MIKIEWICZ Dominika
2001-06-19
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Paulina 2002-04-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
2 ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 KS Polonia Pasłęk WMZ
3 ANDRUSZKIEWICZ Julia 2000-06-25 KS Podlasie Białystok POD
4 ANIKIEJ Kinga 2000-01-01 ZSS Supraśl POD
5 AUGUSTYNOWICZ Aleksandra 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
6 BAŁON Anna 1996-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
7 BARASZKIEWICZ Julia 2002-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
8 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
9 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
10 BERNASZUK Aleksandra 2000-01-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
11 BIAŁACH Marzena 2000-06-16 KS Agros Zamość LBE
12 BIELSKA Magdalena 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
13 BOBROWSKA Urszula 2000-03-03 KS Podlasie Białystok POD
14 BORKOWSKA Klaudia 1998-06-29 OKLA Ostrołęka MAZ
15 BORUC Natalia 2000-08-06 KS Podlasie Białystok POD
16 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
17 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
18 BRZEZIAK Martyna 2000-02-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
19 BRZOZOWSKA Karolina 1998-04-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
20 BUDLEWSKA Gabriela 2002-04-28 KS Podlasie Białystok POD
21 BUJNAROWSKA Kalina 2001-03-05 KS Podlasie Białystok POD
22 BUJNOWSKA Emilia 2002-03-31 LUKS Eurocentr Suchowola POD
23 BUJNOWSKA Weronika 2001-10-03 UKS Technik Augustów POD
24 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
25 CHOMCZYK Dominika 1997-04-21 KS Podlasie Białystok POD
26 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
27 CIOCHANOWSKA Aleksandra 2002-03-02 KS Podlasie Białystok POD
28 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
29 CZERWIŃSKA Julia 2000-02-14 KS Podlasie Białystok POD
30 DAĆKO Justyna 2000-05-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
31 DĄBEK Emilia 2001-11-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
32 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
33 DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
34 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
35 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
36 DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
37 DYKIERT Andżelika 1999-03-25 MKS Juvenia Białystok POD
38 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
39 DŻUGAN Aleksandra 2001-07-25 RKS Rumia POM
40 FEDZIORYNA Roksana 2001-03-08 KS Agros Zamość LBE
41 FILIŃSKA Monika 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
42 FORMELLA Wiktoria 2001-08-27 KS Wejher Wejherowo POM
43 FRANKOWSKA Joanna 1998-03-10 KS Podlasie Białystok POD
44 GADOMSKA Julia 2001-01-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
45 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
46 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 MKS Unia Hrubieszów LBE
47 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
48 GAWROŃSKA Weronika 2002-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
49 GAWZA Marta 1998-10-26 LKS Sprinter Siemiatycze POD
50 GĄSIEWSKA Natalia 2000-09-29 MKS Pułtusk MAZ
51 GIERAŁTOWSKA Kamila 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
52 GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 KS Agros Zamość LBE
53 GODLEWSKA Gabriela 2000-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
54 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
55 GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 WLKS Wrocław DOL
56 GOŁĄBEK Alicja 2001-07-25 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
57 GOŁĘBIEWSKA Julia 2000-01-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
58 GRACZYK Zuzanna 2000-07-13 MKL Toruń KPO
59 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
60 GRZYB Aleksandra 1998-10-20 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
61 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
62 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 LUKS Orkan Września WLP
63 HREHOROWICZ Magdalena 1999-05-18 KS Podlasie Białystok POD
64 JAGACIAK MICHALSKA Anna 1990-02-10 OŚ AZS Poznań WLP
65 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
66 JANKOWSKA Barbara 1994-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
67 JANOWICZ Joanna 1999-12-15 KS Podlasie Białystok POD
68 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 AZS UMCS Lublin LBE
69 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 GUKS Asy Dywity WMZ
70 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
71 KACZMAREK Patrycja 2000-08-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
72 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
73 KAMIŃSKA Karolina 2002-04-08 AZS UMCS Lublin LBE
74 KAMIŃSKA Monika 1999-01-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
75 KARPIŃSKA Martyna Alicja 2001-05-11 SL Salos Suwałki POD
76 KASICA Monika 1996-02-09 SKLA Sopot POM
77 KASJANOWICZ Sylwia 1993-04-28 SKLA Sopot POM
78 KELLER Wioleta 2001-01-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
79 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
80 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
81 KOŁTUN Paulina 2001-01-19 MKS Unia Hrubieszów LBE
82 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
83 KOMOSA Edyta 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
84 KONDERAK Martyna 2001-09-30 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
85 KONOPKO Klaudia 1992-02-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
86 KONOPKO Urszula 1999-01-01 niest. Białystok POD
87 KOŃCZAL Wiktoria 2000-04-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
88 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
89 KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
90 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL ZTE Radom MAZ
91 KOWAL Martyna 2001-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
92 KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 KS Zamek Kurzętnik WMZ
93 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
94 KROTKIEWICZ Karina 2001-03-06 MKS Unia Hrubieszów LBE
95 KRUTUL Martyna 2001-07-10 LUKS Eurocentr Suchowola POD
96 KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 KS Podlasie Białystok POD
97 KRZYŻEWSKA Julia 2000-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
98 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
99 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
100 KULESZA Julita 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
101 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
102 KWIECIEŃ Aleksandra 2000-11-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
103 LEWANDOWSKA Kinga 2002-01-01 niest. Białystok POD
104 LICHOMSKA Gabriela 2001-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
105 LIŻEWSKA Magda 2000-10-01 KS Podlasie Białystok POD
106 ŁADA Izabela 2001-07-03 SL Salos Suwałki POD
107 ŁOMOTOWSKA Patrycja 1998-07-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
108 ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 KL Iskra Białogard ZPO
109 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS Podlasie Białystok POD
110 ŁUBKOWSKA Karolina 2001-03-23 AZS UMCS Lublin LBE
111 ŁUKOWSKA Paulina 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
112 MACIEJCZUK Oliwia 1997-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
113 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
114 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
115 MARKIEWICZ Karolina 1993-12-11 KS Podlasie Białystok POD
116 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
117 MARLICKA Marika 1994-07-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
118 MARTYNIUK Angelika 2001-08-01 KS Podlasie Białystok POD
119 MARZEC Oliwia 2001-01-25 AZS UMCS Lublin LBE
120 MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 KS Podlasie Białystok POD
121 MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
122 MATEUSZUK Małgorzata 2002-01-01 PG 1 Bielsk Podlaski POD
123 MICHALAK Antonia 2001-02-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
124 MICHALEWICZ Magdalena 1999-06-09 KS Podlasie Białystok POD
125 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
126 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
127 MILEJSKA Matylda 2003-05-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
128 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
129 MODZELEWSKA Katarzyna 1997-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
130 MODZELEWSKA Kinga 2000-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
131 MOJSA Marlena 1995-01-01 KS Podlasie Białystok POD
132 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
133 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
134 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
135 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
136 NEUMANN Sara 2000-09-30 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
137 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Puszcza Hajnówka POD
138 NOWACKA Wiktoria 2000-01-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
139 OGÓROWSKA Natalia 2001-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
140 OLSZYŃSKA Dominika 2001-08-26 KS Podlasie Białystok POD
141 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
142 ORZEPOWSKA Weronika 2000-04-18 LKS Sprinter Siemiatycze POD
143 OSIPAK Izabela 2002-02-20 LKS Sprinter Siemiatycze POD
144 OSTROWSKA Aleksandra 2002-01-01 PG 17 Białystok POD
145 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
146 OSZMIAN Julia 2002-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
147 PANASIUK Oliwia 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
148 PANAŚ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
149 PAWELCZYK Katarzyna 2002-08-07 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
150 PIECHOWSKA Joanna 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
151 PIJANOWSKA Sylwia 2000-02-24 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
152 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
153 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
154 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
155 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
156 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
157 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 GUKS Asy Dywity WMZ
158 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
159 PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 KS Agros Zamość LBE
160 PRUSIŃSKA Kinga 2002-03-27 UKS Clan Ostrołęka MAZ
161 PUGACEWICZ Aleksandra 2003-05-12 UKS 19 Bojary Białystok POD
162 PUSTUŁKA Marzena 2000-05-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
163 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
164 RADZISZEWSKA Daria 2001-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
165 RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
166 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
167 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
168 ROSZKOWSKA Alina 2000-01-04 KS Podlasie Białystok POD
169 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
170 RUTKOWSKA Maja 2002-01-01 PG 6 Białsytok POD
171 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
172 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
173 SAWICKA Karolina 2001-05-21 UKS Sprinter Słodków WLP
174 SĘK Angelika 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
175 SĘK Dominika 1999-09-16 OKLA Ostrołęka MAZ
176 SICHMA Agnieszka 2001-02-15 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
177 SIELAWA Karolina 2001-05-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
178 SIEMIENIUK Aleksandra 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
179 SITEK Justyna 2000-07-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
180 SŁOWICKA Joanna 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
181 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
182 SOBOLEWSKA Aleksandra 2001-01-01 niest. Białystok POD
183 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
184 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
185 SOKÓŁ Karolina 2000-02-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
186 SOWA Aleksandra 1998-04-24 KS Agros Zamość LBE
187 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 MKS-MOSM Bytom SLK
188 STENCEL Angelika 2000-03-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
189 STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
190 STRUZIK Alicja 2001-06-09 LKS Stal Mielec PDK
191 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
192 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
193 STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
194 SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
195 SUMKOWSKA Wiktoria 2001-07-20 PG S 29 Białystok POD
196 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
197 SZADE Małgorzata 2000-07-18 MKS-MOS Katowice SLK
198 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
199 SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 MKS Juvenia Białystok POD
200 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
201 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
202 ŚWIĘTOCHOWSKA Julia 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
203 THIELE Maja 2001-05-09 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
204 THOMAIDOU Katerina 2000-03-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
205 TOMASZYCKA Iga 1998-09-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
206 TOMCZUK Natalia 1999-02-12 KS Podlasie Białystok POD
207 TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
208 TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
209 TWOREK Urszula Marta 1998-02-07 KS Podlasie Białystok POD
210 WAWRENTOWICZ Gabriela 2001-07-30 KS Podlasie Białystok POD
211 WĄSIK Katarzyna 2002-02-17 LKS Znicz Biłgoraj LBE
212 WIERZBICKA Natalia 2002-08-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
213 WISZENKO Elżbieta 1958-10-01 KS Podlasie Białystok POD
214 WISZOWATA Daria 2001-05-07 KS Podlasie Białystok POD
215 WISZOWATA Klaudia 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
216 WISZOWATA Paulina 1999-12-26 KS Podlasie Białystok POD
217 WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
218 WITKOWSKA Weronika 1998-04-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
219 WŁOCHOWICZ Dominika 1998-03-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
220 WŁODARSKA Izabela 1995-02-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
221 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
222 WOTA Gaja 1998-09-04 KS AZS AWF Kraków MLP
223 WÓJCIK Natalia 2002-03-28 LUKS Eurocentr Suchowola POD
224 WRONKA Magdalena 1995-01-01 KS Agros Zamość LBE
225 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
226 WRÓBEL Elwira 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
227 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
228 WRÓBEL Martyna 2000-02-19 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
229 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
230 ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 AZS Łódź LDZ
231 ZANDECKA Marika 1995-09-24 OŚ AZS Poznań WLP
232 ZARĘBA Eliza 2002-01-07 KS Wisła Puławy LBE
233 ZAWADZKA Joanna 1998-08-17 KS Podlasie Białystok POD
234 ZEJER Martyna 2000-08-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
235 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
236 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE
237 ZIĘTKO Aleksandra 2001-03-10 MKS Agros Chełm LBE
238 ZUBRZYCKA Monika 1998-02-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
239 ŻUCHOWSKA Klaudia 2002-09-28 AZS UMCS Lublin LBE
240 ŻUKOWSKA Alicja 2000-01-01 ZSS Supraśl POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.18969202041626sekund