ZABIELSKA Natalia
2000-10-28
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAGIŃSKA Justyna 1999-09-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
3 BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 KS Maków Biega MAZ
4 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 BRZOZOWSKA Karolina 1998-04-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
6 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
7 CIARKA Patrycja 2001-01-28 UKS Filipides Teresin MAZ
8 DOMINIK Weronika 2000-09-26 MKS Żak Biała Podlaska LBE
9 DROZD Wiktoria 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
10 DUSZAK Monika 2001-07-08 AZS UMCS Lublin LBE
11 DYKIERT Andżelika 1999-03-25 MKS Juvenia Białystok POD
12 FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 MKS Agros Chełm LBE
13 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
14 GUTOWSKA Wiktoria 2001-04-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 HERMANIUK Natalia 1999-11-04 MKS Żak Biała Podlaska LBE
16 JABŁOŃSKA Wiktoria 2001-05-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 JAMIOŁKOWSKA Weronika 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
18 KAMIŃSKA Monika 1999-01-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 KRUK Natalia 2002-03-17 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
20 KRUKOWSKA Karolina 2001-02-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
21 KRZYŻEWSKA Julia 2000-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
22 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
23 LEMANOWICZ Maja 2001-12-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
24 LUTRZYKOWKA Alicja 2002-05-20 UKS Clan Ostrołęka MAZ
25 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
26 ŁODZIŃSKA Małgorzata 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
27 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
28 MARKOWSKA Monika 1996-09-20 MKS Juvenia Białystok POD
29 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
30 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
31 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
32 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
33 ORZEPOWSKA Weronika 2000-04-18 LKS Sprinter Siemiatycze POD
34 PAWLAK Jagoda 2002-06-24 LKS Vectra Włocławek KPO
35 PLONA Milena 1998-10-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
37 PRANCUK Izabela 1997-09-08 LUKS Eurocentr Suchowola POD
38 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
39 ROSOŁOWSKA Iga 2000-04-06 KS Podlasie Białystok POD
40 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
41 SIENKIEWICZ Ariana 1999-07-10 MKS Juvenia Białystok POD
42 SŁOMKA Agata 2001-03-30 MKS Agros Chełm LBE
43 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
44 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
45 SZABŁOWSKA Kamila 2000-05-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
46 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
47 TARKOWSKA Kaja 2000-09-14 AZS UMCS Lublin LBE
48 TRZASKA Natalia 2001-04-05 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
49 TRZONKOWSKA Natalia 2000-03-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
50 WASZKIEWICZ Weronika 2001-06-03 KS Podlasie Białystok POD
51 WAWRENTOWICZ Gabriela 2001-07-30 KS Podlasie Białystok POD
52 WÓJTOWICZ Paula 2002-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
53 ZAGÓRSKA Patrycja 2001-07-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
54 ZAJĄC Nikoleta 2000-11-18 MKS Agros Chełm LBE
55 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE
56 ZIULEWSKA Paulina 2001-01-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
57 ZUBRZYCKA Monika 1998-02-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
58 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.052266120910645sekund