ZAWISTOWSKA Magdalena
1999-04-09
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BADURA Adrianna
1999-01-01
PG 18 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAŁON Anna
1996-01-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BĄK Marlena
2001-01-01
GS Supraśl
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BERBACHOWSKA Magdalena
1999-03-11
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BERNATOWICZ Anna
1997-10-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BERNATOWICZ Joanna
1996-10-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIEŁACH Wioleta
1999-01-01
II LO BJN Bielsk Podlaski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BOŻOMAŃSKA Julia
2004-04-06
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BRODOWSKA Klaudia
1996-02-26
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CHEŁPA Dominika
2001-06-15
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CHODOROWSKA Sylwia
1993-12-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CHOIŃSKA Weronika
1999-09-23
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CHROMIŃSKA Klaudia
2000-02-02
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CYMBOR Patrycja
2000-03-24
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DĄBROWSKA Gabriela
1998-07-08
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DŁUŻNIEWSKA Klaudia
2001-03-19
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DOROCHOWICZ Julia
2004-05-26
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GAJEWSKA Żaneta
1998-02-25
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GILEWSKA Urszula
2000-03-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GŁADKOWSKA Karolina
1997-02-14
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GODYŃ Natalia
2000-06-04
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GRABOWSKA Izabela
2001-12-22
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GROCHOWSKA Natalia
2000-07-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GROMADZKA Paulina
2000-01-10
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
IGNATOWICZ Katarzyna
1999-11-10
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
IWANIUK Martyna
1998-01-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
JABŁOŃSKA Aleksandra
2001-09-04
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
JABŁOŃSKA Patrycja
2000-02-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
JANECKA Aleksandra
2000-10-30
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
JANKOWSKA Aleksandra
2002-08-15
KU AZS AWP w Lublinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
JESIONKOWSKA Żaklina
1998-01-14
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
JESIONOWSKA Żaklina
1998-01-01
ZSEiO nr 6 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KAROLCZUK Paulina
2001-08-01
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KOLTERMAN Dominika
1999-05-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KOWALCZUK Aleksandra
2001-09-21
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KRUCZKOW Patrycja
2001-05-02
KS Łomżanie Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KUŚ Dominika
1999-10-15
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
LACH Aleksandra
2000-09-12
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
LASKOWSKA Magdalena
2001-01-10
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
LIPIŃSKA Izabela
2000-02-14
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
LIPSKA Ewelina
2001-03-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
ŁAPIŃSKA Paulina
2000-08-31
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
ŁAZAR Magdalena
1997-05-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
ŁUPIŃSKA Karolina
1999-05-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
MALINOWSKA Izabela
2000-10-02
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
MAŃCZUK Weronika
2000-12-29
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MOŻEJKO Kamila
2000-01-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
NAUMCZUK Aleksandra
1998-09-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
NAZAROWICZ Klaudia
2000-03-09
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
OLEJKO Magdalena
2000-02-06
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
PIEŃKOS Anna
1999-12-15
I LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
PRZESTRZELSKA Magdalena
1999-05-25
I LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
PUCHLIK Joanna
2000-10-15
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
RACZKIEWICZ Karolina
1999-01-07
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
ROMATOWSKA Anna
2002-03-08
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
RUNO Maria Antonina
1998-05-30
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
SACHARCZUK Aleksandra
1996-01-01
II LO BJN Bielsk Podlaski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
SIERADZKA Paulina
1999-11-10
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
SITARCZUK Daria
2000-01-17
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
SOBOLEWSKA Aleksandra
2001-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
SOCHA Natalia
2000-03-01
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
SOLIŃSKA Justyna
1999-05-18
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
STEĆ Patrycja
2001-03-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
STRZELEC Karolina
1999-01-14
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
STYPUŁKOWSKA Monika
1997-10-01
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
ŚNIECIŃSKA Małgorzata
2000-07-18
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
ŚWIĄTCZAK Oliwia
2001-01-10
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
TERLIKOWSKA Karolina
1999-08-20
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
TWOREK Urszula
1998-02-07
NKS Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
WAŚKO Natalia
1998-05-15
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
WAWRENIUK Aleksandra
2001-01-01
PG 1 Bielsk Podlaski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
WEREMIEJUK Katarzyna
2000-01-01
PG 3 Bielsk Podlaski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
WĘGROWSKA Weronika
1996-02-27
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
WOJTYGA Julia
2000-02-21
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
WRÓBEL Elwira
1996-01-11
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
WYSZYŃSKA Martyna
1999-02-19
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
ZAŁUSKA Katarzyna
1999-07-31
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
ZASADA Klaudia
1999-06-20
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
ZDANOWICZ Paulina
1999-08-09
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik