MODZELEWSKI Łukasz
2000-03-19
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
2 BORKOWSKI Kamil 2000-01-01 PG Zbójna POD
3 BRESZKA Dawid 2000-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
4 BRONAKOWSKI Szymon 2001-01-23 KS Łomżanie Łomża POD
5 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
6 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
7 CHOROSZUCHA Bartosz 1998-12-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
8 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
9 DANILCZYK Wojciech 1999-01-01 PG Lipsk POD
10 DAŃKÓW Andrzej 2003-10-02 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
11 DĄBROWSKI Mateusz 2001-06-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
12 DMOCHOWSKI Mateusz 2001-02-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
14 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
15 GODLEWSKI Adam 1998-01-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
16 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
17 GÓRALCZYK Łukasz 2000-01-01 PG Zabiele POD
18 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 HOŚCIŁOWICZ Kamil 2000-01-01 niest. Białystok POD
20 IWANICKI Maciej 1999-07-13 KS Podlasie Białystok POD
21 JANKIEWICZ Dawid 2000-12-28 KS Łomżanie Łomża POD
22 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
23 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
24 JURGIELANIEC Sylwester 1999-01-01 PG 18 Białystok POD
25 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
26 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
27 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
28 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
29 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
30 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
31 KOSSAKOWSKI Damian 2001-02-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
32 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
33 KUJAWA Rafał 1999-01-01 PG Czyżew POD
34 KULIKOWSKI Gabriel 2000-01-01 PG 2 Łomża POD
35 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MLKS Czarni Olecko WMZ
37 LACHOWICZ Łukasz 1999-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
38 LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 MKS Gniezno WLP
39 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
41 ŁODZIŃSKI Tomasz 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
42 MALUGA Daniel 2000-06-22 KS Agros Zamość LBE
43 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
44 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
45 MATCZUK Jakub 2000-07-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
46 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
47 MUCHA Szymon 2000-07-02 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
48 NIEWIŃSKI Hubert 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
49 NOWACKI Andrzej 1971-11-26 MKS Juvenia Białystok POD
50 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
51 ONISZCZUK Karol 2000-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
52 ORŁOWSKI Hubert 2000-04-23 UKS Skompensis Skępe KPO
53 PERKOWSKI Jakub 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
54 PIEŃKOSZ Rafał 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
55 PIETRZAK Krzysztof 2001-05-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
56 PLISZKA Jakub 1997-11-08 PKS Gwardia Szczytno WMZ
57 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
58 POZORSKI Szymon 2001-04-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
59 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
60 PRZEDZIŃSKI Kacper 2000-05-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
61 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
62 REDYKIERT Mateusz 2000-01-01 KS Łomżanie Łomża POD
63 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
64 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
65 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
66 SIKORA Paweł 1999-02-02 KS Agros Zamość LBE
67 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
68 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
69 SOKOLEWICZ Sławomir 2000-01-01 niest. Białystok POD
70 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
71 SOSIDKO Bartłomiej 1999-09-07 MKS Żak Biała Podlaska LBE
72 STRASZECKI Damian 1998-08-29 MKS Juvenia Białystok POD
73 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
74 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
75 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
76 SZUBZDA Jakub 1998-11-13 KS Podlasie Białystok POD
77 TOCZKO Jakub 2001-02-26 KS Łomżanie Łomża POD
78 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
79 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
80 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
81 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
82 WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
83 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
84 WÓJTOWICZ Adam 2000-02-24 LKS Vectra Włocławek KPO
85 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
86 WYSZYŃSKI Krystian 2001-01-15 KS Łomżanie Łomża POD
87 ZABŁOCKI Karol 2000-04-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
88 ZAJKOWSKI Paweł 2000-01-26 MKS Juvenia Białystok POD
89 ZALEWSKI Łukasz 1999-12-28 KS Łomżanie Łomża POD
90 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
91 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.092052936553955sekund