ŁĘCZYCKI Artur
2000-02-05
UKS 19 Bojary Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Mateusz 2000-10-20 KS Podlasie Białystok POD
2 BAGIŃSKI Damian 2000-08-11 KS Podlasie Białystok POD
3 BARANOWSKI Damian 2000-03-10 MKL Szczecin ZPO
4 BARANOWSKI Piotr 2001-01-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 BARTOSZEWICZ Filip 2000-04-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
6 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
7 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
8 CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 MKS Durasan Płońsk MAZ
9 CHOROSZUCHA Bartosz 1998-12-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
10 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
11 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
12 DĄBROWSKI Patryk 2001-03-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 FESZLER Mateusz 2002-01-01 LUKS Atletic Białystok POD
14 GALIŃSKI Kamil 1998-01-01 ZSMiO nr 5 Łomża POD
15 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 GODLEWSKI Adam 1998-01-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
17 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
18 GRALA Karol 1999-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 GUTOWSKI Łukasz 2001-04-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
20 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
21 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
22 JANIK Dawid 2000-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
23 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
24 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
25 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
26 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
27 KOCZAR Krzysztof 2000-03-19 LKS Pszczyna SLK
28 KOMASZKO Michał 2000-01-18 ZLKL Zielona Góra LBU
29 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
30 KRUTUL Michał 1997-09-05 KS Podlasie Białystok POD
31 KRYŃSKI Arkadiusz 2007-01-15 ZSWiO nr 7 Łomża POD
32 LACHOWICZ Jan 1999-05-23 KS Podlasie Białystok POD
33 ŁABIENIEC Karol 1998-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
34 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
35 MAKOWSKI Adam 2000-12-13 MKS Osa Zgorzelec DOL
36 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 UKS Czwórka Białystok POD
37 MARCZEWSKI Jan 1999-08-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
38 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
39 MAZIUK Rafał 1997-07-23 UKS Czwórka Białystok POD
40 MICHALSKI Karol 2000-05-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
41 MICHNIAK Grzegorz 1999-02-10 KS Agros Zamość LBE
42 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
43 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
44 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
45 MIROŃCZUK Michał 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
46 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
47 MIZERA Mateusz 2000-07-14 GKS Piast Gliwice SLK
48 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
49 MRÓZ Daniel 1999-01-01 PG Korycin POD
50 MUCZYŃSKI Jakub 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
51 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
52 NERKO Marcin 2000-01-01 niest. Białystok POD
53 NIECZAJ Bartosz 2000-03-02 ZSE Białystok POD
54 OŁDAKOWSKI Jakub 2000-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
55 OŁÓW Patryk 2001-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
56 OSTROPOLSKI Jakub 2000-03-27 GKS Piast Gliwice SLK
57 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
58 PIECHOWSKI Damian 1999-10-10 KS Podlasie Białystok POD
59 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
60 PIKULA Mateusz 2000-05-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
61 PLUTA Konrad 2000-02-16 MKS Pogoń Siedlce MAZ
62 POGŁODZIŃSKI Jakub 1999-02-23 KS Agros Zamość LBE
63 POSŁUSZNY Piotr 2001-06-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
64 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
65 PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 GKS Piast Gliwice SLK
66 RACZYŃSKI Kacper 2000-01-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
67 RADŁOWSKI Jakub 1996-03-02 LUKS Atletic Białystok POD
68 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
69 RAMOTOWSKI Paweł 2000-06-03 KS Podlasie Białystok POD
70 ROCZON Jakub 1999-06-30 MKS Agros Chełm LBE
71 ROCZON Przemysław 1992-07-16 AZS UMCS Lublin LBE
72 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
73 SAMSEL Szymon 2001-06-06 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
74 SAPIESZKO Krzysztof 1999-01-01 PG Lipsk POD
75 SAWICKI Łukasz 1998-03-22 VI LO Białystok POD
76 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
77 SIEPSIAK Daniel 2000-04-05 MKS Żak Biała Podlaska LBE
78 SIKORSKI Jakub 2001-09-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
79 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
80 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
81 SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 MUKS Kadet Rawicz WLP
82 SMÓŁKO Damian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
83 SOKOŁOWSKI Grzegorz 1999-02-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
84 STEFANOWSKI Damian 2000-01-01 PG 4 Suwałki POD
85 STĘPIEŃ Paweł 1999-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
86 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
87 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
88 SZCZECINA Gabriel 1998-07-28 KS Podlasie Białystok POD
89 SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 BKS Bydgoszcz KPO
90 SZUBZDA Jakub 1998-11-13 KS Podlasie Białystok POD
91 SZUMNY Grzegorz 2001-05-17 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
92 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
93 SZUPER Jakub 1999-04-04 KS Agros Zamość LBE
94 SZYCA Aleksander 2000-06-18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
95 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
96 WALERYN Dominik 1999-07-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
97 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
98 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
99 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
100 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
101 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
102 WYSOCKI Kamil 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
103 ZAJĄC Dawid 1999-01-03 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
104 ZAŁUSKI Szymon 2000-02-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
105 ZARZYCKI Robert 2000-10-28 KS Agros Zamość LBE
106 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
107 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
108 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
109 ŻMUJDZIN Karol 1997-03-22 KS Podlasie Białystok POD
110 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.18637299537659sekund