MODZELEWSKI Łukasz
2000-03-19
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
2 BORKOWSKI Kamil 2000-01-01 PG Zbójna POD
3 BRONAKOWSKI Szymon 2001-01-23 KS Łomżanie Łomża POD
4 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 CHOROSZUCHA Bartosz 1998-12-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
6 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
7 DANILCZYK Wojciech 1999-01-01 PG Lipsk POD
8 DAŃKÓW Andrzej 2003-10-02 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
9 DĄBROWSKI Mateusz 2001-06-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
10 DMOCHOWSKI Mateusz 2001-02-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
11 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
12 GODLEWSKI Adam 1998-01-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
13 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
14 GÓRALCZYK Łukasz 2000-01-01 PG Zabiele POD
15 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 HOŚCIŁOWICZ Kamil 2000-01-01 niest. Białystok POD
17 IWANICKI Maciej 1999-07-13 KS Podlasie Białystok POD
18 JANKIEWICZ Dawid 2000-12-28 KS Łomżanie Łomża POD
19 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
20 JURGIELANIEC Sylwester 1999-01-01 PG 18 Białystok POD
21 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
22 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
23 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
24 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
25 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
26 KOSSAKOWSKI Damian 2001-02-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
27 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
28 KUJAWA Rafał 1999-01-01 PG Czyżew POD
29 KULIKOWSKI Gabriel 2000-01-01 PG 2 Łomża POD
30 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
31 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MLKS Czarni Olecko WMZ
32 LACHOWICZ Łukasz 1999-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
33 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
34 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
35 ŁODZIŃSKI Tomasz 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
36 MALUGA Daniel 2000-06-22 KS Agros Zamość LBE
37 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
38 MATCZUK Jakub 2000-07-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
39 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
40 MUCHA Szymon 2000-07-02 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
41 NIEWIŃSKI Hubert 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
42 NOWACKI Andrzej 1971-11-26 MKS Juvenia Białystok POD
43 ONISZCZUK Karol 2000-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
44 PERKOWSKI Jakub 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
45 PLISZKA Jakub 1997-11-08 PKS Gwardia Szczytno WMZ
46 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
47 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
48 PRZEDZIŃSKI Kacper 2000-05-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
49 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
50 REDYKIERT Mateusz 2000-04-04 KS Łomżanie Łomża POD
51 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
52 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
53 SIKORA Paweł 1999-02-02 KS Agros Zamość LBE
54 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
55 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
56 SOKOLEWICZ Sławomir 2000-01-01 niest. Białystok POD
57 SOSIDKO Bartłomiej 1999-09-07 MKS Żak Biała Podlaska LBE
58 STRASZECKI Damian 1998-08-29 MKS Juvenia Białystok POD
59 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
60 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
61 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
62 SZUBZDA Jakub 1998-11-13 KS Podlasie Białystok POD
63 TOCZKO Jakub 2001-02-26 KS Łomżanie Łomża POD
64 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
65 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
66 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
67 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
68 WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
69 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
70 WÓJTOWICZ Adam 2000-02-24 LKS Vectra Włocławek KPO
71 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
72 WYSZYŃSKI Krystian 2001-01-15 KS Łomżanie Łomża POD
73 ZABŁOCKI Karol 2000-04-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
74 ZAJKOWSKI Paweł 2000-01-26 MKS Juvenia Białystok POD
75 ZALEWSKI Łukasz 1999-12-28 KS Łomżanie Łomża POD
76 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
77 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.082973957061768sekund