TARNOWSKI Michał
2001-06-17
UKS 19 Bojary Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Mateusz 2000-10-20 KS Podlasie Białystok POD
2 BAGIŃSKI Damian 2000-08-11 KS Podlasie Białystok POD
3 BOBER Michał 1999-01-01 niest. Wrocław DOL
4 BRODZIK Mikołaj 2001-02-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
5 BROWCZUKOWSKI Michał 2001-03-15 MLKS Agros Żary LBU
6 BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 MKS MOS Wrocław DOL
7 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
8 CHOMKO Dawid 1998-05-17 UKS Czwórka Białystok POD
9 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
10 CIESIELSKI Kacper 1991-07-17 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
11 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
12 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
13 DANIELEWICZ Paweł 1998-12-15 MKS Juvenia Białystok POD
14 DĄBROWSKI Patryk 2001-03-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 DUDEK Miłosz 2001-09-27 AZS UMCS Lublin LBE
16 DYBACKI Damian 2000-02-18 KS Podlasie Białystok POD
17 GODLEWSKI Adam 1998-01-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
18 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
19 GÓRNY Mateusz 2002-08-29 BKL Bełchatów LDZ
20 GRALA Karol 1999-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
21 GUTOWSKI Łukasz 2001-04-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
22 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
23 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
24 JAMIOŁKOWSKI Radosław 1999-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
25 JAWOROWSKI Michał 2002-08-12 KS Podlasie Białystok POD
26 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
27 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
28 KAJEWSKI Robert 1999-08-03 KS Podlasie Białystok POD
29 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
30 KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 AZS UMCS Lublin LBE
31 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
32 KONDERLA Jakub 2002-06-16 UKS Piast Bolków DOL
33 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
34 KONSTAŃCZUK Arkadiusz 1979-05-30 KS Podlasie Białystok POD
35 KORNOWSKI Marek 2001-01-30 LKS Lubawa WMZ
36 KORONA Patryk 2000-01-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
37 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
38 KRASUSKI Jan 2002-03-19 MKS Pogoń Siedlce MAZ
39 KROPIEWNICKI Grzegorz 2000-01-01 niest. Białystok POD
40 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
41 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamość LBE
42 KUBIŚ Eryk 2001-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
43 KUPRACZ Patryk 1999-01-06 MKS Agros Chełm LBE
44 KURZYNA Paweł 1999-01-04 UKS Czwórka Białystok POD
45 KUŚ Sebastian 1999-07-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
46 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
47 ŁABIENIEC Karol 1998-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
48 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
49 MACIEJEWSKI Jacek 1998-01-02 KS Podlasie Białystok POD
50 MAŁKOWSKI Maciej 2002-01-09 KS Maków Biega MAZ
51 MANDZIUK Michał 2002-01-19 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
52 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 UKS Czwórka Białystok POD
53 MAZIUK Rafał 1997-07-23 UKS Czwórka Białystok POD
54 MICHALSKI Mateusz 1987-08-29 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
55 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
56 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
57 MIKUS Patryk 2001-03-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
58 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
59 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
60 MIZERA Mateusz 2000-07-14 GKS Piast Gliwice SLK
61 MUCZYŃSKI Jakub 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
62 MURAWSKI Kacper 2002-06-22 MLKS Czarni Olecko WMZ
63 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
64 OŁÓW Patryk 2001-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
65 OSTROPOLSKI Jakub 2000-03-27 GKS Piast Gliwice SLK
66 PAJĄK Jakub 2001-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
67 PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 WLKS Wrocław DOL
68 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
69 PĘZA Daniel 1999-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
70 PĘZA Mateusz 1999-09-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
71 PIĄTKOWSKI Marcin 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
72 PIECHOWSKI Damian 1999-10-10 KS Podlasie Białystok POD
73 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
74 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
75 PILARSKI Mateusz 2002-08-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
76 PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
77 POLAKOWSKI Paweł 2000-01-01 PG 12 Białystok POD
78 POSŁUSZNY Piotr 2001-06-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
79 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
80 PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 GKS Piast Gliwice SLK
81 RACZYŃSKI Kacper 2000-01-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
82 RADZIWONIUK Jakub 1999-08-27 MKS Juvenia Białystok POD
83 RICCIARDI Alessio 2001-11-22 UKS Technik Augustów POD
84 RÓŻEWICZ Jan 2001-01-09 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
85 S A 2000-01-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
86 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
87 SADOWSKI Dawid 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
88 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
89 SIKORSKI Jakub 2001-09-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
90 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
91 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
92 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
93 STANIURSKI Marcin 2000-01-01 niest. Białystok POD
94 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
95 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
96 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
97 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 MKS MOS Wrocław DOL
98 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
99 SZUMNY Grzegorz 2001-05-17 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
100 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
101 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
102 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
103 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
104 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
105 WEJDA Radosław 2000-04-01 ZSE Białystok POD
106 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
107 WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-07 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
108 WIŚNIEWSKI Cezary 2000-01-01 niest. Białystok POD
109 WITKOWSKI Oskar 1999-01-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
110 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
111 WOŹNIAK Maciej 2001-05-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
112 WYSOCKI Tomasz 1999-02-12 UKS Czwórka Białystok POD
113 ZAŁUSKI Szymon 2000-02-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
114 ZARZYCKI Robert 2000-10-28 KS Agros Zamość LBE
115 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
116 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
117 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
118 ZUBEL Krystian 2001-03-09 UKS Czapla Białe Błota KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.077877998352051sekund