TARNOWSKI Michał
2001-06-17
UKS 19 Bojary Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Mateusz 2000-10-20 KS Podlasie Białystok POD
2 BAGIŃSKI Damian 2000-08-11 KS Podlasie Białystok POD
3 BĄCZEK Wiktor 2001-01-25 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
4 BOBER Michał 1999-01-01 niest. Wrocław DOL
5 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
6 BRODZIK Mikołaj 2001-02-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
7 BROWCZUKOWSKI Michał 2001-03-15 MLKS Agros Żary LBU
8 BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 MLKS Polonia Środa Śląska DOL
9 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
10 CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 MKS Durasan Płońsk MAZ
11 CHOMKO Dawid 1998-05-17 UKS Czwórka Białystok POD
12 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
13 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 MKS Pogoń Siedlce MAZ
14 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
15 DANIELEWICZ Paweł 1998-12-15 MKS Juvenia Białystok POD
16 DĄBROWSKI Patryk 2001-03-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 DUDEK Miłosz 2001-09-27 AZS UMCS Lublin LBE
18 DYBACKI Damian 2000-02-18 KS Podlasie Białystok POD
19 GODLEWSKI Adam 1998-01-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
20 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
21 GRALA Karol 1999-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
22 GUTOWSKI Łukasz 2001-04-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
24 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
25 JAMIOŁKOWSKI Radosław 1999-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 JAWOROWSKI Michał 2002-08-12 KS Podlasie Białystok POD
27 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
28 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
29 KAJEWSKI Robert 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
30 KAKAKIS Nikodem 2000-07-18 MKS MOS Wrocław DOL
31 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
32 KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 AZS UMCS Lublin LBE
33 KISZKA Tytus 2000-03-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
34 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 KS Komunalni Sanok PDK
35 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
36 KONSTAŃCZUK Arkadiusz 1979-05-30 KS Podlasie Białystok POD
37 KORNOWSKI Marek 2001-01-30 LKS Lubawa WMZ
38 KOSACKI Mateusz 2000-03-10 UKS Czwórka Białystok POD
39 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
40 KROPIEWNICKI Grzegorz 2000-01-01 niest. Białystok POD
41 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamość LBE
42 KUBAJ Dominik 2001-09-06 MKS Pogoń Siedlce MAZ
43 KUBIŚ Eryk 2001-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
44 KUPRACZ Patryk 1999-01-06 MKS Agros Chełm LBE
45 KURZYNA Paweł 1999-01-04 UKS Czwórka Białystok POD
46 KUŚ Sebastian 1999-07-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
47 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
48 ŁABIENIEC Karol 1998-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
49 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
50 MACIEJEWSKI Jacek 1998-01-02 KS Podlasie Białystok POD
51 MAŁKOWSKI Maciej 2002-01-09 KS Maków Biega MAZ
52 MANDZIUK Michał 2002-01-19 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
53 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 UKS Czwórka Białystok POD
54 MAZIUK Rafał 1997-07-23 UKS Czwórka Białystok POD
55 MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
56 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
57 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
58 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
59 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
60 MIZERA Mateusz 2000-07-14 GKS Piast Gliwice SLK
61 MUCZYŃSKI Jakub 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
62 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
63 OŁÓW Patryk 2001-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
64 OSTROPOLSKI Jakub 2000-03-27 GKS Piast Gliwice SLK
65 PAJĄK Jakub 2001-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
66 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
67 PĘZA Daniel 1999-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
68 PĘZA Mateusz 1999-09-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
69 PIĄTKOWSKI Marcin 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
70 PIECHOWSKI Damian 1999-10-10 KS Podlasie Białystok POD
71 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
72 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
73 PLICHTA Antoni 2000-01-10 LKS Lubusz Słubice LBU
74 PLUTA Konrad 2000-02-16 MKS Pogoń Siedlce MAZ
75 PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
76 POLAKOWSKI Paweł 2000-01-01 PG 12 Białystok POD
77 POSŁUSZNY Piotr 2001-06-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
78 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
79 PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 GKS Piast Gliwice SLK
80 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
81 RACZYŃSKI Kacper 2000-01-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
82 RADZIWONIUK Jakub 1999-08-27 MKS Juvenia Białystok POD
83 RICCIARDI Alessio 2001-11-22 UKS Technik Augustów POD
84 RÓŻEWICZ Jan 2001-01-09 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
85 S A 2000-01-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
86 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
87 SADOWSKI Dawid 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
88 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
89 SIKORSKI Jakub 2001-09-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
90 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
91 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
92 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
93 STANIURSKI Marcin 2000-01-01 niest. Białystok POD
94 STOLARSKI Jakub 2000-06-10 LUKS Strzałków LDZ
95 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
96 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
97 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
98 SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 BKS Bydgoszcz KPO
99 SZUMNY Grzegorz 2001-05-17 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
100 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
101 TODORCZUK Filip 1999-10-22 KS Podlasie Białystok POD
102 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
103 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
104 WEJDA Radosław 2000-04-01 ZSE Białystok POD
105 WIECZOREK Kacper 2001-12-06 MKS MOS Wrocław DOL
106 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
107 WIŚNIEWSKI Cezary 2000-01-01 niest. Białystok POD
108 WITKOWSKI Oskar 1999-01-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
109 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
110 WOŹNIAK Maciej 2001-05-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
111 WRÓBEL Dawid 2000-02-22 UKS Wyspiański Szubin KPO
112 WYSŁUCH Wojciech 2000-12-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
113 WYSOCKI Tomasz 1999-02-12 UKS Czwórka Białystok POD
114 ZAŁUSKI Szymon 2000-02-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
115 ZARZYCKI Robert 2000-10-28 KS Agros Zamość LBE
116 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
117 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
118 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
119 ZUBEL Krystian 2001-03-09 UKS Czapla Białe Błota KPO
120 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.092122077941895sekund