JEWUŁA Mateusz
1998-07-23
KU AZS PWSZ w Tarnowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BACH Sebastian 1995-09-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
2 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
3 BAŁUSZYŃSKI Paweł 1999-07-14 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
4 BARAN Jakub 1999-02-13 MKS-MOSM Bytom SLK
5 BARAŃSKI Maciej 1996-06-16 KKB MOSiR Krosno PDK
6 BŁASIK Adam 1995-06-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
7 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
8 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
10 CHMIEL Jakub 1997-05-25 KS Agros Zamość LBE
11 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
12 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
13 CHOWANIEC Bartłomiej 1999-08-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
14 CHRAPEK Przemysław 1998-01-20 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
15 CIEŚLA Michał 1996-06-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
16 CIEŚLIK Tomasz 1995-04-02 LUKKS Bałtów SWK
17 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
18 CISZEK Maciej 1997-06-24 SSR Olimp Strawczyn SWK
19 CYRAN Konrad 2000-01-21 LKS Stal Mielec PDK
20 CZECH Adrian 1997-07-24 KKB MOSiR Krosno PDK
21 DADOS Denis 1998-02-16 AZS UMCS Lublin LBE
22 DANCEWICZ Daniel 1998-11-15 WKS Flota Gdynia POM
23 DECHNIK Jakub 2000-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
24 DOBAJ Szymon 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
25 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
26 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
27 DZIMIRA Marcin 2000-04-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
28 DZIUBA Szymon 1999-10-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
29 DZWIERZYŃSKI Jarosław 1997-01-18 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
30 FEDIRKO Piotr 1998-05-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
31 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
32 GĘSIAK Wojciech 1998-08-25 KKB MOSiR Krosno PDK
33 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
34 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
35 GŁĄBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
36 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
37 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
38 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
39 GRYGOLEC Miłosz 2006-09-20 KB Krościenko Wyżne PDK
40 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
41 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
42 HAMIELEC Marcin 1997-04-30 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
43 HANEJKO Jakub 2000-07-31 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
44 HENKE Marek 2000-01-20 WKS Wawel Kraków MLP
45 JANIK Marcin 2001-01-24 KS Agros Zamość LBE
46 JANUSZEK Kajetan 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
47 JARMUŁA Bartosz 1999-12-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
48 JĘDRYSIK Kacper 1997-03-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
49 JONAK Kamil 1998-06-18 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
50 KĄDZIOŁKA Konrad 1998-10-09 niest. Kraków MLP
51 KISZKA Tytus 2000-03-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
52 KLOSE Dawid 2000-01-17 TL ROW Rybnik SLK
53 KOBEL Wojciech 1995-09-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
54 KOLANOWSKI Kacper 1998-04-22 UKS Gminy Brzeszcze MLP
55 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
56 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
57 KORCZOWSKI Max 2003-01-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
58 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
59 KOWALCZYK Dawid 2000-04-22 KKL Kielce SWK
60 KOWALSKI Tomasz 1948-09-12 KS AZS AWF Kraków MLP
61 KRZCIUK Michał 2000-07-08 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
62 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
63 KUBAS Marek 1998-02-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
64 KUFEL Jerzy 2000-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
65 KUŚ Sebastian 1999-07-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
66 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
67 LASOTA Bartosz 1999-07-03 ULKS Gryf Rytwiany SWK
68 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
69 LESICZKA Karol 2001-07-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
70 LINCHARD Marcin 1993-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
71 LIPA Paweł 1999-05-22 LKS Stal Mielec PDK
72 ŁAKOMIEC Rafał 1998-06-14 STS Pomerania Szczecin ZPO
73 ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 KS Agros Zamość LBE
74 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
75 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
76 MICHALEC Kamil 1998-01-26 KKB MOSiR Krosno PDK
77 MIELNIKIEWICZ Michał 1998-08-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
78 MITURA Szymon 1997-07-11 AZS UMCS Lublin LBE
79 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
80 MOSKAŁA Marcin 1980-08-18 TS AKS Chorzów SLK
81 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
82 MRÓZ Przemysław 1999-10-15 KS Agros Zamość LBE
83 MYTYCH Patryk 1999-05-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
84 OGORZAŁEK Jakub 1997-05-04 KS Agros Zamość LBE
85 OJCZYK Wojciech 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
86 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
87 OLUCHA Adam 1996-07-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
88 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
89 OSOBA Krystian 1999-05-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
90 OŚKO Krzysztof 1998-06-22 UKS Achilles Leszno WLP
91 PASELA Patryk 1998-08-11 LKS Stal Mielec PDK
92 PEMPUŚ Remigiusz 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
93 PIWKO Bartłomiej 1997-04-13 KS Agros Zamość LBE
94 POCHOPIEŃ Szymon 2002-05-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
95 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
96 PRZYBYSZ Bartosz 1998-02-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
97 PYTLAK Konrad 1998-10-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
98 RAŚ Bartłomiej 1998-08-16 KKB MOSiR Krosno PDK
99 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
100 RUTKOWSKI Michał 1997-01-17 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
101 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
102 SAFULAK Kamil 1998-07-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
103 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
104 SAPEK Szymon 1997-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
105 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
106 SIDOR Kamil 1999-01-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
107 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
108 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
109 SROKA Patryk 2001-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
110 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
111 SUTOR Franciszek 1994-01-21 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
112 SZWAGIERCZAK Maciej 1999-04-04 TS AKS Chorzów SLK
113 SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 WKS Wawel Kraków MLP
114 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
115 TARCHAŁA Przemysław 1998-09-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
116 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
117 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
118 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
119 WALOSKI Dawid 1992-05-29 MCKiS Jaworzno SLK
120 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
121 WĄSIK Wojciech 1997-03-06 LKS Brzezina Osiek MLP
122 WĘGLARZ Bartłomiej 1998-06-02 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
123 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
124 WRYK Grzegorz 1998-02-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
125 WYDERKA Maciej 2002-07-29 MKS-MOSM Bytom SLK
126 ZACHARKO Krzysztof 1999-07-23 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
127 ZAREMBA Norbert 1998-07-24 WKS Wawel Kraków MLP
128 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
129 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
130 ŻUCHOWSKI Maciej 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.083184003829956sekund