JACHOREK Aleksandra
2001-02-14
SKLA Sopot
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADRYJAŃCZYK Małgorzata
1974-02-12
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARABASZ Aleksandra
2001-05-05
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARANIAK Barbara
2003-03-12
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARSZCZYK Natalia
2000-06-24
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARTOLEWSKA Julia
2001-04-19
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BELING Monika
2001-01-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BENKOWSKA Hanna
2002-10-04
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BERŁOWSKA Barbara
1999-08-21
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BIELACKA Weronika
2002-12-22
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BIELSKA Edyta
2001-06-17
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BORZEWSKA Zuzanna
2001-11-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BRAUN Monika
1996-05-04
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BRONOWSKA Zuzanna
2001-06-20
Mazovia ProActiv Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BROWARCZYK Dominika
2002-02-12
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BRZESKA Wiktoria
1999-03-19
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BUDNIK Natalia
1996-05-12
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BULCZAK Natalia
1998-03-26
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CEBULA Aurelia
2005-01-26
UKS Gimpas Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CHORĄŻEWSKA Patrycja
2003-01-22
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CIENIAWSKA Patrycja
2002-09-17
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CIESIELSKA Karolina
1996-02-17
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CIESLIK Laura
2002-03-22
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CIOK Klaudia
1999-12-20
KS Maków Biega
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CYSEWSKA Zuzanna
2002-01-16
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CZACHOR Karolina
2001-09-04
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CZAJA Marta
2001-01-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CZAJA Olga
2004-06-08
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CZAJA Zuzanna
1998-03-13
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DARGIEWICZ Ewa
2002-12-18
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DUBISZ Michalina
2003-10-25
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DURAJ Dominika
2005-04-26
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DŻUGAN Aleksandra
2001-07-25
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
ELLWARD Syntia
1993-03-03
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
FARASIEWICZ Monika
2002-01-20
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
FIERKA Jagoda
2000-10-23
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
FILAR Gabriela
2001-04-13
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
FILIPCZAK Wiktoria
2004-08-14
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
FILIPSKA Zuzanna
2001-04-21
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
FLIS Zofia
2002-05-20
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
FORMELLA Aleksandra
2001-10-27
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GACKA Kinga
2001-10-25
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GADOMSKA Julia
2001-01-14
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GAFFKE Izabella
1999-09-24
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GAJEWSKA Karolina
2001-02-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GĄSOWSKA-STĘPNIAK Małgorzata
1978-03-18
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GLAZIK Anna
2004-04-10
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GOŁĄBEK Wiktoria
2001-02-05
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GONTARZ Małgorzata
2004-10-01
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GORNOWICZ Daria
2002-10-27
KS Wda Świecie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GOSS Martyna
2001-08-12
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GÓRAL Wiktoria
2001-02-19
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
GÓRECKA Aleksandra
2003-02-08
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
GRABOWSKA Aleksandra
2002-11-13
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
GRABOWSKA Hanna
2005-06-12
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
GREBIN Patrycja
1998-08-22
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
GREIG Sophie
2000-01-16
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
GROMADA Wiktoria
2002-07-02
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
GRZELAK Magda
2001-01-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
GRZYBEK Barbara
2001-05-10
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
GRZYWIŃSKA Małgorzata
2002-06-15
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
HUK Oliwia
2004-01-16
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
JANIK Michalina
2000-10-14
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
JANKOWSKA Martyna
2000-10-28
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna
1995-04-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
JANUS Julia
2001-10-21
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
JANUSZEWSKA Jagoda
2004-07-27
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
JANUSZEWSKA Kinga
2003-10-17
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
JARZEMBIŃSKA Emilia
2002-07-19
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
JELIŃSKA Aleksandra
2002-02-08
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
JUCHNOWSKA Natalia
2002-08-19
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KABA Sandra
2005-02-13
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KACZMAREK Alicja
2002-09-30
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KACZMAREK Magdalena
1998-08-14
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KANIA Anastazja
2002-04-29
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KANTECKA Zuzanna
2003-10-06
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KARCZMARCZYK Agnieszka
1993-04-27
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KARNAS Katarzyna
2001-11-24
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KAWKA Kinga
2000-01-25
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KAŹMIERCZAK Zuzanna
2000-04-20
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KEMPA Kinga
2005-02-05
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KĘDZIA Kamila
2001-02-12
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KHUAT CAO Lena
2004-11-22
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KIELIAN Aleksandra
2000-09-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KIEŁKOWSKA Emilia
2001-05-04
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KINOWSKA Sandra
2002-03-08
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KITEWSKA Wioleta
2002-03-02
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KLAMA Laura
2002-01-07
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KLASIK Joanna
2002-07-21
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KOŁAKOWSKA Agata
1997-08-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KOMARZAŃSKA Martyna
2002-03-01
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KONKEL Dominika
2002-01-25
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KOPACZ Natalia
2000-01-01
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KOPERCZUK Daria
2003-06-12
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KORNACKA Karolina
2003-05-07
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KORNACKA Kinga
2003-05-07
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
KORNIAT Ludwika
2003-01-16
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
KOS Katarzyna
2001-06-12
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
KOSEL Agata
1999-01-01
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
KOSIARKIEWICZ Martyna
2005-07-01
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
KOSZYK Kamila
2002-01-10
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
KOTŁOWSKA Agata
2000-01-21
GKS Żukowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
KOWAL Weronika
1997-01-25
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
KOWALSKA Julia
2001-11-18
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
KOZŁOWSKA Agata
2002-07-01
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
KRASICKA Wiktoria
2001-06-18
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
KRUPA Klaudia
1999-01-01
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
KRYZEL Marta
2000-11-29
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
KRZYŻEWSKA Wanessa
2001-06-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
KULING Magdalena
2001-01-02
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
KWIDZIŃSKA Dominika
2001-01-30
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
LABUDA Karolina
2002-01-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
LASKA Paulina
2004-06-25
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
LASKOWSKA Adrianna
1996-03-02
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
LASKOWSKA Joanna
2000-02-07
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
LEGIERSKA Zuzanna
2001-10-09
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
LEMANOWICZ Maja
2001-12-05
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
LESIEWICZ Kornelia
2003-08-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
LESNER Agata
1998-11-23
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
LIGARSKA Paulina
1996-04-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
LIS Klaudia
2002-04-08
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
LITTWIN Adrianna
1998-07-17
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
LITWIN Adrianna
2003-05-03
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
LOSY Aleksandra
2001-01-08
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
ŁĄCZNA Urszula
1998-09-22
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
MAKARA Julianna
2003-11-06
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
MAŁECKA Nicole
2001-01-01
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
MAŁKOWSKA Dominika
2002-03-07
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
MARKOWSKA Wiktoria
2002-02-19
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
MARZENTA Martyna
2000-06-20
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
MARZENTA Milena
2001-07-09
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
MATUSZEWICZ Anna
2003-04-05
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
MICHAŁOWSKA Michalina
2003-01-01
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
MIKOŁAJEWSKA Weronika
2000-01-26
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
MIKSZUTA Emilia
2001-08-01
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
MILANOWSKA Beata
1995-07-24
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
MINGA Wiktoria
2000-03-08
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
MIŚ Małgorzata
2001-06-06
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
MŁODAK Natalia
2002-05-10
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
MOJSIEJENKO Weronika
2001-01-28
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
MURASIEWICZ Maja
2002-08-20
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
NAUTZ Julia
1999-02-16
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
NAWROCKA Aleksandra
2001-01-04
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
NEUMANN Sara
2000-09-30
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
NIEDŹWIEDŹ Agnieszka
2002-01-21
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
NIEMOŃSKA Weronika
2002-12-20
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
NIESIOŁOWSKA Julia
2001-11-16
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
NIKLIBORC Natalia
2001-02-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
NOWAKOWSKA Aleksandra
1998-04-23
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
NOWICKA Zuzanna
1999-12-10
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
NOWOSADKO Julia
2002-08-15
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
NYKAZA Natalia
2001-04-21
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
OKUŃ Julia
1998-12-26
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
OLSZEWSKA Maria
2002-09-24
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
ORZŁOWSKA Katarzyna
2004-07-27
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
OWSIANIK Klaudia
2001-06-25
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
PANASIUK Natalia
2000-05-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
PAŃKA Wiktoria
2004-02-29
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
PAWŁOWSKA Patrycja
1999-11-07
KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
PIASECKA Dagmara
2000-04-19
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
PIEC Kinga
2004-01-01
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
PIECHOWSKA Regina
2003-01-27
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
PIERÓG Agata
2003-03-07
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
PIETRAS Kornelia
2004-12-14
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
PIETROŃ Monika
2002-02-22
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
PILARSKA Paulina
2000-03-10
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
PLECZYŃSKA Natalia
2002-03-18
GKS Żukowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
PŁONKA Katarzyna
1988-06-28
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
PÓLKOWSKA Anna
1996-06-07
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
PRZYBYŁ Katarzyna
1993-09-28
MTS Junior Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
RENKE Hanna
2001-06-06
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
RODA Maria
2001-08-04
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
RODAK Weronika
2000-02-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
ROLBIECKA Monika
2002-01-18
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
RÓŻAŃSKA Zuzanna
2001-01-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
RUMINKIEWICZ Zofia
2004-09-29
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
RUNOWICZ Sandra
2001-04-18
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
RYSZEWSKA Klaudia
2002-05-11
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
SAGANIAK Justyna
1995-12-01
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
SAPIŃSKA Weronika
2000-09-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
SIEG Weronika
2002-03-19
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
SIKORSKA Wiktoria
2002-06-25
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
SKOWROŃSKA Dominika
2002-05-01
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
SŁUPECKA Julia
1999-09-02
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
SOBOLEWSKA Natalia
2004-11-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
SOBOTA Oliwia
2001-07-13
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
STAŃCZYK Julia
2000-03-31
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
STASZCZUK Kinga
2003-02-05
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
STĄSIK Anna
2002-08-02
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
STEĆ Patrycja
2001-03-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
STENCEL Angelika
2000-03-12
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
STENKA Sabina
1985-08-28
KSI Start Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
STĘPIEŃ Julia
2004-01-16
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
STĘŻALSKA Julia
2002-04-17
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
STOLARCZYK Laura
1999-03-14
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
STÓJ Alicja
2001-03-23
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
STRZELEWICZ Zuzanna
2002-03-21
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
SYNOWIEC Wiktoria
2000-11-17
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
SZABLEWSKA Paulina
1998-04-26
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
SZARGIEJ Olivia
2002-09-24
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
SZECHNIUK Natalia
2000-01-23
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
SZEWCZYK Julia
2002-05-29
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
SZMIGIEL Julia
2005-12-15
CSiR Susz
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
SZOPIŃSKA Adrianna
2001-08-02
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
SZREDER Zuzanna
2003-04-02
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
SZTACHAŃSKA Zuzanna
2001-12-28
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
SZWARCZEWSKA Zofia
2002-09-04
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
SZWEDA Sandra
2002-10-26
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
SZYNAL Patrycja
2003-09-20
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
ŚWIDERSKA Weronika
2000-09-30
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
TARASEWICZ Julia
2001-02-17
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
TARKOWSKA Natalia
2002-03-23
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
THIELE Maja
2001-05-09
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
THOMAIDOU Katerina
2000-03-30
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
TOPOLSKA Natalia
2004-01-11
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
TOPP Marta
1997-02-13
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
TRZASKALSKA Agata
1999-03-31
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
WALAWANDER Martyna
2001-03-19
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
WARDA Dominka
2003-03-21
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
WARMIŃSKA Klaudia
2001-08-06
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
WASIELEWSKA Kinga
2001-10-30
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
WASILUK Agata
1997-11-08
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
WEJMAN Karolina
2001-08-13
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
WESOŁOWSKA Katarzyna
1990-01-20
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
WICA Zuzanna
2000-05-13
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
WIDULIŃSKA Wiktoria
2003-09-26
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
WIELGOSZ Magdalena
2000-12-11
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
WIERGOWSKA Julia
2002-02-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
WŁODARCZYK Kamila
2000-07-21
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
WNUK-LIPIŃSKA Paulina
2001-08-07
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
WODZIŃSKA Weronika
2005-07-24
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
WOJCIECHOWSKA Ewelina
2002-02-14
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
WOJDYGA Anna
2001-11-03
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
WOJNOWSKA Natalia
2002-08-20
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
WOŹNIAK Julia
2004-03-06
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
WRUK Wiktoria
2001-01-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
WRZOSEK Marta
2003-04-26
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
WSOŁEK Aleksandra
2001-09-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
ZAJĄCZKOWSKA Anna
1999-06-16
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
ZAPORA Blanka
2001-11-02
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
ZAPOROWICZ Maria
2001-04-12
UKS Zaspa Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
ZDUNOWSKA Marta
2003-03-26
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
ZEMBRZUSKA Zuzanna
2000-01-01
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
ZENKOWSKA Julia
2004-10-21
LZS RELAX Krzyż Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
ZIELIŃSKA Paulina
2000-04-09
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
ZIENDARA Michalina
2000-06-14
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
ZIĘTKO Aleksandra
2001-03-10
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
ZIÓŁKOWSKA Kamila
2001-10-07
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
ZMARZŁA Weronika
2001-01-12
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
ŻUK Natalia
2000-12-23
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik