WITKOWSKA Kamila
2000-03-20
UKS Technik Augustów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
2 ARENT Paulina 1998-03-27 ZSEiO nr 6 Łomża POD
3 BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 KS Maków Biega MAZ
4 BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 KKL Kielce SWK
5 BORKOWSKA Marta 2001-11-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
6 BUCZYŁO Patrycja 2000-11-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
7 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
8 CHOROSZEWICZ Wioleta 2002-01-04 KS Podlasie Białystok POD
9 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
10 DUBIELLA Monika 2000-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
11 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
12 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
14 GROTH Dagmara 1999-01-31 GKS Żukowo POM
15 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
16 GRZEGORCZYK Weronika 2000-03-08 AZS UMCS Lublin LBE
17 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
18 HALICKA Sylwia 1999-08-31 LUKS Eurocentr Suchowola POD
19 HAWRYLAK Katarzyna 1999-03-19 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
20 HOROSZKO Marta 1999-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
21 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
22 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
23 KAMIENOWSKA Kamila 2001-07-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 KARP Katarzyna 2000-01-01 ZS Suchowola POD
25 KARPIŃSKA Monika 2001-01-01 PG Danówek POD
26 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
27 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
28 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
29 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
30 KORZUN Julia 2000-01-01 niest. Białystok POD
31 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
32 KOWALEWICZ Justyna 2000-08-29 KS Podlasie Białystok POD
33 KOWALSKA Dominika 1999-06-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
34 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 AZS Łódź LDZ
35 KRASIŃSKA Marta 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
37 KUDERKO Katarzyna 1998-01-01 ZS Suchowola POD
38 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
39 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 KULHAWIK Katarzyna 2001-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
41 LEŚNIEWSKA Daria 2000-08-08 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
42 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
43 ŁAWNICZUK Paulina 2000-07-13 ZSBG Białystok POD
44 ŁUBIŃSKA Martyna 1998-06-14 ZS Suchowola POD
45 MAŁEK Emilia 2000-04-20 MKS Agros Chełm LBE
46 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
47 MASŁYK Natalia 1999-06-27 KKB MOSiR Krosno PDK
48 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
49 MAZGOŁA Aleksandra 1999-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
50 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
51 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
52 MIKOŁAJUK Agnieszka 1998-10-09 UKS Czwórka Białystok POD
53 NAREWSKA Milena 2001-01-01 I LO Łomża POD
54 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
55 PAWLAK Marcelina 2000-09-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
56 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
57 PĘTLICKA Julia 2002-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
58 PIĄTAK Magdalena 2000-07-10 UKS Clan Ostrołęka MAZ
59 PILARSKA Paulina 2000-03-10 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
60 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
61 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
62 PTAK Aleksandra 1999-05-29 OKLA Ostrołęka MAZ
63 PUSTUŁKA Karolina 2002-07-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
64 ROSTOWSKA Anna 2001-01-01 PG Śniadowo POD
65 RYDZEWSKA Sylwia 1998-08-11 KS Podlasie Białystok POD
66 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
67 SERWATKA Wiktoria 1999-09-08 KKB MOSiR Krosno PDK
68 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
69 SKOWROŃSKA Kornelia 2003-01-08 UKS Technik Augustów POD
70 SOBOCIŃSKA Małgorzata 2000-01-01 SG 3 Białystok POD
71 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 UKS Wiking Rychnowy POM
72 SZCZĘSNOWICZ Justyna 2000-02-14 II LO Białystok POD
73 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
74 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
75 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
76 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
77 ŚWIERZBIŃSKA Patrycja 2000-07-06 KS Podlasie Białystok POD
78 TARASIUK Natalia 1999-04-10 KS Puszcza Parkiet Hajnówka POD
79 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
80 TRZCINKA Magdalena 1999-02-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
81 TUROWSKA Julia 2002-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
82 WASILUK Zyta 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
83 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
84 WIERTEL Natalia 2000-08-06 KS Puszcza Hajnówka POD
85 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
86 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
87 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
88 ZAWISTOWSKA Nikola 2002-09-09 KS Podlasie Białystok POD
89 ZYZAŁO Wiktoria 2000-10-13 UKS Technik Augustów POD
90 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.022164106369sekund