KOS Katarzyna
2001-06-12
MKS Tempo Kęty
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
2 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
3 BAŁŁA Dominika 1999-04-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
6 BARAN Wiktoria 2000-11-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
7 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
8 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
9 BARAŃSKA Vanessa 2002-10-27 MUKS Kadet Rawicz WLP
10 BˇBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
12 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
13 BERKOWICZ Olga 2001-06-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
14 BĘBENEK Tatiana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
15 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
16 BIBRZYCKA Zofia 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
17 BIELSKA Emilia 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
18 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
19 BIERNACKA Julia 2002-01-11 GKS Wilga Garwolin MAZ
20 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
21 BIES Sandra 2000-01-03 LKS Brzezina Osiek MLP
22 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
23 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
24 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
25 BOGIŃCZUK Julia 1998-06-06 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
26 BOROWIECKA Julia 2001-03-14 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
27 BRAMBERGER Paulina 2002-05-19 TL ROW Rybnik SLK
28 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
29 BROŻEK Dominika 2004-08-14 MLUKS Tarnów MLP
30 BUGLA Martyna 2000-03-22 RMKS Rybnik SLK
31 BUJOK Danuta 1988-03-26 KS AZS AWF Kraków MLP
32 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
33 BURMER Aleksandra 2006-10-28 MOSM Tychy SLK
34 BYSTROŃ Aleksandra 2004-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
35 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
36 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
37 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
38 CIELUCH Kinga 2002-06-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
39 CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 KKL Kielce SWK
40 CZADER Anna 1999-03-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
41 CZECH Natalia 2002-07-02 MLKS Agros Żary LBU
42 DˇBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
43 DEC Hanna 2004-05-18 UKS Trójka Mikołów SLK
44 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
45 DĘBIAK Klaudia 2001-01-14 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
46 DOMAGAŁA Agnieszka 2001-09-30 KKL Kielce SWK
47 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
48 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
49 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
50 DUC Małgorzata 2003-02-27 MKS Żywiec SLK
51 DUDA Julia 2004-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
52 DURLAK Ewa 2000-12-24 UKS Maraton Sękowa MLP
53 DWORAK Anna 1998-03-06 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
54 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
55 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
56 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
57 FIEDEŃ Kinga 2003-03-10 LKS Pszczyna SLK
58 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 UKS Otrębusy MAZ
59 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
60 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
61 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
62 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
63 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
64 FOREMNIK Jowita 2002-06-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
65 FROŃ Katarzyna 2002-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
66 GAJ Aleksandra 1999-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
67 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
68 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
69 GARBACZ Gaia 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
70 GATNARCZYK Paulina 2004-03-18 RMKS Rybnik SLK
71 GAWLIK Oliwia 1999-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
72 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
73 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
74 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
75 GĘBSKA Weronika 2000-01-01 MKS Żywiec SLK
76 GIEŁBAGA Justyna 1992-04-05 KS AZS AWF Kraków MLP
77 GIEMZA Wiktoria 2001-05-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
78 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
79 GOIK Kinga 2001-01-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
80 GOŁĘBIEWSKA Natalia 2004-10-28 AZS-AWF Katowice SLK
81 GOZDOWSKA Kamila 2000-06-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
82 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
83 GRˇDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
84 GREŃ Joanna 2000-01-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
85 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
86 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
87 GRYBO¦ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
88 GRYBO¦ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
89 GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 BKL Bełchatów LDZ
90 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
91 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
92 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
93 HERMAN Natalia 2000-01-01 MUKS SZS Cieszyn SLK
94 HNATYSZYN Małgorzata 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
95 HYJEK Katarzyna 1990-03-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
96 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
97 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
98 JANECKA Joanna 2003-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
99 JANIEC Eryka 2001-06-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
100 JANKOSZ Anna 2001-02-03 MLUKS Tarnów MLP
101 JA¦KO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
102 KABAŁA Aleksandra 2003-01-06 KKL Kielce SWK
103 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
104 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
105 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
106 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
107 KANIA Wiktoria 2003-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
108 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
109 KARATYSZ Maja 2004-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
110 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
111 KAROLCZYK Patrycja 1999-01-17 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
112 KARPF Magdalena 2000-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
113 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
114 KAWECKA Agata 2000-04-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
115 KA¬MIERCZAK Magda 2002-01-23 UKS Czwórka Żory SLK
116 KĘPA Alicja 2001-05-11 WKS Wawel Kraków MLP
117 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
118 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
119 KLEKOTKO Gloria 2001-10-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
120 KLUJ Karolina 2004-07-07 UKS Trójka Mikołów SLK
121 KOCIELIŃSKA Mariola 2002-06-01 KKL Kielce SWK
122 KOCKA Weronika 2000-05-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
123 KOKOSZKA Karolina 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
124 KOŁA¦ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
125 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
126 KOŁODZIEJCZYK Paulina 2001-12-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
127 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
128 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
129 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
130 KORCZYK Katarzyna 2003-01-02 ULKS Bielgim Bielany MLP
131 KORDEK Sara 2001-02-01 MKS-MOS Katowice SLK
132 KOREPTA Ksenia 2001-02-17 TS AKS Chorzów SLK
133 KOTORC Daria 1998-08-08 MUKS SZS Cieszyn SLK
134 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
135 KOWAL Weronika 2002-03-02 LUKS Zabrzeg SLK
136 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
137 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
138 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
139 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
140 KOWALSKA Natalia 1999-03-21 UKS Kobylanka MLP
141 KOWALSKA Sandra 2000-03-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
142 KOWALSKA Weronika 1999-07-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
143 KOZIOŁ Patrycja 2002-10-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
144 KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
145 KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
146 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
147 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
148 KRAWCZYK Aleksandra 1998-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
149 KRAWCZYK Emilia 2003-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
150 KRAWCZYK Oliwia 2004-09-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
151 KRYŃSKA Lena 1999-06-30 MOSM Tychy SLK
152 KRZANOWSKA Julia 2003-01-01 MKS Żywiec SLK
153 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
154 KRZEMIŃSKA Sandra 2002-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
155 KUBACKA Aleksandra 1999-11-26 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
156 KUBAN Anna 2002-03-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
157 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
158 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
159 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
160 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
161 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
162 KULKA Kinga 1996-03-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
163 KURDZIEL Amelia 2003-07-31 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
164 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
165 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
166 KU¦ Klaudia 2001-01-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
167 KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
168 KWIATKOWSKA Marta 1990-03-26 WKS Wawel Kraków MLP
169 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
170 LALAK Aleksandra 2004-09-21 KS Wisła Puławy LBE
171 LASKO¦ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
172 LASOŃ Emilia 2002-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
173 LEGIERSKA Alicja 2001-01-01 UKS Junior Kamesznica SLK
174 LENDZIK Emilia 2004-05-19 TS AKS Chorzów SLK
175 LEPA Klaudia 1999-04-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
176 LIBERDA Zuzanna 2002-12-25 MKS Rabka-Zdrój MLP
177 LIPKA Barbara 2000-11-12 MUKS SZS Cieszyn SLK
178 LIS Ida 2000-01-02 BKL Bełchatów LDZ
179 LIS Milena 1999-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
180 LISIAK Zuzanna 1999-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
181 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
182 LUDYNIA Olga 1996-07-12 TL ROW Rybnik SLK
183 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
184 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
185 ŁANIK Zuzanna 2001-09-03 MOSM Tychy SLK
186 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
187 ŁAWNICZAK Roksana 2001-10-17 MKS-MOS Katowice SLK
188 ŁUKASZ Maria 2000-02-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
189 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
190 ŁYSZKIEWICZ Klaudia 2001-08-17 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
191 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
192 MACHOWICZ Agnieszka 2001-01-18 MKS Iskra Pszczyna SLK
193 MAJCHROWICZ Aleksandra 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
194 MAJEWSKA Sandra 2001-10-22 niest. Katowice SLK
195 MAJKA Milena 2003-06-23 MLUKS Tarnów MLP
196 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
197 MAKUŁA Weronika 2002-07-22 SKS Kusy Kraków MLP
198 MALEC Karolina 2000-03-09 UKS Trójka Sandomierz SWK
199 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
200 MANN Kinga 2001-12-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
201 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
202 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
203 MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce SWK
204 MAZGAJ Sylwia 2001-01-02 MKS Tempo Kęty MLP
205 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
206 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
207 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
208 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
209 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 MKS Żywiec SLK
210 MIKRUT Weronika 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
211 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
212 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
213 MI¦ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
214 MITEK Justyna 2000-04-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
215 MORˇG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
216 MORˇG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
217 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
218 MUSZYŃSKA Kinga 2003-01-27 MKS Agros Chełm LBE
219 MUZYK Natalia 2001-01-10 LKS Kłos Olkusz MLP
220 MYRCIK Martyna 2001-09-18 AZS-AWF Katowice SLK
221 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
222 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
223 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
224 NIEPALA Natalia 2001-06-19 LUKS Podium Kup OPL
225 NOWAK Martyna 2003-06-19 AZS-AWF Katowice SLK
226 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
227 NOWAK Zuzanna 2002-04-01 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
228 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
229 OCHNIO Nina 2001-03-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
230 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
231 OLSZEWSKA Katarzyna 1999-05-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
232 OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 MKS Durasan Płońsk MAZ
233 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
234 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
235 OSTROWSKA Justyna 1990-07-16 KS AZS AWF Kraków MLP
236 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
237 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
238 OZIMEK Julia 2002-02-10 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
239 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
240 PAŁOSZ Klaudia 2001-05-14 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
241 PASTOR Agnieszka 1998-07-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
242 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
243 PAZERA Wiktoria 2002-05-19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
244 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
245 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
246 PEŁKA Zuzanna 2000-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
247 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
248 PIˇTEK Anna 2002-04-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
249 PIERCHAŁA Paulina 2002-03-14 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
250 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
251 PIETRYGA Aleksandra 2004-05-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
252 PIWOWARSKA Aleksandra 2003-01-02 LKS Kłos Olkusz MLP
253 PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 AZS-AWF Katowice SLK
254 PŁONKA Patrycja 1998-06-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
255 PNIACZEK Martyna 2002-07-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
256 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
257 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
258 POLEROWICZ Ada 2002-08-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
259 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
260 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
261 POSZWA Klaudia 2000-11-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
262 POSZWA Patrycja 2000-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
263 PRYCIUK Weronika 2001-01-31 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
264 PTAK Karolina 2001-04-03 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
265 PTAK Magdalena 1999-05-27 UKS Kobylanka MLP
266 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
267 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
268 RACHEL Patrycja 2001-09-23 UKS Maraton Sękowa MLP
269 REPA Kamila 1999-11-23 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
270 RESEL Martyna 2003-06-02 LUKS Strzałków LDZ
271 RODZOS Dominika 2003-06-03 KS Wisła Puławy LBE
272 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
273 ROLSKA Barbara 2001-11-06 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
274 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
275 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
276 RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 KL Bałtyk Koszalin ZPO
277 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
278 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
279 RY¦ Urszula 2001-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
280 RZˇD Olimpia 1998-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
281 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
282 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
283 SAWICKA Aleksandra 2000-07-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
284 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
285 SEWERYN Natalia 1997-11-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
286 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
287 SIELSKA Alicja 2003-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
288 SIKOŃ Adrianna 2001-03-08 MLUKS Tarnów MLP
289 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
290 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
291 SKOWRON Aleksandra 2001-05-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
292 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
293 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
294 SMAZA Weronika 2004-08-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
295 SMYŁA Zofia 1996-05-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
296 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
297 SOBIERAJ Agnieszka 2000-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
298 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
299 SOBÓR Wiktoria 2001-04-02 GKS Piast Gliwice SLK
300 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
301 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
302 SOWIŃSKA Katarzyna 2005-10-12 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
303 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
304 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
305 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
306 STANISŁAWSKA Kinga 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
307 STANISZEWSKA Joanna 1999-03-17 WKS Wawel Kraków MLP
308 STANUCH Dominika 2001-04-21 UKS Maraton Sękowa MLP
309 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
310 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 MKS-MOSM Bytom SLK
311 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 AZS-AWF Katowice SLK
312 STOBIERSKA Julia 2003-06-15 LKS Stal Mielec PDK
313 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin O¶więcim MLP
314 STRZELEC Martyna 2003-02-04 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
315 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
316 STYRCZ Anna 1982-04-17 KS AZS AWF Kraków MLP
317 SURÓWKA Magda 2002-03-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
318 SZAREK Oliwia 2002-01-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
319 SZCZYPKA Magdalena 1999-08-28 MUKS SZS Cieszyn SLK
320 SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 MKS-MOSM Bytom SLK
321 SZEWCZYK Klaudia 2000-02-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
322 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
323 SZKOP Wioletta 2001-02-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
324 SZKUDLAREK Julia 1999-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
325 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
326 SZŁAPA Weronika 2001-06-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
327 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
328 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
329 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
330 SZYMURA Natalia 1999-05-23 RMKS Rybnik SLK
331 ¦LIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
332 ¦LUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
333 ¦LUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
334 ¦WIˇTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
335 ¦WIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
336 TABOR Maja 2002-03-31 UKS Budowlani Nowy S±cz MLP
337 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
338 TARSA Natalia 2000-05-06 ULKS Lipinki MLP
339 TATARA Angelika 2002-04-30 MKS-MOS Katowice SLK
340 TŁUSTOWSKA Anna 2000-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
341 TOKARCZYK Oliwia 2003-05-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
342 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
343 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
344 TOMASZEWSKA Natalia 2004-09-30 KKL Kielce SWK
345 TOMES Martyna 2001-11-11 MKLA Łęczyca LDZ
346 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
347 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
348 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
349 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
350 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
351 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
352 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
353 UJEK Oliwia 2001-02-24 TL ROW Rybnik SLK
354 ULANOWSKA Julia 2004-05-21 KS Wisła Puławy LBE
355 ULIASZ Jolanta 2001-01-25 KKB MOSiR Krosno PDK
356 URBAŃCZYK Natalia 2001-11-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
357 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
358 WALU¦ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
359 WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 TL ROW Rybnik SLK
360 WˇSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
361 WICHA Oliwia 2004-04-01 KS Wisła Puławy LBE
362 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
363 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
364 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
365 WIELIŃSKA Natalia 2001-07-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
366 WITKOWSKA Natalia 1998-06-03 KS Wisła Puławy LBE
367 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
368 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
369 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
370 WO¦ Aleksandra 2001-01-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
371 WOTA Gaja 1998-09-04 niestowarzyszona POL
372 WO¬NIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
373 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
374 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
375 WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
376 WRZESZCZ Kinga 2000-01-01 Gimnazjum 14 Bielsko-Biała SLK
377 WRZESZCZ Magdalena 2000-03-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
378 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
379 WYSOCZYŃSKA Magdalena 1997-06-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
380 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
381 ZACNY Weronika 2005-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
382 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
383 ZARZYCKA Patrycja 2001-10-21 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
384 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
385 ZATOR Kinga 2001-05-29 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
386 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
387 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
388 ZAWIŁA Karolina 1986-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
389 ZBYLUT Natalia 2000-08-29 SKS Kusy Kraków MLP
390 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
391 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
392 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
393 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
394 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.55323004722595sekund