ZABIELSKA Natalia
2000-10-28
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAGIŃSKA Justyna 1999-09-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
3 BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 KS Maków Biega MAZ
4 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 BRZOZOWSKA Karolina 1998-04-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
6 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
7 CIARKA Patrycja 2001-01-28 UKS Filipides Teresin MAZ
8 DĄBROWSKA Kamila 2002-05-16 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
9 DŁUGOZIMA Weronika 2002-03-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
10 DOMINIK Weronika 2000-09-26 MKS Żak Biała Podlaska LBE
11 DROZD Wiktoria 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
12 DUSZAK Monika 2001-07-08 AZS UMCS Lublin LBE
13 DYKIERT Andżelika 1999-03-25 MKS Juvenia Białystok POD
14 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 MKS Agros Chełm LBE
16 GADOMSKA Julia 2001-01-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
17 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
18 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
19 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
20 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
21 GUTOWSKA Wiktoria 2001-04-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
22 HERMANIUK Natalia 1999-11-04 MKS Żak Biała Podlaska LBE
23 JABŁOŃSKA Wiktoria 2001-05-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 JAMIOŁKOWSKA Weronika 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
25 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 MKS Agros Chełm LBE
26 KAMIŃSKA Monika 1999-01-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
27 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
28 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 MULKS MOS Sieradz LDZ
29 KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 GUKS Asy Dywity WMZ
30 KORNACKA Kinga 2003-05-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
31 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
32 KRUK Natalia 2002-03-17 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
33 KRUKOWSKA Karolina 2001-02-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
34 KRZYŻEWSKA Julia 2000-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
35 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
36 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
37 KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 LKS OSiR Pleszew WLP
38 KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
39 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
40 LEMANOWICZ Maja 2001-12-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
41 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
42 LUTRZYKOWKA Alicja 2002-05-20 UKS Clan Ostrołęka MAZ
43 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
44 ŁODZIŃSKA Małgorzata 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
45 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS Podlasie Białystok POD
46 ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
47 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
48 MARKOWSKA Monika 1996-09-20 MKS Juvenia Białystok POD
49 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
50 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
51 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
52 MOKICKA Wiktoria 2002-09-19 MLKS Czarni Olecko WMZ
53 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
54 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
55 ORZEPOWSKA Weronika 2000-04-18 LKS Sprinter Siemiatycze POD
56 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
57 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
58 PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 MKS Juvenia Białystok POD
59 PAWLAK Jagoda 2002-06-24 LKS Vectra Włocławek KPO
60 PILARSKA Paulina 2000-03-10 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
61 PLONA Milena 1998-10-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
62 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
63 POHL Sabina 1999-07-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
64 PRANCUK Izabela 1997-09-08 LUKS Eurocentr Suchowola POD
65 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
66 ROSOŁOWSKA Iga 2000-04-06 KS Podlasie Białystok POD
67 RUMIŃSKA Justyna 2003-01-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
68 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
69 SIENKIEWICZ Ariana 1999-07-10 MKS Juvenia Białystok POD
70 SŁOMKA Agata 2001-03-30 MKS Agros Chełm LBE
71 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
72 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
73 SZABŁOWSKA Kamila 2000-05-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
74 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
75 SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 OKLA Ostrołęka MAZ
76 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
77 ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 LUKS Start Nakło KPO
78 TARKOWSKA Kaja 2000-09-14 AZS UMCS Lublin LBE
79 TKACZYK Weronika 1999-07-05 RLTL ZTE Radom MAZ
80 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
81 TRZASKA Natalia 2001-04-05 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
82 TRZCIŃSKA Joanna 1999-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
83 TRZONKOWSKA Natalia 2000-03-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
84 WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
85 WASZKIEWICZ Weronika 2001-06-03 KS Podlasie Białystok POD
86 WAWRENTOWICZ Gabriela 2001-07-30 KS Podlasie Białystok POD
87 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
88 WÓJTOWICZ Paula 2002-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
89 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
90 ZAGÓRSKA Patrycja 2001-07-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
91 ZAJĄC Nikoleta 2000-11-18 MKS Agros Chełm LBE
92 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE
93 ZIULEWSKA Paulina 2001-01-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
94 ZUBRZYCKA Monika 1998-02-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
95 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.058247089385986sekund