WNOROWSKI Damian
2000-02-27
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
2 ANDRZEJEWSKI Filip 1999-08-11 MUKS SZS Cieszyn SLK
3 AUGUSTYNIAK Szymon 1999-05-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
4 BABIK Patryk 1999-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
5 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
6 BARTOSIŃSKI Miłosz 2000-11-15 RAZ Szczecin ZPO
7 BASIŃSKI Eryk 2000-05-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
8 BĄK Maciej 1999-11-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
9 BEDNAREK Damian 2000-01-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
10 BEDNAREK Jakub 1999-06-21 RLTL ZTE Radom MAZ
11 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
12 BIERNACKI Michał 2000-04-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
13 BŁASZCZYK Adam 1999-08-12 UKS Olimpia Zabrze SLK
14 BOGUCKI Norbert 1999-10-30 ZLKL Zielona Góra LBU
15 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
16 BOROWIK Przemysław 2000-06-23 LUKS Orkan Września WLP
17 BORUCH Paweł 2000-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
18 BRESZKA Dawid 2000-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
19 BRONAKOWSKI Szymon 2001-01-23 KS Łomżanie Łomża POD
20 BRYNDA Marcin 1988-12-06 MLKS Czarni Olecko WMZ
21 BUDNIK Jacek 1998-09-04 KS Podlasie Białystok POD
22 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
23 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
25 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
26 CHMIEL Filip 1999-06-16 KS Agros Zamość LBE
27 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
28 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 MUKL Brodnica KPO
29 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
30 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
31 DANILCZYK Wojciech 1999-01-01 PG Lipsk POD
32 DAŃKÓW Andrzej 2003-10-02 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
33 DRYKA Filip 1999-06-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
34 DUDZIAK Piotr 2000-04-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
35 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
36 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
37 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
38 GĄSIOREK-PAWLAK Marcin 2000-01-30 MKS MOS Wrocław DOL
39 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
40 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
41 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
42 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
43 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
44 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
45 GROBELNY Adam 2000-05-04 OŚ AZS Poznań WLP
46 GROBERSKI Michał 2000-06-10 MKL Szczecin ZPO
47 GROSICKI Wit 1999-08-03 MKS MOS Wrocław DOL
48 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
49 GRYGUĆ Michał 2002-01-24 MKS Juvenia Białystok POD
50 GRZELKA Jakub 2000-11-05 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
51 GUDEL Michał 1998-11-10 KS Podlasie Białystok POD
52 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
53 HOHMANN Sebastian 2000-01-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
54 ILSKI Piotr 1995-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
55 IWANICKI Maciej 1999-07-13 KS Podlasie Białystok POD
56 JAKUBIK Marcin 1999-04-18 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
57 JANKIEWICZ Dawid 2000-12-28 KS Łomżanie Łomża POD
58 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
59 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
60 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
61 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 KS Maków Biega MAZ
62 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
63 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
64 JEDRAS Jakub 2000-10-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
65 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 LKS Fenix Słupsk POM
66 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
67 JUREK Krystian 2002-12-14 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
68 JURGA Jakub 2000-03-29 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
69 JURGIELANIEC Sylwester 1999-01-01 PG 18 Białystok POD
70 KACPRZAK Michał 1999-04-25 MKL Szczecin ZPO
71 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
72 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
73 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WMZ
74 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
75 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
76 KLATKA Łukasz 1999-03-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
77 KLEIN Oskar 2000-05-31 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
78 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
79 KLIMEK Bartosz 2000-05-30 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
80 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
81 KONIOR Jan 2000-10-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
82 KONOPKA Marcin 2001-10-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
83 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
84 KOTŁOWSKI Bartosz 1992-09-03 LKS Ostromecko KPO
85 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
86 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
87 KRETOWICZ Karol 1999-05-12 ZS Suchowola POD
88 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
89 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
90 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
91 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
92 KUJAWA Rafał 1999-01-01 PG Czyżew POD
93 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
94 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
95 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
96 KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 LUKS Orkan Września WLP
97 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
98 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
99 LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 MKS Gniezno WLP
100 LINSTEDT Michał 2000-01-23 SSMKS Parasol Wrocław DOL
101 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
102 ŁODZIŃSKI Tomasz 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
103 ŁYSOŃ Marcel 2000-01-08 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
104 MACIASZCZYK Bartosz 1999-04-11 SL Olimpia Poznań WLP
105 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
106 MAKSIMOWSKI Dawid 2002-05-10 UKS Technik Augustów POD
107 MALEC Łukasz 1998-04-22 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
108 MALINOWSKI Maciej 2000-03-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
109 MALUGA Daniel 2000-06-22 KS Agros Zamość LBE
110 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
111 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
112 MARUT Tomasz 1999-05-28 MLKS Rakowice DOL
113 MATCZUK Jakub 2000-07-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
114 MICHALSKI Dominik 1999-10-12 MKS MOS Wrocław DOL
115 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
116 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
117 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
118 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
119 MODZELEWSKI Przemysław 2001-01-01 PG Wizna POD
120 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
121 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
122 MRÓZ Przemysław 1999-10-15 KS Agros Zamość LBE
123 MUCHA Szymon 2000-07-02 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
124 MURAWSKI Jakub 1999-02-02 MKL Szczecin ZPO
125 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
126 NALEPA Jakub 2002-09-24 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
127 NAZARUK Dariusz 2000-05-13 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
128 NOSEK Szymon 2000-01-05 LUKS Boguszyce LDZ
129 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 MLUKS Tarnów MLP
130 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
131 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
132 OLSZEWSKI Igor 2000-02-18 MUKL Brodnica KPO
133 ONISZCZUK Karol 2000-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
134 PALIGA Krzysztof 2000-02-14 MKS Piast Głogów DOL
135 PAŁKIEWICZ Patryk 1997-08-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
136 PAWELCZAK Karol 2000-01-20 MKS MOS Wrocław DOL
137 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
138 PAWŁOWSKI Damian 2000-06-06 I LO ŁOMŻA POD
139 PAWŁOWSKI Szymon 1999-01-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
140 PERKOWSKI Jakub 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
141 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
142 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
143 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
144 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
145 POLETYŁO Damian 2002-02-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
146 POLOWCZYK Kamil 2000-01-01 niest. Białystok POD
147 POLOWIEC Karol 2001-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
148 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
149 PRZEDZIŃSKI Kacper 2000-05-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
150 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
151 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
152 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
153 RAFAŁKO Mateusz 2000-01-28 KS Podlasie Białystok POD
154 RAJPOLD Arkadiusz 1999-05-07 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
155 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
156 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
157 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
158 RUMIŃSKI Michał 2002-12-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
159 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
160 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
161 RZEPECKI Aleksander 2000-08-22 LLKS Osowa Sień LBU
162 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
163 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
164 SIKORA Paweł 1999-02-02 KS Agros Zamość LBE
165 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 KS SMS Szklarska Poręba DOL
166 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
167 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
168 SOSIDKO Bartłomiej 1999-09-07 MKS Żak Biała Podlaska LBE
169 STACHURA Dawid 2000-07-17 SSMKS Parasol Wrocław DOL
170 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
171 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
172 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
173 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 RKS Łódź LDZ
174 SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 UKS Chromik Mysłowice SLK
175 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
176 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
177 SZYMCZAK Bartłomiej 1999-04-12 MKS Piast Głogów DOL
178 SZYSZKA Michał 1999-06-04 CMKL Człuchów POM
179 ŚLEPOKURA Mateusz 1999-02-19 GLKS Świdnica DOL
180 ŚLIWIŃSKI Oskar 1999-07-11 KS AZS AWF Kraków MLP
181 ŚWIĄTEK Bartłomiej 2000-01-19 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
182 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
183 TARASZKIEWICZ Marcin 1999-11-09 KKL Rodło Kwidzyn POM
184 TKACZUK Mateusz 2002-03-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
185 TOCZKO Jakub 2001-02-26 KS Łomżanie Łomża POD
186 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
187 TYLKOWSKI Adam 2000-05-08 LIUKS Kruszwica KPO
188 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
189 WALCZAK Marcin 1999-08-03 SL Olimpia Poznań WLP
190 WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 ULKS Barwice ZPO
191 WASIELEWSKI Sebastian 1999-08-21 LKS Sana Kościan WLP
192 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
193 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
194 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 niestowarzyszony POL
195 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
196 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
197 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
198 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
199 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
200 WIRKUS Kacper 2000-01-01 UKS Wiking Rychnowy POM
201 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
202 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
203 WOLENDER Jakub 2000-11-21 RAZ Szczecin ZPO
204 WORETA Krystian 1999-06-09 MKL Szczecin ZPO
205 WOSIŃSKI Mikołaj 2000-05-10 UKS Filipides Teresin MAZ
206 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
207 WÓJTOWICZ Adam 2000-02-24 LKS Vectra Włocławek KPO
208 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
209 WRÓBEL Daniel 1999-06-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
210 WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 KS Agros Zamość LBE
211 WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 MKS Juvenia Białystok POD
212 WYSZYŃSKI Krystian 2001-01-15 KS Łomżanie Łomża POD
213 ZABŁOCKI Karol 2000-04-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
214 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
215 ZAJKOWSKI Paweł 2000-01-26 MKS Juvenia Białystok POD
216 ZALEWSKI Łukasz 1999-12-28 KS Łomżanie Łomża POD
217 ZASADA Mikołaj 2000-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
218 ZIEGERT Maciej 2000-02-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
219 ZIELIŃSKI Radosław 1999-08-08 ULKS Lipinki MLP
220 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
221 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
222 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
223 ŻYRADZKI Patryk 1999-12-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
224 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 KKS Victoria Stalowa Wola PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14731407165527sekund