GOLA Marlena
1998-06-08
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kinga 1999-09-17 OKLA Ostrołęka MAZ
2 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
3 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
4 BASA Martyna 1996-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
5 BASIŃSKA Kinga 1998-02-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
6 BEDNAREK Monika 1999-05-24 WLKS Wrocław DOL
7 BERCZYŃSKA Paulina 1997-02-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
8 BŁASZKOWSKA Anna 1992-06-26 MKL Toruń KPO
9 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
10 BRECZKO Magdalena 1997-07-08 KS Podlasie Białystok POD
11 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
12 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
13 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
14 BUTKIEWICZ Elwira 2000-01-12 KS Podlasie Białystok POD
15 CHALECKA Laura 1999-03-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
16 CHAŁUBIŃSKA Justyna 1997-09-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
17 CHMIELEWSKA Agnieszka 1998-06-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
18 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
19 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
20 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
21 CZĘSZ Weronika 1996-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
22 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
23 DERYŁO Aleksandra 1997-09-01 KS Agros Zamość LBE
24 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
25 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
26 DOBEK Anna 1996-06-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
27 DRYJA Marta 1991-05-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
28 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 OKS Skra Warszawa MAZ
29 EJZEMBERG Victoria 2000-08-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
30 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
31 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
32 GAWZA Marta 1998-10-26 LKS Sprinter Siemiatycze POD
33 GŁUPCZYK Karolina 1998-05-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
34 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
35 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
37 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
38 GRYK Aleksandra 1997-06-16 KS Podlasie Białystok POD
39 GRZYB Wiktoria 1997-10-14 MKL Szczecin ZPO
40 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
41 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
42 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
43 JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
44 JANKOWSKA Barbara 1994-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
45 JANOWICZ Joanna 1999-12-15 KS Podlasie Białystok POD
46 JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
47 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
48 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
49 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
50 KASJANOWICZ Sylwia 1993-04-28 SKLA Sopot POM
51 KASPERKIEWICZ Karolina 1998-08-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
52 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
53 KISIEL Ayla 1992-06-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
54 KŁODAWSKA Karina 1996-08-22 AZS Łódź LDZ
55 KOLENDA Dominika 2002-12-26 KS Podlasie Białystok POD
56 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
57 KONOPKO Klaudia 1992-02-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
58 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL ZTE Radom MAZ
59 KOWALSKA Małgorzata 1998-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
60 KOZAR Roksana 2004-03-04 KS Parkiet Hajnówka POD
61 KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
62 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 OKS Skra Warszawa MAZ
63 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
64 KURZ Daria 1997-02-23 AZS Łódź LDZ
65 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
66 LASZKOWSKA Angelika 2000-08-31 LUKS Hańcza Suwałki POD
67 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
68 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
69 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS Podlasie Białystok POD
70 MALINOWSKA Magda 1992-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
71 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
72 MAŁKOWSKA Paulina 1997-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
73 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
74 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
75 MARTUS Weronika 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
76 MECH Gabriela 2000-08-04 MKS Agros Chełm LBE
77 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
78 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
79 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 MKS Żywiec SLK
80 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
81 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
82 MLECZEK Klaudyna 1997-11-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
83 MOJSA Marlena 1995-01-01 KS Podlasie Białystok POD
84 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
85 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
86 MRÓZ Katarzyna Weronika 1998-10-28 KS Agros Zamość LBE
87 NAWROCKA Marta 1998-05-28 AZS Łódź LDZ
88 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
89 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
90 OLEWIECKA Aleksandra 2000-11-16 OKLA Ostrołęka MAZ
91 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
92 ORYSIAK Aleksandra 1998-11-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
93 OSIPAK Izabela 2002-02-20 LKS Sprinter Siemiatycze POD
94 PAKOS Nina 1995-04-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
95 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
96 PANAŚ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
97 PETNIUNAS Wiktoria 2002-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
98 PETRYK Justyna 1998-06-03 KS Agros Zamość LBE
99 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
100 PIĘTKA Monika 2000-05-21 UKS Czwórka Białystok POD
101 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
102 PIOTROWSKA Joanna 1995-09-28 KS Podlasie Białystok POD
103 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
104 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
105 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
106 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
107 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
108 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
109 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
110 PTAK Ewelina 1987-03-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
111 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 WLKS Wrocław DOL
112 RAJKO Karolina 1999-06-09 MLKS Agros Żary LBU
113 ROSZKOWSKA Paulina 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
114 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
115 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
116 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
117 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
118 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
119 SOCHAJ Izabela 1997-02-19 KS Agros Zamość LBE
120 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
121 SOWA Aleksandra 1998-04-24 KS Agros Zamość LBE
122 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 MKS-MOSM Bytom SLK
123 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
124 SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
125 SUROWIECKA Justyna 1998-01-27 LUKS Zabrzeg SLK
126 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
127 SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
128 SZCZEPAŃSKA Katarzyna 1996-05-26 LKS Polkowice DOL
129 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
130 SZECHNIUK Natalia 2000-01-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
131 SZKODA Dominika 1999-04-04 LKS Lubusz Słubice LBU
132 SZKUDLAR Klaudia 1999-08-06 MKS Hermes Gryfino ZPO
133 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
134 SZUMAN Laura 1998-01-30 ZLKL Zielona Góra LBU
135 SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 MKS Juvenia Białystok POD
136 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
137 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
138 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
139 TOMASZYCKA Iga 1998-09-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
140 TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
141 TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
142 TUR Magda 1993-06-08 AZS UMCS Lublin LBE
143 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
144 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
145 WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
146 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
147 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 OKS Skra Warszawa MAZ
148 WOLAK Adrianna 1997-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
149 WOTA Gaja 1998-09-04 KS AZS AWF Kraków MLP
150 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
151 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
152 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
153 WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
154 WYRZYŃSKA Patrycja 1998-02-03 LKS Górnik Wałbrzych DOL
155 ZAGÓRSKA Patrycja 2001-07-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
156 ZIMNY Antonina 1999-06-30 MKS Baszta Szamotuły WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14482879638672sekund