwier 2005-07-28 UKS Kusy Bukowno MLP
187 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
188 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 KS SMS Szklarska Poręba DOL
189 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
190 SKOWROŃSKI Mikołaj 2001-09-03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
191 SŁOTA Paweł 2003-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
192 SMÓŁKA Wojciech 2000-01-19 UKS Gminy Brzeszcze MLP
193 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
194 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
195 SOWIŃSKI Kacper 1999-03-24 SKS Kusy Kraków MLP
196 STACH Mateusz 2000-10-21 LKS Kłos Olkusz MLP
197 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
198 STOLARSKI Jakub 2000-06-10 LUKS Strzałków LDZ
199 STRZOP Adrian 2001-09-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
200 SULIGA Marcel 2000-08-11 CKS Budowlani Częstochowa SLK
201 SUŁEK Mateusz 2005-01-01 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
202 SURMA Dawid 2001-01-10 MKS-MOS Katowice SLK
203 SWALSKI Kamil 2001-01-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
204 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
205 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
206 SZCZYGIEŁ Sebastian 2003-09-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
207 SZYMAŃSKI Adam 1997-01-06 MKS-MOS Katowice SLK
208 SZYMAŃSKI Dominik 1999-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
209 SZYMAŃSKI Krystian 1999-09-27 PLKS Gwda Piła WLP
210 SZYMAŃSKI Piotr 2000-10-17 MKS-MOS Katowice SLK
211 SZYMCZAK Ariel 2001-04-08 UKS Czwórka Żory SLK
212 SZYMCZAK Bartłomiej 1999-04-12 MKS Piast Głogów DOL
213 SZYMCZYK Kacper 2000-12-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
214 ŚLĘZAK Sebastian 2003-08-23 MKS Stal Nowa Dęba PDK
215 ŚLIWIŃSKI Oskar 1999-07-11 KS AZS AWF Kraków MLP
216 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
217 ŚWIADEK Michał 1994-03-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
218 ŚWIĄTEK Bartłomiej 2000-01-19 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
219 ŚWIĘDRYCH Daniel 2001-07-20 MLUKS Tarnów MLP
220 TABOR Dominik 1995-04-24 WKS Wawel Kraków MLP
221 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
222 TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
223 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
224 TOMASZEWICZ Michał 1999-02-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
225 TWOREK Damian 2000-05-01 MKS-MOSM Bytom SLK
226 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
227 URBANEK Łukasz 2003-07-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
228 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
229 WALCZAK Sebastian 2001-11-02 LUKS Zabrzeg SLK
230 WALOTEK Artur 1999-02-22 AZS-AWF Katowice SLK
231 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
232 WDOWIAK Dominik 2000-09-12 MKS Stal Nowa Dęba PDK
233 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 niestowarzyszony POL
234 WIATER Michał 1999-03-11 KS Agros Zamość LBE
235 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
236 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
237 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
238 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
239 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
240 WIECZOREK Michał 1999-02-12 LKS Koluszki LDZ
241 WIEJA Jonasz 2000-08-09 UKS Achilles Leszno WLP
242 WIRKUS Kacper 2000-01-01 UKS Wiking Rychnowy POM
243 WIŚNIEWSKI Daniel 2000-07-21 LKS Kłos Olkusz MLP
244 WŁOCH Andrzej 1995-07-01 KB MOSiR Jastrzębie SLK
245 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
246 WOJTACHA Adrian 1997-01-24 KS Olkusz MLP
247 WOJTYŁA Wojciech 2001-09-14 LKS Pogórze Skoczów SLK
248 WOLENDER Jakub 2000-11-21 RAZ Szczecin ZPO
249 WOŹNIAK Kamil 1999-10-08 UKS Kobylanka MLP
250 WOŹNIAK Oskar 1999-11-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
251 WÓJCIK Mateusz 2001-09-27 ULKS Technik Trzcinica PDK
252 WRÓBEL Daniel 1999-06-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
253 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
254 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
255 WRÓBEL Michał 2002-03-04 UKS Czwórka Żory SLK
256 ZACHŁOD Dawid 2000-03-30 TS AKS Chorzów SLK
257 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
258 ZAGÓRSKI Kacper 2005-02-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
259 ZAJĄC Bartosz 1993-02-12 KS AZS AWF Kraków MLP
260 ZAJĄC Szymon 2002-09-24 UKS Trójka Mikołów SLK
261 ZAKRZEWSKI Jakub 2000-07-28 KS Hanza Goleniów ZPO
262 ZASADA Mikołaj 2000-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
263 ZASTAWNY Łukasz 2003-08-31 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
264 ZAWIŁA Adam 1999-06-14 WKS Wawel Kraków MLP
265 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 UKS Kobylanka MLP
266 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
267 ZIELIŃSKI Radosław 1999-08-08 ULKS Lipinki MLP
268 ZIĘBA Jakub 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
269 ZIĘTARSKI Filip 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
270 ŻYCHOWICZ Szymon 2001-07-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
271 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 KKS Victoria Stalowa Wola PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.1515519618988sekund