ŚWIĆ Aleksandra
2001-07-28
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAGIŃSKA Justyna 1999-09-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 BARANOWSKA Paulina 1999-09-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
3 BARTCZAK Julia 2001-08-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
4 BATKO Agata 2000-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
5 BERBACHOWSKA Agata 2001-01-18 KS Podlasie Białystok POD
6 BIEŁAGA Weronika 2001-10-18 KS Podlasie Białystok POD
7 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
8 BORKOWSKA Marta 2001-11-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
9 BUGAŁA Martyna 2002-09-26 AZS UMCS Lublin LBE
10 CIOCHANOWSKA Aleksandra 2002-03-02 KS Podlasie Białystok POD
11 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
12 CZERECH Anna 2000-04-07 KS Podlasie Białystok POD
13 DAWIDZIAK Aleksandra 2002-05-08 BKL Bełchatów LDZ
14 DUDEK Zofia 2001-12-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
15 ENGELMANN Weronika 2001-06-08 MKS-MOSM Bytom SLK
16 FRANKOWSKA Julita 2002-12-03 UKS 19 Bojary Białystok POD
17 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
18 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 GREBER Karolina 2000-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
20 GRZESIK Agata 2000-02-14 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
21 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
22 JAKUBIEC Angelika 1998-09-27 MKS Juvenia Białystok POD
23 JANUS Julia 2001-10-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
24 JASIŃSKA Maja 2001-02-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
25 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
26 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
27 KALISZ Ewa 1998-03-06 MKS Juvenia Białystok POD
28 KAMIENOWSKA Kamila 2001-07-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
29 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
30 KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 LKS Vectra Włocławek KPO
31 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
32 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
33 KONOPKA Izabela 2001-05-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
34 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
35 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
36 KRASOWSKA Kamila 2001-07-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
37 KRÓL Aleksandra 2002-02-20 GUKS Asy Dywity WMZ
38 KRUAZE Gabriela 2002-09-06 MKS Juvenia Białystok POD
39 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 KULHAWIK Katarzyna 2001-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
41 KULIK Marta 2001-04-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
42 LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
43 LEWANDOWSKA Aleksandra 2001-08-25 MKL Toruń KPO
44 ŁODZIŃSKA Małgorzata 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
45 MACIEJEWSKA Katarzyna 2001-09-14 MKS Agros Chełm LBE
46 MANIECKA Julita 2002-08-15 KS Hanza Goleniów ZPO
47 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
48 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
49 MIKOŁAJUK Agnieszka 1998-10-09 UKS Czwórka Białystok POD
50 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 MLKS Czarni Olecko WMZ
51 NIEKURZAK Karolina 2000-01-19 ULKS Gryf Rytwiany SWK
52 OBST Zuzanna 2000-09-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
53 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
54 OSIPAK Izabela 2002-02-20 LKS Sprinter Siemiatycze POD
55 PAŁEJKO Aleksandra 2000-05-22 MLKS Ostróda WMZ
56 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
57 PĘTLICKA Julia 2002-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
58 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 MLKS Czarni Olecko WMZ
59 PILIPCZUK Klaudia 2000-06-03 MKS Żak Biała Podlaska LBE
60 POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
61 PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
62 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
63 PYDA Aleksandra 2000-01-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
64 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
65 RADZISZEWSKA Daria 2001-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
66 ROSOŁOWSKA Iga 2000-04-06 KS Podlasie Białystok POD
67 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
68 SADOWSKA Natalia 1997-05-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
69 SAPKO Julia 2001-07-13 KS Agros Zamość LBE
70 SIKOROWSKA Julia 2003-04-27 LUKS Hańcza Suwałki POD
71 SKAŁECKA Kamila 2001-06-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
72 SKOWROŃSKA Kornelia 2003-01-08 UKS Technik Augustów POD
73 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
74 SOBOLEWSKA Klaudia 2000-01-01 niest. Białystok POD
75 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
76 STANKIEWICZ Katarzyna 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
77 STAŃCZAK Weronika 2001-08-19 UKS Jedynka Gostyń WLP
78 STĘPIEŃ Magdalena 2000-11-29 TL ROW Rybnik SLK
79 STYŚ Aleksandra 2001-06-20 MKS Jedynka Jarocin WLP
80 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
81 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
82 ŚWIERZBIŃSKA Patrycja 2000-07-06 KS Podlasie Białystok POD
83 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
84 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
85 TUROWSKA Julia 2002-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
86 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
87 WASILUK Agata 2000-12-27 MKS Agros Chełm LBE
88 WIERTEL Natalia 2000-08-06 KS Puszcza Hajnówka POD
89 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
90 WOJCIECHOWSKA Julia 1999-07-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
91 WOJTYCKA Agata 2001-01-04 PTT Delta Płock MAZ
92 ZIENDARA Michalina 2000-06-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
93 ZYZAŁO Wiktoria 2000-10-13 UKS Technik Augustów POD
94 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.065864086151123sekund