MOSIEJ Ramzes
1999-12-03
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Adrian 2001-01-01 niest. Białystok POD
2 ADAMCZYK Adam 2000-09-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
3 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
4 BABIK Filip 1996-11-02 KS ENTRE.PL Team Warszawa MAZ
5 BABIK Patryk 1999-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
6 BAKAN Piotr 2000-01-18 KS Hanza Goleniów ZPO
7 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
8 BEDNAREK Damian 2000-01-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
9 BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
10 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
11 BIERNACKI Michał 2000-04-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
12 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
13 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
14 BRONAKOWSKI Szymon 2001-01-23 KS Łomżanie Łomża POD
15 BRYNDA Marcin 1988-12-06 MLKS Czarni Olecko WMZ
16 BUDNIK Jacek 1998-09-04 KS Podlasie Białystok POD
17 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
18 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 BUKOWSKI Paweł 1999-03-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
20 BURZYŃSKI Tobiasz 1999-08-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
21 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
22 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
23 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
24 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
25 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
26 CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
27 CIEŚLA Tomasz 1999-08-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
28 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
29 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
30 CZERWIŃSKI Filip 1997-05-15 UKS Achilles Leszno WLP
31 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
32 DAŃKÓW Andrzej 2003-10-02 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
33 DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
34 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
35 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 DEMBY Łukasz 1997-12-13 UKS Clan Ostrołęka MAZ
37 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL ZTE Radom MAZ
38 DRASZKIEWICZ Jakub 2002-03-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
39 DRYKA Filip 1999-06-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
40 DUBNICKI Karol 1999-01-01 PG 4 Augustów POD
41 DUCHNOWSKI Łukasz 1995-01-01 niest. Białystok POD
42 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
43 FELTOWICZ Damian 1999-11-07 KS Podlasie Białystok POD
44 FILAR Krzysztof 1998-05-03 OŚ AZS Poznań WLP
45 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
46 GASEK Adrian 1999-11-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
47 GĄSIEWSKI Jakub 2000-02-21 I LO ŁOMŻA POD
48 GŁAŻEWSKI Dariusz 2000-12-19 OKLA Ostrołęka MAZ
49 GŁOWALA Robert 1992-10-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
50 GOLA Dawid 1999-09-04 UKS 12 Kalisz WLP
51 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
52 GREŃ Kacper 2000-01-27 MKS Unia Hrubieszów LBE
53 GROSICKI Wit 1999-08-03 MKS MOS Wrocław DOL
54 GRZELKA Jakub 2000-11-05 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
55 GUDEL Michał 1998-11-10 KS Podlasie Białystok POD
56 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS Dąb Suchy Las WLP
57 JACKIEWICZ Mateusz 1997-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
58 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
59 JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 MLKS Baszta Bytów POM
60 JANUSZEWSKI Sebastian 1993-11-04 KS Podlasie Białystok POD
61 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
62 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 KS Maków Biega MAZ
63 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
64 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
65 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 LKS Fenix Słupsk POM
66 JURGA Jakub 2000-03-29 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
67 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL ZTE Radom MAZ
68 KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 UKS Kusy Bukowno MLP
69 KALUS Kamil 1998-03-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
70 KAMIŃSKI Sebastian 2004-04-27 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
71 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
72 KARAŚ Grzegorz 1999-03-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
73 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
74 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WMZ
75 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
76 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
77 KICKI Mateusz 2000-02-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
78 KLATKA Łukasz 1999-03-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
79 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
80 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
81 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
82 KOPECKI Marcin 1999-06-19 LKS Zantyr Sztum POM
83 KORBUS Krystian 1998-11-23 LUKS Boguszyce LDZ
84 KOWALCZYK Łukasz 1998-03-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
85 KOWALSKI Paweł 1997-05-30 OKS Start Otwock MAZ
86 KOZŁOWSKI Bartosz 1996-04-30 MKS Truso Elbląg WMZ
87 KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
88 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
89 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
90 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
91 KUDRZYCKI Karol 1998-11-13 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
92 KUKUŁKA Daniel 1998-04-04 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
93 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
94 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
95 KWIATKOWSKI Krzysztof 1998-01-19 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
96 LACHOWICZ Łukasz 1999-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
97 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
98 LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 MKS Gniezno WLP
99 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
100 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
101 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
102 ŁAWECKI Adrian 1999-01-04 LLKS Osowa Sień LBU
103 ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
104 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
105 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
106 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
107 MALINOWSKI Mateusz 2001-01-01 niest. Białystok POD
108 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
109 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
110 MARUT Tomasz 1999-05-28 MLKS Rakowice DOL
111 MEZGLEWSKI Kamil 1999-05-14 KB Krościenko Wyżne PDK
112 MIECZNIK Albert 1998-10-02 MKS Juvenia Białystok POD
113 MIELEWCZYK Bartłomiej 2000-02-23 MLKS Baszta Bytów POM
114 MIELNIKIEWICZ Michał 1998-08-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
115 MISIASZEK Kacper 2000-01-27 MKS Unia Hrubieszów LBE
116 MŁYNARCZYK Paweł 2000-07-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
117 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
118 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
119 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
120 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
121 NERKOWSKI Damian 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
122 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 MLUKS Tarnów MLP
123 OKUNIEWSKI Jacek 1999-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
124 OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
125 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
126 PAŁKIEWICZ Patryk 1997-08-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
127 PANEK Maciej 2000-02-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
128 PAWELEC Albert 1998-07-19 MKS Unia Hrubieszów LBE
129 PAWLAK Wojciech 1998-02-25 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
130 PAWLIKOWSKI Tomasz 1999-09-09 MKS Agros Chełm LBE
131 PIĄTEK Michał 2000-08-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
132 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
133 PICHAL Kacper 2000-02-05 PKS Gwardia Szczytno WMZ
134 PIETRZAK Tomasz 1997-04-07 LKS Maraton Turek WLP
135 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
136 PLAWGO Jacek 1999-09-18 MKS Truso Elbląg WMZ
137 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
138 PODYMNIAK Szymon 1997-08-17 RLTL ZTE Radom MAZ
139 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
140 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
141 POPŁAWSKI Stanisław 2000-01-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
142 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
143 PRZEŹDZIK Hubert 2000-10-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
144 PRZYBYSZ Bartosz 1998-02-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
145 PUPEK Kamil 2000-05-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
146 REGINIA Dariusz 1995-03-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
147 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
148 ROGUSKI Michał 1997-07-24 MKS Pogoń Siedlce MAZ
149 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
150 ROZWADOWSKI Sebastian 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
151 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
152 RUDEK Dominik 2000-06-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
153 RUDZIŃSKI Grzegorz 1999-09-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
154 RUDZIŃSKI Jakub 1999-01-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
155 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
156 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
157 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
158 SIEMIĄTKOWSKI Tomasz 1994-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
159 SIENKIEWICZ Paweł 1999-07-24 KS Podlasie Białystok POD
160 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 KS SMS Szklarska Poręba DOL
161 SMAŁUGA Mateusz 2000-07-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
162 SOBIŁO Dawid 1999-02-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
163 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
164 STRASZAK Piotr 2000-06-08 LKS Zorza Gdynia POM
165 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
166 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
167 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
168 SUDUJKO Ryszard 1997-04-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
169 SZCZEPANIUK Wojciech 1999-04-09 UKS Liderek Chwiram ZPO
170 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
171 SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 UKS Chromik Mysłowice SLK
172 SZULEWSKI Dawid 2000-05-17 KS Podlasie Białystok POD
173 SZWED Maciej 1999-02-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
174 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
175 SZYMAŃSKI Krystian 1999-09-27 PLKS Gwda Piła WLP
176 SZYSZKA Michał 1999-06-04 CMKL Człuchów POM
177 ŚLIWIŃSKI Oskar 1999-07-11 KS AZS AWF Kraków MLP
178 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
179 TARASZKIEWICZ Marcin 1999-11-09 KKL Rodło Kwidzyn POM
180 TERKA Maciej 1998-02-22 AZS-AWF Gorzów LBU
181 TOMASZEWICZ Michał 1999-02-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
182 TOMASZEWSKI Tomasz 2000-05-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
183 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
184 TRĘBICKI Ignacy 2000-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
185 TWOREK Bartłomiej 1999-03-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
186 WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 ULKS Barwice ZPO
187 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
188 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
189 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 niestowarzyszony POL
190 WIATER Michał 1999-03-11 KS Agros Zamość LBE
191 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
192 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
193 WIECZOREK Michał 1999-02-12 LKS Koluszki LDZ
194 WIEJA Jonasz 2000-08-09 UKS Achilles Leszno WLP
195 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
196 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
197 WOSIŃSKI Mikołaj 2000-05-10 UKS Filipides Teresin MAZ
198 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
199 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
200 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
201 WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 MKS Juvenia Białystok POD
202 WSZEBOROWSKI Michał 1998-05-23 UKS Liceum sportowe Łomża POD
203 WYSZYŃSKI Krystian 2001-01-15 KS Łomżanie Łomża POD
204 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
205 ZAKRZEWSKI Jakub 2000-07-28 KS Hanza Goleniów ZPO
206 ZIEMCZYK Łukasz 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
207 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
208 ZWIRANOWSKI Władysław 2000-10-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
209 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
210 ŻMUJDZIN Karol 1997-03-22 KS Podlasie Białystok POD
211 ŻUBEREK Bartosz 2001-01-01 niest. Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11735796928406sekund