MOSIEJ Ramzes
1999-12-03
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 MKL Szczecin ZPO
2 BABIK Filip 1996-11-02 E.L.ite Sports Olsztyn WMZ
3 BABIK Patryk 1999-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
4 BAKAN Piotr 2000-01-18 KS Hanza Goleniów ZPO
5 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
6 BEŃ Józef 2000-07-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
7 BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
8 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
9 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
10 BOBROWSKI Mateusz 1998-09-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
11 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
12 BRONAKOWSKI Szymon 2001-01-23 KS Łomżanie Łomża POD
13 BUDNIK Jacek 1998-09-04 KS Podlasie Białystok POD
14 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
15 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 BUKOWSKI Paweł 1999-03-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
17 BURZYŃSKI Tobiasz 1999-08-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
18 CELIŃSKI Kacper 2002-10-01 OKS Start Otwock MAZ
19 CELIŃSKI Tomasz 2001-03-12 OKS Start Otwock MAZ
20 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
21 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
22 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
23 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
24 CHYLIŃSKI Alek 2001-09-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
25 CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
26 CIEŚLA Tomasz 1999-08-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
27 CIMOCHOWSKI Kamil 1999-11-18 ZS NIEĆKOWO POD
28 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
29 CZERWIŃSKI Filip 1997-05-15 UKS Achilles Leszno WLP
30 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
31 DAŃKÓW Andrzej 2003-10-02 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
32 DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
33 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
34 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
35 DEMBY Łukasz 1997-12-13 UKS Clan Ostrołęka MAZ
36 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL ZTE Radom MAZ
37 DRASZKIEWICZ Jakub 2002-03-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
38 DRYKA Filip 1999-06-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
39 DUBNICKI Karol 1999-01-01 PG 4 Augustów POD
40 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
41 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
42 FELTOWICZ Damian 1999-11-07 KS Podlasie Białystok POD
43 FILAR Krzysztof 1998-05-03 UKS 12 Kalisz WLP
44 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
45 GASEK Adrian 1999-11-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
46 GŁAŻEWSKI Dariusz 2000-12-19 OKLA Ostrołęka MAZ
47 GŁOWALA Robert 1992-10-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
48 GOLA Dawid 1999-09-04 UKS 12 Kalisz WLP
49 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
50 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
51 GREŃ Kacper 2000-01-27 MKS Unia Hrubieszów LBE
52 GRZYB Mateusz 1999-12-22 ULKS Bystrzyca Kłodzka DOL
53 GRZYBCZYK Szymon 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
54 GUDEL Michał 1998-11-10 KS Podlasie Białystok POD
55 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS Dąb Suchy Las WLP
56 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
57 HAJDUK Paweł 1999-09-28 TL ROW Rybnik SLK
58 JACIUK Sylwester 1993-05-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
59 JACKIEWICZ Mateusz 1997-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
60 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
61 JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 MLKS Baszta Bytów POM
62 JANUSZEWSKI Sebastian 1993-11-04 KS Podlasie Białystok POD
63 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
64 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 KS Maków Biega MAZ
65 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
66 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 LKS Fenix Słupsk POM
67 JILEK Dariusz 1998-05-11 ULKS Bystrzyca Kłodzka DOL
68 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL ZTE Radom MAZ
69 KACZOREK Robert 1998-04-29 MUKL Brodnica KPO
70 KALUS Kamil 1998-03-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
71 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
72 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
73 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WMZ
74 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
75 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
76 KICKI Mateusz 2000-02-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
77 KLATKA Łukasz 1999-03-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
78 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
79 KLIMKOWSKI Michał 1998-07-22 UKS Sokół Żmigród DOL
80 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
81 KOPECKI Marcin 1999-06-19 LKS Zantyr Sztum POM
82 KORBUS Krystian 1998-11-23 LUKS Boguszyce LDZ
83 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
84 KOWALCZYK Łukasz 1998-03-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
85 KOWALSKI Paweł 1997-05-30 OKS Start Otwock MAZ
86 KOZIOŁ Adrian 1998-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
87 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
88 KOZŁOWSKI Bartosz 1996-04-30 MKS Truso Elbląg WMZ
89 KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
90 KROCHMAL Paweł 1993-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
91 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
92 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
93 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
94 KUDRZYCKI Karol 1998-11-13 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
95 KUKUŁKA Daniel 1998-04-04 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
96 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Żukowo POM
97 KURZĄTKOWSKI Jakub 2000-07-13 ZS NIEĆKOWO POD
98 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
99 KWIATKOWSKI Krzysztof 1998-01-19 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
100 LACHOWICZ Łukasz 1999-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
101 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
102 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
103 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
104 ŁAWECKI Adrian 1999-01-04 LLKS Osowa Sień LBU
105 ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
106 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
107 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 SL Olimpia Poznań WLP
108 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
109 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
110 MARCINKIEWICZ Adrian 1993-06-27 MKS Pogoń Siedlce MAZ
111 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
112 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
113 MARUT Tomasz 1999-05-28 MLKS Rakowice DOL
114 MICHALSKI Jan 2001-04-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
115 MIECZNIK Albert 1998-10-02 MKS Juvenia Białystok POD
116 MIELEWCZYK Bartłomiej 2000-02-23 MLKS Baszta Bytów POM
117 MIELNIKIEWICZ Michał 1998-08-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
118 MIKULSKI Tomasz 1996-01-30 KM Aktywni Sochaczew MAZ
119 MISIASZEK Kacper 2000-01-27 MKS Unia Hrubieszów LBE
120 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
121 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
122 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
123 NERKOWSKI Damian 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
124 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 MLUKS Tarnów MLP
125 OKUNIEWSKI Jacek 1999-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
126 OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
127 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
128 PANEK Maciej 2000-02-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
129 PAPLA Filip 1998-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
130 PAWELEC Albert 1998-07-19 MKS Unia Hrubieszów LBE
131 PAWLAK Wojciech 1998-02-25 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
132 PAWLIKOWSKI Tomasz 1999-09-09 MKS Agros Chełm LBE
133 PAWŁOWSKI Damian 2000-06-06 I LO ŁOMŻA POD
134 PAWŁOWSKI Michał 1998-11-12 UKS Filipides Teresin MAZ
135 PĘKALA Piotr 1998-02-23 MLKS Agros Żary LBU
136 PIĄTEK Michał 2000-08-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
137 PICHAL Kacper 2000-02-05 PKS Gwardia Szczytno WMZ
138 PIETRZAK Tomasz 1997-04-07 LKS Maraton Turek WLP
139 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
140 PLAWGO Jacek 1999-09-18 MKS Truso Elbląg WMZ
141 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
142 PODYMNIAK Szymon 1997-08-17 RLTL ZTE Radom MAZ
143 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
144 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
145 POPŁAWSKI Stanisław 2000-01-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
146 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
147 PRZEŹDZIK Hubert 2000-10-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
148 PRZYBYSZ Bartosz 1998-02-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
149 PUPEK Kamil 2000-05-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
150 PYDA Sylwester 1998-11-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
151 RADZIEJEWSKI Sebastian 2000-11-02 KS Podlasie Białystok POD
152 REGINIA Dariusz 1995-03-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
153 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
154 ROGUSKI Michał 1997-07-24 MKS Pogoń Siedlce MAZ
155 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Puszcza Hajnówka POD
156 ROSZKO Damian 1991-11-11 KS Podlasie Białystok POD
157 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
158 RUDZIŃSKI Grzegorz 1999-09-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
159 RUDZIŃSKI Jakub 1999-01-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
160 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
161 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
162 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 UKS Liceum sportowe Łomża POD
163 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
164 SIEMIĄTKOWSKI Tomasz 1994-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
165 SIENKIEWICZ Paweł 1999-07-24 KS Podlasie Białystok POD
166 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 KS SMS Szklarska Poręba DOL
167 SMAŁUGA Mateusz 2000-07-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
168 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
169 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
170 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
171 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
172 SUDUJKO Ryszard 1997-04-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
173 SZCZEPANIUK Wojciech 1999-04-09 UKS Liderek Chwiram ZPO
174 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
175 SZMIDT Jędrzej 1999-03-22 OŚ AZS Poznań WLP
176 SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 UKS Chromik Mysłowice SLK
177 SZULEWSKI Dawid 2000-05-17 KS Podlasie Białystok POD
178 SZWED Maciej 1999-02-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
179 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
180 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
181 SZYMAŃSKI Krystian 1999-09-27 PLKS Gwda Piła WLP
182 SZYSZKA Michał 1999-06-04 CMKL Człuchów POM
183 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
184 TARASZKIEWICZ Marcin 1999-11-09 KKL Rodło Kwidzyn POM
185 TERKA Maciej 1998-02-22 AZS-AWF Gorzów LBU
186 TOMASZEWICZ Michał 1999-02-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
187 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
188 TRĘBICKI Ignacy 2000-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
189 TROJAN-ZAKRZEWSKI Dominik 2001-07-11 UKS Kusy Warszawa MAZ
190 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
191 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
192 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 AKL Ursynów Warszawa MAZ
193 WIATER Michał 1999-03-11 KS Agros Zamość LBE
194 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
195 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
196 WIECZOREK Michał 1999-02-12 LKS Koluszki LDZ
197 WIEJA Jonasz 2000-08-09 UKS Achilles Leszno WLP
198 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
199 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
200 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
201 WOJTCZAK Andrzej 1996-02-01 LKS Osuchów MAZ
202 WOSIŃSKI Mikołaj 2000-05-10 UKS Filipides Teresin MAZ
203 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
204 WRÓBEL Daniel 1999-06-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
205 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
206 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
207 WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 MLKS Czarni Olecko WMZ
208 WSZEBOROWSKI Michał 1998-05-23 UKS Liceum sportowe Łomża POD
209 WYSZYŃSKI Krystian 2001-01-15 KS Łomżanie Łomża POD
210 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
211 ZAKRZEWSKI Jakub 2000-07-28 KS Hanza Goleniów ZPO
212 ZDROJEWSKI Krystian 1998-10-09 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
213 ZIELIŃSKI Radosław 1999-08-08 ULKS Lipinki MLP
214 ZIELONKA Jan 1999-08-19 MKL Toruń KPO
215 ZIEMCZYK Łukasz 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
216 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
217 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
218 ŻMUJDZIN Karol 1997-03-22 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.2694308757782sekund