BRULIŃSKA Patrycja
2001-07-04
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kinga 1999-09-17 OKLA Ostrołęka MAZ
2 ADLER Ada 2001-04-25 RKS Łódź LDZ
3 ANDRUSZKIEWICZ Julia 2000-06-25 KS Podlasie Białystok POD
4 BAŁON Anna 1996-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
5 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
6 BERNASZUK Aleksandra 2000-01-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
7 BIAŁACH Marzena 2000-06-16 KS Agros Zamość LBE
8 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
9 BORKOWSKA Klaudia 1998-06-29 OKLA Ostrołęka MAZ
10 BOŻOMAŃSKA Julia 2004-04-06 UKS Clan Ostrołęka MAZ
11 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
12 CHOMCZYK Dominika 1997-04-21 KS Podlasie Białystok POD
13 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
14 CZERWIŃSKA Julia 2000-02-14 KS Podlasie Białystok POD
15 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
16 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
17 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
18 DROZD Wiktoria 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
19 DULEWICZ Monika 2000-11-28 UKS Liceum sportowe Łomża POD
20 DUSZAK Monika 2001-07-08 AZS UMCS Lublin LBE
21 DWORNICZAK Anna 2002-06-29 MUKS Kadet Rawicz WLP
22 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
23 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 FLORAS Paulina 2001-05-22 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
25 FRANKOWSKA Joanna 1998-03-10 KS Podlasie Białystok POD
26 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
27 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
28 IWANEK Iga 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
29 JANCZARA Kaja 2001-02-20 AZS UMCS Lublin LBE
30 JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
31 KALUŻNA Ilona 2000-03-19 AZS UMCS Lublin LBE
32 KASJANOWICZ Sylwia 1993-04-28 SKLA Sopot POM
33 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
34 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
35 KRAKOWIAK Ada 2001-01-01 niest. Olsztyn WMZ
36 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
37 KRUKOWSKA Karolina 2001-02-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
38 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
39 KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 KS Podlasie Białystok POD
40 KRZYŻEWSKA Julia 2000-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
41 KULESZA Julita 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
42 KURPIEWSKA Dominika 1998-08-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
43 KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
44 LELEŃ Natalia 1999-02-08 KS Maków Biega MAZ
45 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
46 LICHOMSKA Gabriela 2001-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
47 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
48 ŁOMOTOWSKA Patrycja 1998-07-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
49 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS Podlasie Białystok POD
50 ŁUSZCZYK Kinga 2002-08-05 KS Agros Zamość LBE
51 MAKOWSKA Paulina 1994-04-23 MKL Toruń KPO
52 MAKSIMOWSKA Zuzanna 2001-01-23 LUKS Eurocentr Suchowola POD
53 MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 MUKL Brodnica KPO
54 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
55 MARKOWSKA Monika 1996-09-20 MKS Juvenia Białystok POD
56 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
57 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
58 MAZUREK Oktawia 2000-02-21 AZS UMCS Lublin LBE
59 MICHALEWICZ Magdalena 1999-06-09 KS Podlasie Białystok POD
60 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
61 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
62 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
63 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
64 MRÓZ Katarzyna Weronika 1998-10-28 KS Agros Zamość LBE
65 NORWA Patrycja 1999-02-10 AZS UMCS Lublin LBE
66 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
67 ORZEPOWSKA Weronika 2000-04-18 LKS Sprinter Siemiatycze POD
68 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
69 PANASIUK Oliwia 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
70 PANASIUK Zuzanna 2000-06-24 AZS UMCS Lublin LBE
71 PANAŚ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
72 PĘDZICH Agnieszka 1999-01-20 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
73 PIĄTEK Klaudia 2000-01-01 PG Nowogród POD
74 PIEKART Katarzyna 1986-03-05 IKS Siedlce MAZ
75 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
76 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
77 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
78 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
79 POZORSKA Zuzanna 2001-04-08 KS Gwardia Piła WLP
80 PUGACEWICZ Aleksandra 2003-05-12 UKS 19 Bojary Białystok POD
81 RADZISZEWSKA Daria 2001-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
82 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
83 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
84 ROSZKOWSKA Alina 2000-01-04 KS Podlasie Białystok POD
85 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
86 RZEPCZYŃSKA Klaudia 2001-04-04 OŚ AZS Poznań WLP
87 SAMOJŁOWICZ Martyna 2000-01-01 niest. Białystok POD
88 SŁOWICKA Joanna 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
89 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
90 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
91 STROCZYŃSKA Arleta 2002-02-25 KS Agros Zamość LBE
92 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
93 STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
94 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
95 SZABŁOWSKA Kamila 2000-05-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
96 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
97 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
98 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
99 TOMASZYCKA Iga 1998-09-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
100 TWOREK Urszula Marta 1998-02-07 KS Podlasie Białystok POD
101 WITKOWSKA Agata 2001-03-06 RLTL ZTE Radom MAZ
102 WITKOWSKA Weronika 1998-04-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
103 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
104 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
105 ZAJĄC Adrianna 2001-06-21 MKS Agros Chełm LBE
106 ZAJKOWSKA Karolina 2002-01-07 KS Podlasie Białystok POD
107 ZAWADZKA Joanna 1998-08-17 KS Podlasie Białystok POD
108 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE
109 ZUBRZYCKA Monika 1998-02-25 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.24129319190979sekund