CZARNECKI Łukasz
2000-01-07
GZSN START Gorzów Wlkp.
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BENDJELLOUL Reyane
2003-03-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BISKUP Filip
2005-05-05
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BOJARSKI Aleksander
2008-12-08
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CHUDZIK Sebastian
2000-04-24
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CIUKSZA Krzysztof
1997-11-29
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CIURZYŃSKI Mateusz
2004-04-02
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CZUDEK Mateusz
1993-10-19
IKS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DERUS Michał
1990-09-21
TZSN Start Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DOBIECKI Kamil
2004-04-20
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DOBOSZYŃSKI Grzegorz
1970-11-20
BZSR Start Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DOBRZAŃSKI Artur
2008-11-18
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DUDZIK Artur
1986-01-16
SSN Start Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DZIEDZIC Wojciech
2009-02-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
FRANCUG Oskar
2002-03-13
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
FRANKOWSKI Kacper
2008-12-31
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GLIWIŃSKI Maciej
1972-08-30
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GÓRSKI Marcin
1984-10-07
IKS Atak Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GRZESZKOWIAK Dawid
2000-01-23
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
HOROSZKIEWICZ Antoni
2008-10-21
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
HUCULAK Mateusz
2008-11-06
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
JANKOWIAK Marcin
2000-01-01
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
JURGIELEWICZ Krzysztof
2000-02-17
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
JUSZCZYK Oskar
2007-02-07
LKS Gol-Start Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KAMIŃSKI Marcin
1999-09-22
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KARCZEWSKI Dylan
2006-04-14
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KAROLAK Łukasz
2004-06-25
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KĘSICKI Maciej
1994-02-16
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KŁOSZEWSKI Kamil
1999-04-06
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KORCZAK Mateusz
2002-01-01
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KOŚCIELNIAK Marek
2006-02-16
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KOTERWA Aleks
2000-06-12
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KOTKOWSKI Michał
1998-12-08
SSR Start Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KOZINA Filip
2002-06-07
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KSIĄŻEK Jakub
2006-08-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KUJAWA Dawid
2009-06-25
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KUZIEMKA Michał
2009-01-19
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
LEWKOWICZ Bartosz
2008-04-29
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
LEWKOWICZ Wojciech
2004-02-26
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
MADZIA Mirosław
1979-10-25
BZSR Start Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
MAGNUCKI Szymon
1996-11-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
MAJDA Tomasz
2007-07-26
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
MAŃKA Stanisław
2001-01-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
MAZURCZYK Michał
2000-01-03
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
MICHALSKI Mateusz
1987-08-29
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
MIROSŁAW Jakub
2000-08-08
WZSN Start Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
MIŚ Edward
1947-12-19
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MOLĘDA Dariusz
1989-09-26
WSSiRN Start Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MORAWSKI Michał
2005-01-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
OGRABEK Michał
1995-05-19
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
OKUNIEWICZ Wojciech
1995-09-20
SSN Start Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
OLECH Roman
1983-12-08
ZSR Start Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
OPAS Rafał
2003-01-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
OWCZAREK Mateusz
1996-03-13
RSSiRON Start Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
PIECH Igor
2005-09-19
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
PIETRAS Daniel
1991-12-23
KSI Start Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
PIETRUCHA Mariusz
1991-06-10
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
PIGDANOWICZ Michał
2006-05-02
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
PIOTROWSKI Paweł
1985-09-24
WZSN Start Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
PLICHTA Antoni
2000-01-10
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
PRZYBYŁA Konrad
2003-10-02
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
PUCHALSKI Michał
2000-06-06
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
REGA Jakub
1989-06-07
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
RESZEL Michał
1999-07-30
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
ROKICKI Janusz
1974-08-16
IKS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
SIEMASZKO Patryk
2000-02-22
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
SIEMIĄTKOWSKI Marek
1990-01-30
SSN Start Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
SIKORSKI Piotr
1982-06-18
SSON START Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
SIKORSKI Tomasz
1984-04-23
TZSN Start Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
SKUBISZ Ksawery
2009-03-02
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
SŁAWNY Jerzy
2000-03-14
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
SMOLEC Bartłomiej
2007-10-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
SOSZYŃSKI Marcin
1997-04-06
SSON START Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
STAŃ Mikołaj
2009-02-14
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
STAŃ Seweryn
2006-02-18
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
STEMPAK Hubert
2001-03-30
TZSN Start Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
STĘŻYCKI Nikodem
2002-07-09
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
SUCHECKI Michał Jan
2007-08-31
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
SULERZYCKI Łukasz
1990-07-23
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
SURDYKA Paweł
1995-04-20
IKS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
SZAFRAŃSKI Michał
1985-04-09
Sprawniejsi.pl Nieznanowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
SZCZERBA Piotr
1982-01-23
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
SZELĄG Kacper
2002-03-22
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
SZUREK Sławomir
1993-03-18
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
ŚCIUBAK Tomasz
1982-10-09
SSiRON Start Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
ŚLIWIŃSKI Kacper
2005-06-07
SSR Start Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
TŁUSZCZ Zbigniew
1961-07-22
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
TOMCZYK Maciej
2001-04-25
IKS Start Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
TOMCZYK Maciej
2008-06-17
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
TROŚCIANKA Hubert
2006-07-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
TYSZKOWSKI Bartosz
1994-01-25
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
WALCZAK Łukasz
1991-05-28
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
WEGNER Dawid
2000-04-23
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
WISEŁKA Łukasz
2001-07-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
WIŚNIEWSKI Cezary
1998-03-21
IKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
WIŚNIEWSKI Michał
1989-06-15
IKS Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
WOŹNIAK Bartłomiej
1995-08-01
KSI Start Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
WRÓBEL Krzysztof
1995-08-14
WZSN Start Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
WRÓBEL Tomasz
1984-01-20
IKS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
WRÓBLEWSKI Damian
1999-05-31
KSI Start Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
WRÓBLEWSKI Jakub
2000-01-26
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
WRZESZCZ Michał
1988-09-06
Start Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
ZAWROTNIAK Marcin
2002-07-28
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
ZIENKIEWICZ Jakub
2000-03-23
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik