KOZAKIEWICZ Michał
1997-09-15
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMCZYK Daniel
1998-01-01
TL Białowieża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARTOSZEWICZ Filip
2000-04-13
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARTULEWICZ Kamil
1998-05-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BOJARZYŃSKI Paweł
1996-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BORUCH Mateusz
1997-05-19
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BUDERKO Kamil
1997-01-15
ZSBG Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BUKOWIECKI Konrad
1997-03-17
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CYWIŃSKI Marcin
1998-04-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CZAJKOWSKI Łukasz
1997-11-05
LUKS Atletic Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CZARNOWSKI Piotr
1998-04-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CZARTORYSKI Daniel
1995-01-01
ZSWiO nr 7 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DOLIŃSKI Mateusz
1997-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DWORAKOWSKI Bartłomiej
1998-01-26
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
EDELWAJN Adrian
2000-03-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
FILEWICZ Przemysław Piotr
1997-09-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
FILIPOWICZ Jakub
1996-06-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
FLAK Piotr
1997-11-29
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GAC Radosław
1998-05-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GIBASZEK Mateusz
1997-03-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GIEŃKO Artur
1996-04-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GIL Marcin
1997-05-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GONTARSKI Łukasz
1997-02-17
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GORALEWSKI Patryk
1996-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GÓRALCZUK Daniel
1999-01-01
II LO BJN Bielsk Podlaski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GUTOWSKI Radosław
1998-01-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
HAJKOWSKI Adrian
2001-02-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
HALICKI Zbigniew
1998-01-14
ZS Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
JACH Sebastian
1996-10-08
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
JANKOWSKI Jędrzej
1998-01-01
ZSS Supraśl
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
JAROSZEWICZ Błażej
1998-03-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
JĘDRUSIAK Łukasz
1996-08-12
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KARPOWICZ Krystian
1997-06-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KAWKA Bartosz
1997-09-01
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KILUK Radosław
1996-03-28
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KLONOWSKI Damian
1998-01-01
PG 29 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KONOFAŁ Patryk
1996-01-20
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KORALEWICZ Piotr
1995-07-11
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KORZUN Michał
1996-11-15
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KOSZAŁKA Wojciech
1998-03-28
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KOWALSKI Adam
1999-07-20
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KOZAK Arkadiusz
1989-06-24
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KROPIWNICKI Paweł
1997-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KRZYWOSZ Dawid
1997-06-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KUNDA Michał
1999-07-14
PG Czarna Białostocka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KURACH Dominik
1993-02-12
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KUTRYBA Wojciech
1997-02-03
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
LACH Patryk
1995-10-20
LUKS Atletic Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
LENGIEWICZ Mateusz
1998-03-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
LITMAN Paweł
1996-01-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
ŁABĘCKI Adam
1997-08-04
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
ŁABIENIEC Karol
1998-03-03
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
ŁABIENIEC Patryk
1994-04-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
ŁAPIŃSKI Mateusz
1998-01-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
ŁĘGOWSKI Bartosz
1997-01-01
ZSO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
MAJEWSKI Damian
1998-01-12
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
MAKURAT Wojciech
1998-02-01
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
MALESZA Artur
1999-01-01
II LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
MAŁANOWSKI Wojciech
1997-01-01
TL Białowieża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
MARCHLEWSKI Szymon
1997-12-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
MARCZAK Patryk
2000-06-02
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MARKOWSKI Łukasz
1995-05-23
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
MATKIEWICZ Łukasz
1997-05-08
ZSMiO 5 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
MATYJA Damian
1996-04-24
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
MIKOS Mateusz
1987-04-10
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
MIKUCKI Filip
1999-03-16
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
MOCARSKI Patryk
1998-03-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
MUKLEWICZ Dawid
1998-02-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
NALEWAJKO Hubert
1998-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
NAUMOWICZ Rafał
1997-01-01
TL Białowieża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
NIEBRZYDOWSKI Łukasz
1998-05-01
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
OGONOWSKI Radosław
1987-03-02
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
OLSZEWSKI Kacper
1997-03-30
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
OPCZYŃSKI Marek
1998-12-09
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
ORZEL Michał
1997-10-21
LUKS Atletic Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
PACHURKA Michał
1996-03-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
PATYK Marcin
1997-01-14
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
PIWOWARCZYK Bartłomiej
1998-01-01
PG 29 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
PODBIELSKI Artur
1997-01-01
I LO Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
POLECH Piotr
1998-01-01
ZSM Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
PÓŁTORAK Szymon
1998-07-25
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
PRYMAKA Piotr
1998-05-08
ZSM Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
RADZIEJ Fabian
1998-02-08
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
RAFAŁKO Dawid
1998-09-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
RAFAŁOWSKI Karol
1999-01-01
PG Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
RIGGA Jakub
1998-04-23
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
ROSZKOWSKI Michał
1999-02-19
II LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
RUNO Michał
1996-01-01
II LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
SIENICKI Krystian
1998-01-01
LO Wysokie Mazowieckie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
SKŁODOWSKI Marek
1998-01-01
ZSOiP Wysokie Mazowieckie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
SKOKOWSKI Kamil
1996-07-06
ZS CKR Janów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
SOBOCIŃSKI Dominik
1998-04-02
ZSEiO 6 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
SOKOŁOWSKI Jakub
1998-01-01
PG 29 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
STACHNIK Oskar
1998-03-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
SZALAST Maciej
1993-03-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
SZKODA Michał
1997-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
SZMURŁO Patryk
1998-07-22
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
SZMYGA Dawid
1997-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
SZOZDA Mateusz
1997-02-04
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
SZUBZDA Jakub
1998-11-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
TARNACKI Maciej
1996-01-23
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
TAUDUL Krystian
1998-01-01
ZSZ Sokółka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
TIL Krzysztof
1998-05-09
UKS Halszka Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
TREDER Krystian
1996-03-21
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
TUZ Damian
1997-07-25
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
TYSZKA Mateusz
1998-01-14
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
WALENDA Michał
1997-07-28
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
WAŁUSZKO Paweł
1998-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
WASZCZUK Krzysztof
1998-07-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
WĄDOŁOWSKI Patryk
1999-01-14
PG Kobylin Borzymy
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
WILCZYŃSKI Dominik
1998-02-08
LUKS Atletic Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
WISZOWATY Andrzej
1999-01-01
II LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
WISZOWATY Sławomir
1998-01-01
PG Trzcianne
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
WIŚNIEWSKI Gerard
1998-08-13
I LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
WITCZAK Marcin
1995-01-01
ZSWiO nr 7 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
WNOROWSKI Krystian
2000-05-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
WROTYŃSKI Marcin
1996-03-11
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
WSZEBOROWSKI Przemysław
1998-06-09
II LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
WYSOCKI Mateusz
1998-03-22
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
WYSZYŃSKI Paweł
1998-04-16
ZSWiO nr 7 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
ZALEWSKI Łukasz
1996-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
ZIELIŃSKI Dawid
1997-01-01
ZS CKR Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
ZIMNOCH Marcin
1998-12-03
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
ZYGMUNT Patryk
1998-02-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
ŻERAŃSKI Karol
1998-09-06
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
ŻUKOWSKI Mateusz
1997-09-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik