STRZYŻEWSKA Zuzanna
2002-03-03
LUKS Hańcza Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Paulina 2002-04-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
2 ANDRYCHOWICZ Marta 1999-02-27 MKS Polonia Warszawa MAZ
3 BAK Marlena 2001-05-13 KS Podlasie Białystok POD
4 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
5 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
6 BˇK Marlena 2001-01-01 GS Supra¶l POD
7 BIAŁOKOZOWICZ Magdalena 2001-01-11 MKS Juvenia Białystok POD
8 BIERNACKA Julia 2002-01-11 GKS Wilga Garwolin MAZ
9 BUDLEWSKA Gabriela 2002-04-28 KS Podlasie Białystok POD
10 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
11 CIESLIK Laura 2002-03-22 AML Słupsk POM
12 CIOCHANOWSKA Aleksandra 2002-03-02 KS Podlasie Białystok POD
13 CZAJKOWSKA Weronika 2002-08-14 UKL Ósemka Police ZPO
14 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
15 DˇBROWSKA Natalia 1999-04-22 I LO Łomża POD
16 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
17 DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
18 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
19 DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
20 DZWONIARKIEWICZ Agata 2002-01-01 LIUKS Kruszwica KPO
21 DZWONIARKIEWICZ Agata 2002-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
22 FADEREWSKA Beata 2000-02-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
23 FEDZIORYNA Roksana 2001-03-08 KS Agros Zamo¶ć LBE
24 FILIPOW Julia 2000-09-25 UKS Technik Augustów POD
25 FLIS Zofia 2002-05-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
26 FRANKOWSKA Joanna 1998-03-10 KS Podlasie Białystok POD
27 GˇSIEWSKA Natalia 2000-09-29 MKS Pułtusk MAZ
28 GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 KS Agros Zamo¶ć LBE
29 GODLEWSKA Gabriela 2000-01-01 PG D±browa Białostocka POD
30 GOSK Daria 1999-05-30 I LO Łomża POD
31 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
32 HARASIMOWICZ Kamila 2002-01-01 PG 3 Suwałki POD
33 JEGLIŃSKA Gabriela 2001-03-23 MLKS Czarni Olecko WMZ
34 JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 MKS Jedynka Jarocin WLP
35 JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
36 KAMIŃSKA Karolina 2002-04-08 AZS UMCS Lublin LBE
37 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
38 KAPLA Anna 2004-05-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
39 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 UKS Czwórka Białystok POD
40 KARPIŃSKA Martyna Alicja 2001-05-11 SL Salos Suwałki POD
41 KA¬MIERCZAK Joanna 1998-07-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
42 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
43 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
44 KOŁODZIEJCZYK Renata 2000-09-13 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
45 KOŁTUN Paulina 2001-01-19 MKS Unia Hrubieszów LBE
46 KOPEĆ Natalia 2001-07-17 KS Łomżanie Łomża POD
47 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
48 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
49 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
50 KOWALIK Patrycja 2002-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
51 KROTKIEWICZ Karina 2001-03-06 MKS Unia Hrubieszów LBE
52 KRUKOWSKA Karolina 2001-02-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
53 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
54 KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
55 KURPIEWSKA Natalia 2002-02-19 UKS Atos WoĽnice WMZ
56 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
57 KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
58 LICHOMSKA Gabriela 2001-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
59 LIS Aleksandra 2004-02-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
60 LIS Klaudia 2002-04-08 MKL Toruń KPO
61 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
62 ŁUBKOWSKA Karolina 2001-03-23 AZS UMCS Lublin LBE
63 MARTYNIUK Angelika 2001-08-01 KS Podlasie Białystok POD
64 MARZEC Oliwia 2001-01-25 AZS UMCS Lublin LBE
65 MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
66 MATEUSZUK Małgorzata 2002-01-01 PG 1 Bielsk Podlaski POD
67 MICHAŁOWSKA Emilia 2002-08-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
68 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
69 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
70 MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 UKS Technik Augustów POD
71 MISZKIEWICZ Vanessa 2002-10-27 MUKS Kadet Rawicz WLP
72 MIZIOŁEK Dominika 2002-01-01 UKS 55 ŁódĽ LDZ
73 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
74 NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
75 OLEWIECKA Aleksandra 2000-11-16 OKLA Ostrołęka MAZ
76 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
77 OSIPAK Izabela 2002-02-20 LKS Sprinter Siemiatycze POD
78 OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 KS Podlasie Białystok POD
79 OSTROWSKA Aleksandra 2002-01-01 PG 17 Białystok POD
80 OSZMIAN Julia 2002-01-01 PG D±browa Białostocka POD
81 PARADA Zuzanna 2002-02-27 MKS Agros Chełm LBE
82 PAWŁOWSKA Honorata 2002-11-28 OKS Skra Warszawa MAZ
83 PODOWSKA Daria 2002-11-14 MAL-MKLA Mława MAZ
84 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
85 PUSTUŁKA Marzena 2000-05-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
86 RADZISZEWSKA Daria 2001-06-19 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
87 RADZISZEWSKA Klaudia 2002-01-01 PG Czarna Białostocka POD
88 ROKITA Natalia 2001-02-18 RLTL ZTE Radom MAZ
89 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamo¶ć LBE
90 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
91 RYBICKA Kinga 1998-06-02 niest. Białystok POD
92 SAJNA Kinga 2002-04-24 AZS UMCS Lublin LBE
93 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
94 SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
95 SKIBNIEWSKA Patrycja 2002-12-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
96 SŁOCKA Julia 2001-02-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
97 SŁYSZEWSKA Weronika 2000-01-01 SG 3 Białystok POD
98 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
99 STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 LUKS Hańcza Suwałki POD
100 STELMASZCZYK Joanna 1998-06-26 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
101 STRZYŻEWSKA Inez 2003-08-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
102 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
103 STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
104 SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
105 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
106 SZCZĘSNA Aleksandra 2001-02-26 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
107 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
108 SZYMAŃSKA Maja 2002-02-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
109 ¦NIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
110 ¦WIĘTOCHOWSKA Julia 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
111 TOMKIEWICZ Aneta 1999-07-12 ZSO Sejny POD
112 TRACZYK Patrycja 2002-01-01 niest. Warszawa MAZ
113 TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
114 WAWRENTOWICZ Gabriela 2001-07-30 KS Podlasie Białystok POD
115 WˇSIK Katarzyna 2002-02-17 LKS Znicz Biłgoraj LBE
116 WISZOWATA Daria 2001-05-07 KS Podlasie Białystok POD
117 WITKOWSKA Aleksandra 2002-12-11 PLKS Gwda Piła WLP
118 WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 UKS Technik Augustów POD
119 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
120 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
121 ZAŃKO Gabriela 1999-05-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
122 ZARĘBA Eliza 2002-01-07 KS Wisła Puławy LBE
123 ZAWADZKA Natalia 2002-05-29 KS Zawkrze Mława MAZ
124 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
125 ŻOCHOWSKA Elżbieta 2000-05-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
126 ŻUCHOWSKA Klaudia 2002-09-28 AZS UMCS Lublin LBE
127 ŻYGIEŁO Karolina 2000-02-26 KS Podlasie Białystok POD
128 ŻYLIŃSKA Jolanta 1998-02-06 ZSO Sejny POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.23196315765381sekund