DOROSZKO Dorota
2001-12-01
MKS Tempo Kęty
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
2 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
3 BAŁŁA Dominika 1999-04-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
6 BARAN Wiktoria 2000-11-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
7 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
8 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
9 BASIURA Julia 2003-01-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
10 BˇBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BEDNARZ Wiktoria 2004-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
12 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
13 BĘBENEK Tatiana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
14 BIBRZYCKA Zofia 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
15 BIELSKA Emilia 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
16 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
17 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
18 BIES Sandra 2000-01-03 LKS Brzezina Osiek MLP
19 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
20 BLUTKO Zuzanna 2004-01-29 KB MOSiR Jastrzębie SLK
21 BOBREK Aleksandra 2000-12-02 SKS Kusy Kraków MLP
22 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
23 BORYS Katarzyna 1999-01-02 GKS Piast Gliwice SLK
24 BRAMBERGER Paulina 2002-05-19 TL ROW Rybnik SLK
25 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
26 BROŻEK Dominika 2004-08-14 MLUKS Tarnów MLP
27 BUCZEK Aleksandra 2003-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
28 BUGLA Martyna 2000-03-22 RMKS Rybnik SLK
29 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
30 BUREJZA Wiktoria 2001-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
31 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
32 CEMBALA Elżbieta 2002-05-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
33 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
34 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
35 CIELUCH Kinga 2002-06-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
36 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
37 CZADER Anna 1999-03-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
38 DEC Hanna 2004-05-18 UKS Trójka Mikołów SLK
39 DĘBSKA Ilona 2002-05-07 UKS Sokół Zator MLP
40 DŁUTEK Zofia 1996-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
41 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
42 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
43 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
44 DRZEWIECKA Monika 1997-06-01 GKS Piast Gliwice SLK
45 DUC Małgorzata 2003-02-27 MKS Żywiec SLK
46 DUDA Julia 2004-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
47 DURLAK Ewa 2000-12-24 UKS Maraton Sękowa MLP
48 DWORACZEK Wiktoria 2003-05-19 TS AKS Chorzów SLK
49 DYMARZ Patrycja 1999-02-12 GKS Piast Gliwice SLK
50 DZIRBA Małgorzata 2002-06-10 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
51 DZIURA Wiktoria 2001-09-21 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
52 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
53 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
54 FILIP Małgorzata 2004-06-09 LKS Brzezina Osiek MLP
55 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
56 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
57 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
58 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
59 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
60 FROŃ Katarzyna 2002-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
61 GAJ Aleksandra 1999-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
62 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
63 GAJECKA Sabina 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
64 GANCARZ Karolina 2001-02-04 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
65 GARBACZ Gaia 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
66 GAWLIK Oliwia 1999-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
67 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
68 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
69 GĘBSKA Weronika 2000-01-01 MKS Żywiec SLK
70 GIEŁBAGA Justyna 1992-04-05 KS AZS AWF Kraków MLP
71 GŁADYSZ Natalia 2002-03-28 LUKS Strzałków LDZ
72 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
73 GODYŃ Natalia 2000-06-04 SKS Kusy Kraków MLP
74 GOIK Kinga 2001-01-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
75 GOŁĘBIEWSKA Natalia 2004-10-28 AZS-AWF Katowice SLK
76 GOZDOWSKA Kamila 2000-06-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
77 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
78 GRˇDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
79 GREŃ Joanna 2000-01-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
80 GROBARCZYK Natalia 2000-12-11 LUKS Zabrzeg SLK
81 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
82 GRYBO¦ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
83 GRYBO¦ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
84 GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 BKL Bełchatów LDZ
85 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
86 GUZY Vanessa 2001-12-04 RMKS Rybnik SLK
87 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
88 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
89 HERMAN Natalia 2000-01-01 MUKS SZS Cieszyn SLK
90 HNATYSZYN Małgorzata 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
91 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
92 JAGIEŁO Wiktoria 2001-08-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
93 JANECKA Joanna 2003-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
94 JANKOSZ Anna 2001-02-03 MLUKS Tarnów MLP
95 JASTRZĘBSKA Wiktoria 2001-02-22 SKS Kusy Kraków MLP
96 JA¦KO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
97 JAWOREK Laura 2001-01-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
98 JĘDRUSIŃSKA Daria 2001-08-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
99 JURKIEWICZ Natalia 2002-04-08 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
100 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
101 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
102 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
103 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
104 KANIA Wiktoria 2003-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
105 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
106 KARATYSZ Maja 2004-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
107 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
108 KAROLCZYK Patrycja 1999-01-17 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
109 KARPF Magdalena 2000-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
110 KASPRZAK Karolina 2001-02-09 SKS Kusy Kraków MLP
111 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
112 KAWECKA Agata 2000-04-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
113 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
114 KA¬MIERCZAK Magda 2002-01-23 UKS Czwórka Żory SLK
115 KĘPA Alicja 2001-05-11 WKS Wawel Kraków MLP
116 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
117 KLEKOTKO Gloria 2001-10-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
118 KLUJ Karolina 2004-07-07 UKS Trójka Mikołów SLK
119 KOCKA Weronika 2000-05-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
120 KOKOSZKA Karolina 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
121 KOŁA¦ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
122 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
123 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
124 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
125 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
126 KORCZYK Katarzyna 2003-01-02 ULKS Bielgim Bielany MLP
127 KOREPTA Ksenia 2001-02-17 TS AKS Chorzów SLK
128 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
129 KOTORC Daria 1998-08-08 MUKS SZS Cieszyn SLK
130 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
131 KOWAL Weronika 2002-03-02 LUKS Zabrzeg SLK
132 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
133 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
134 KOWALIK Natalia 2001-02-01 SKS Kusy Kraków MLP
135 KOWALSKA Angelika 2004-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
136 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
137 KOWALSKA Małgorzata 1998-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
138 KOWALSKA Natalia 1999-03-21 UKS Kobylanka MLP
139 KOWALSKA Sandra 2000-03-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
140 KOWALSKA Weronika 1999-07-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
141 KOWOLIK Dagmara 2001-12-01 MKS-MOSM Bytom SLK
142 KOZIOŁ Patrycja 2002-10-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
143 KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
144 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
145 KRAWCZYK Aleksandra 1998-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
146 KRAWCZYK Emilia 2003-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
147 KRUPA Ewa 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
148 KRUZEL Martyna 2003-01-01 TS AKS Chorzów SLK
149 KRZANOWSKA Julia 2003-01-01 MKS Żywiec SLK
150 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
151 KRZEMIŃSKA Sandra 2002-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
152 KRZU¦ Laura 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
153 KUBASIAK Patrycja 2001-11-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
154 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
155 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
156 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
157 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
158 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
159 KULKA Kinga 1996-03-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
160 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
161 KUSAK Żaneta 2002-08-02 LKS Brzezina Osiek MLP
162 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
163 KU¦ Klaudia 2001-01-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
164 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
165 LASKO¦ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
166 LASOŃ Emilia 2002-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
167 LEGIERSKA Alicja 2001-01-01 UKS Junior Kamesznica SLK
168 LEPA Klaudia 1999-04-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
169 LEWANDOWSKA Kinga 2001-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
170 LIS Ida 2000-01-02 BKL Bełchatów LDZ
171 LIS Milena 1999-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
172 LISIAK Zuzanna 1999-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
173 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
174 LOSE Małgorzata 2003-08-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
175 LUDYNIA Olga 1996-07-12 TL ROW Rybnik SLK
176 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
177 ŁANIK Zuzanna 2001-09-03 MOSM Tychy SLK
178 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
179 ŁYSZKIEWICZ Klaudia 2001-08-17 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
180 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
181 MACHOWICZ Agnieszka 2001-01-18 MKS Iskra Pszczyna SLK
182 MAJCHROWICZ Aleksandra 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
183 MAJEWSKA Sandra 2001-10-22 niest. Katowice SLK
184 MAJKA Milena 2003-06-23 MLUKS Tarnów MLP
185 MAKOLA Weronika 2001-06-22 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
186 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
187 MAKUŁA Weronika 2002-07-22 SKS Kusy Kraków MLP
188 MALEC Karolina 2000-03-09 UKS Trójka Sandomierz SWK
189 MAMICA Joanna 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
190 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
191 MANN Kinga 2001-12-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
192 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
193 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
194 MAZGAJ Sylwia 2001-01-02 MKS Tempo Kęty MLP
195 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
196 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
197 MIˇSO Wiktoria 2001-11-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
198 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
199 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
200 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 MKS Żywiec SLK
201 MIKRUT Weronika 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
202 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
203 MI¦ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
204 MITEK Justyna 2000-04-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
205 MORˇG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
206 MORˇG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
207 MROWIEC Kinga 2001-08-09 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
208 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
209 MYRCIK Martyna 2001-09-18 AZS-AWF Katowice SLK
210 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
211 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
212 NAWROT Natalia 2002-08-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
213 NIEPALA Natalia 2001-06-19 LUKS Podium Kup OPL
214 NOSZKA Klaudia 2000-03-31 LKS Brzezina Osiek MLP
215 NOWACKA Anna 1997-03-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
216 NOWAK Martyna 2003-06-19 AZS-AWF Katowice SLK
217 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
218 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
219 OCHNIO Nina 2001-03-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
220 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
221 OLEJKO Magdalena 2000-02-06 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
222 OLSZEWSKA Katarzyna 1999-05-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
223 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
224 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
225 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
226 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
227 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
228 PASTOR Agnieszka 1998-07-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
229 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
230 PAZERA Wiktoria 2002-05-19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
231 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
232 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
233 PEŁKA Zuzanna 2000-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
234 PETRENKO Yuliia 1998-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
235 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
236 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
237 PIERCHAŁA Paulina 2002-03-14 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
238 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
239 PIETRUSZKA Kamila 2003-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
240 PIETRYGA Aleksandra 2004-05-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
241 PIWOWARSKA Aleksandra 2003-01-02 LKS Kłos Olkusz MLP
242 PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 AZS-AWF Katowice SLK
243 PŁONKA Patrycja 1998-06-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
244 PNIACZEK Martyna 2002-07-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
245 POCHOPIEŃ Patrycja 2002-01-06 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
246 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
247 POLAK Barbara 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
248 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
249 POLANOWSKA Monika 2002-05-01 LUKS Podium Kup OPL
250 POLASZEK Klaudia 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
251 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
252 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
253 POSZWA Klaudia 2000-11-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
254 PRAJSNAR Wiktoria 2003-08-24 UKS Maraton Sękowa MLP
255 PRYCIUK Weronika 2001-01-31 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
256 PTAK Karolina 2001-04-03 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
257 PTAK Magdalena 1999-05-27 UKS Kobylanka MLP
258 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
259 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
260 RACHAŃSKA Natalia 2001-08-16 MKS Iskra Pszczyna SLK
261 RACHEL Patrycja 2001-09-23 UKS Maraton Sękowa MLP
262 RESEL Martyna 2003-06-02 LUKS Strzałków LDZ
263 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
264 ROSÓŁ Angelika 2001-04-12 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
265 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
266 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
267 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
268 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
269 RY¦ Urszula 2001-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
270 RZˇD Olimpia 1998-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
271 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
272 SAWICKA Aleksandra 2000-07-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
273 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
274 SEWERYN Natalia 1997-11-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
275 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
276 SIKOŃ Adrianna 2001-03-08 MLUKS Tarnów MLP
277 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
278 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
279 SKOWRON Aleksandra 2001-05-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
280 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
281 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
282 SMAZA Weronika 2004-08-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
283 SMYŁA Zofia 1996-05-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
284 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
285 SOBIERAJ Agnieszka 2000-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
286 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
287 SOBÓR Wiktoria 2001-04-02 GKS Piast Gliwice SLK
288 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
289 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
290 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
291 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
292 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
293 STANISŁAWSKA Kinga 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
294 STANISZEWSKA Joanna 1999-03-17 WKS Wawel Kraków MLP
295 STANUCH Dominika 2001-04-21 UKS Maraton Sękowa MLP
296 STARZYCKA Julita 2004-04-19 KS Victoria Trzebinia MLP
297 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
298 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 AZS-AWF Katowice SLK
299 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin O¶więcim MLP
300 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
301 STYRCZ Anna 1982-04-17 KS AZS AWF Kraków MLP
302 SWOBODA Ewa 1997-07-26 AZS-AWF Katowice SLK
303 SZCZEPAŃSKA Iga 2003-02-02 MUKS SZS Cieszyn SLK
304 SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 MKS-MOSM Bytom SLK
305 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
306 SZKUDLAREK Julia 1999-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
307 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
308 SZŁAPA Weronika 2001-06-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
309 SZOTA Paulina 2000-06-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
310 SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 O¦ AZS Poznań WLP
311 SZPAŁEK Aleksandra 2001-10-04 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
312 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
313 SZULIK Dominika 2001-09-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
314 SZYMAŃSKA Dominika 2001-12-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
315 SZYMURA Natalia 1999-05-23 RMKS Rybnik SLK
316 ¦LIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
317 ¦LUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
318 ¦RAMA Kamila 2002-01-12 RMKS Rybnik SLK
319 ¦WIˇTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
320 ¦WIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
321 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
322 TARSA Natalia 2000-05-06 ULKS Lipinki MLP
323 TEKIELI Aleksandra 2001-11-17 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
324 TŁUSTOWSKA Anna 2000-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
325 TOKARCZYK Oliwia 2003-05-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
326 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
327 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
328 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
329 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
330 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
331 UJEK Oliwia 2001-02-24 TL ROW Rybnik SLK
332 ULIASZ Jolanta 2001-01-25 KKB MOSiR Krosno PDK
333 URBAŃCZYK Natalia 2001-11-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
334 WALU¦ Karolina 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
335 WANDZEL Martyna 2001-11-21 MKS Tempo Kęty MLP
336 WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 TL ROW Rybnik SLK
337 WAWEŁCZYK Irena 2001-10-16 MKS-MOSM Bytom SLK
338 WĘGRZYN Martyna 2001-08-17 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
339 WIATER Sara 2001-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
340 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
341 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
342 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
343 WIKAR Magdalena 1989-03-30 KS AZS AWF Kraków MLP
344 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
345 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
346 WOJTANOWSKA Martyna 2000-11-17 KS Komunalni Sanok PDK
347 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
348 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
349 WOTA Gaja 1998-09-04 KS AZS AWF Kraków MLP
350 WOZNIAKOWSKA Oliwia 2001-03-15 RMKS Rybnik SLK
351 WO¬NIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
352 WO¬NICA Martyna 2002-04-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
353 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
354 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
355 WRZESZCZ Kinga 2000-01-01 Gimnazjum 14 Bielsko-Biała SLK
356 WRZESZCZ Magdalena 2000-03-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
357 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
358 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
359 WYSOCZYŃSKA Magdalena 1997-06-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
360 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
361 ZACNY Weronika 2005-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
362 ZAJˇC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
363 ZALEWSKA Daria 1997-01-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
364 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
365 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
366 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
367 ZAWIŁA Karolina 1986-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
368 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
369 ZIMIERSKA Klaudia 1997-11-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
370 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
371 ZUZIAK Marzena 1993-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
372 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
373 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
374 ŻAK Justyna 2001-06-05 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
375 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.18998193740845sekund