SIEŃKO Magda
1999-01-27
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMSKA Aniela
2001-07-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANTONIAK Angelika
2000-05-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BAJOR Magdalena
1999-01-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARAN Klaudia
2000-07-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARASZKIEWICZ Wiktoria
2000-07-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIAŁOMYZY Urszula
1998-11-27
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIELENIA Gabriela
1998-01-01
I LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BILMIN Patrycja
1999-05-25
II LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BOBROWSKA Urszula
2000-03-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BOJAR Natalia
2000-11-26
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BORAWSKA Milena
1998-01-01
ZSEiO 6 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BORKOWSKA Natalia
2000-08-22
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BUJNAROWSKA Kalina
2001-03-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BUJNOWSKA Agnieszka
2000-04-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BUJNOWSKA Weronika
2001-10-03
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BUŃKOWSKA Justyna
1997-08-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BURACZYK Aleksandra
1999-10-11
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CHAŁUPKA Milena
2000-11-14
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CHEŁSTOWSKA Wiktoria
2000-07-21
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CISICKA Natalia
1998-07-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CUPPA Natalia
1999-02-01
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CWALINA Justyna
1998-01-09
ZSEiO 6 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CZAJKOWSKA Paulina
1998-06-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CZERWIŃSKA Anna
2000-04-04
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DASZKIELEWICZ Magdalena
2000-08-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DASZKILEWICZ Magda
2000-01-01
PG 18 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DĄBROWSKA Natalia
1999-04-22
I LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DŁUGOŁĘCKA Julia
2000-09-11
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DOMURAT Sylwia
2000-12-02
APLO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
FADEREWSKA Beata
2000-02-13
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
FIDZIUKIEWICZ Karolina
1999-05-13
PG 29 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
FIEDORCZYK Magdalena
1998-05-05
ZS Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
FILIPCZUK Alicja
1999-03-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
FLISEK Barbara
1999-11-17
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GAJ Joanna
2001-05-20
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GAŁKA Karolina
2000-06-25
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GĄSIEWSKA Natalia
2000-09-29
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GŁOMBIOWSKA Karolina
1999-02-05
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GOŁASZEWSKA Aleksandra
1998-01-01
ZSOiP Wysokie Mazowieckie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GOŁASZEWSKA Anna
1997-01-01
VI LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GOŹDZIEWICZ Agnieszka
1999-10-21
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GRABARCZYK Alicja
1999-03-02
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GRABOWSKA Agnieszka
1999-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GRAJEK Patrycja
1996-01-01
ZSR Czartajew
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GRUSZKA Karolina
1999-03-10
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GRYC Wiktoria
2001-01-01
PG19S Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GRYCZEWSKA Michalina
2000-08-28
PG 2 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GRYK Aleksandra
1997-06-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GRZEGORCZYK Klaudia
1999-01-01
Gimnazjum Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GRZYBOWSKA Wiktoria
2001-12-03
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
HAJDROWSKA Joanna
1999-08-28
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
HALICKA Izabela
1999-04-27
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
HUNIEWICZ Natalia
1998-08-10
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
JABŁOŃSKA Klaudia
2000-06-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
JACEWICZ Paulina
1999-01-01
VI LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
JACKIEWICZ Joanna
1996-03-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
JAKIMIUK Natalia
2000-01-01
PG 1 Siemiatycze
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
JAKIMOWICZ Julia
2000-06-01
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
JAKUBOWSKA Pamela
1998-04-29
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
JARZĄBEK Magdalena
2000-01-18
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
JÓŹWIAK Karolina
1998-11-27
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KAKAREKO Agata
2000-06-30
ZSBG Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KALISTA Justyna
1997-06-18
ZSBG Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KALISTA-ŁEBEK Beata
1980-08-09
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KAMIŃSKA Natalia
1999-11-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KARDASZ Klaudia
1996-05-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KAROLCZUK Paulina
2001-08-01
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KARPIŃSKA Martyna Alicja
2001-05-11
SL Salos Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KAWAŁKO Aleksandra
1998-01-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KAŹMIERCZAK Joanna
1998-07-08
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KLIM Magdalena
1997-11-20
ZSBG Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KOLENDA Emila
2000-01-17
UKS Sprinter Słodków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KOŁODZIEJ Daria
2000-05-23
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KOSIŃSKA Małgorzata
1999-06-16
II LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KOSOWSKA Ewelina
1999-10-27
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KOSTRZEWSKA Barbara
1998-03-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KOWALSKA Paulina
2000-07-25
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KOZIOŁ Patrycja
1999-07-11
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KOZŁOWSKA Agnieszka
1997-12-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KRUTUL Martyna
2001-07-10
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KRYŃSKA Julia
2001-10-03
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KRZESIAK Klaudia
1999-09-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KUNA Wiktoria
2000-05-22
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KURZA Dominika
1998-01-01
I LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KUŹMICKA Gabriela
1996-10-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
LEMIESZ Marta
1998-01-01
II LO BJN Bielsk Podlaski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
LEMIESZEWSKA Marta
1997-12-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
LENCZEWSKA Klaudia
1998-01-01
APLO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
LIŻEWSKA Magda
2000-10-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
ŁAZARCZYK Gabriela
2000-02-18
VI LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
ŁOWCZYŃSKA Monika
2000-03-21
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
MACIEJUNAS Anna
1997-01-01
ZSO Sejny
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
MAJ Oliwia
2001-01-01
SKS Dwójka Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
MAKOWSKA Aleksandra
1999-03-04
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
MALUŚKIEWICZ Agnieszka
1989-03-18
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
MARCHEWKA Weronika
2000-06-22
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
MARCINIUK Karolina
2000-08-31
ZSR Ostrożany
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
MARKOWSKA Joanna
1999-11-11
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
MATOCHA Magdalena
2000-01-11
LUKS Atletic Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
MAZUREK Aleksandra
2001-01-04
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona
1974-10-27
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
MICHAŁOWSKA Emilia
2002-08-01
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
MIECZKOWSKA Wiktoria
2001-06-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
MILEWSKA Adriana
1999-07-10
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
MIREK Ewa
1997-04-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
MISIURA Natalia
2000-09-15
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
MOJSA Ewelina
1999-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
MROCZKO Izabela
1999-01-01
ZSOiZ Mońki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
MURAWSKA Agnieszka
2000-01-01
ZSOiZ Ciechanowiec
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
MUSZYŃSKA Weronika
2001-04-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
NARTOWICZ Agata
1999-12-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
NAWROT Weronika
1999-06-30
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
NESTEROWICZ Julita
2000-10-23
ZSR Ostrożany
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
NESTEROWICZ Karolina
1996-04-24
LKS Sprinter Siemiatycze
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
NIEDBAŁA Anna
1998-07-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
NIEWIAROWSKA Barbara
1997-01-01
ZSHE Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
NISKA Agnieszka
1998-01-01
II LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
NOWAK Barbara
2000-07-25
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
NOWAK Monika
1995-07-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
OKRASIŃSKA Weronika
1999-01-01
ZSOiZ Mońki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
OSIAK Aleksandra
1999-02-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
OSSOWSKA Justyna
2000-04-19
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
PIECHOTA Justyna
2000-07-12
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
PIECHOWSKA Joanna
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
PIERCHAŁA Renata
1996-03-05
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
PIESIK Nina
2000-11-19
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
PIJANOWSKA Sylwia
2000-02-24
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
PIOTROWSKA Paulina
1996-01-01
ZSEiO 6 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
PISANKO Natalia
2000-04-30
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
PŁOŃSKA Joanna
1999-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
PŁUŻYCKA Eliza
2000-12-07
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
PODWYSOCKA Patrycja
1999-01-01
ZSHE Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
POLAK Urszula
1997-09-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
PRUS Katarzyna
1999-03-11
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
PRUSINOWSKA Katarzyna
1998-01-01
ZSEiO 6 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
PRZEBOROWSKA Paulina
1998-06-06
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
RAMEL Magda
1998-11-29
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
ROMATOWSKA Anna
2002-03-08
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
RÓŻAŃSKA Ewa
2000-12-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
RYNKOWSKA Monika
1998-06-12
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
SALAMOŃCZYK Katarzyna
1999-11-29
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
SAŁADZIAK Lidia
1999-02-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
SATUŁA Małgorzata
1997-11-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
SEROWIK Weronika
2000-07-07
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
SĘKAL Aleksandra
2000-07-05
UKS Liceum sportowe Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
SINICKA Paulina
2000-01-01
ZSOiZ Ciechanowiec
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
SKARŻYNSKA Paulina
1999-01-01
ZSOiZ Mońki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
SKARŻYŃSKA Paulina
1999-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
SKIBA Natalia
2000-03-27
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
SKRAŻYŃSKA Paulina
1999-08-10
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
SŁOCKA Julia
2001-02-18
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
SŁOMKA Justyna
2000-07-16
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
SOKÓŁ Karolina
2000-02-28
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
STANKIEWICZ Weronika
1999-10-30
LO Wysokie Mazowieckie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
STARUCH Ewa
1998-05-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
STARUCH Nina
2001-03-03
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
SUCHWAŁKO Katarzyna
1999-01-01
I LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
SUŁEK Nikola
1998-06-26
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
SZAŁAŃSKA Daria
2000-12-28
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
SZCZEPAŃSKA Stella
2000-02-15
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
SZCZĘSNA Agnieszka
1999-02-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
SZEWCZYK Magdalena Barbara
2001-01-02
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
SZKOP Wioletta
2001-02-18
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
SZPETMAŃSKA Aleksandra
1999-07-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
SZYMCZYK Sandra
2000-09-20
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
SZYPULIŃSKA Aleksandra
1999-01-14
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
ŚLEDZIK Natalia
1999-02-14
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
ŚLEPOWROŃSKA Maja
1998-12-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
ŚLIWIŃSKA Klaudia
2000-03-06
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
ŚNIECIŃSKA Małgorzata
2000-07-18
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
ŚWISTOWSKA Aleksandra
1999-06-03
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
TABACZYŃSKA Weronika
2001-07-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
TATARCZUK Sylwia
1998-07-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
TEKIEŃ Sylwia
1997-05-06
PG Trzcianne
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
TRZONKOWSKA Beata
1995-05-02
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
TUROWICZ Kamila
1999-04-02
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
TWOREK Urszula
1998-02-07
NKS Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
URBAN Karolina
1998-10-20
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
WIDALSKA Marta
1976-03-18
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
WIECHA Wanesa
2001-11-05
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
WIERNICKA Monika
1998-01-01
ZSEiO 6 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
WINKIEWICZ Karolina
1997-06-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
WIŚNIEWSKA Gabriela
2001-10-29
LKS Sprinter Siemiatycze
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
WIŚNIEWSKA Natalia
2000-05-09
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
WOJSIAT Marta
2000-10-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
WOJTACH Klaudia
2000-10-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
WOŹNIAK Angelika
2000-05-21
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
WRÓBEL Anna
1999-06-06
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
WRÓBLEWSKA Michalina
1999-04-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
ZABIELSKA Anna
1999-01-26
Gimnazjum Mońki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
ZABOROWSKA Weronika
2000-01-14
OLA Podlaskie - Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
ZADYKIEWICZ Kinga
1998-01-01
ZSOiP Wysokie Mazowieckie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
ZADYKOWICZ Kinga
1998-05-19
LO Wysokie Mazowieckie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
ZAŁUSKA Katarzyna
1999-07-31
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
ZGIERSKA Nikola
1999-03-10
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
ZOSIUK Weronika
2000-07-23
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
ZYCH Sylwia
1998-11-27
LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
ŻADZIŁKO Magdalena
2000-08-10
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
ŻEBROWSKA Aldona
1991-01-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
ŻEGARSKA Aleksandra
2000-12-11
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
ŻOŁEK Anna
2000-02-02
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
ŻUKOWSKA Karolina
2001-06-13
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik