WITKOWSKA Kamila
2000-03-20
UKS Technik Augustów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
2 ARENT Paulina 1998-03-27 ZSEiO nr 6 Łomża POD
3 BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 KS Maków Biega MAZ
4 BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 KKL Kielce SWK
5 BORKOWSKA Marta 2001-11-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
6 BUCZYŁO Patrycja 2000-11-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
7 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
8 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
9 DUBIELLA Monika 2000-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
10 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
11 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
12 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
13 GROTH Dagmara 1999-01-31 GKS Żukowo POM
14 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
15 GRZEGORCZYK Weronika 2000-03-08 AZS UMCS Lublin LBE
16 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
17 HALICKA Sylwia 1999-08-31 LUKS Eurocentr Suchowola POD
18 HAWRYLAK Katarzyna 1999-03-19 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
19 HOROSZKO Marta 1999-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
20 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
21 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
22 KAMIENOWSKA Kamila 2001-07-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 KARPIŃSKA Monika 2001-01-01 PG Danówek POD
24 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
25 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
27 KORZUN Julia 2000-01-01 niest. Białystok POD
28 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
29 KOWALEWICZ Justyna 2000-08-29 KS Podlasie Białystok POD
30 KOWALSKA Dominika 1999-06-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
31 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 AZS Łódź LDZ
32 KRASIŃSKA Marta 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
34 KUDERKO Katarzyna 1998-01-01 ZS Suchowola POD
35 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
36 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
37 KULHAWIK Katarzyna 2001-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
38 LEŚNIEWSKA Daria 2000-08-08 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
39 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
40 ŁAWNICZUK Paulina 2000-07-13 ZSBG Białystok POD
41 ŁUBIŃSKA Martyna 1998-06-14 ZS Suchowola POD
42 MAŁEK Emilia 2000-04-20 MKS Agros Chełm LBE
43 MASŁYK Natalia 1999-06-27 KKB MOSiR Krosno PDK
44 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
45 MAZGOŁA Aleksandra 1999-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
46 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
47 MIKOŁAJUK Agnieszka 1998-10-09 UKS Czwórka Białystok POD
48 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
49 PAWLAK Marcelina 2000-09-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
50 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
51 PĘTLICKA Julia 2002-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
52 PIĄTAK Magdalena 2000-07-10 UKS Clan Ostrołęka MAZ
53 PILARSKA Paulina 2000-03-10 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
54 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
55 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
56 PTAK Aleksandra 1999-05-29 OKLA Ostrołęka MAZ
57 PUSTUŁKA Karolina 2002-07-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
58 ROSTOWSKA Anna 2001-01-01 PG Śniadowo POD
59 RYDZEWSKA Sylwia 1998-08-11 KS Podlasie Białystok POD
60 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
61 SERWATKA Wiktoria 1999-09-08 KKB MOSiR Krosno PDK
62 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
63 SKOWROŃSKA Kornelia 2003-01-08 UKS Technik Augustów POD
64 SOBOCIŃSKA Małgorzata 2000-01-01 SG 3 Białystok POD
65 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 UKS Wiking Rychnowy POM
66 SZCZĘSNOWICZ Justyna 2000-02-14 II LO Białystok POD
67 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
68 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
69 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
70 ŚWIERZBIŃSKA Patrycja 2000-07-06 KS Podlasie Białystok POD
71 TARASIUK Natalia 1999-04-10 KS Puszcza Parkiet Hajnówka POD
72 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
73 TRZCINKA Magdalena 1999-02-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
74 TUROWSKA Julia 2002-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
75 WASILUK Zyta 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
76 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
77 WIERTEL Natalia 2000-08-06 KS Puszcza Hajnówka POD
78 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
79 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
80 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
81 ZAWISTOWSKA Nikola 2002-09-09 KS Podlasie Białystok POD
82 ZYZAŁO Wiktoria 2000-10-13 UKS Technik Augustów POD
83 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.056695938110352sekund