GĘBSKI Michał
1994-06-18
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Jacek 1991-01-31 UKS Olimpia Zabrze SLK
2 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
3 ADAMSKI Jakub 1987-11-11 OŚ AZS Poznań WLP
4 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 WKS Flota Gdynia POM
5 AMANOWICZ Jakub 1995-11-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
6 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
7 ANTOSZEWSKI Kacper 2000-05-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
8 BACH Sebastian 1995-09-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
9 BIELCZYK Michał 1984-06-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
10 BIERNAT Grzegorz 1997-12-15 AZS-AWF Katowice SLK
11 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
12 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
13 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
14 BRZOZOWSKI Rafał 1998-09-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
15 BRZUCHALA Michał 1986-11-06 AZS UMCS Lublin LBE
16 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
17 CEMBALA Michał 1989-01-31 UKS Lisy Zgierz LDZ
18 CHMIELEWSKI Karol 1996-03-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
19 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
20 CHOLEWA Jakub 1996-01-27 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
21 CICHECKI Mateusz 1990-10-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
22 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
23 CYGLER Robert 1991-03-08 OKS Skra Warszawa MAZ
24 CZAJKOWSKI Bartłomiej 1993-10-24 RLTL ZTE Radom MAZ
25 CZYŻ Maciej 1990-02-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
26 CZYŻ Radosław 1988-01-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
27 ĆWIK Kamil 1999-09-24 LKS Polkowice DOL
28 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
29 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
30 DUNAL Patryk 1990-03-03 KS AZS AWF Kraków MLP
31 DURAS Jarosław 1976-09-03 RKS Łódź LDZ
32 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
33 DZIECHCIAROW Kacper 1994-03-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
34 DZIĘGIEL Damian 1992-01-01 niest. Kraków MLP
35 FIAŁA Adam 1991-12-23 MKS-MOSM Bytom SLK
36 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
37 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
38 GAJEWSKI Karol 1999-08-31 OKS Skra Warszawa MAZ
39 GAUZA Łukasz 1990-04-17 MKL Szczecin ZPO
40 GIERSZEWSKI Daniel 1994-04-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
41 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
42 GRANASZEWSKI Artur 1995-07-27 KS Podlasie Białystok POD
43 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
44 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
45 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
46 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
47 GUT Paweł 1990-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
48 GWIAZDOWSKI Mateusz 1995-09-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
49 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
50 IBEK Kamil 1998-06-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
51 INGRAM Maciej 1998-02-24 MKS Junior Złocieniec ZPO
52 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
53 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
54 JAKUBOWSKI Szymon 1997-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
55 JANCZEWSKI Wiktor 2001-11-19 LKS Kłos Olkusz MLP
56 JANIK Dawid 2000-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
57 JANKOWSKI Michał 1992-04-30 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
58 JANUSZ Wojciech 1993-08-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
59 JEZIERSKI Jakub 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
60 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
61 JUSZKIEWICZ Marek 1992-01-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
62 KABACIŃSKI Jacek 1995-10-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
63 KACZMARCZYK Michał 2000-01-21 MUKS Płock MAZ
64 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
65 KALINKIEWICZ Damian 1997-03-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
66 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
67 KARNAS Kamil 1993-09-07 SKLA Sopot POM
68 KAWULSKI Michał 1999-01-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
69 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
70 KLEINA Karol 1987-08-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
71 KLOS Roger 1993-10-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
72 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
73 KNAPIK Kamil 1997-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
74 KOŁODZIEJSKI Tomasz 1994-03-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
75 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
76 KONIOR Bartłomiej 1998-03-09 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
77 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
78 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
79 KOSZYK Rafał 1989-06-27 KS Agros Zamość LBE
80 KOWALSKI Maksymilian 1998-06-19 MKL Toruń KPO
81 KOWALSKI Tomasz 1948-09-12 KS AZS AWF Kraków MLP
82 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
83 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
84 KRYŃSKI Kamil 1987-05-12 KS Podlasie Białystok POD
85 KUBACZYK Robert 1986-08-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
86 KUBANEK Przemysław 1994-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
87 KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
88 KUŁACZ Igor 1997-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
89 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
90 KUZIEMSKI Jakub 1996-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
91 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
92 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
93 LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 MKL Toruń KPO
94 LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
95 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
96 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
97 ŁAWRESZUK Marcin 1990-01-07 AZS-AWF Katowice SLK
98 ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 AZS UMCS Lublin LBE
99 ŁUKIAN Łukasz 1992-06-01 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
100 MACIĄG Radosław 1999-12-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
101 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
102 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
103 MARCINKOWSKI Paweł 1995-05-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
104 MASZTAK Kamil 1984-07-16 WKS Grunwald Poznań WLP
105 MATYJA Piotr 1992-09-24 KS AZS AWF Kraków MLP
106 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
107 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
108 MOKRZYCKI Maciej 1998-06-22 MKS Stal Nowa Dęba PDK
109 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
110 MORZEWSKI Marceli 2000-01-22 UKS Victoria Józefów MAZ
111 MROCZEK Kamil 1997-04-26 AZS Łódź LDZ
112 MUCHNIEWSKI Jarosław 1995-02-02 GKS Piast Gliwice SLK
113 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
114 MUZYK Karol 1994-04-30 IKS Olkusz MLP
115 OJCZYK Wojciech 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
116 OLSZEWSKI Maciej 1993-03-01 LLKS Pomorze Stargard ZPO
117 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
118 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
119 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
120 PAJĄK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
121 PAWELCZAK Paweł 1994-06-15 OŚ AZS Poznań WLP
122 PAWŁOWSKI Tomasz 1992-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
123 PIEŃKUS Daniel 1994-09-05 TS AKS Chorzów SLK
124 PIERZGALSKI Dawid 1996-01-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
125 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
126 PIOTROWIAK Kamil 1993-01-07 GKS Piast Gliwice SLK
127 PŁAZA Bartosz 2000-03-29 RLMKS Orlęta Radom MAZ
128 PODOBIŃSKI Arkadiusz 1997-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
129 POLOCZEK Kamil 1989-04-24 UKS Czwórka Żory SLK
130 PRYPLOTSKYI Bohdan 1997-02-23 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
131 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
132 ROLKA Cezary 1995-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
133 RUDNICKI Julian 1996-03-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
134 RYBARCZYK Remigiusz 1993-03-05 niest. Szczecin ZPO
135 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
136 SAFULAK Kamil 1998-07-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
137 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
138 SARLEJ Bartosz 1997-07-31 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
139 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
140 SERAFIN Miłosz 1992-04-12 KB Witar Tarnobrzeg PDK
141 SERWAŃSKI Adam 2000-09-04 SKS Kusy Kraków MLP
142 SHULGIN Evgeniy 1991-08-27 niest. Wrocław DOL
143 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
144 SIWIŃSKI Marek 1998-08-03 OKS Skra Warszawa MAZ
145 SKRZYPCZAK Robert 1994-05-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
146 SKUPIŃSKI Michał 1994-10-23 RKS Łódź LDZ
147 SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 RLTL ZTE Radom MAZ
148 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 PKS Gwardia Szczytno WMZ
149 SOKOŁOWSKI Bartosz 1998-03-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
150 STANIEC Kacper 2002-09-28 MLUKS Tarnów MLP
151 STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 STS Pomerania Szczecin ZPO
152 STEFANOWICZ Kamil 1998-12-04 MKS-MOSM Bytom SLK
153 STEMPEL Paweł 1987-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
154 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
155 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
156 SZAROTA Bartosz 1996-01-06 TS AKS Chorzów SLK
157 SZUMERT Kamil 1993-04-26 STS Pomerania Szczecinek ZPO
158 SZYCH Rafał 2002-02-14 LKS Kłos Olkusz MLP
159 ŚLIWKA Rafał 1982-03-17 MKL Szczecin ZPO
160 ŚWIĄTKOWIAK Paweł 1999-05-19 ULKS Talex Borzytuchom POM
161 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
162 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
163 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
164 WIECZOREK Kacper 1997-08-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
165 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
166 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
167 WIKAR Mateusz 1994-10-02 KS AZS AWF Kraków MLP
168 WOJCIUCH Arkadiusz 1997-08-04 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
169 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
170 ZACHCIAŁ Adrian 1995-09-30 MKL Szczecin ZPO
171 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
172 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 AZS-AWF Katowice SLK
173 ZAREMBA Norbert 1998-07-24 WKS Wawel Kraków MLP
174 ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 OKS Skra Warszawa MAZ
175 ZBYDNIEWSKI Andrzej 1996-10-20 GKS Piast Gliwice SLK
176 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
177 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
178 ZIELIŃSKI Andrzej 1990-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
179 ZIELIŃSKI Artur 1989-06-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
180 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
181 ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 UKS Achilles Leszno WLP
182 ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 LKS Vectra Włocławek KPO
183 ZIÓŁKOWSKI Maciej 1997-01-01 KL Iskra Białogard ZPO
184 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
185 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
186 ŻYDEK Aleksander 2000-02-22 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.13493394851685sekund