MODZELEWSKI Łukasz
2000-03-19
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Jonasz 2001-08-26 UKS Achilles Leszno WLP
2 ADAMKIEWICZ Zbigniew 2000-06-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
3 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
4 BANACH Kamil 2001-01-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
5 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
6 BARCIKOWSKI Arkadiusz 2000-07-20 GKS Wilga Garwolin MAZ
7 BERNAŚ Dawid 2000-09-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
8 BORKOWSKI Kamil 2000-01-01 PG Zbójna POD
9 BRESZKA Dawid 2000-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
10 BRONAKOWSKI Szymon 2001-01-23 KS Łomżanie Łomża POD
11 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
12 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
14 CHOROSZUCHA Bartosz 1998-12-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
15 CHRZAN Jerzy 2001-02-24 MKS Sambor Tczew POM
16 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 MUKL Brodnica KPO
17 CZAJKOWSKI Fabian 2001-06-08 OKLA Ostrołęka MAZ
18 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
19 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
20 DANILCZYK Wojciech 1999-01-01 PG Lipsk POD
21 DAŃKÓW Andrzej 2003-10-02 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
22 DĄBROWSKI Mateusz 2001-06-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 DMOCHOWSKI Mateusz 2001-02-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
25 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
26 DZIUBA Filip 2001-09-23 PLKS Gwda Piła WLP
27 FICA Michał 2001-12-04 UKS Piast Bolków DOL
28 GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
29 GODLEWSKI Adam 1998-01-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
30 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
31 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
32 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
33 GÓRALCZYK Łukasz 2000-01-01 PG Zabiele POD
34 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
35 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
36 GRZELKA Jakub 2000-11-05 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
37 HASIURA Antoni 2001-04-27 RKS Łódź LDZ
38 HENKE Marek 2000-01-20 WKS Wawel Kraków MLP
39 HOŚCIŁOWICZ Kamil 2000-01-01 niest. Białystok POD
40 IWANICKI Maciej 1999-07-13 KS Podlasie Białystok POD
41 JACIUK Sylwester 1993-05-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
42 JANKIEWICZ Dawid 2000-12-28 KS Łomżanie Łomża POD
43 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
44 JANUSZEWSKI Marcin 2001-04-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
45 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
46 JURGIELANIEC Sylwester 1999-01-01 PG 18 Białystok POD
47 KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 UKS Kusy Bukowno MLP
48 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
49 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
50 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
51 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
52 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
53 KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 KB Krościenko Wyżne PDK
54 KLIMEK Wojciech 2000-04-25 MKS-MOS Katowice SLK
55 KOBAK Tymoteusz 2001-05-27 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
56 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
57 KOSSAKOWSKI Damian 2001-02-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
58 KOŚCIOŁKO Kamil 2001-03-02 MKS Unia Hrubieszów LBE
59 KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
60 KOWALCZYK Szymon 2001-01-29 LUKS Start Nakło KPO
61 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 LKS Zorza Gdynia POM
62 KRENSKI Mateusz 2000-03-21 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
63 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
64 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL ZTE Radom MAZ
65 KUDYK Samuel 2001-02-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
66 KUJAWA Rafał 1999-01-01 PG Czyżew POD
67 KULIKOWSKI Gabriel 2000-01-01 PG 2 Łomża POD
68 KURPAS Rafał 2000-03-19 ZLKL Zielona Góra LBU
69 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
70 KUSIAK Dominik 2001-08-27 ULKS Lipinki MLP
71 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MLKS Czarni Olecko WMZ
72 LACHOWICZ Łukasz 1999-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
73 LEWANDOWSKI Bogdan 2001-02-06 MKL Szczecinek ZPO
74 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
75 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 UKS Wiking Rychnowy POM
76 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
77 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
78 ŁODZIŃSKI Tomasz 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
79 MAKOS Bartosz 2001-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
80 MALUGA Daniel 2000-06-22 KS Agros Zamość LBE
81 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 KS Hanza Goleniów ZPO
82 MARCINIAK Jakub 2000-10-14 UKS Jedynka Gostyń WLP
83 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
84 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
85 MATCZUK Jakub 2000-07-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
86 MATKOWSKI Michał 2001-11-02 UKS Piast Bolków DOL
87 MAZUR Bartłomiej 2001-01-12 ULKS Muflon Bielawa DOL
88 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
89 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
90 MUCHA Szymon 2000-07-02 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
91 NAWROT Mikołaj 2000-02-05 SL Olimpia Poznań WLP
92 NIEWIŃSKI Hubert 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
93 NOCEŃ Dawid 2000-01-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
94 NOWACKI Andrzej 1971-11-26 MKS Juvenia Białystok POD
95 OLSZEWSKI Igor 2000-02-18 MUKL Brodnica KPO
96 ONISZCZUK Karol 2000-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
97 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
98 PANKRATOW Jakub 2001-11-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
99 PAWELCZAK Karol 2000-01-20 MKS MOS Wrocław DOL
100 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 BKL Bełchatów LDZ
101 PERKOWSKI Jakub 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
102 PIETRZKO Tomasz 2000-08-20 RKS Łódź LDZ
103 PLISZKA Jakub 1997-11-08 PKS Gwardia Szczytno WMZ
104 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
105 PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
106 POZORSKI Szymon 2001-04-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
107 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
108 PRZEDZIŃSKI Kacper 2000-05-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
109 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 MKS Pogoń Siedlce MAZ
110 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
111 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
112 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SS MKS Parasol Wrocław DOL
113 PUTERKO Maciej 2001-11-14 SS MKS Parasol Wrocław DOL
114 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
115 REDYKIERT Mateusz 2000-01-01 KS Łomżanie Łomża POD
116 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
117 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
118 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
119 SIKORA Paweł 1999-02-02 KS Agros Zamość LBE
120 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
121 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
122 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
123 SOKOLEWICZ Sławomir 2000-01-01 niest. Białystok POD
124 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
125 SOLDAT Adam 2001-01-27 MKS Hermes Gryfino ZPO
126 SOSIDKO Bartłomiej 1999-09-07 MKS Żak Biała Podlaska LBE
127 STANIAK Jakub 2001-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
128 STRASZECKI Damian 1998-08-29 MKS Juvenia Białystok POD
129 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
130 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
131 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
132 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
133 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 RKS Łódź LDZ
134 SZUBZDA Jakub 1998-11-13 KS Podlasie Białystok POD
135 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
136 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 MKL Toruń KPO
137 ŚWIĄTEK Bartłomiej 2000-01-19 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
138 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
139 TOCZKO Jakub 2001-02-26 KS Łomżanie Łomża POD
140 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
141 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
142 TROĆ Daniel 2000-02-24 MKL Szczecin ZPO
143 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
144 WALEWSKI Grzegorz 2001-03-22 UKS Achilles Leszno WLP
145 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
146 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
147 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
148 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
149 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
150 WIRKUS Kacper 2000-01-01 UKS Wiking Rychnowy POM
151 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
152 WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
153 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
154 WITKOWSKI Dariusz 2000-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
155 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
156 WOLENDER Jakub 2000-11-21 RAZ Szczecin ZPO
157 WÓJTOWICZ Adam 2000-02-24 LKS Vectra Włocławek KPO
158 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
159 WROCZYŃSKI Piotr 2001-02-05 MLKS Agros Żary LBU
160 WRONA Oskar 2001-01-07 MLKS Agros Żary LBU
161 WYSZYŃSKI Krystian 2001-01-15 KS Łomżanie Łomża POD
162 ZABŁOCKI Karol 2000-04-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
163 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
164 ZAJKOWSKI Paweł 2000-01-26 MKS Juvenia Białystok POD
165 ZALEWSKI Łukasz 1999-12-28 KS Łomżanie Łomża POD
166 ZAWADZKI Bartosz 2001-08-24 KS Energetyk Poznań WLP
167 ZELA Szymon 2000-10-05 KUKS Remus Kościerzyna POM
168 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
169 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
170 ZWIRANOWSKI Władysław 2000-10-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
171 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.23931884765625sekund