KARPIUK Diana
2000-04-05
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRZEJCZAK Monika 1985-01-05 MKL Szczecin ZPO
2 BIEŁAGA Weronika 2001-10-18 KS Podlasie Białystok POD
3 BORKOWSKA Marta 2001-11-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 BRELA Zuzanna 2000-12-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
5 BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 MKL Toruń KPO
6 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
7 BUCZYŁO Patrycja 2000-11-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
8 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
9 CHUDYK Aleksandra 2000-11-07 KL Ziemia Kłodzka DOL
10 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
11 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
12 DĄBROWSKA Aleksandra 1999-04-27 GKS Olimpia Grudziądz KPO
13 DIAS Julia 1999-08-23 GKS Żukowo POM
14 DOPIERAŁA Aleksandra 2000-03-01 LKS OSiR Pleszew WLP
15 DUBIELLA Monika 2000-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
16 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
17 DZIERGOWSKA Patrycja 2000-06-29 MKS Durasan Płońsk MAZ
18 FADROWSKA Dorota 1997-01-01 niest. Białystok POD
19 FELSKOWSKA Marta 2000-02-26 KUKS Remus Kościerzyna POM
20 GAŁA Katarzyna 2000-07-17 TS AKS Chorzów SLK
21 GARASZ Magdalena 2000-05-20 SL Olimpia Poznań WLP
22 GORCZYŃSKA Michalina 1999-06-25 MKS Gniezno WLP
23 GORTEL-MACIUK Agnieszka 1977-03-20 TS AKS Chorzów SLK
24 GOSK Anna 1990-03-31 KS Podlasie Białystok POD
25 GOSPODARCZYK Natalia 1999-09-21 RLTL ZTE Radom MAZ
26 GREBER Karolina 2000-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
27 GROTH Dagmara 1999-01-31 GKS Żukowo POM
28 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
29 GRZEGORCZYK Weronika 2000-03-08 AZS UMCS Lublin LBE
30 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
31 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 MKL Szczecin ZPO
32 HALICKA Sylwia 1999-08-31 LUKS Eurocentr Suchowola POD
33 HARTUNG Wiktoria 2000-05-07 MKL Szczecin ZPO
34 HAWRYLAK Katarzyna 1999-03-19 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
35 HOROSZKO Marta 1999-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
36 IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
37 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 LKS Stal Mielec PDK
38 JARZĄBEK Sabina 1993-12-05 KKL Kielce SWK
39 JASIŃSKA Maja 2001-02-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
40 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
41 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
42 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
43 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
44 KALISZ Patrycja 1998-02-09 LKS Fenix Słupsk POM
45 KAMIENOWSKA Kamila 2001-07-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
46 KARPIŃSKA Monika 2001-01-01 PG Danówek POD
47 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
48 KLAG Karolina 1999-03-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
49 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
50 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
51 KOŁECKA Agata 1996-07-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
52 KONOPKA Anna 1996-01-01 ZS 2 Grajewo POD
53 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
54 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
55 KORZUN Julia 2000-01-01 niest. Białystok POD
56 KOWALCZYKOWSKA Agata 1999-11-24 LLKS Osowa Sień LBU
57 KOWALEWICZ Justyna 2000-08-29 KS Podlasie Białystok POD
58 KRASIŃSKA Marta 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
59 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
60 KRUKOWSKA Bernadeta 2000-08-25 LKS Znicz Biłgoraj LBE
61 KRYSZTOFORSKA Angelika 1999-10-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
62 KUCZYŃSKA Karolina 1998-06-18 KS Podlasie Białystok POD
63 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
64 KULA Zuzanna 1999-04-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
65 KURAS Julia 2001-03-06 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
66 KUSZ Magdalena 2000-06-15 MKS MOS Wrocław DOL
67 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
68 LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
69 LIPSKA-MAZUREK Paulina 1992-09-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
70 LISOWSKA Aleksandra 1990-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
71 LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
72 LUPA Beata 1990-04-14 MLKS Czarni Olecko WMZ
73 ŁAPIŃSKA Paulina 1999-03-05 I LO Łapy POD
74 ŁODZIŃSKA Małgorzata 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
75 ŁUKIJANIUK Patrycja 2000-10-02 LKS Sprinter Siemiatycze POD
76 ŁUŻYŃSKA Patrycja 2000-02-22 MKL Szczecin ZPO
77 MALINA Michalina 2000-10-15 GTS Bojszowy SLK
78 MAŁEK Emilia 2000-04-20 MKS Agros Chełm LBE
79 MARCINKIEWICZ Urszula 2000-12-19 KS Podlasie Białystok POD
80 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
81 MATKOWSKA Aleksandra 1999-04-08 MLKS Sokół Lubin DOL
82 MAZGOŁA Aleksandra 1999-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
83 MAZUREK Zuzanna 2000-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
84 MEGGER Eliza 1999-08-28 GKS Olimpia Grudziądz KPO
85 MENDECKA Michalina 1992-01-23 MOSiR Łaziska Górne SLK
86 METLICKA Wiktoria 2001-12-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
87 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
88 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
89 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
90 MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 GKS Żukowo POM
91 MIKOŁAJUK Agnieszka 1998-10-09 UKS Czwórka Białystok POD
92 MOCZYDLAK Karolina 1999-03-07 MKS MOS Wrocław DOL
93 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
94 NIETUPSKA Monika 1998-01-01 ZS 2 Grajewo POD
95 OCHAL KALENDAROVA Olga 1985-07-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
96 PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 KS Podlasie Białystok POD
97 PAWLUKIEWICZ Julita 1999-01-01 ZS CKR Janów POD
98 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 LLKS Osowa Sień LBU
99 PAWŁOWSKA Aleksandra 1999-08-30 CMKL Człuchów POM
100 PAWŁOWSKA Dorota 1980-03-13 KS Zamek Kurzętnik WMZ
101 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
102 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
103 PIERZCHAŁA Magdalena 1999-10-15 LKS Koluszki LDZ
104 PIERZGA Aleksandra 2000-06-05 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
105 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 MLKS Czarni Olecko WMZ
106 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
107 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila 1990-06-07 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
108 POGODA Kamila 1999-06-18 MKST Astra Nowa Sól LBU
109 POLEWSKA Karolina 1999-02-01 MKL Szczecin ZPO
110 POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
111 POTOMSKA Daria 2000-05-31 KS Hanza Goleniów ZPO
112 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
113 PUCEK Maria 2000-07-20 UKS Dąb Suchy Las WLP
114 PUSTUŁKA Karolina 2002-07-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
115 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
116 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
117 RADECKA Ilona 2000-04-05 MKST Astra Nowa Sól LBU
118 RADTKE Aleksandra 2000-06-21 LUKS Start Nakło KPO
119 RADZISZEWSKA Martyna 2001-07-19 KS Podlasie Białystok POD
120 ROSTOWSKA Anna 2001-01-01 PG Śniadowo POD
121 RUTKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 KS Podlasie Białystok POD
122 RYBAK Aleksandra 2000-03-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
123 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
124 RYDZ Weronika 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
125 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
126 SADOWSKA Milena 1999-01-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
127 SEMERKO Angelika 1999-02-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
128 SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 SSR Olimp Strawczyn SWK
129 SIWULSKA Nina 1999-08-19 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
130 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
131 SKIBNIEWSKA Weronika 2000-06-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
132 SKOWROŃSKA Kornelia 2003-01-08 UKS Technik Augustów POD
133 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
134 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
135 SOBOCIŃSKA Małgorzata 2000-01-01 SG 3 Białystok POD
136 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 UKS Wiking Rychnowy POM
137 STASIEWICZ Mariola 1993-11-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
138 STAWARZ Karolina 1999-10-03 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
139 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
140 SZCZĘSNOWICZ Justyna 2000-02-14 II LO Białystok POD
141 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
142 SZYMKIEWICZ Julia 2001-08-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
143 SZYSZKA Anna 1990-02-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
144 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
145 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
146 ŚWIĘCKA Magdalena 1999-06-10 LKS Zorza Gdynia POM
147 TARASIUK Natalia 1999-04-10 KS Puszcza Parkiet Hajnówka POD
148 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
149 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
150 TROŚCIANKO Kornelia 2003-12-02 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
151 TRZCINKA Magdalena 1999-02-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
152 TUROWSKA Julia 2002-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
153 WASILUK Zyta 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
154 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
155 WĘGRZYN Monika 2002-12-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
156 WICHA Iwona 1987-11-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
157 WIERTEL Natalia 2000-08-06 KS Puszcza Hajnówka POD
158 WIERZBICKA Maja 1999-10-13 ZLKL Zielona Góra LBU
159 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
160 WOLAK Martyna 1999-10-28 WKS Wawel Kraków MLP
161 WÓJCIK Anna 1994-05-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
162 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
163 ZAWISTOWSKA Nikola 2002-09-09 KS Podlasie Białystok POD
164 ZIELIŃSKA Adrianna 1999-01-22 WLKS Wrocław DOL
165 ZINCZENKO Zuzanna 2001-07-18 SSMKS Parasol Wrocław DOL
166 ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
167 ZYZAŁO Wiktoria 2000-10-13 UKS Technik Augustów POD
168 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD
169 ŻOCH Agnieszka 1992-05-04 MKS Juvenia Białystok POD
170 ŻYLSKA Joanna 2000-04-25 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.10767412185669sekund