WNOROWSKI Damian
2000-02-27
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRZEJEWSKI Filip 1999-08-11 MUKS SZS Cieszyn SLK
2 AUGUSTYNIAK Szymon 1999-05-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
3 BABIK Patryk 1999-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
4 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
5 BARTOSIŃSKI Miłosz 2000-11-15 RAZ Szczecin ZPO
6 BĄK Maciej 1999-11-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
7 BEDNAREK Damian 2000-01-13 LUKS Boguszyce LDZ
8 BEDNAREK Jakub 1999-06-21 RLTL ZTE Radom MAZ
9 BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
10 BŁASZCZYK Adam 1999-08-12 UKS Olimpia Zabrze SLK
11 BOGUCKI Norbert 1999-10-30 ZLKL Zielona Góra LBU
12 BOROWIK Przemysław 2000-06-23 MKS Gniezno WLP
13 BORUCH Paweł 2000-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
14 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
15 BRONAKOWSKI Szymon 2001-01-23 KS Łomżanie Łomża POD
16 BUDNIK Jacek 1998-09-04 KS Podlasie Białystok POD
17 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
18 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
20 CHMIEL Filip 1999-06-16 KS Agros Zamość LBE
21 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
22 CICHOCKI Jakub 2001-10-28 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
23 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 MUKL Brodnica KPO
24 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
25 DANILCZYK Wojciech 1999-01-01 PG Lipsk POD
26 DAŃKÓW Andrzej 2003-10-02 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
27 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
28 DRYKA Filip 1999-06-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
29 DUDZIAK Piotr 2000-04-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
30 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
31 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
32 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
33 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
34 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
35 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
36 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
37 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
38 GROBELNY Adam 2000-05-04 OŚ AZS Poznań WLP
39 GROBERSKI Michał 2000-06-10 MKL Szczecin ZPO
40 GROSICKI Wit 1999-08-03 MLKS Sokół Lubin DOL
41 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
42 GUDEL Michał 1998-11-10 KS Podlasie Białystok POD
43 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
44 HOHMANN Sebastian 2000-01-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
45 ILSKI Piotr 1995-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
46 IWANICKI Maciej 1999-07-13 KS Podlasie Białystok POD
47 JAKUBIK Marcin 1999-04-18 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
48 JANKIEWICZ Dawid 2000-12-28 KS Łomżanie Łomża POD
49 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
50 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
51 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
52 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
53 JEDRAS Jakub 2000-10-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
54 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 LKS Fenix Słupsk POM
55 JURGA Jakub 2000-03-29 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
56 JURGIELANIEC Sylwester 1999-01-01 PG 18 Białystok POD
57 KACPRZAK Michał 1999-04-25 MKL Szczecin ZPO
58 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
59 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
60 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
61 KLATKA Łukasz 1999-03-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
62 KLEIN Oskar 2000-05-31 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
63 KLIMEK Bartosz 2000-05-30 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
64 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
65 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
66 KONIOR Jan 2000-10-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
67 KONOPKA Marcin 2001-10-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
68 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
69 KOŚCIOŁKO Kamil 2001-03-02 MKS Unia Hrubieszów LBE
70 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
71 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
72 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
73 KUJAWA Rafał 1999-01-01 PG Czyżew POD
74 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
75 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 MKS Gniezno WLP
76 KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 LUKS Orkan Września WLP
77 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
78 LINSTEDT Michał 2000-01-23 SS MKS Parasol Wrocław DOL
79 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
80 ŁODZIŃSKI Tomasz 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
81 ŁYSOŃ Marcel 2000-01-08 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
82 MACIASZCZYK Bartosz 1999-04-11 SL Olimpia Poznań WLP
83 MAKSIMOWSKI Dawid 2002-05-10 UKS Technik Augustów POD
84 MALEC Łukasz 1998-04-22 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
85 MALINOWSKI Maciej 2000-03-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
86 MALUGA Daniel 2000-06-22 KS Agros Zamość LBE
87 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
88 MARUT Tomasz 1999-05-28 MLKS Rakowice DOL
89 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
90 MATCZUK Jakub 2000-07-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
91 MICHALSKI Dominik 1999-10-12 MKS MOS Wrocław DOL
92 MISIASZEK Kacper 2000-01-27 MKS Unia Hrubieszów LBE
93 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
94 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
95 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
96 MODZELEWSKI Przemysław 2001-01-01 PG Wizna POD
97 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
98 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
99 MRÓZ Przemysław 1999-10-15 KS Agros Zamość LBE
100 MUCHA Szymon 2000-07-02 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
101 MURAWSKI Jakub 1999-02-02 MKL Szczecin ZPO
102 NAZARUK Dariusz 2000-05-13 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
103 NOSEK Szymon 2000-01-05 LUKS Boguszyce LDZ
104 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 MLUKS Tarnów MLP
105 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
106 OLSZEWSKI Igor 2000-02-18 MUKL Brodnica KPO
107 ONISZCZUK Karol 2000-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
108 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 BKL Bełchatów LDZ
109 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
110 PAWŁOWSKI Szymon 1999-01-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
111 PERKOWSKI Jakub 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
112 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
113 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
114 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
115 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
116 POLOWCZYK Kamil 2000-01-01 niest. Białystok POD
117 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
118 PRZEDZIŃSKI Kacper 2000-05-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
119 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
120 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SS MKS Parasol Wrocław DOL
121 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
122 RAFAŁKO Mateusz 2000-01-28 KS Podlasie Białystok POD
123 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
124 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
125 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
126 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
127 RZEPECKI Aleksander 2000-08-22 LLKS Osowa Sień LBU
128 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 UKS Liceum sportowe Łomża POD
129 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
130 SIKORA Paweł 1999-02-02 KS Agros Zamość LBE
131 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
132 SOSIDKO Bartłomiej 1999-09-07 MKS Żak Biała Podlaska LBE
133 STACHURA Dawid 2000-07-17 SS MKS Parasol Wrocław DOL
134 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
135 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
136 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
137 SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 UKS Chromik Mysłowice SLK
138 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
139 ŚLEPOKURA Mateusz 1999-02-19 GLKS Świdnica DOL
140 TOCZKO Jakub 2001-02-26 KS Łomżanie Łomża POD
141 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
142 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
143 TYLKOWSKI Adam 2000-05-08 LIUKS Kruszwica KPO
144 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
145 WALCZAK Marcin 1999-08-03 SL Olimpia Poznań WLP
146 WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 ULKS Barwice ZPO
147 WASIELEWSKI Sebastian 1999-08-21 LKS Sana Kościan WLP
148 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
149 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
150 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
151 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
152 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
153 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
154 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
155 WOLENDER Jakub 2000-11-21 RAZ Szczecin ZPO
156 WORETA Krystian 1999-06-09 MKL Szczecin ZPO
157 WOSIŃSKI Mikołaj 2000-05-10 UKS Filipides Teresin MAZ
158 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
159 WÓJTOWICZ Adam 2000-02-24 LKS Vectra Włocławek KPO
160 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
161 WYSZYŃSKI Krystian 2001-01-15 KS Łomżanie Łomża POD
162 ZABŁOCKI Karol 2000-04-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
163 ZACHARCZUK Albin 1993-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
164 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
165 ZAJKOWSKI Paweł 2000-01-26 MKS Juvenia Białystok POD
166 ZALEWSKI Łukasz 1999-12-28 KS Łomżanie Łomża POD
167 ZIEGERT Maciej 2000-02-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
168 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
169 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
170 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
171 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
172 ŻYRADZKI Patryk 1999-12-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
173 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 KKS Victoria Stalowa Wola PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.24245309829712sekund