MIKŁASZEWICZ Jakub
2001-03-15
LUKS Hańcza Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Mateusz 2000-10-20 KS Podlasie Białystok POD
2 ANIOŁKOWSKI Kamil 1996-06-27 LUKS Atletic Białystok POD
3 ARKADIUSZ Arkadiusz 2000-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
4 AUGUSTYŃCZYK Krystian 1999-08-15 UKS 19 Bojary Białystok POD
5 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
6 BAGIŃSKI Damian 2000-08-11 KS Podlasie Białystok POD
7 BARANOWSKI Piotr 2001-01-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
8 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
9 BOROŃ Aleksy 2000-06-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
10 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
11 BREWCZYŃSKI Dominik 1999-11-15 RLTL ZTE Radom MAZ
12 BUJNAROWSKI Seweryn 1999-05-04 KS Podlasie Białystok POD
13 BUTKIEWICZ Piotr 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
14 CHILMON Dawid 1998-02-04 LUKS Atletic Białystok POD
15 CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
16 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
17 CHOROSZUCHA Bartosz 1998-12-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
18 CHUDECKI Krystian 1999-08-28 UKS Technik Augustów POD
19 CHYLIŃSKI Sebastian 1998-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
20 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
21 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
22 DANISZEWSKI Kacper 2001-01-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
23 DĄBROWSKI Patryk 2001-03-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 DOBRZYŃSKI Kacper 2001-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
25 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
26 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
27 FLITTA Kacper 2001-01-01 PLKS Gwda Piła WLP
28 FUDALI Paweł 1999-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
29 GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
30 GĘBICZ Kamil 2001-01-01 niest. Łódź LDZ
31 GNUTEK Robert 1999-02-01 AZS UMCS Lublin LBE
32 GRABOWSKI Karol 2001-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
33 GRALA Karol 1999-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
34 GRONOSTAJSKI Jakub 2002-04-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
35 GRYCMAN Jakub 2001-04-19 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
36 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 MUKS Płock MAZ
37 GUTOWSKI Łukasz 2001-04-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
38 HALBOWICZ Rafał 2001-01-04 UKS Technik Augustów POD
39 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
40 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
41 JAGUSZEWSKI Paweł 1997-09-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
42 JAKUBOWSKI Jakub 1999-08-06 ZSMiO 5 Łomża POD
43 JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
44 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
45 KACPRZAK Konrad 1998-04-01 RLMKS Orlęta Radom MAZ
46 KACZMARYN Szymon 1999-02-13 UKS Technik Augustów POD
47 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
48 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
49 KARPIŃSKI Maciej 2002-05-07 AZS UMCS Lublin LBE
50 KAWKA Szymon 2001-01-13 KS Agros Zamość LBE
51 KISTER Jakub 2000-09-23 AZS UMCS Lublin LBE
52 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
53 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
54 KŁOSEK Rafał 2001-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
55 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
56 KORACH Daniel 2001-01-01 niest. Poznań WLP
57 KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
58 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
59 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS Łódź LDZ
60 KRENC Jan 2001-02-05 PLKS Gwda Piła WLP
61 KRÓL Jakub 2001-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
62 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
63 LISIECKI Damian 2001-06-11 MUKS Szok Bojanowo WLP
64 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
65 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
66 ŁOJEK Daniel 1999-01-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
67 ŁOMŻA Hubert 2001-01-01 niest. Warszawa MAZ
68 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
69 MACIEJEWSKI Jacek 1998-01-02 KS Podlasie Białystok POD
70 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 UKS Czwórka Białystok POD
71 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
72 MAZUREK Wojciech 2002-01-20 KS Agros Zamość LBE
73 MELANIUK Krystian 2001-03-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
74 MICHALAK Mateusz 2000-07-12 SKS Feniks Siedlce MAZ
75 MICHALSKI Mateusz 2001-02-05 MMKS Gdańsk POM
76 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
77 MIELAK Jarosław 2001-01-01 niest. Warszawa MAZ
78 MIKUCKI Filip 1999-03-16 UKS Czwórka Białystok POD
79 MIKULSKI Paweł 2000-02-05 GKS Wilga Garwolin MAZ
80 MILEWSKI Jakub 2001-09-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
81 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
82 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
83 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
84 MROZEK Piotr 1999-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
85 MRÓZ Daniel 1999-01-01 PG Korycin POD
86 MUCZYŃSKI Jakub 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
87 NASZKIEWICZ Patryk 2002-06-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
88 NERKO Marcin 2000-01-01 niest. Białystok POD
89 NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 OKLA Ostrołęka MAZ
90 NOWICKI Oskar 2000-06-09 MKS Osa Zgorzelec DOL
91 OBŁĄKOWSKI Przemysław 1999-05-21 KS Zawkrze Mława MAZ
92 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
93 OŁÓW Patryk 2001-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
94 ORMANOWSKI Łukasz 2001-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
95 OSTAPOWICZ Damian 1999-01-01 niest. Białystok POD
96 OZGA Bogumił 2001-10-07 KS Gwardia Piła WLP
97 PAJĄK Mateusz 2001-04-25 MKS Iskra Pszczyna SLK
98 PALA Dominik 2001-08-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
99 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
100 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
101 PIECHOWSKI Damian 1999-10-10 KS Podlasie Białystok POD
102 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
103 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
104 PLICHTA Antoni 2000-01-10 LKS Lubusz Słubice LBU
105 PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
106 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
107 RACZYLO Dariusz 1999-01-01 PG 4 Suwałki POD
108 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
109 RAFAŁKO Mateusz 2000-01-28 KS Podlasie Białystok POD
110 RAMOTOWSKI Paweł 2000-06-03 KS Podlasie Białystok POD
111 ROGIŃSKI Hubert 2001-09-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
112 ROSZKOWSKI Patryk 2001-06-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
113 RÓŻEWICZ Jan 2001-01-09 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
114 RUDNIK Kacper 2001-03-24 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
115 SAMSEL Szymon 2001-06-06 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
116 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
117 SCHMIDT Michał 2001-01-04 KS Komunalni Sanok PDK
118 SIEWIERTOKA Patryk 1999-02-08 KS Podlasie Białystok POD
119 SIKORSKI Jakub 2001-09-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
120 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
121 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
122 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
123 STACHACZ Adam 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
124 STACHACZ Tomasz 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
125 STEFANOWSKI Damian 2000-01-01 PG 4 Suwałki POD
126 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
127 SUDNIK Damian 1999-01-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
128 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
129 SUSOŁ Przemysław 1999-01-01 ZSOiZ Ciechanowiec POD
130 SYSKI Marcin 1998-03-07 MKS Durasan Płońsk MAZ
131 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
132 SZCZĘSNY Michał 1999-02-19 KS Podlasie Białystok POD
133 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
134 SZUMNY Grzegorz 2001-05-17 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
135 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
136 SZYMAŃSKI Damian 2000-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
137 SZYMAŃSKI Tomasz 1999-07-07 PG 9 Łomża POD
138 TARASIEWICZ Alan 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
139 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
140 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
141 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
142 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
143 WENTA Paweł 2000-04-11 KS Wejher Wejherowo POM
144 WERSZKO Dawid 2000-01-01 niest. Białystok POD
145 WESOŁOWSKI Filip 2001-04-18 KS Podlasie Białystok POD
146 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
147 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
148 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
149 WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 LUKS Start Nakło KPO
150 WŁODKOWSKI Dawid 2001-04-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
151 WŁOSTOWSKI Sebastian 2000-03-16 UKS Liceum sportowe Łomża POD
152 WÓJCIK Bartłomiej 1999-12-10 WLKS Nowe Iganie MAZ
153 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
154 WYSOCKI Krystian 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
155 ZABOLEWICZ Wiktor 2001-03-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
156 ZADROGA Patryk 2000-05-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
157 ZAKHARIAN Kennet 2001-07-04 UKS Kusy Warszawa MAZ
158 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
159 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
160 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
161 ZDANIO Sebastian 2000-06-22 KS Podlasie Białystok POD
162 ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 OKLA Ostrołęka MAZ
163 ŻOK Łukasz 2001-05-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
164 ŻUKOWSKI Jakub 2001-05-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
165 ŻUKOWSKI Radosław 1998-02-09 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.13194489479065sekund