KOWALSKA Julia
2001-06-25
MKS Tempo Kęty
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Wiktoria 2001-06-22 KS AZS AWF Kraków MLP
2 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
3 BAŁŁA Dominika 1999-04-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
6 BARAN Wiktoria 2000-11-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
7 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
8 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
11 BIENIA Zuzanna 2001-07-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
12 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
13 BIES Sandra 2000-01-03 LKS Brzezina Osiek MLP
14 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
15 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
16 BUJOK Danuta 1988-03-26 KS AZS AWF Kraków MLP
17 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
18 BYSTROŃ Aleksandra 2004-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
19 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
20 CHACIŃSKA Sandra 2001-09-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
21 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
22 CIELUCH Kinga 2002-06-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
23 DĘBSKA Ilona 2002-05-07 UKS Sokół Zator MLP
24 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
25 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
26 DURLAK Ewa 2000-12-24 UKS Maraton Sękowa MLP
27 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
28 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
29 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
30 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
31 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
32 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
33 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
34 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
35 GAWLIK Oliwia 1999-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
36 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
37 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
38 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
39 GOŁUSZKA Patrycja 2001-01-04 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
40 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
41 GRYBOŚ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
42 GRYBOŚ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
43 GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 BKL Bełchatów LDZ
44 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
45 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
46 JAŚKO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
47 KACPEREK Wiktoria 2003-01-14 SKS Kusy Kraków MLP
48 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
49 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
50 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
51 KANTYKA Marzena 2001-03-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
52 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
53 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
54 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
55 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
56 KOŁODZIEJCZYK Paulina 2001-12-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
57 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
58 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
59 KORCZYK Katarzyna 2003-01-02 ULKS Bielgim Bielany MLP
60 KORDEK Sara 2001-02-01 MKS-MOS Katowice SLK
61 KOREPTA Ksenia 2001-02-17 TS AKS Chorzów SLK
62 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
63 KOWALSKA Natalia 1999-03-21 UKS Kobylanka MLP
64 KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
65 KRAWCZYK Emilia 2003-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
66 KRAWCZYK Oliwia 2004-09-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
67 KRZEMIŃSKA Sandra 2002-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
68 KUBACKA Aleksandra 1999-11-26 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
69 KUBAN Anna 2002-03-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
70 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
71 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
72 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
73 KULKA Kinga 1996-03-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
74 KURA Weronika 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
75 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
76 KWAŚNY Daria 2001-10-28 TS AKS Chorzów SLK
77 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
78 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
79 LIBERDA Zuzanna 2002-12-25 MKS Rabka-Zdrój MLP
80 LIS Ida 2000-01-02 BKL Bełchatów LDZ
81 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
82 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
83 ŁUKASZ Maria 2000-02-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
84 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
85 MAJCHROWICZ Aleksandra 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
86 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
87 MAKUŁA Weronika 2002-07-22 SKS Kusy Kraków MLP
88 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
89 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
90 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
91 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
92 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
93 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
94 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
95 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
96 MUZYK Natalia 2001-01-10 LKS Kłos Olkusz MLP
97 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
98 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
99 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
100 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
101 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
102 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
103 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
104 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
105 PAŁOSZ Klaudia 2001-05-14 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
106 PASTOR Agnieszka 1998-07-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
107 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
108 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
109 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
110 PIĄTKOWSKA Kamila 2004-01-01 TS AKS Chorzów SLK
111 PIECHNIK Karolina 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
112 PIERCHAŁA Paulina 2002-03-14 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
113 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
114 PNIACZEK Martyna 2002-07-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
115 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
116 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
117 PTAK Karolina 2001-04-03 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
118 PTAK Magdalena 1999-05-27 UKS Kobylanka MLP
119 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
120 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
121 RACHEL Patrycja 2001-09-23 UKS Maraton Sękowa MLP
122 RATAJ Małgorzata 2002-04-27 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
123 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
124 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
125 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
126 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
127 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
128 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
129 SKOWRON Aleksandra 2001-05-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
130 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
131 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
132 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
133 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
134 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
135 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
136 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
137 STANISZEWSKA Joanna 1999-03-17 WKS Wawel Kraków MLP
138 STANUCH Dominika 2001-04-21 UKS Maraton Sękowa MLP
139 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
140 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
141 STEC Julia 2000-06-02 MOSM Tychy SLK
142 STRZELCZYK Karolina 1999-03-11 SKS Kusy Kraków MLP
143 SZAREK Oliwia 2002-01-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
144 SZCZEPAŃSKA Iga 2003-02-02 MUKS SZS Cieszyn SLK
145 SZCZYPKA Magdalena 1999-08-28 MUKS SZS Cieszyn SLK
146 SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 MKS-MOSM Bytom SLK
147 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
148 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
149 SZŁAPA Weronika 2001-06-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
150 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
151 SZYLER Klaudia 2001-11-06 LUKS Strzałków LDZ
152 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
153 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
154 ŚWIĄTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
155 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
156 TŁUSTOWSKA Anna 2000-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
157 TOKARCZYK Oliwia 2003-05-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
158 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
159 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
160 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
161 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
162 TURKOWSKA Alicja 2001-12-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
163 WALUŚ Karolina 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
164 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
165 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
166 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
167 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
168 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
169 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
170 WOTA Gaja 1998-09-04 KS AZS AWF Kraków MLP
171 WOŹNIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
172 WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 BKL Bełchatów LDZ
173 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
174 WRZASK Oliwia 2001-01-15 MUKS ILKUS Olkusz MLP
175 ZAJĄC Agnieszka 2003-01-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
176 ZARZYCKA Patrycja 2001-10-21 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
177 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
178 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
179 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
180 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.10862517356873sekund