ŻYGIEŁO Karolina
2000-02-26
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
2 BORKOWSKA Aleksandra 2000-04-09 KS Wisła Puławy LBE
3 BRZOZOWSKA Anna 2000-09-06 KS Podlasie Białystok POD
4 BUTKIEWICZ Elwira 2000-01-12 KS Podlasie Białystok POD
5 CHODOROW Justyna 1999-07-25 KS Podlasie Białystok POD
6 CHOROSZUCH Sylwia 1997-09-22 ZSBG Białystok POD
7 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
8 FIAŁEK Karolina 2001-01-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
9 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 MKS Unia Hrubieszów LBE
10 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
11 KASPRZYK Dominika 1998-06-28 ZSEiO 6 Łomża POD
12 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
13 KOZICKA Aleksandra 2001-01-01 II LO Białystok POD
14 LASZKOWSKA Angelika 2000-08-31 LUKS Hańcza Suwałki POD
15 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
16 MALINOWSKA Izabela 2000-10-02 UKS Czwórka Białystok POD
17 MARTYNIUK Angelika 2001-08-01 KS Podlasie Białystok POD
18 MATYKIEWICZ Joanna 2001-07-16 UKS-MOS Opole OPL
19 MISZKIEL Dominika 2000-08-24 ZSO Sejny POD
20 MŁODAK Natalia 2002-05-10 RKS Rumia POM
21 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
22 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
23 NIED¬WIEDZKA Laura 2000-09-03 KS Podlasie Białystok POD
24 OLECHNO Kinga 2000-05-11 UKS Czwórka Białystok POD
25 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
26 PIĘTKA Monika 2000-05-21 UKS Czwórka Białystok POD
27 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
28 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
29 ROSZKOWSKA Paulina 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
30 RYDAROWICZ Karina 2001-03-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
31 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
32 SAWICKA Gabriela 2002-07-02 KS Podlasie Białystok POD
33 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
34 SUROWIEC Aleksandra 2001-04-24 RKS Rumia POM
35 SZYDŁOWSKA Marta 2000-04-01 ZSOiZ Mońki POD
36 ¦NIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
37 ¦NIECIŃSKA Weronika 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
38 WALKIEWICZ Aleksandra 2000-01-01 PG 1 Huta D±browa LBE
39 WAWRENTOWICZ Gabriela 2001-07-30 KS Podlasie Białystok POD
40 WAWRZENIUK Urszula 2002-01-01 Gimnazjum 3 Bielsk Podlaski POD
41 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
42 WO¬NIAK Olga 2000-01-12 MKS Agros Chełm LBE
43 WRÓBEL Elwira 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
44 WYWROT Julia 2001-01-16 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
45 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
46 ZALESIŃSKA Weronika 1999-05-10 II LO Łomża POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.053355932235718sekund